εργασιακο billing - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 275
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    378
    Εάν η αξιολόγηση "πολύ καλή"αντί για "άριστα" δεν έχει κάποια ουσιαστική συνέπεια για εσένα στην επαγγελματική σου πορεία, μην δίνεις τόσο σημασία.
    Ο κάθε άνθρωπος έχει τα δικά του χαρίσματα και τα δυνατά και τα αδύναμα σημεία και πουθενά δεν υπάρχει το τέλειο γιατί δεν είμαστε ρομποτ. Σημασία έχει να εξελισσόμαστε και να απολαμβάνουμε αυτή την προσωπική μας εξέλιξη και όχι να συγκρινόμαστε με τους άλλους με αρνητικό τρόπο (ποιος είναι καλύτερος) ή να χάνουμε τη ζωή μας προσπαθώντας να είμαστε διαρκώς τέλειοι.
    Κάνε αυτό που κάνεις κανονικά, βάλε τον καλό σου εαυτό και πες στην ιατρό όταν λέει τέτοια σχόλια με ωραίο τρόπο και καλά για πλάκα ότι "δεν είναι ωραίο, έστω και για πλάκα αυτό το σχόλιο" και θα προτιμούσες άμα θεωρεί ότι κάτι κάνεις λάθος, ή χρειάζεσαι βελτίωση να σου πει ποιο είναι για να μπορείς να το δουλέψεις και να το εξελίξεις.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Θέλουμε να δουλεύουμε κιόλας αλλά να μην μας έχουνε και του κλότσου κ του μπάτσου να μας θεωρούν ισάξιους με τους άλλους!!! Αν είσαι το παιδί για όλες τις δουλειές όταν δεν βλέπει η προϊσταμένη , τι να το κάνεις; Ελπίζω να με εκτιμάνε και να με σέβονται οι συνάδελφοί μου και νομίζω ότι το κάνουν αν και από ότι βλέπω κ ακούω πολλά καρφώματα πέφτουν γενικώς πράγμα που ποτέ δεν θα κάνω εγώ .
    Έτσι έκανα κι εγώ όταν ήμουν άπειρη. Μετά κατάλαβα ότι αν δεν καρφώσεις πρώτη, θα σε καρφώσουν οι άλλοι κι έτσι έγινα και η πρώτη ρουφιάνα. Θα μου πείτε το έχεις καμάρι; Όχι άλλα έτσι πας μπροστά στη δουλειά και μου έχει βγει σε καλό. Όποιος θέλει ας πάει με το σταυρό στο χέρι, πάντως κατά την εμπειρία μου προκοπή δεν θα δεις όσο άξιος κι αν είσαι αν δεν τα πάς καλά με τα αφεντικά.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    Δελφίνι συγνώμη που θα σε πληγώσω αλλά αν ήθελες ίση μεταχείριση δεν θα είχες χαρτί ΑΜΕΑ! Ζητάς κατανόηση και υποστήριξη από συναδέλφους που έχουν και οι ίδιοι προβλήματα, χωρίς κανένα προνόμιο! Συναδελφική αλληλεγγύη πρέπει να δείξουν σε ανθρώπους που αγωνίζονται καθημερινά να τα βγάλουν πέρα. Σε αντιμετωπίζουν σαν τον δυνάστη τούς που τους στραγγίζεις οικονομικά και ψυχικά! Να το πω και απλά πληρώνουν φόρους για να παίρνεις επιδόματα και βλέπουν πως τα ΑΜΕΑ γενικά με μεγαλύτερο εισόδημα έχουν πάντα και παντού προτεραιότητα, έχουν έξτρα μόρια, ειδική μεταχείριση και ειδικές θέσεις. Η κυβέρνηση φταίει αλλά δυστυχώς οι άνθρωποι ξεσπούν πάνω στα ΑΜΕΑ... Όπως και όταν παρκάρουν σε θέση για ανάπηρους . Εγώ συμπεριφέρομαι σωστά αλλά με στεναχωρεί που δεν έχω καμία στήριξη από το κράτος... Πολλοί βρεθήκαμε ανήμποροι και περασαμε δύσκολα. Η κοινωνία είναι μια ζούγκλα,
    Πρέπει να δείχνουμε ανθρωπιά και κατανόηση! Υπάρχουν πινακίδες με προτεραιότητα στα ΑΜΕΑ λες και οι υπόλοιποι πάνε για βόλτα, οποίος έχει τη στοιχειώδη μόρφωση ξέρει πότε και σε ποιόν παραχωρεί τη σειρά του.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Δελφίνι συγνώμη που θα σε πληγώσω αλλά αν ήθελες ίση μεταχείριση δεν θα είχες χαρτί ΑΜΕΑ! Ζητάς κατανόηση και υποστήριξη από συναδέλφους που έχουν και οι ίδιοι προβλήματα, χωρίς κανένα προνόμιο! Συναδελφική αλληλεγγύη πρέπει να δείξουν σε ανθρώπους που αγωνίζονται καθημερινά να τα βγάλουν πέρα. Σε αντιμετωπίζουν σαν τον δυνάστη τούς που τους στραγγίζεις οικονομικά και ψυχικά! Να το πω και απλά πληρώνουν φόρους για να παίρνεις επιδόματα και βλέπουν πως τα ΑΜΕΑ γενικά με μεγαλύτερο εισόδημα έχουν πάντα και παντού προτεραιότητα, έχουν έξτρα μόρια, ειδική μεταχείριση και ειδικές θέσεις. Η κυβέρνηση φταίει αλλά δυστυχώς οι άνθρωποι ξεσπούν πάνω στα ΑΜΕΑ... Όπως και όταν παρκάρουν σε θέση για ανάπηρους . Εγώ συμπεριφέρομαι σωστά αλλά με στεναχωρεί που δεν έχω καμία στήριξη από το κράτος... Πολλοί βρεθήκαμε ανήμποροι και περασαμε δύσκολα. Η κοινωνία είναι μια ζούγκλα,
    Πρέπει να δείχνουμε ανθρωπιά και κατανόηση! Υπάρχουν πινακίδες με προτεραιότητα στα ΑΜΕΑ λες και οι υπόλοιποι πάνε για βόλτα, οποίος έχει τη στοιχειώδη μόρφωση ξέρει πότε και σε ποιόν παραχωρεί τη σειρά του.
    Καταρχήν δεν γνωρίζουνε ότι είμαι αμεα!!! και δεύτερον το χαρτί αυτό απλά με βοήθησε να βρω πιο γρήγορα δουλειά και τίποτα παραπάνω. Σίγουρα θα έβρισκα, μπορεί όμως όχι στην πόλη μου ! κατα τα άλλα σιγά τα προνόμια που έχω. Να μην είμαστε άδικοι και ξεσπάμε στα αμέα τώρα ! Ίσως να το κάνουνε αυτοί που δεν ξέρουνε.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Έτσι έκανα κι εγώ όταν ήμουν άπειρη. Μετά κατάλαβα ότι αν δεν καρφώσεις πρώτη, θα σε καρφώσουν οι άλλοι κι έτσι έγινα και η πρώτη ρουφιάνα. Θα μου πείτε το έχεις καμάρι; Όχι άλλα έτσι πας μπροστά στη δουλειά και μου έχει βγει σε καλό. Όποιος θέλει ας πάει με το σταυρό στο χέρι, πάντως κατά την εμπειρία μου προκοπή δεν θα δεις όσο άξιος κι αν είσαι αν δεν τα πάς καλά με τα αφεντικά.
    Το έχω καταλάβει και εγώ αυτό !!!! Για αυτό η πρώτη που πήρε άριστα στην αξιολόγηση είναι αυτή που καρφώνει !!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Το έχω καταλάβει και εγώ αυτό !!!! Για αυτό η πρώτη που πήρε άριστα στην αξιολόγηση είναι αυτή που καρφώνει !!!
    Ε στα λέω. Κι εγώ παίρνω άριστα στη δουλειά μου γιατί είμαι αυτή που καρφώνω. Μπορεί να πήγαινα πιωμένη, μπορεί να είχα κάπως κακή φήμη, αλλά με την καλή μου δουλειά πρώτα απ' όλα και με την ρουφιανιά μου κέρδισα την πρώτη θέση και την εκτίμηση της προισταμένης. Εκεί που υστερούσα δηλαδή το κέρδισα με την δήθεν εμπιστοσύνη της. Ενώ σε παλαιότερες δουλειές ήμουν το καλύτερο παιδί και η καλή στη δουλειά τους αλλά το έχανα στα λάθη που έκανα κι αμέσως γίνονταν μαθευτά και έτρωγα από το αφεντικό την κατσάδα ενώ εγώ δεν πήγαινα να καρφώσω τι έκαναν οι άλλες.
    Τώρα έμαθα όμως.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Είσαι κάπου στο δημόσιο ή στον ιδιωτικό τομέα;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Και στο δημόσιο έχω δουλέψει και στον ιδιωτικό. Τα τελευταία χρόνια είμαι στον ιδιωτικό.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Καταρχήν δεν γνωρίζουνε ότι είμαι αμεα!!! και δεύτερον το χαρτί αυτό απλά με βοήθησε να βρω πιο γρήγορα δουλειά και τίποτα παραπάνω. Σίγουρα θα έβρισκα, μπορεί όμως όχι στην πόλη μου ! κατα τα άλλα σιγά τα προνόμια που έχω. Να μην είμαστε άδικοι και ξεσπάμε στα αμέα τώρα ! Ίσως να το κάνουνε αυτοί που δεν ξέρουνε.
    Υπάρχει κακία , ζήλια και συμπάθια , είναι όλα φυσιολογικά, θέλει σωστή διαχείριση.
    Δύσκολο να μην το γνωρίζουν! Έγραψες πως η προϊσταμένη το ξέρει. θα το έμαθαν όλοι. πήγες σε ειδική θέση για αμεα.
    Αν κάνεις με αγάπη τη δουλειά σου, βοηθάς ανθρώπους επικεντρώσου σε αυτό. Το άριστα θα σου το δώσουν οι ευχαριστημένοι ασθενείς, όχι μια κομπλεξική. Είσαι νέα θα εξελιχθείς και θα βρεις σωστούς συνάδελφους

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Υπάρχει κακία , ζήλια και συμπάθια , είναι όλα φυσιολογικά, θέλει σωστή διαχείριση.
    Δύσκολο να μην το γνωρίζουν! Έγραψες πως η προϊσταμένη το ξέρει. θα το έμαθαν όλοι. πήγες σε ειδική θέση για αμεα.
    Αν κάνεις με αγάπη τη δουλειά σου, βοηθάς ανθρώπους επικεντρώσου σε αυτό. Το άριστα θα σου το δώσουν οι ευχαριστημένοι ασθενείς, όχι μια κομπλεξική. Είσαι νέα θα εξελιχθείς και θα βρεις σωστούς συνάδελφους
    Επιμένω νομίζω ότι οι συνάδελφοί μου δεν το ξέρουν !!!! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια !

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Επιμένω νομίζω ότι οι συνάδελφοί μου δεν το ξέρουν !!!! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια !
    Εσύ ξέρεις καλύτερα. Τα άτομα με ψυχολογικά προβλήματα συμπεριφέρονται διαφορετικά και το μυαλό τους λειτουργεί διαφορετικά.
    Το ποσοστό αναπηρίας δεν είναι αντικείμενο! Όταν πήγα φαντάρος ο γιατρός μου είπε πως είχε δικαίωμα να με βγάλει από Ι2 έως Ι5 αοπλο...
    Το 30% ήταν άοπλοι στη μονάδα.
    δύο αξιωματικοί και ο διοικητής ήξεραν τα πάντα ο κάθε φαντάρος έδινε 2 συνεντεύξεις, πρόσβαση είχαν μόνο οι φαντάροι που δούλευαν στο 1 γραφείο!
    Εχεμύθεια? Κάποιοι το έλεγαν σε όλους άλλοι δεν μιλούσαν!
    Ήταν δύσκολο να τους προσέχεις. Αν ξέρεις δείχνεις κατανόηση τους προστατεύεις. Αλλά πώς γίνεται να δικαιολογηθούν οι παράξενες συμπεριφορές και οι διακρίσεις? Τα χοντροκομμένα"αστεία" από αμόρφωτους προσβάλουν.
    Ένας απλός φαντάρος γραφείου γνωρίζοντας το μυστικό πρέπει να έχει και θάρρος και την υποστήριξη του διοικητή να επιβληθεί στους άξεστους ανώτερους αξιωματικούς! Επιβάλλεται να ξέρει κάποιος για να σε προστατεύει! Υπήρξε πατέρας που επερνε τηλέφωνο για τα ψυχολογικά του γιού του (φοβόταν να μην αυτοκτονήσει , το παιδί του ήταν άοπλο και ντρεπόταν ήταν κλειστός χαρακτήρας και δεν τηλεφωνούσε ούτε στους γονείς του) πριν 13 χρόνια . Πρέπει να αποδεχόμαστε το πρόβλημα, δεν υπάρχει καμία ντροπή, πρέπει να το λέμε και στα άτομα που είναι στο περιβάλλον μας.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,405
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Καταρχήν δεν γνωρίζουνε ότι είμαι αμεα!!! και δεύτερον το χαρτί αυτό απλά με βοήθησε να βρω πιο γρήγορα δουλειά και τίποτα παραπάνω. Σίγουρα θα έβρισκα, μπορεί όμως όχι στην πόλη μου ! κατα τα άλλα σιγά τα προνόμια που έχω. Να μην είμαστε άδικοι και ξεσπάμε στα αμέα τώρα ! Ίσως να το κάνουνε αυτοί που δεν ξέρουνε.
    Δελφινι μου εγω θα ελεγα να αποδεκτεις την πραγματικοτητα .
    Εισαι ΑΜΕΑ εφοσον περασες απο επιτροπες που πλοεν αν ΔΕΝ εισαι δεν τα δινουν τοσο ευκολα τα χαρτια εκτος παλι αν πληρωσες γιατι εχουμε και τετοια περιστατικα στην Ελλαδιτσα μας ..

    Οποτε ας υπαρξει πληρη αποδοχη οτι εισαι σε αυτη την κατηγορια και μετα να δεις το γεγονος.οτι το να εισαι σε αυτη την κοινωνικη ομαδα δεν σε κανει λιγοτερη εξυπνη ή ομορφη ...
    Απλα εχετε καποιες ιδιατεροτητες οι οποιες σας απαγορευουν (ειδικα στον τομεα της υγειας που ειναι τοσο υπευθυνο επαγγελμα )να εχετε τις αρμοδιοτητες που εχει ενας υπαλληλος χωρις το δικο σου ιστορικό .

    Οχι δεν μπορεις να εχεις την ιδια βαθμολογια εφοσον η αξιολογητρια σου γνωριζει πολυ καλα την κατασταση σου ..Τωρα αν πραγματικα εσυ πιστευεις οτι δεν ανηκεις σε αυτη την ομαδα γιατι τοσα χρονια ησουν ανεργη ;
    Γιατι δεν πας να ξαναπερασεις απο επιτροπη και να παψεις να εισαι ΑΜΕΑ και να αξιολογηθεις οπως σου αξιζει οπως λες ;

    Μηπως καρπωνομαστε τα προνομια των Αμεα αλλα μετεπειτα δεν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αξιολογουνσαν ΑΜΕΑ ;

    Σκληρες ερωτησεις αλλα δεν μπορω να ακουω να μιλαμε για ΑΜΕΑ που ειναι μια ιδιαίτερη και σπουδαιοα κατηγορια ανθρωπων με τετοιο τροπο ..
    Δεν εκμεταλευομαστε καταστασεις και μετα εχουμε την απαιτησΕΙ και της ορθης αξιολογησης ..

    Λιγο αυτοκριτικη εφοσον λες οτι ΔΕΝ εισαι ΑΜΕΑ δεν βλαπτει θα πω και εγω στο τελος της ημερας !

    Στην ζωη μας δεν ευθυνονται οι αλλοι για τα δικα μας αποτελεσματα και ουτε γκρινιαζουμε για τα παντα που ΔΕΝ εχουμε επειδη οι αλλοι φταινε ...Εμεις φταιμε γι αυτο που ειμαστε οποτε αν δεν μας αρεζει το αλλαζουμε και δεν κανουμε ασχημη κριτικη ουτε για συναδελφους ουτε για κανεναν αλλον ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δελφινι μου εγω θα ελεγα να αποδεκτεις την πραγματικοτητα .
    Εισαι ΑΜΕΑ εφοσον περασες απο επιτροπες που πλοεν αν ΔΕΝ εισαι δεν τα δινουν τοσο ευκολα τα χαρτια εκτος παλι αν πληρωσες γιατι εχουμε και τετοια περιστατικα στην Ελλαδιτσα μας ..

    Οποτε ας υπαρξει πληρη αποδοχη οτι εισαι σε αυτη την κατηγορια και μετα να δεις το γεγονος.οτι το να εισαι σε αυτη την κοινωνικη ομαδα δεν σε κανει λιγοτερη εξυπνη ή ομορφη ...
    Απλα εχετε καποιες ιδιατεροτητες οι οποιες σας απαγορευουν (ειδικα στον τομεα της υγειας που ειναι τοσο υπευθυνο επαγγελμα )να εχετε τις αρμοδιοτητες που εχει ενας υπαλληλος χωρις το δικο σου ιστορικό .

    Οχι δεν μπορεις να εχεις την ιδια βαθμολογια εφοσον η αξιολογητρια σου γνωριζει πολυ καλα την κατασταση σου ..Τωρα αν πραγματικα εσυ πιστευεις οτι δεν ανηκεις σε αυτη την ομαδα γιατι τοσα χρονια ησουν ανεργη ;
    Γιατι δεν πας να ξαναπερασεις απο επιτροπη και να παψεις να εισαι ΑΜΕΑ και να αξιολογηθεις οπως σου αξιζει οπως λες ;

    Μηπως καρπωνομαστε τα προνομια των Αμεα αλλα μετεπειτα δεν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αξιολογουνσαν ΑΜΕΑ ;

    Σκληρες ερωτησεις αλλα δεν μπορω να ακουω να μιλαμε για ΑΜΕΑ που ειναι μια ιδιαίτερη και σπουδαιοα κατηγορια ανθρωπων με τετοιο τροπο ..
    Δεν εκμεταλευομαστε καταστασεις και μετα εχουμε την απαιτησΕΙ και της ορθης αξιολογησης ..

    Λιγο αυτοκριτικη εφοσον λες οτι ΔΕΝ εισαι ΑΜΕΑ δεν βλαπτει θα πω και εγω στο τελος της ημερας !

    Στην ζωη μας δεν ευθυνονται οι αλλοι για τα δικα μας αποτελεσματα και ουτε γκρινιαζουμε για τα παντα που ΔΕΝ εχουμε επειδη οι αλλοι φταινε ...Εμεις φταιμε γι αυτο που ειμαστε οποτε αν δεν μας αρεζει το αλλαζουμε και δεν κανουμε ασχημη κριτικη ουτε για συναδελφους ουτε για κανεναν αλλον ...
    Δεν έχω να πω τίποτα για όλα αυτά που λες τα είπες όλα μόνη σου ΑΜΕΑ δεν αισθάνομαι πάντως . Αφού σε αφήνουνε και γράφεις στο φορουμ ΜΠΡΑΒΟ τους τι να πω....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    304
    ο καθένας μπορεί να γράψει ελεύθερα.
    Επικρατεί η άποψη είμαι "ΑΜΕΑ" είστε υποχρεωμένοι να με σέβεστε και κάντε άκρη να περάσω!!!
    Αντικειμενικά για να υπάρχει ποσοστό σε κάτι δεν μπορείτε να ανταπεξέλθετε.
    ο καθένας έχει το δικαίωμα να σε φοβάται, αν δεν γνωρίζει το ιστορικό σου! Είναι ψυχοφθόρο επάγγελμα από μόνο του! αν έχεις ψυχολογικά με τα παιδιά πως θα φροντίσεις ένα βρέφος?
    Το ίδιο ισχύει και για την εκπαίδευση το 50% ισοδυναμεί με μεταπτυχιακό στις προσλήψεις εκπαιδευτικών. Γεμίζουν τα σχολεία με ΑΜΕΑ και πρέπει να ανταπεξέλθουν σε δύσκολες καταστάσεις.
    Έχεις τα προνόμια και δεν το αισθάνεσαι σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που αισθάνονται ΑΜΕΑ ενώ δεν έχουν ποσοστό και διευκολύνσεις.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    ο καθένας μπορεί να γράψει ελεύθερα.
    Επικρατεί η άποψη είμαι "ΑΜΕΑ" είστε υποχρεωμένοι να με σέβεστε και κάντε άκρη να περάσω!!!
    Αντικειμενικά για να υπάρχει ποσοστό σε κάτι δεν μπορείτε να ανταπεξέλθετε.
    ο καθένας έχει το δικαίωμα να σε φοβάται, αν δεν γνωρίζει το ιστορικό σου! Είναι ψυχοφθόρο επάγγελμα από μόνο του! αν έχεις ψυχολογικά με τα παιδιά πως θα φροντίσεις ένα βρέφος?
    Το ίδιο ισχύει και για την εκπαίδευση το 50% ισοδυναμεί με μεταπτυχιακό στις προσλήψεις εκπαιδευτικών. Γεμίζουν τα σχολεία με ΑΜΕΑ και πρέπει να ανταπεξέλθουν σε δύσκολες καταστάσεις.
    Έχεις τα προνόμια και δεν το αισθάνεσαι σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που αισθάνονται ΑΜΕΑ ενώ δεν έχουν ποσοστό και διευκολύνσεις.
    Υποτίθεται ότι γράφουμε σε φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης και θα πρέπει να είμαστε πιο ευαισθητοποιημένοι με κάποια θέματα.΄

    Οι προσλήψεις αυτές για αμέα για κάποιον λόγο γίνονται και αν στην τελική το αμέα δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στην εργασία χάνει την θέση του όπως συνέβει και στο δικό μου νοσοκομείο με ορισμένα αμέα που δεν μπορούσαν να ανταπεξέλθουν έστω και αν ήτανε σε μόνιμη θέση

    Και αυτό με τα αμέα γίνεται κατα κόρον στον εξωτερικό αμέα είναι σε όλες τις θέσεις και όχι μόνο στην "Ελλαδίτσα" μας.
    Last edited by δελφίνι; 28-03-2024 at 23:47.

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εργασιακό άγχος και Παραίτηση
    By Luffy92 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 10-04-2022, 14:03
  2. Εργασιακό άγχος
    By gimit in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 28-02-2022, 18:55
  3. Εργασιακό άγχος
    By ellik in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 01-01-2022, 12:22
  4. Πρώην στον ίδιο εργασιακό χώρο.
    By aforce in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 06-10-2015, 20:53
  5. Οικονομική κρίση και εργασιακό άγχος
    By billathens in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-2013, 17:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •