Η ζωή με πάει από το ένα πρόβλημα κατευθείαν στο άλλο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    142

    Η ζωή με πάει από το ένα πρόβλημα κατευθείαν στο άλλο

    Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο...με το που τελειώνει το ένα πρόβλημα ξεκινάει καινούργιο...έχω πάθει μεγάλο πατατρακ με αυτή την κατάσταση συνέχεια...αφορά και προβλήματα υγείας...δεν αντέχω άλλο παιδια.ενα χρόνο τώρα δεν σταματάει όλο αυτό ...θα σκάσω δεν μπορώ να βρω λύση σε τίποτα....γιατί με πάει τόσο άσχημα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    392
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο...με το που τελειώνει το ένα πρόβλημα ξεκινάει καινούργιο...έχω πάθει μεγάλο πατατρακ με αυτή την κατάσταση συνέχεια...αφορά και προβλήματα υγείας...δεν αντέχω άλλο παιδια.ενα χρόνο τώρα δεν σταματάει όλο αυτό ...θα σκάσω δεν μπορώ να βρω λύση σε τίποτα....γιατί με πάει τόσο άσχημα?
    Καλημέρα!Όταν λες πρόβλημα υγείας τι εννοείς;Σου συμβαίνει κάτι;Τι νέο πρόβλημα σου ξεκίνησε; Συγνώμη για τις ερωτήσεις απλά προσπαθώ να καταλάβω και όσο μπορώ να βοηθήσω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    142
    Quote Originally Posted by Joanna K View Post
    Καλημέρα!Όταν λες πρόβλημα υγείας τι εννοείς;Σου συμβαίνει κάτι;Τι νέο πρόβλημα σου ξεκίνησε; Συγνώμη για τις ερωτήσεις απλά προσπαθώ να καταλάβω και όσο μπορώ να βοηθήσω.
    Ναι εννοώ πρόβληματα υγείας και σε μένα και στους δικούς μου.... απανωτά....δεν αντεχω άλλο έχω απελπιστει...έχω 3 βδομάδες άρρωστη....και από σήμερα με ξανά έπιασε πονόλαιμος έντονος...και υποφέρω.εχω αγχωθει μην έχω κανένα στρεπτόκοκκο....δεν μπορώ ούτε να κοιμηθω...έχω κατατρομοκρατηθει.νομιζω ότι θα πεθάνω που είμαι τόσο καιρό άρρωστη φοβήθηκα πολυ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    142
    Αν είναι κάνεις μέσα να μιλήσουμε είμαι πολύ χαλια και σωματικά και ψυχικα

  5. #5
    Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    31
    Δεν βλέπω προσωπικά κάτι σοβαρό με έναν πονόλαιμο . Μάλλον είσαι πολύ στρεσαρισμένη και αντιδρά το σώμα σου . Ηρέμησε , βγες έξω , πιες έναν καφέ με φίλους καλούς , μην δίνεις σημασία στο καθετί και μην ψάχνεσαι για τα πάντα .

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    555
    Εάν κάνεις ένα test για strep A στο φαρμακείο, θα στο πουν άμεσα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,812
    Αγάπη μου λύσεις υπάρχουν για όλα. Μην στεναχωριέσαι. Δεν είναι κάποια κατάρα απλά τυγχάνουν... Με προσπάθεια να τα ξεπερνάτε και να δίνετε λύσεις όλα θα ξεπεραστούν σιγά σιγά αρκεί να μην τα παρατήσετε. Μην πανικοβάλλεσαι πάνω απ' όλα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    142
    Τελικά μου περάσε με αντιβίωση....όμως τώρα νιώθω έναν ελαφρύ πόνο πάλι λες και θα με ξαναπιάσει ίωση...έχω αγχωθει πολύ...ίωση πάνω στην ίωση 3 φορές γίνεται αυτό?? Θα εξαντληθεί τελείως ο οργανισμός μου

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    420
    Καλημερα..σε νιωθω.Επι 6 χρονια ειχα και τους δυο γονεις μου κατακοιτους.Η ζωη εφτασε στα ορια της καταστροφης,ομως αντεξα...παρε βιταμινες για το ανοσοποιητικο και να προσπαθεις να κοιμασαι καλα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    142
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Καλημερα..σε νιωθω.Επι 6 χρονια ειχα και τους δυο γονεις μου κατακοιτους.Η ζωη εφτασε στα ορια της καταστροφης,ομως αντεξα...παρε βιταμινες για το ανοσοποιητικο και να προσπαθεις να κοιμασαι καλα.
    Καλημέρα....το άγχος γενικά μου έχει φάει την ζωή
    ..δεν μπορώ το παλέψω άλλο...μακάρι να γίνομουν λίγο πιο αναίσθητη για όλα .... κουράστηκα

Similar Threads

  1. δεν πάει αλλο ...
    By Logic in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 42
    Last Post: 06-07-2018, 15:57
  2. δεν παει αλλο
    By hlias in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 13-11-2016, 22:48
  3. Δεν πάει άλλο
    By Deleted240217a in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 2
    Last Post: 13-12-2014, 09:55
  4. δεν παέι άλλο..
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 106
    Last Post: 10-03-2009, 14:20
  5. Δεν παει αλλο.
    By Braveheartroll in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 20-06-2007, 04:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •