Δεν έχω κάνει ποτέ μου σχέση είμαι 29 - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 108
  1. #61
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Καταντάς κουραστικός ώρες ώρες για τα βασικά. Λέει ο αχβαχ ότι οι ορέξεις τέλος πάντων πέφτουν μετά τα 25-30 και λέω πως δεν πέφτουν γιατί εμένα μου την πέφτουν και γέροι 60 ετών με ορέξεις πχ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Η ΟΧΙ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΧΒΑΧ.
    Κατανοητό;
    Μα τι σχεση εχει η ορεξη με το να στη πεφτουν; Την πεφτεις σε κοπελες για πλακα, οχι επειδη εχεις ορεξη.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304

    Wink

    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Λέει ο αχβαχ ότι οι ορέξεις τέλος πάντων πέφτουν μετά τα 25-30 και λέω πως δεν πέφτουν γιατί εμένα μου την πέφτουν και γέροι 60 ετών με ορέξεις πχ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Η ΟΧΙ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΧΒΑΧ.
    Κατανοητό;
    Χάσμα γενεών. Εγώ υπονοούσα τις αυθόρμητες στύσεις, τις ονειρώξεις και το πόσο γρήγορα οπλίζεις. Ο νέος άνδρας δεν μπορεί να συγκρατηθεί. Οι μεγάλοι άνδρες είναι λειτουργικοί και μπορεί να κυνηγάνε τις ευκαιρίες για επιβεβαίωση. όταν είσαι μικρός το σεξ είναι νούμερο ένα, αργότερα σταδιακά το ξεχνάς. π.χ αν ξυπνήσει ένας άνδρας το βραδυ και δει γυναίκα δίπλα του με σοκολάτα, στα 20 θα κάνει σεξ, στα 30 θα τη γλύψει, στα 40: θα πει μην πετάς τα λεφτά σε κρέμες ομορφιάς στα 50 πάλι τρως, χάλια έγινες , στα 60 θα συνεχίσει τον ύπνο, στα 70 θα νομίσει οτι πέθανε και είναι στον παράδεισο. ( να διακωμωδήσω λίγο την κατάσταση μη παρεξηγηθούν οι ώριμοι άνδρες)

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Την πεφτεις σε κοπελες για πλακα, οχι επειδη εχεις ορεξη.
    τα θηλεα ειναι μηχανακια φτιαγμενα για αναπαραγωγη.
    ολη τους την ενεργεια την ξοδευουν στην διαιωνιση του ειδους, αυτο το για πλακα δεν το καταλαβαινουν οπως δεν μπορουν να καταλαβουν τον ορειβατη που κουραστηκε να φτασει στην κορυφη τον αλλον που μπηκε σε ενα καραβι και ανακαλυψε την αμερικη η εφτασε στην ινδια η τον νεαρο που τρεχει κανει σουζες σηκωνει βαρη κτλ κτλ

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    τα θηλεα ειναι μηχανακια φτιαγμενα για αναπαραγωγη.
    ολη τους την ενεργεια την ξοδευουν στην διαιωνιση του ειδους, αυτο το για πλακα δεν το καταλαβαινουν οπως δεν μπορουν να καταλαβουν τον ορειβατη που κουραστηκε να φτασει στην κορυφη τον αλλον που μπηκε σε ενα καραβι και ανακαλυψε την αμερικη η εφτασε στην ινδια η τον νεαρο που τρεχει κανει σουζες σηκωνει βαρη κτλ κτλ
    Επειδη σε αυτο το παιχνιδι οι γυναικες επιλεγουν και κανουν κουμαντο να την πεσεις δημοσιως σε γυναικα απροσκλητος ειναι σαν της λες "Εγω ειμαι ωραιος και εσυ εισαι ασχημη και σε παιρνω οποτε γουσταρω", βεβαια αυτες με χαμηλη αυτοκτιμηση κολακευονται.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    να την πεσεις δημοσιως σε γυναικα απροσκλητος ειναι σαν της λες "Εγω ειμαι ωραιος και εσυ εισαι ασχημη και σε παιρνω οποτε γουσταρω", βεβαια αυτες με χαμηλη αυτοκτιμηση κολακευονται.
    Τα κελιά των φυλακών είναι για τους λεβέντες! Ποιος άνδρας τολμάει να δει ερωτικά μια γυναίκα και να κάνει κίνηση, θα κατηγορηθεί για βιασμό. Δεν έχουν όρεξη οι γυναίκες για φλερτ, υπάρχει φόβος και προκατάληψη. Το όχι που ακούει ο άνδρας μπορεί να σημαίνει ναι αλλά είμαι δύσκολη, για κέρασμα είναι φεμινίστριες και πολλές έχουν γεμάτο πορτοφόλι πως να τα βγάλει πέρα ο άνδρας με τα κέρματα ...

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Τα κελιά των φυλακών είναι για τους λεβέντες! Ποιος άνδρας τολμάει να δει ερωτικά μια γυναίκα και να κάνει κίνηση, θα κατηγορηθεί για βιασμό. Δεν έχουν όρεξη οι γυναίκες για φλερτ, υπάρχει φόβος και προκατάληψη. Το όχι που ακούει ο άνδρας μπορεί να σημαίνει ναι αλλά είμαι δύσκολη, για κέρασμα είναι φεμινίστριες και πολλές έχουν γεμάτο πορτοφόλι πως να τα βγάλει πέρα ο άνδρας με τα κέρματα ...
    Oχι φιλε μου, ειναι τεστ νοημοσυνης και κοινωνικης ικανοτητας, Πρεπει να ξερεις να "διαβαζεις" τον χωρο και την κοινωνικη ιεραρχεια. Δεν την πεφτεις σε καποια που σε θεωρει κατωτερο της επειδη θα το δει σαν προσβολη. Αν δεν μπορεις να διαβαζεις τον χωρο εισαι αξεστος χωρικος και θα σου δειχνουν την κοινωνικη σου θεση με καθε ευκαιρια.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Oχι φιλε μου, ειναι τεστ νοημοσυνης και κοινωνικης ικανοτητας, Πρεπει να ξερεις να "διαβαζεις" τον χωρο και την κοινωνικη ιεραρχεια. Δεν την πεφτεις σε καποια που σε θεωρει κατωτερο της επειδη θα το δει σαν προσβολη. Αν δεν μπορεις να διαβαζεις τον χωρο εισαι αξεστος χωρικος και θα σου δειχνουν την κοινωνικη σου θεση με καθε ευκαιρια.
    Το να έχεις κάποιες ερωτικές επαφές είναι σαν να δοκιμάζεις ρούχα στο δοκιμαστιριο και να σηκώνεσαι να φεύγεις, άλλοι τα βλέπουν μόνο σε βιτρίνες ή στο ίντερνετ, οποίος αγοράζει έχει σχέση και αποφασίζει πόσο συχνά θα το φοράει, για κάθε μέρα , στις εξόδους, σε γιορτές, μπορεί να το "κάψει" αν το φορέσει σε μια δεξίωση και φωτογραφηθεί μαζί του.
    Να πω και κάτι σχετικό με το θέμα.
    Παρθένες βρήκα λύση. στην Ουάσιγκτον απαγορεύεται το σεξ με παρθένα , θα πείτε πως ήρθατε από εκεί στην Ελλάδα που έχει τους καλύτερους!!!
    Ο νόμος ισχύει και για τις παντρεμένες.

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Το να έχεις κάποιες ερωτικές επαφές είναι σαν να δοκιμάζεις ρούχα στο δοκιμαστιριο και να σηκώνεσαι να φεύγεις, άλλοι τα βλέπουν μόνο σε βιτρίνες ή στο ίντερνετ, οποίος αγοράζει έχει σχέση και αποφασίζει πόσο συχνά θα το φοράει, για κάθε μέρα , στις εξόδους, σε γιορτές, μπορεί να το "κάψει" αν το φορέσει σε μια δεξίωση και φωτογραφηθεί μαζί του.
    Να πω και κάτι σχετικό με το θέμα.
    Παρθένες βρήκα λύση. στην Ουάσιγκτον απαγορεύεται το σεξ με παρθένα , θα πείτε πως ήρθατε από εκεί στην Ελλάδα που έχει τους καλύτερους!!!
    Ο νόμος ισχύει και για τις παντρεμένες.
    Αμε, για αυτο το θεμα αυτο εχει φτασει στην σελιδα 5.

    Κοπελια, οταν ξαναπας στον γυναικολογο πες του να σε περιποιησει εχει και τοπικη αναισθησια αν φοβασαι τον πονο. Εαν ντρεπεσαι να του το πεις, πες του πως πονας οταν κανεις σεξ γιατι δεν σπαει ο υμενας σου.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,864
    ντροπη να λεγονται αυτα για τις γυναικες που δινουν τη ζωη που στο κατω κατω ολοι απο μια γυναικα ηρθαμε στη ζωη κι υπαρχουμε . δε ειν ωραια πραγματα αυτα να λεγονται λες κι μαστε σε μουσουλμανικες χωρες που εκει τη γυναικα την εχουν για πραμα ταυτα ?? που ζουμε ?? ολλοι αξιζουμε το διο κι ο καθενας εχει να προσφερει στη ζωη αυτη ο ενας συμπληρωνει τον αλον ειν κομματια του παζλ που αν δε ενωθουν δε γινεται τιποτα .ο μισογυνισμος δειχνει πνευματικα φτώχεια στους ανθρωπους . εγω το λεω που αυτη οπου με γέννησε με πεταξε σα σκουπιδι κι ξερω πως κι ποτε δε το μετανιωσε . το ξερω γιατι τα εμαθα αυτα κι απ αυτη κι απ τον περιγυρο της . ομως δε μπορει ολλοι να ειν σαβουρες δε ειν κανονας αυτο ουτε για αντρες ουτε γυναικες να υποτιμούν τους αντρες . αν δε υπαρχει αλληλοσεβασμος στα δύο φύλα καηκαμε ουτε σχεση ουτε γαμος φρουρα . αυτα απ τα σπιτια μαθαίνονται κι γινεται βιωμα στα παιδια οταν μεγαλωνουν .το οτι οι ανθρωποι δειχνουν τετοιες συμπεριφορες φερνει κι τα αποτελεσματα να μενουν μονοι ανθρωποι κι να λεν εγω ποτε θα βρω το ταιρι μου ?? ποτε !! με τετοιες νοοτροπιες γιατι ο κοσμος φοβαται πια δε εμπιστεύεται .καλυτερα μονος κανεις παρα με ατομο που εχει τετοια σκεπτικα ασχημα για το αλο φιλο οποιο φιλο ειν αυτο .οταν σκεφτομαστε με το πανω κεφαλι τοτε εχουμε λογικη στο μυαλο κι στις πραξεις μα οταν σκεφτομαστε με το κατω μονον επιφανειακα φερομαστε κι λειτουργούμε κι φυσικα ετσι την κατσαμε γιατι τοτε οι ορμονες μιλανε κι τοτε εχουμε λαθος οπτική των πραγματων .
    Last edited by asperger39; 28-03-2024 at 19:56.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ντροπη να λεγονται αυτα για τις γυναικες που δινουν τη ζωη που στο κατω κατω ολοι απο μια γυναικα ηρθαμε στη ζωη κι υπαρχουμε . .
    οτι πιο μισανδρο και ρατσιστικο για τους αντρες που εχω διαβασει τα τελευταια χρονια!
    οι γυναικες δεν κανουν μονες τους τα παιδια χωρις τον αντρα δεν μπορουν να κανουν παιδια
    ουτε καν να τα θρεψουν.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,864
    δε διάβασες καν τι εγραψα η ετσι σε βολεψε φιλε ειπα οτι ο ενας συμπληρωνει τον αλλον σα ενα παζλ κι ο ενας να σεβετε τον αλον γιατι ο καθενας εχει τον ρολο του στη ζωη .να διαβαζεις τι λεει ο αλλος πριν πεις οτι πεις γιατι οσο κι αν νομιζεις οτι εισαι σοφος ε οχι δε τα ξερεις ολα .
    Last edited by asperger39; 28-03-2024 at 21:07.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    δε διάβασες καν τι εγραψα η ετσι σε βολεψε φιλε ειπα οτι ο ενας συμπληρωνει τον αλλον σα ενα παζλ κι ο ενας να σεβετε τον αλον γιατι ο καθενας εχει τον ρολο του στη ζωη .να διαβαζεις τι λεει ο αλλος πριν πεις οτι πεις γιατι οσο κι αν νομιζεις οτι εισαι σοφος ε οχι δε τα ξερεις ολα .
    τα διαβασα αλλα μου εκανε εντυπωση η πρωτη προταση

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,864
    εχει αξια και σημασια ολο το κειμενο οχι απλα μια προταση που ειναι η αρχη ενος σκεπτικου φιλε νικολα .σε μια εικονα κοιταμε ολο το συνολο οχι ενα κομματι αυτης γιατι δε καταλαβαινεις τι αναπαριστά η εικονα κοιτώντας μονον μια μερια .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #74
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    19
    παιδια παιδια νομιζω ξεφυγαμε απο το θεμα λιγακι. ολλες οι αποψεις ευπροσδεκτες αλλα δεν χρειαζεται να παρατραωαμε κατι. σε οτι αφορα αυτο που ρωτισε ο φιλος. ναι πιστευω εχει δικιο σε γενικες γραμμες αυτο συμβαινει αλλα μετα λιγο πολυ αυτα διαφοροποιουνται σε καποιον βαθμο αναλογα τον χαρακτηρα του καθενος αλλος ειναιν διατεθημενος να συνηπαρξει με καποιον να τον ακουει και να συζηταει και αλλος αν μαθει ως ξεροκεφαλος δεν θελει να αλαξει. τωρα εγω προσωπικα ειχα καποια ψυχολγικα και καποιες καταστασεις μικρος που με εππιρεασαν.΄τωρα ειμαι σε πολυ καλο δρομο. γενικα σαν μεγαλος ημουν κοινονικο ατομο. εχω γυρισει με διαφορες παρεςς εξωδους ταξιαι εχω ερθει σε επαφη με πολλες κοπελες. η σε παρεα η και ιδιετερος και ραντεβου εχω βγει αλλα παντα στ τελος φρεναρα τον εαυτο μου. εξωτερικα ειμαι ως ενηληκας αρκετα εφανισημος. ειχα καποια φλερτ τα τελευταια χρονια. επεισης παντα ειχα την ταση να βρισκω κουσουρια σε λεπτομεριες στην καθε μια ενω σε γενικες γραμμμες μπορει να ηταν και καλα να συνεχιζα. ομως παντα μα παντα αφου περνουσε λιγο ο καιρος το μετανιωνα. καποιες φορες θελησα ν ακανω αποτομες προσεγκισεις για να μην με φρεναρουν τα ενστικτα μου παλι ομως παντα κατεληγα σε τρακα και αποτυχια. εν τελει δεν θα φανταζωμουν ποτε πως αν ηθελα να ζησω λιγο μια δικια μου ζωη θα επρεπε πρωτα να λυσω τα προβληματα του κοσμου. και οπως καταλαβατε ημουν παντα υπεραναλυτικος. σε οτι αφορα τα στανταρ μου στοις κοπελες γυναικες, δεν θαθελα καποια πολυ εμπειρη αν και εχω δει οτι εχω μια περαση σε εμπειρες δν ξερω γτ. μου λενε οτι εχω μπασα αλλα και συνχρονος πραα μπασα φωνη γωητευτικη. οτι τις αρεσει ο τροπος που σκευτωμαι και πως ποτε δεν αποριπτω τον συνομηλη τη μου αλλα παντα μπαινω στο σκεπτικο του. εχω ακουσει το οτι ειμαι κατι αναμεσα σε αλιτακι και καλο παιδι. και κριντζαρα την ζωη μου μεν αλλα γελασα εκεινη την ωρα. πολες φορες εχω δει και κοπελες να θελουν να μου απευθηνουν τον λογο η να μου τραβηξουνν την προσωχη με ισως λιγο αφελη τροπο και νομιζα πως εχω εγω κατι και θελω να γελασουν μαζι μου. αλλα συνχρονος ηταν και πολυ φιλικες και ηταν σαν να ψαχνουν εναυσμα απλα. και γενικα βλεπετε πως σκευτωμαι πολυ. τωα για το παρλθον απο οικογενεια παρεες η ξενυχτια η μαλακιες δεν θελω να πω κατι για την ωρα τουλαχισστον. και επειδη και εγω ξεφυγα πρινα πο το θεμα χαχα. απο σανταρ οπς ελεγα θα ηθελα περισωτερο καποια πιο γλυκια και καλη και σεμνη. δλδ πιο πολυ θα ηθελα μια που λεμε εινια σαν τις εκλισιας λιγο αλλα να εχει μια δικια της φυσικη ομορφια και οχι καποια μπαροβια. προσωπικα ναι ακομα πιστευω οτι θα μπορει να μου αρεσει το σεξ ομως σε καμια περιπτωση δεν ειναι το παν. ακομα και ετσι για να το χαρω θαθελα να το συνδυασω και με ωραιες συνθηκες και συναισθημα και μμια ωραι αστηγμη που θελω και αυτην να εχει καυλες. και αυτα ππλεον γτ ενω ακομα δεν τοχω κανει σαν να εχει απομυθοποιηθει στο μυαλο μου. και σε οτι αφορα την αυτοικανοποιηση οκ δεν χρειαζεται περαιτερο αναλυση νομιζω κανεις δεν χωρτασε απο αυτο και καποτε ολλοι το βαρεθηκαν λιγο πολυ. ειδικα αν αυτην συνοδευεται και απο αρνιτικα συναισθηματα περι χρόνιας ητας στην ερευση ερωτικου συντροφου. τωρα θα μου πειτε ωραια τα λες αλλα λογικο καθος απλα τωρα φτιαχνει σεναρια το μυαλο μονο. αν δεν τα ζησω προσωπικα δεν θελω να λεω οτι ξερω η οτι νομιζω διαφορα πραγαματα ομως ακομα και αν καταφερω να κανω κατι καποτε παντα θα προσαπαθω να ειμαι οσο πιο καλος και σωστος γινεται. με λιγα λογια θελω μια κοπελα συμαχο και συνοδηπορο στην ζωη

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Επειδή εγώ ολοκλήρωσα στα 27 και είχα ακούσει κι εγώ ένα σωρό εξυπνάδες, τόσο από εδώ μέσα τόσο και εδώ εξω κι είχα γεμίσει ένα σωρό κόμπλεξ θα σου πω τα εξής.
    Το έχεις μεγαλοποιησει το θέμα. Κανείς δεν νοιάζεται αν είσαι παρθένα (εκτός από τραγικά καμμένες περιπτώσεις) και κανείς δεν πρόκειται να το καταλάβει και να είναι 100% σίγουρος αν δεν το πεις εσύ. Οπότε απλά δεν το λες αν δεν νιώθεις άνετα. Επίσης μη νομίζεις ότι οι άντρες είναι οι θεοί του σεξ ή ότι το κάνουν συχνά ή ότι είναι καλοί σε αυτό. Και μην παρασύρεσαι από αυτά που ακούς.
    Επίσης μην ακούς ότι βολευεσαι πίσω από την παρενόχληση, αυτό ήταν πραγματικά ΤΡΑΓΙΚΌ σχόλιο, και όποιος δεν έχει βιώσει κάτι τέτοιο δεν μπορεί να το κατανοήσει. Επειδή κάποιοι είναι τέρμα στερημένοι νομίζουν ότι πρέπει να αναζητάμε το σεξ σαν μανιακες. εγώ σκέψου δεν είχα όρεξη ούτε να αυνανιστω και μόλις γνώρισα το κατάλληλο άτομο το κάναμε έως και τέσσερις φορές σε μια μέρα. Ήθελα ξανά και ξανά μαζί του. Οπότε όταν βρεις κάποιον να σε εξιταρει όλα θα έρθουν από μόνα τους.
    Έχω βασανιστεί πολύ από τις ίδιες σκέψεις με εσένα με αποτέλεσμα να χαλάω τη διάθεση μου χωρίς λόγο. Ειλικρινά όταν μπεις κι εσύ στο τριπακι του σεξ και των σχέσεων θ καταλάβεις ότι δεν ήταν τίποτα. Απλώς η κοινωνία μας τα έχει μεγαλοποιησει όλα. Και μην κοιτάς τα τέλεια ζευγάρια. Δεν ξέρεις από πίσω τι κέρατο πέφτει, τι γκρίνια καθημερινότητας κλπ
    Οπότε περνα καλά χωρίς να το πολυσκεφτεσαι, κανε σεξ ΑΝ θέλεις και ΟΤΑΝ θες (κι αν δεν θες δεν είσαι προβληματική), μην επενδύεις και πολύ σε κανέναν, κάνε τη ζωή σου κι αν κάποιος αξίζει θα μείνει.
    Η ζωή έχει μεγαλύτερες ομορφιές από τους άντρες π.χ. ταξίδια, χόμπι, εμπειρίες...
    υ.γ.Ξεκίνησα το σεξ στα 27 και δεν έχω μείνει χωρίς σεξ πάνω από 2 εβδομάδες τον τελευταίο ενάμιση χρόνο. Κάποιες φορές μου άρεσε κάποιες όχι. Μπορεί και εσένα να μην σου αρέσει κάποιος στο σεξ. Μην αγχώνεσαι, περνα καλά και γράψε τους όλους, ειδικά κάτι μισογυνηδες που δεν το βλέπουν ούτε σε τσόντα με γυαλιά και έχουν άποψη.
    Επίσης απαιτήσεις έχουν μόνο οι ηλίθιοι άντρες. Οι σοβαροί έχουν αυτογνωσία και καταλαβαίνουν ότι αν μπορούν να βρουν άλλη σε μια εβδομάδα εμείς μπορούμε να βρούμε άλλους πέντε. Οποτε δεν έχουν και τρελές απαιτήσεις.
    Καλή συνέχεια και όλα καλά θα πάνε αρκεί να απελευθερωθείς και να μην βάζεις τρικλοποδιές στον εαυτό σου χωρίς λόγο. Μακάρι να μου είχαν ανοίξει τα μάτια νωρίτερα

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν εχω κάνει σχεση
    By brian23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 18-06-2023, 02:54
  2. Δεν έχω κάνει σχέση ποτέ
    By tiger13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 109
    Last Post: 17-07-2021, 14:02
  3. είμαι 29 ετών και δεν έχω κάνει ποτέ σχέση
    By agnostos1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 30-10-2017, 08:36
  4. Δεν έχω κάνει ποτέ σχέση
    By Aloha in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 03-07-2012, 18:42
  5. Ειμαι 20 ετων και ακομα δεν εχω κανει σχεση
    By iberis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-07-2010, 03:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •