Είμαι ολομόναχος και δεν αντέχω να υποφέρω άλλο - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 196 to 210 of 293
  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    "Να ξεμπερδευουμε" ειπες :Ρ
    Έλα μωρέ axl100 πιάνεσαι από την κάθε λέξη. Εννοώ να ξεμπερδεύουμε εμείς μαζί τους και να τους βρούμε μια λύση. Του ελέους δηλαδή!

  2. #197
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ε πάρε μια γυναίκα από το Αμπού Ντάμπι
    αλλά ξέχασα δεν θα σου αρέσει και μαύρη ... ε τότε πάρε μια από Αφγανιστάν -αν σε πάρει κι εκείνη- γιατί του δυτικού μπλοκ έχουν ξυπνήσει και δεν σας θέλουν άφραγκους οπότε ξέχασε τες αυτές, αλλιώς αν δεν σου αρέσει καμία γυναίκα, πάρε έναν άνδρα στο κάτω κάτω ρε παιδί μου αφού συμφωνείτε να ξεμπερδεύουμε!
    Μια χαρά μου είναι οι μαύρες, ειδικά στις χώρες του αραβικού κόλπου ((προς το παρόν υπάρχει αεροπορική σύνδεση Τίρανα-Ντουμπάι και Τίρανα-Αμπού Ντάμπι),δεύτερον για Βαλκάνια και κυρίως Αλβανία σου μιλούσα όχι για Δυτικό μπλόκ επίσης οι Αλβανοί είναι ρατσιστές και με τους ομοφυλόφιλους
    Και τρίτον δουλεύω προς το παρόν
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 27-03-2024 at 19:26.

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Μια χαρά μου είναι οι μαύρες, ειδικά στις χώρες του αραβικού κόλπου ((προς το παρόν υπάρχει αεροπορική σύνδεση Τίρανα-Ντουμπάι και Τίρανα-Αμπού Ντάμπι),δεύτερον για Βαλκάνια και κυρίως Αλβανία σου μιλούσα όχι για Δυτικό μπλόκ επίσης οι Αλβανοί είναι ρατσιστές και με τους ομοφυλόφιλους
    Και τρίτον δουλεύω προς το παρόν
    Μου αρέσει που παίρνεις από χιούμορ! Γέλασα αλήθεια. Να' σαι καλά βρε αγόρι μου εύχομαι το καλύτερο για εσένα.
    Άντε και με μια καλή κοπέλα όλοι οι άντρες μας εδώ να μην παραπονιούνται!

  4. #199
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Μου αρέσει που παίρνεις από χιούμορ! Γέλασα αλήθεια. Να' σαι καλά βρε αγόρι μου εύχομαι το καλύτερο για εσένα.
    Άντε και με μια καλή κοπέλα όλοι οι άντρες μας εδώ να μην παραπονιούνται!
    Πέρα από το χιούμορ, σου έλεγα αλήθεια και σε ευχαριστώ αφού ζω στην Αλβανία τί να κάνουμε;
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 27-03-2024 at 20:22.

  5. #200
    [QUOTE=HarleyQuinn;1240309]Τι λες ρε παιδί μου. Δηλαδή ο άλεξ και ο σάίκους ήταν πρίγκιπες και δεν βρήκαν χιονάτες και σταχτοπούτες; Εσύ κάπως αλλιώς τα κατάλαβες. Η αφήγηση του σάίκους άλλα λέει.[/QUOTE

    Προς Θεου ποτε δεν ειπα οτι ειμαι πριγκηπας ειμαι απολυτα προσγειωμενος με την πραγματικοτητα αλλα εννοω τοι δεν ειναι τοσο ροδινα οπως ελεγαν στα παραμυθια στο τελος των παραμυθιων οτι αυτοι παντρευτρηκαν και ζησαν ακομα καλυτερα καπως ετσι τελειωναν τα παραμυθια αλλα η πραγματικοτητα ειναι η εξης αν σου τυχει καποιο προβλημα υγειας ή οικονομικη δυσκολια η αλλη που υποτιθεται σε αγαπαει σε εγκαταλειπει για αλλον αυτο εννοουσα οτι δεν υπαρχει αληθινη αγαπη αλλα συμφερον.η αληθινη αγαπη μενεις με τον αλλον ανεξαρτητα τις αντιξοοτητες και υπαρχει αληθινη αγαπη σε πολυ λιγα ζευγαρια στις μερες μας βλεπει πεθαινει οι ανδρας ηλικιωμενος και μετα απο λιγες ωρες τον ακολουθει και η γυναικα τουα απο την στεναχωρια της και το αντιστροφο.

    παρε παραδειγμα το φιλλιπιδη βιασε δεν ξερω ποσες φορες πηγε με τοσες και κολλαγε σε τοσες και η γυναικα του τον κρατησε για συζυγο της και τον συγχωρεσε παρολο τα στραβοπατηματα του.βεβαια δεν το επικροτω αυτο που εκανε η γυναικα του ηθοποιου φιλλιπιδη εγω στην θεση της θα ειχα φυγει.αλλα να υπαρχει χημεια και ελξη και επειδη απεκτησες ενα προβλημα υγειας ή εμεινες με καποια οικονομικη δυσκολια να σε εγκαταλειπει η αλλη αυτο εγω δεν το βλεπω αγαπη αλλα συμφερον.η αγαπη δεν εχει ορια και περιορισμους και αυτο που τονιζαν τα παραμυθια οτι ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα δεν ισχυει στην σημερινη εποχη.ποσα ζευγαρια χωριζουν και γινονται οι χειροτεροι εχθροι και βαζουν λογια στα παιδια τους να ξεκοψουν τον αλλο γονεα απειρα παραδειγματα

  6. #201
    και αυτο που ειπα στην remedy ειναι να μην βαζει το χερι της στην φωτια οπως και σε καθε γυναικα οτι ο ανδρας τους δεν εχει παει ποτε με πληρωμενη και ειναι σωστος επειδη δεν το λεει.παρε τον βιαστη της 12χρονης στον κολωνο ο ανδρας που την εξεδιδε δεν λεω ονοματα που ειναι κοντα 55 χρονων δεν ειχε παρει τιποτα χαμπαρι η γυναικα του και το μοναχοπαιδι του οτι εκανε αυτα τα πολυ ασχημα πραγματα και μετα την καταδικη του τον εγκατελειψαν ακι το παιδι του και η συζυγος του.γιατι τα λεω αυτα γιατι μπορεσε τοσα χρονια να ριξει σταχτη στα ματια της συζυγου οτι ηταν ενας καλος οικογενειαρχης και επεσαν απο τα συννεφα η γυναικα του και το παιδι του.τι θελω να πω με αυτο οπως ειχε πει και ενας ιερεας σε μια χηρα την ψυχη του ανδρος σου μπορει να τον γνωριζεις 30 χρονια αλλα να μην ξερεις πραγματικα τι ανθρωπος ειναι μονο ο Θεος γνωριζει.και επισης ξερω πολλους παντρεμενους σημερα με παιδια που οσο ηταν ελευθεροι ειμαι σιγουρος οτι πηγαιναν σε πληρωμενες και μαλιστα πηγαιναν τα ανηψια τους για να αποκτησουν και τα ιδια εμπειρια μου τ εχουν πει ατομα που κανω παρεα και δεν το ειπαν ποτε στην γυναικα τους για να μην χαλασουν το γαμο τους και την εικονα τους.


    βλεπεις οι ανθρωποι σημερα οπως και παντοτε κρατανε μυστικα απο τις γυναικες τους και δεν τα λενε ολα.δεν σημαινει οτι ειναι ετσι τα πραγματα και αυτες και αυτοι που κραζουν οσους πηγαινουν σε τετοιες εχουν συνηθως συζυγο ή οι ιδιοι αν ειναι ανδρες εχουν παει

  7. #202
    αυτο δειχνει την εξυπναδα ενος ανθρωπου να κρυβει αυτα που απωθουν την αλλη μονο χαζοι και σε φαση τρελας τα λενε ολα.αυτο εχω να πω επισης εχω φιλους παντρεμενους που πριν γνωρισουν την γυναικα τους ειχαν εμπειρια μονο με πληρωμενες αλλα στην σημερινη εποχη εποχη επικροτουν το ψεμα και τα παραμυθια και οσοι ειναι ειλικρινεις οπως εγω που ειμαι και στην καθημερινη ζωη τους ξινιζουν.τοτε να λεμε ολοι ψεματα μονο και μονο να γινομαστε αρεστοι στους αλλους χωρις να δειχνουμε την αυθεντικοτητα του χαρακτηρα μας

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    [QUOTE=psycous;1241773]
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Τ

    παρε παραδειγμα το φιλλιπιδη βιασε δεν ξερω ποσες φορες
    δεν βιασε καμμια εχει γινει η σχετικη δικη και αθωωθηκε

  9. #204
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    [QUOTE=nikos2;1241789]
    Quote Originally Posted by psycous View Post

    δεν βιασε καμμια εχει γινει η σχετικη δικη και αθωωθηκε
    Eιχε το κλειδι;

  10. #205
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    [QUOTE=nikos2;1241789]
    Quote Originally Posted by psycous View Post

    δεν βιασε καμμια εχει γινει η σχετικη δικη και αθωωθηκε
    Τώρα έχει ξεφύγει η κατάσταση!
    Μπερδεύουν το : μετάνιωσα που του έκατσα, και με έριξε λέγοντας πως θα με βοηθήσει να κάνω καριέρα και με ξεγέλασε. Πολλά γίνονται για εκδίκηση , δημοσιότητα και για χρήματα. Τραγικό είναι και με όσα ακούμε για τα ανήλικα ποιός έφηβος φοβάται και δεν ξέρει που πάει να μπλέξει... Η περιέργεια σκότωσε τη γάτα! Στο 99% γίνεται καταγγελία από ντροπή αφού μαθευτεί ή χαλάσει η συμφωνία. Ο εκβιασμός δεν είναι βιασμός.
    Για βιασμό μπορούν να λένε όσοι πάλεψαν να ξεφύγουν και δεν έδωσαν κανένα δικαίωμα. Όταν γίνεται κάτι ξαφνικά και δεν υπάρχει καμία προειδοποίηση. Όταν υπάρχουν ενδείξεις συνενοχής λυπάμαι αλλά το θέλουν και το παθαίνουν. Ακόμα και για ουσίες που λένε πρέπει να διαλέγεις ποιους έχει δίπλα σου. Το σεξ παρά τη θέληση μου δεν είναι 100% βιασμός , μερικές φορές τα θύματα μπορεί να διασκεδάζουν παίζοντας με άνδρες επικίνδυνους και ψυχικά άρρωστους .
    Οι γυναίκες διαλέγουν λάθος άνδρες για γνωριμία, οι νορμάλ είναι ολομόναχοι.

  11. #206
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    [QUOTE=ΑΧΒΑΧ;1241813]
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    Τώρα έχει ξεφύγει η κατάσταση!
    Μπερδεύουν το : μετάνιωσα που του έκατσα, και με έριξε λέγοντας πως θα με βοηθήσει να κάνω καριέρα και με ξεγέλασε. Πολλά γίνονται για εκδίκηση , δημοσιότητα και για χρήματα. Τραγικό είναι και με όσα ακούμε για τα ανήλικα ποιός έφηβος φοβάται και δεν ξέρει που πάει να μπλέξει... Η περιέργεια σκότωσε τη γάτα! Στο 99% γίνεται καταγγελία από ντροπή αφού μαθευτεί ή χαλάσει η συμφωνία. Ο εκβιασμός δεν είναι βιασμός.
    Για βιασμό μπορούν να λένε όσοι πάλεψαν να ξεφύγουν και δεν έδωσαν κανένα δικαίωμα. Όταν γίνεται κάτι ξαφνικά και δεν υπάρχει καμία προειδοποίηση. Όταν υπάρχουν ενδείξεις συνενοχής λυπάμαι αλλά το θέλουν και το παθαίνουν. Ακόμα και για ουσίες που λένε πρέπει να διαλέγεις ποιους έχει δίπλα σου. Το σεξ παρά τη θέληση μου δεν είναι 100% βιασμός , μερικές φορές τα θύματα μπορεί να διασκεδάζουν παίζοντας με άνδρες επικίνδυνους και ψυχικά άρρωστους .
    Οι γυναίκες διαλέγουν λάθος άνδρες για γνωριμία, οι νορμάλ είναι ολομόναχοι.
    Τι λες μωρέ, μπορεί το 12 χρονο να αποφασίσει με καθαρό μυαλό είσαι με τα καλά σου; Βιασμός είναι αν το καταγγείλει ακόμη κι αν την παρέσυρε ένας 20χρονος με ωραία λόγια.
    Έπειτα οι γυναίκες που πήγαν με τον Φιλιππιδη δεν ξέρεις πόσο μπορεί να τις πίεσε να τι μπορεί να τις εκφόβησε ώστε αυτές να το θεωρήσουν βιασμό. Ο βιασμός είναι σωματικός αλλά και ψυχοσωματικός μη λες βλακίες.

  12. #207
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post

    Τι λες μωρέ, μπορεί το 12 χρονο να αποφασίσει με καθαρό μυαλό είσαι με τα καλά σου; Βιασμός είναι αν το καταγγείλει ακόμη κι αν την παρέσυρε ένας 20χρονος με ωραία λόγια.
    Έπειτα οι γυναίκες που πήγαν με τον Φιλιππιδη δεν ξέρεις πόσο μπορεί να τις πίεσε να τι μπορεί να τις εκφόβησε ώστε αυτές να το θεωρήσουν βιασμό. Ο βιασμός είναι σωματικός αλλά και ψυχοσωματικός μη λες βλακίες.
    Τωρα θες να αλλαξεις την γνωμη του Νικου η να νιωσεις καλα με τις μακακιες που εχεις κανει στη ζωη σου;

  13. #208
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Τωρα θες να αλλαξεις την γνωμη του Νικου η να νιωσεις καλα με τις μακακιες που εχεις κανει στη ζωη σου;
    Εγώ δεν έχω κάνει μλκίες στη ζωή μου ούτε έχω παρενοχλήσει ούτε έχω βιάσει. Αντιθέτως με έχουν παρενοχλήσει σε ηλικία 8 ετών και κανείς δεν με πίστεψε και 12 ετών που ποτέ δεν το είπα ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ,OXI ΒΙΑΣΜΟ για να μην μου λέτε μετά άλλα, οπότε καταλαβαίνω αυτές τις γυναίκες και τις μαλακίες που λέει ο άλλος και όχι εγώ.
    Κατανοητό κι αυτό ή να το ζωγραφίσουμε;

  14. #209
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Εγώ δεν έχω κάνει μλκίες στη ζωή μου ούτε έχω παρενοχλήσει ούτε έχω βιάσει. Αντιθέτως με έχουν παρενοχλήσει σε ηλικία 8 ετών και κανείς δεν με πίστεψε και 12 ετών που ποτέ δεν το είπα ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ,OXI ΒΙΑΣΜΟ για να μην μου λέτε μετά άλλα, οπότε καταλαβαίνω αυτές τις γυναίκες και τις μαλακίες που λέει ο άλλος και όχι εγώ.
    Κατανοητό κι αυτό ή να το ζωγραφίσουμε;
    Mε εχουν παρενοχλισει και εμενα σεξουαλικα οταν ημουν 8. Δεν κατηγορησα ποτέ κανεναν ουτε μου δημιουργησε ψυχολογικο προβλημα.

  15. #210
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Mε εχουν παρενοχλισει και εμενα σεξουαλικα οταν ημουν 8. Δεν κατηγορησα ποτέ κανεναν ουτε μου δημιουργησε ψυχολογικο προβλημα.
    Κρίμα που δεν σου δημιούργησε ψυχολογικό πρόβλημα. Θα έπρεπε να νιώθεις πόσο άρρωστοι είναι κάποιοι άνθρωποι.

Page 14 of 20 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο... Αλλά ούτε μπορώ να αυτοκτονήσω γιατί είμαι δειλή.
    By magenda in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 47
    Last Post: 16-05-2021, 21:19
  2. Υποφέρω, δεν αντέχω να πονάω άλλο.
    By Medias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2013, 18:18
  3. δεν αντεχω να υποφερω αλλο ! ! :(
    By seleios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 07-12-2010, 22:25
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΛΛΟ
    By selas-selas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 11-09-2010, 14:51
  5. Είμαι ολομόναχος
    By george7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 108
    Last Post: 15-04-2008, 15:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •