ποιες ειναι οι μεγαλες σου συμπαθειες στο φορουμ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703

    ποιες ειναι οι μεγαλες σου συμπαθειες στο φορουμ?

    κιπ,πελαριρυ,αρκτος,αρσι,ολ γα,σοφια,γιωτα και πολλοι ακομα
    σορρυ αν ξεχναω καποιον.
    βασικα ολους σας παω:)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    παιδια ειμαι κ εγω νεο μελος σημερα ηρθα στην παρεα σας ......θελω κ γω σιγα σιγα να ενταχθω στις συμπαθειες σας
    Post tenebras spero lucem .... !

  3. #3
    κιπ,αρσι,φερρο,σοφια,αριστε ιδης.οβορο.πανικουλα,μελεν� �.θοδωρης,γιοτα,εμνευστης,α� �κτος,ρεμεντι,θεοφανια ,sanset,kai aloi den θυμαμαι νικς
    ολα τα παιδια μ χουν φερθει καλα:)

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    κιπ ,ανωνυμη,weird,μαρινα38,εμπνευ� �της,ολγακη82,μελενε,γιωτα,nat ure (thn ksexasa :P)

    ειδηκα η ανωνυμη ειναι η μονη π μου σταθηκε απο τηναρχη.δεν θα ξεχασω ποσο κουραγιο μ εδινε παντα να την εχει καλα ο θεος την κοπελα.:)


    εχω αρχησει και συμπαθω και την Remedy επισης.κιας δεν συνφωνουμε σε πολλα.:P

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Συμπαθώ όποιον έχει ανάστημα και καθαρή κρίση, και αξιοπρέπεια, όπως και αν λέγεται αυτός.
    Ασχετα αν πάσχει από κάτι πολύ ή λίγο ή καθόλου σοβαρό.

  6. #6
    ksexasa na pv tin alobar p an kai exei meres na mpei ksereis auti:) kai th dissolved p zilevw ton tropo grafis tis,eiste tosoi poloi poy n sigratiseis nicks:):)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    EYXAPIΣTΩ ΠOY EIMAI ΠPΩTOΣ ΣTIΣ ΠPOTIMHΣEIΣ ΣAΣ :-)
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    δεν θα πω ποιες ειναι οι συμπαθιες μου γιατι δεν θελω να αποκλεισω κανεναν.
    θα πω μονο για την ολγα οτι ειναι ο ορισμος της φιλης και για την πανικουλα που ξερω οτι οταν ειμαι στις μαυρες μου με το χιουμορ και τον αυθορμητισμο της θα με κανει να χαμογελασω.

    ειναι ολοι ενας και ενας,δεν περιμενα οτι σε ενα φορουμ θα εβρισκα τοση συμπαρασταση και τοσο αξιολογα ατομα.δεν υπαρχει ουτε ενα ατομο απο εδω μεσα που να αντιπαθω..ολοι ειναι τοσο ξεχωριστοι..η mstrouf πχ ειναι τοσο καλος ανθωπος,η θεοφανια τοσο ειλικρινης,η σοφια τοσο εξυπνη,η ρεμεντυ τοσο εξυπνα κυνικη και σωστη...
    νιωθω πολυ τυχερη που βρισκομαι αναμεσα σας και χαιρομαι που μου δινεται η ευκαρια να το πω.εσυ φερρο,εισαι τοσο ευαισθητη και αγαπησιαρα..
    υπαρχει μονο ενα πραγμα που με ενοχλει εδω μεσα αλλα ειναι ενα πτεσμα,δεν αξιζει καν να το αναφερω..
    giota αχ αυτες οι πολυτιμες συμβουλες σου..και εσυ κιπ μου δινεις τροφη για σκεψη..συγγνωμη αν ξεχναω καποιον.ολους σας εχω μεσα στην καρδια μου!

  9. #9
    daneika:):):)

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    :))))))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AN KAI ΘEΛΩ NA ΠΩ ΠOIOYΣ ΣYMΠAΘΩ ΔEN ΘA TO KANΩ ΓìATI ΦOBAMAI OTI MΠOPEI ΣE ΛIΓO KAIPO NA ME AΠOΓOHTEYΣOYN
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    α!ξεχασα τον winston_man, την ανωνυμη και την melene!

  13. #13
    i anwnimi grafei ontos toso omorfa:)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Αχ κορίτσια μου γλυκά πόσο σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια...
    Κι εσείς είστε ξεχωριστά πλάσματα, το λέω με κάθε ειλικρίνεια, η κάθε μία έχει δώσει το δικό της στίγμα, από τον τρόπο γραφής σας καταλαβαίνω ποια γράφει, όχι μόνο εσείς αλλά και πολλά μέλη ακόμα.

    Ο καθένας μας είναι ξεχωριστός
    όλοι μα όλοι μας έχουν να δώσουν κάτι εδώ μέσα
    αλλά και εκεί έξω.
    Το ευχάριστο είναι ότι εδώ μέσα μπορούμε ίσως πιο εύκολα, πιο ανεπιφύλακτα αυτό το ξεχωριστό κομμάτι που ο καθένας μας κουβαλά να το βγάλουμε.
    Ας γίνει η αρχή να το βγάζουμε πιο συχνά και έξω!:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  15. #15
    και εμεις σε ευχαριστουμε π με τις σκεψεις και τα γραφομενα σου μας δινεις δυναμη,κουραγιο και αισιοδοξια..ναι σαι καλα..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •