Sex&γυναικεία συμπεριφορά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    2

    Sex&γυναικεία συμπεριφορά

    Καλησπέρα,
    Με την κοπέλα μου είμαστε σχεδόν 3 χρόνια μαζί και δεν έχει τελειώσει ποτέ κολπικά. Κάνω κάτι λάθος?
    Επίσης οταν τελειώνω και δεν εχει ήδη τελειώσει κλειτοριδικά συνεχίζει να τρίβεται μόνη της χωρίς να με αφήνει να βάλω ενα "χεράκι μέχρι να τελειώσει.
    Είναι φυσιολογικά όλα αυτά ή εγώ είμαι ο παράλογος κ μου φαίνεται καπως ολο αυτο?
    Επίσης δεν με αφηνει να τελειωσω μεσα της ακομα κ αν φοραω προφυλακτικο. Με την αιτιολογια οτι αν σπασει κ χω τελειωσει μεσα της θα ειναι θεμα. Πειτε μου την αποψη σας διοτι σκεφτομαι πολλα και διαφορα.
    Ευχαριστω!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Mystery2024 View Post
    Καλησπέρα,
    Με την κοπέλα μου είμαστε σχεδόν 3 χρόνια μαζί και δεν έχει τελειώσει ποτέ κολπικά. Κάνω κάτι λάθος?
    Επίσης οταν τελειώνω και δεν εχει ήδη τελειώσει κλειτοριδικά συνεχίζει να τρίβεται μόνη της χωρίς να με αφήνει να βάλω ενα "χεράκι μέχρι να τελειώσει.
    Είναι φυσιολογικά όλα αυτά ή εγώ είμαι ο παράλογος κ μου φαίνεται καπως ολο αυτο?
    Επίσης δεν με αφηνει να τελειωσω μεσα της ακομα κ αν φοραω προφυλακτικο. Με την αιτιολογια οτι αν σπασει κ χω τελειωσει μεσα της θα ειναι θεμα. Πειτε μου την αποψη σας διοτι σκεφτομαι πολλα και διαφορα.
    Ευχαριστω!!
    κανεις διαφορα πραγματα "λαθος".
    το βασικο ειναι οτι η ορολογια και η σκεψη περι "κολπικου ή/ και κλειτοριδικου οργασμου", ειναι ξεπερασμενη εδω και δεκαετιες, αλλα και ανυποστατη..
    ο οργασμος ειναι ενας. δεν υπαρχουν δυο, ουτε τρεις και προερχεται ΠΑΝΤΑ απο την κλειτοριδα. αυτο που αλλαζει ειναι το πως τον βιωνει η καθε γυναικα, και με ποιον τροπο της αρεσει να γινεται η διεγερση αυτη, με βαση το σωμα της και τις επιθυμιες της.
    επομενως, αυτο που ρωτας, ειναι ατοπο.
    οπως θελει εκεινη και της αρεσει, τελειωνει.

    ποια ειναι τα "πολλα και διαφορα" που σκεφτεσαι; δεν καταλαβα.
    το τι σε αφηνει η δεν σε αφηνει να κανεις, δεν εχει σχεση με τον οργασμο της, αλλα με την μεταξυ σας σχεση και ειδικοτερα με το μεταξυ σας ταιριασμα στο σεξ....
    οσον αφορα το τελειωμα στο προφυλακτικο, προφανως φοβαται ,οπως σου λεει. ισως εχει ακουσει καποια αντιστοιχη εμπειρια καποιας φιλης της με σπασμενο προφυλακτικο κλπ και φοβαται.
    μπορει να συζητησει με τον γυναικολογο της και να παρει και αντισυλληπτικα για περισσοτερη ασφαλεια, χωρις να βγαλετε φυσικα το προφυλακτικο, γιατι υπαρχουν και ασθενειες περα απο τις εγκυμοσυνες...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    Για να μην τα πολυλογούμε και κάνουμε θεωρίες χωρίς να ξέρουμε την ψυχοσύνθεση της κοπέλας σου, εγώ θα σου πρότεινα
    α) να το συζητήσεις μαζί της
    β) πάρε έναν οδηγό κάμα σούτρα σε συνεννόηση μαζί της
    γ) προφανώς και δεν θέλει να μείνει έγκυος και καλά κάνει σε καμία των περιπτώσεων, οπότε προφυλάγετε από όλα (προς τι η περιέργεια δηλαδή;)
    δ) ε εσύ είσαι ο παράλογος.

Similar Threads

  1. Γυναικεία απιστία
    By nickgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 205
    Last Post: 23-07-2012, 17:36
  2. Αλλοπρόσαλλη γυναικεία συμπεριφορά...
    By clayman in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-08-2011, 11:08
  3. Γυναικεια Απογοητευση
    By deleted-member30-03 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 10-12-2010, 08:40
  4. Γυναικεια σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 23-07-2009, 20:41
  5. Η γυναικεια ομορφια
    By sabe in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 5
    Last Post: 13-03-2009, 16:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •