τελικά εμείς οι χοντρές είμαστε καταδικασμένες?????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 73
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776

    τελικά εμείς οι χοντρές είμαστε καταδικασμένες?????

    Τελικά εμείς οι χοντρές είμαστε καταδικασμένες να μην έχουμε ποτέ σχέση με άντρα ξανά??? Από τότε που πάχυνα δεν με θέλει κανένας άντρας για σοβαρή σχέση τελικά θα μείνω μόνη για πάντα???? Και δεν είμαι καμιά που δεν βλέπεται είμαι συμπαθητικούλα Τα κιλά μου είναι αδύνατο όμως να τα χάσω έχω κάνει του κόσμου τις προσπάθειες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τελικά εμείς οι χοντρές είμαστε καταδικασμένες να μην έχουμε ποτέ σχέση με άντρα ξανά??? Από τότε που πάχυνα δεν με θέλει κανένας άντρας για σοβαρή σχέση τελικά θα μείνω μόνη για πάντα???? Και δεν είμαι καμιά που δεν βλέπεται είμαι συμπαθητικούλα Τα κιλά μου είναι αδύνατο όμως να τα χάσω έχω κάνει του κόσμου τις προσπάθειες
    Γτ είναι αδύνατο να χάσεις τα κιλά; Με δυο τρεις αλλαγές όλα γίνονται.
    Εγώ μέσα στον χειμώνα έχασα δέκα κιλά σιγά σιγά.
    Επίσης και οιχοντρουλες μια χαρά σχέσεις κάνουνε.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Kόψε γλυκό!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Γτ είναι αδύνατο να χάσεις τα κιλά; Με δυο τρεις αλλαγές όλα γίνονται.
    Εγώ μέσα στον χειμώνα έχασα δέκα κιλά σιγά σιγά.
    Επίσης και οιχοντρουλες μια χαρά σχέσεις κάνουνε.
    Εγώ είμαι 30 κιλά πάνω από το βάρος μου τα 10 κιλά δεν με σώνουν είμαι 160 με 95 κιλά

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    τα 10 κιλα δεν σε σωνουν, θα κανουν διαφορά ομως. κι αν χασεις αργα- αργα αλλα 10 σε εναν χρονο ακομα, θα εισαι πολυ κοντα στον στοχο σου...
    οπως θα βλεπεις γυρω σου και οι χοντρες και οι χοντροι, εχουν σχεσεις... αλλα, τα πολλα παραπανω κιλα, δεν παυουν να ειναι μεγαλο αισθητικο ελλατωμα. αν εχεις πολλα παραπανω κιλα, πρεπει να εχεις πολλα παραπανω προσοντα απο καποιαν που δεν εχει κιλα για να σε προτιμανε... ολα συν και πλην ειναι σε αυτην την ζωη..., τα εχεις αυτα τα προσοντα; αν δεν τα εχεις, τα κιλα θα ειναι παντα εμποδιο για τις σχεσεις σου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τα 10 κιλα δεν σε σωνουν, θα κανουν διαφορά ομως. κι αν χασεις αργα- αργα αλλα 10 σε εναν χρονο ακομα, θα εισαι πολυ κοντα στον στοχο σου...
    οπως θα βλεπεις γυρω σου και οι χοντρες και οι χοντροι, εχουν σχεσεις... αλλα, τα πολλα παραπανω κιλα, δεν παυουν να ειναι μεγαλο αισθητικο ελλατωμα. αν εχεις πολλα παραπανω κιλα, πρεπει να εχεις πολλα παραπανω προσοντα απο καποιαν που δεν εχει κιλα για να σε προτιμανε... ολα συν και πλην ειναι σε αυτην την ζωη..., τα εχεις αυτα τα προσοντα; αν δεν τα εχεις, τα κιλα θα ειναι παντα εμποδιο για τις σχεσεις σου.
    Σαν τι προσόντα δηλαδή? Μάλλον δεν τα έχω μέτρια είμαι σε όλα! :(

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Σαν τι προσόντα δηλαδή? Μάλλον δεν τα έχω μέτρια είμαι σε όλα! :(
    τι προσοντα εχει ενας ανθρωπος που μπορει να ερωτευτεις;;; μονο τα κιλα του εχει;
    ΑΥΤΑ τα προσοντα.. πχ, σεξουαλικοτητα, αυτοπεποιθηση, ομορφια, κοινωνικες δεξιοτητες, ικανοτητες, εξυπναδα, ενδιαφεροντα, γνωσεις, συμπεριφορα, καλο οικογενειακο περιβαλλον, καλωσυνη, και πολλα αλλα..

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Σαν τι προσόντα δηλαδή? Μάλλον δεν τα έχω μέτρια είμαι σε όλα! :(
    Η εμφανιση δεν μετραει το ιδιο για ολους και για ολα, μετραει για τους αγνωστους πιο πολυ. Εαν ειχες 20 χρονια σχεση μαλλον δεν θα μετρουσε καθολου γιατι οταν εχεις εναν ανθρωπο δικο σου δεν σε νοιαζει η εμφανηση του αλλα ποσο λειτουργικοι ειστε μαζι. Το θεμα ειναι πως οταν συνηθισεις μονος δυσκολευεσαι να λειτουργεις σε μια σχεση. Εσυ δεν εχεις μαθει να ζεις με καπουον αλλον, και τελεια να ησουν απο εμφανιση δεν ειναι δεδομενο πως θα κρατουσες μια σχεση, αλλα επειδη εχεις την ανασφαλεια της εμφανισης θελεις την σχεση για επιβεβαιωση.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Εγώ ναι έχω ανασφάλεια με την εμφάνιση αλλά και οι άλλοι οι φίλοι μου μου την επιβεβαιώνουνε μου λένε να αδυνατίσω για να βρω κάποιον γιατί με βλέπουν πολλά χρόνια μόνη μου και με λυπούνται. Όντως πιστεύω και εγώ ότι αν έκανα μια σχέση θα δυσκολευόμουνα να την κρατήσω γιατί τώρα πλέον έχω συνηθίσει μόνη μου. Ίσως τελικά να το έχει η μοίρα μου να μείνω μπακούρι !

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Αυτο που κραταει τις παλιες σχεσεις ειναι η νοσταλγια και οι αναμνησεις. Οι αντρες μετα τα 40 ψαχνουν να θυμηθουν τα νιατα τους, να ξανανοιωσουν νεοι και ωραιοι.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    οι χοντροι ανθρωποι ειναι ηντροπη της κοινωνιας μας γιατι τρωνε το φαγητο των λεπτων οπως και οι πλουσιοι τρωνε τα λεφτα των φτωχων.
    για αυτο στον κουμουνισμο χοντροι δεν υπηρχαν. το θεμα ειναι καθαρα κοινωνικοπολιτικο.

    δελφινι δεν φταις οπως νομιζεις εσυ, αλλα ολη η κοινωνια μας. για αυτο το μηνυμα στις επομενες εκλογες πρεπει να ειναι ηχηρο ψηφιζοντας το κωμα που βοηθα τους φτωχους και οχι τους πλουτοκρατες.
    αυτα στα λεω εγω ενας χοντρος χωρις ιχνος ειρωνειας που οποτε ανοιγω το ψυγειο μετα παντα εχω τυψεις

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι χοντροι ανθρωποι ειναι ηντροπη της κοινωνιας μας γιατι τρωνε το φαγητο των λεπτων οπως και οι πλουσιοι τρωνε τα λεφτα των φτωχων.
    για αυτο στον κουμουνισμο χοντροι δεν υπηρχαν. το θεμα ειναι καθαρα κοινωνικοπολιτικο.

    δελφινι δεν φταις οπως νομιζεις εσυ, αλλα ολη η κοινωνια μας. για αυτο το μηνυμα στις επομενες εκλογες πρεπει να ειναι ηχηρο ψηφιζοντας το κωμα που βοηθα τους φτωχους και οχι τους πλουτοκρατες.
    αυτα στα λεω εγω ενας χοντρος χωρις ιχνος ειρωνειας που οποτε ανοιγω το ψυγειο μετα παντα εχω τυψεις
    Με εκανες και γελασα, αλλα εισαι εντελως λαθος για τον κομμουνισμο, γεματο με χοντρους ηταν.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,872
    αυτο το θεμα με εκφράζει κι ταυτιζομαι κι η γνωμη μου ειναι αφου οι αντρες δε μας θελουν σκασιλοβιτσ μας κι απο δω παν κι ολα .δε με νοιάζει αν με κοιτανε οι οχι οι αντρες ας κοιτανε τις μοντελινες τις νεες κι τις ομορφες αφου το μονο που τους νοιαζει ειν το φαίνεσθαι κι το σεξ . εγω πλεον το εχω φιλοσοφησει να κι αν με κοιτανε οι αντρες να κι αν δε με κοιτανε .ειμαι ασεξουαλ κι το γουσταρω δε κάθομαι να παθαίνω αμόκ για το αν θα βρω να κανω σεξ με καποιον κι αυτα . θεματογραφε μην σκας δε ειν η ζωη ολη οι ερωτες κοιτα νας εσυ καλα ναχεις γαλινη μεσα σου κι ολα φτιανουν .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ!!!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ!!!
    H παρεα εχει ενα μυστικο, πρεπει να κανεις παρεα σε αλλους ανθρωπους χαχαχαχα

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ..εμεις..
    By margarita9 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 45
    Last Post: 10-02-2011, 09:09
  2. Μαλλόν το πρόβλημα δεν το έχουμε εμείς τελικά!
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 08-05-2008, 23:51
  3. κι εμεις μπορουμε!!
    By Tricky_Spider in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-2007, 00:56
  4. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΓΩ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΜΕΙΣ
    By La_ViTa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-09-2007, 15:58
  5. Εμείς και οι επιλογές μας...
    By Ωκυρόη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-09-2006, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •