τι θςλουν οι αντρες απο μας!ελεος! - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 99 of 99
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    τη θετικη μ ενεργεια σου στελνω γιατι και εγω δεν μπορω τους οδοντιατρους φευγω και εγω καλο βραδυ και σ-κ..

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Ολγακι ξερεις τι λενε αμα ποναει το δοντακι καποιου ε? :p

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    sunset καλο ξημερωμα και σε εσενα :)

  4. #94
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    καλο βραδυ βυεεεε

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Originally posted by olgaki82
    O AIWNIOS αγωνας των 2 φυλλων.
    Ναι - με τον εαυτό τους. :):)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    110
    Originally posted by mariap
    sunset στειλε και σε εμενα :)
    sunset καλημέρα. Παρακαλώ να μου στείλεις και μένα πμ.

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    110
    Παιδιά καλημέρα! Όσον αφορά το θέμα μας έχω να πω τα εξής. Ανάλογα με τις ανάγκες και την κοσμοθεωρία που έχει ο καθένας μας, επιλέγει και το σύντροφό του. Άλλος θέλει την δίμετρη κούκλα, άλλη τον πλούσιο γιατρό, άλλος την σκανδιναυή κι άλλη τον ιταλό. Όλοι κάνουμε επιλογές και μετά τις πληρώνουμε.
    Επίσης θέλω να πω πως κάθε λαός έχει τα κουσούρια του και δεν φταίνε για όλα οι Έλληνες και οι Ελληνίδες. Έχετε μπει ποτέ σε μπάνιο γαλλίδας? Θα φρίξετε από την βρώμα. Αυτή βέβαια το θεωρεί φυσιολογικό. Οι γερμανίδες δεν ξυρίζονται ποτέ. Δεν τους ενδιαφέρει αν η τρίχα στα πόδια τους είναι ξανθή ή μαύρη ή αν οι μασχάλες τους ζέχνουν. Όσο για το ανατολικό μπλοκ, επειδή σε αυτά τα μέρη πεινάνε, έρχονται εδώ οι κοπέλες, δουλεύουν τον κάθε κωλόγερο ψιλό γαζί και μόλις αυτός ψοφήσει -ή τον ψοφήσουν- γλεντάνε την σύνταξη. Δεν τις κατηγορώ. Καλύτερα να έχουν έναν πελάτη παρά να δουλεύουν στη Συγγρού. Είμαστε οι επιλογές μας, εγώ αυτό κατάλαβα.

  8. #98
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παιδια δεν ξερω αλλα εγω ειμαι 80 κιλα με 1.70 και ποτε δεν μου ειπε καποιος για τα κιλαμου.αντρας.

    αντιθετα εχω πολυ περαση τελευταια.

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    110
    Originally posted by panikoula
    παιδια δεν ξερω αλλα εγω ειμαι 80 κιλα με 1.70 και ποτε δεν μου ειπε καποιος για τα κιλαμου.αντρας.

    αντιθετα εχω πολυ περαση τελευταια.
    Φυσικό είναι. Δεν είσαι η φάλαινα όρκα αλλά μια κοπέλα με καμπύλες. Αν ήσουν όμως 115 κιλά αντί για 80, τότε θα είχες να αντιμετωπίσεις ρατσισμό.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •