εφιαλτική ζωη - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 74 of 74
  1. #61
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Ενστερνίζομαι την άποψη σου απόλυτα!!

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    αυτη ειν η αληθεια το βλεπω καθημερνά κι ποναω μα τι να κάνουμε ??ο κοσμος δε νοιαζετε τον συνάνθρωπο του .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Ευχαριστώ για την στήριξη.Χρειάζεται ο κοινωνικος κύκλος όταν θες να κανείς κάτι μόνο σου.Ζήτησα πολλές φορες την βοήθεια κοντινών ανθρώπων αλλά δεν την είχα.Ήταν αδιάφοροι!!
    Κάνεις δεν έχει αληθινή στήριξη από τον κύκλο του! Ο κύκλος βγάζει ζήλια και σε γλύφουν για να κερδίσουν να σε εκμεταλλευτούν. Οι σωστοί άνθρωποι προσφέρουν βοήθεια χωρίς να ζητηθεί αλλά που να τους βρεις.
    Τα προηγούμενα χρόνια δεν ήταν κατάλληλα για να κάνεις κάτι μόνος ειδικά αν ήσουν άπειρος λογικό να μην σε πιστέψει κανείς, γενικά όλοι λειτουργούσαν αποτρεπτικά σε επαγγελματικά ανοίγματα.

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Δεν γίνεσαι ξαφνικά έμπειρος,ολοι από κάπου ξεκινανε!Αν δεν δώσεις την ευκαιρία σε κάποιον να δεις τι καταφέρνει η όχι, δεν γίνεται να τον απορριπτεις απο την πρώτη στιγμή.Έχω βοηθήσει ανθρώπους στο παρελθόν στα πρώτα τους βήματα για να βγάλουν ένα χαρτζιλίκι,μου γύρισαν την πλάτη όταν εγώ είχα εγώ ανάγκη.Στην βαθειά κατάθλιψη δεν πέφτεις εν μια νυχτι,είναι απανθρωπιά που έχεις δεχθεί για χρόνια η οποία σε φτάνει στον βαθύτερο και πιο έντονο πονο.Αυτό είναι η κατάθλιψη.

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Μέχρι να του γυρίσουν την πλάτη και του ίδιου.Τότε ισως καταλάβει τό λάθος του.Πιστευω στην καρμικοτητα.Από το κάρμα δεν μπορείς να ξεφύγεις.Ειδικά αν είσαι ένα κάθαρμα!!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Pinkrose17 ολοσωστα τα λες αυτο ακριβως κι εγω εχω βοηθησει κοσμο κι ουτε καλημερα μου λενε ε δε πειραζει να ειν καλα οι ανθρωποι απλα έπαψα να επενδύω στην ανθρωπινη αλληλεπιδραση κι να εμπιστεύομαι ,τελικα ειδα οτι εγω ειμ ο αυτιστικος μα οι νευροτυπικοι φέρονται σα αυτιστικοι . χιλια καλα να κάνεις για εκεινους κι μια βλακεία αθελα σου αυτη θα καταγράψουν κι θα σε απορρίπτουν τα αλα τα ξεχνουν .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    437
    Ελπίζω να μην σου άφησαν και χρέος. Να γράψουμε σενάρια για το σίριαλ επαγγελματικές ιστορίες...
    Έχεις περάσει δύσκολα αλλά για να ξεφύγεις κάτσε σημείωσε όλα όσα πέρασες
    Κλείδωσε τα δυσάρεστα σε ένα συρτάρι. Ξέχασε τα και μόνο αν πάει κάτι στραβά το ανοίγεις για να μην την πατήσεις ποτέ ξανά.
    Ο,τι κυνηγάς φεύγει μακρυά, με το φτύσιμο κολλάει!

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Έχω συμπληρώσει 50 μηνύματα .Πως μπορώ να επικοινωνώ τώρα μέσω μηνυμάτων;

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Ότι είσαι αυτιστικός δεν νομίζω ότι σε κάνει κατώτερο από κάποιον που δεν έχει αυτισμό.Έχω γνωρίσει αυτιστικό άτομο,και ήταν εξαιρετικό ως ατομο.Πιστευω ότι σωστά πραττεις πλέον εφοσον χάθηκε η εμπιστοσύνη.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Έχω συμπληρώσει 50 μηνύματα .Πως μπορώ να επικοινωνώ τώρα μέσω μηνυμάτων;
    Πάτα πάνω στο όνομα, αριστερά, θα σου εμφανίσει επιλογή για προσωπικό μήνυμα , πρέπει να έχει και ο άλλος 50 μηνύματα . εκτός κι αν έχει αλλάξει τις ρυθμίσεις στο προφίλ ( για ασπεργκερ39 δεν μου βγάζει)
    Γίνεται και απο το προφίλ σου :στο καλώς ήρθες πάνω δεξιά όταν κάνουμε είσοδο με κωδικούς.

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Δεν τα καταφέρνω!Οποιος θέλει ας μου στειλει μήνυμα να τα πουμε.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,194
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Δεν τα καταφέρνω!Οποιος θέλει ας μου στειλει μήνυμα να τα πουμε.
    Παρε ενα depon, θα σε ανεβασει για λιγο.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,137
    Γεια σου πινκρόουζ, σου έστειλα ένα μήνυμα, ψάξε εκεί που λέει "σημειώσεις" για να το δεις και να απαντήσεις.

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Pinkrose17 εχεις δικιο φιλαρακι μου εμπιστοσύνη πλεον πουθενα δε εχω οχι γιατι ολοι ειν κακοι μα πλεον φοβαμαι κι προκειμενου να πληγωνομαστε αστο καλυτερα αποστασεις να κρατησουμε λιγο με το κοσμο . ολους τους αγαπαμε ανθρωπινα κι με σεβασμο βοηθαμε οποιον το χρειαζεται κι ολα τα αλα τα αφήνουμε μακρια μας .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Εφιαλτικη κατασταση στη νεα δουλεια
    By Greek_mistis in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 03-08-2023, 23:24
  2. Εφιαλτική εμπειρία από διακοπή αγχολυτικών
    By anhedonia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 21-04-2019, 23:29
  3. Replies: 2
    Last Post: 07-09-2012, 14:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •