Η παγίδα της ¨θυματοποιησης ¨και το αίσθημα τις αβοηθησιας . - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 118 of 118
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    Marilou παντα σωστη ομως ποσο με εκφράζεις δε λεγεται κι σε εχω εκτιμησει για τη ντομπροσύνη κι την ευθύτητα κι τη ζεστασια σου νασε παντα καλα εις απ τα πιο καθαρα ατομα εδω για ΜΕΝΑ !! τωρα οι αλλοι τι πιστευουν αυτοι το ξερουν μονον γιατι κανουν ετσι ?? μα για να αντιπαθείς καποιον πρεπει να εχεις λογο . να σε εχει πειραξει παρενοχλισει προσβάλει κλεψει χτυπησει . εδω γινεται μαχη απ ατομα που ποτε δε ειχαμε κοντρες να πεις οτι του την έπεσα κι νευριασε . απλα δε διαβαζουν τι λεμε ακριβως κι βγαζουν συμπερασμα κουτουρου ?? δε ταυτιζονται ?? οκ δικαιωμα τους μα μην πεταν ταμπελες κι βριζουν κι κανουν . η ,ο Mixedgirl αυτο το ατομο που λες δε το εχω ποτε πειραξει αυτο ομως εβγαλε συμπερασματα επηρεασμενο ?? απο αλους ?? ειναι καποιο ατομο απ αυτα που με αντιπαθούν ?? ποιος ξερει ?? παντως εγω ξερω οτι οταν καποιον δε τον πας δε ασχολεισαι μαζι του κι τελος . ολα τα αλλα δε χρειαζονται ειν περιττα κι χαζα κανουν λες κι πας να τους παρεις δανικα κι αγυριστα τα φραγκα τους .

    https://www.youtube.com/watch?v=WKftd2ccycw αφιερωμένη μουσική θειική πολυ δυναμική !!
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #107
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Marilou παντα σωστη ομως ποσο με εκφράζεις δε λεγεται κι σε εχω εκτιμησει για τη ντομπροσύνη κι την ευθύτητα κι τη ζεστασια σου νασε παντα καλα εις απ τα πιο καθαρα ατομα εδω για ΜΕΝΑ !! τωρα οι αλλοι τι πιστευουν αυτοι το ξερουν μονον γιατι κανουν ετσι ?? μα για να αντιπαθείς καποιον πρεπει να εχεις λογο . να σε εχει πειραξει παρενοχλισει προσβάλει κλεψει χτυπησει . εδω γινεται μαχη απ ατομα που ποτε δε ειχαμε κοντρες να πεις οτι του την έπεσα κι νευριασε . απλα δε διαβαζουν τι λεμε ακριβως κι βγαζουν συμπερασμα κουτουρου ?? δε ταυτιζονται ?? οκ δικαιωμα τους μα μην πεταν ταμπελες κι βριζουν κι κανουν . η ,ο Mixedgirl αυτο το ατομο που λες δε το εχω ποτε πειραξει αυτο ομως εβγαλε συμπερασματα επηρεασμενο ?? απο αλους ?? ειναι καποιο ατομο απ αυτα που με αντιπαθούν ?? ποιος ξερει ?? παντως εγω ξερω οτι οταν καποιον δε τον πας δε ασχολεισαι μαζι του κι τελος . ολα τα αλλα δε χρειαζονται ειν περιττα κι χαζα κανουν λες κι πας να τους παρεις δανικα κι αγυριστα τα φραγκα τους .

    https://www.youtube.com/watch?v=WKftd2ccycw αφιερωμένη μουσική θειική πολυ δυναμική !!
    Καλημερα Ασπ μου και καλη μας εβδομαδα !

    Να ξερεις ενα ατομο που οπως λες δεν το εχεις πειραξει ποτε και εκεινο ασχολειτε μαζι σου δειχνει αλλες συμπεριφορες ..

    Συμπεριφορες ελαττωματικες με τον εαυτο του ..
    Κυριως κομπλεξ κατωτεροτητας ..
    Δεν μπορεις με ενα ατομο που δεν το εκτιμας να ασχολεισαι ..Ασχολεισαι μονο οταν πιστευεις εσυ ο ιδιος οτι ειναι καποιος σπουδαιος και κινδυνευεις απο αυτον ..

    Ακομα και με την χαζομαρα του αλλου ,λες οτι λεει χαζομαρες και την προσπερνας ...γελας πολλες φορες ..
    Για τη δε ηλιθιότητα απλα προσπερνας γιατι και με τον χαζο να ασχοληθεις εχεις μια πιθανοτητα να καταλαβει ,με τον ηλιθιο ομως καμια εφοσον μιλαμε για ¨φυσιολογικες ¨προσωπικοτητες κατα την αποψη τους παντα και οχι φυσικα με την πιστοποίηση καποιου ειδικου ψυχικης υγειας !

    Μεγαλη κουβεντα για ατομα αυτων κατηγοριων ...

    Δυστηχως αυτα τα ατομα μεγαλωσαν σε ενα ακρως επικριτικο και τοξικο περιβαλλον ..Σαν παιδια δεχοταν απιστευτη αρνητικη κριτικη οποτε σαν ενηλικες πατρωναρουν αυτη την συμπεριφορα ..

    Εχει να κανεις με την προβολη ...Αυτο που προβαλουμε δηλαδη στον αλλον ειναι κατι δικο μας , το βλεπουμε σαν εχθρος μας και σε αυτο κανουμε επιθεση ..Οποτε αντιλαμβανεσαι οτι αυτο το ατομο υποσυνειδητα κανει επιθεση σε ενα κομματι του εαυτου του εξου και λεμε πολλες φορες οτι μια τετοια ελαττωματικη συμπεριφορα δεν καθρεπτιζει εσενα ..
    Το ατομο αυτο με ολους ενεργει ετσι εφοσον ειναι δικη του υποσυνειδητη προβολη ..Κανει ¨συμμαχιες ¨με ανθρωπους που απλα εξυπηρετουν το εγω του ..ενεργει δηλαδη μονο προς οφελος του ..
    Καμια προθεση για προσφορα και συνεργασια για κοινο οφελος


    Πραγματικα ολα αυτα στα λεω μηπως καταλαβεις πως λειτουργουν και σταματησεις να νιωθεις ετσι και το πιο σημαντικο να αναρωτιεσαι τι ΕΣΥ κανεις λαθος ..
    Εσυ εισαι μια χαρα ..ο αλλος εχει το θεμα ειδικα εδω μεσα που δεν γνωριζομαστε προσωπικα λαι γενικα στα φορουμ συμβαινει αυτο ..

    Αν κανεις μια περασια και απο αλλα θα δεις πολλες ελαττωματικες τετοιες προσωπικοτητες οι οποιες βρισκουν καταφυγιο μονο στην διαδικτυακο κοσμο εφοσον απο την πραγματικη τους ζωη βιωνουν σκληρα πραγματα ..

    Υπαρχουν ομως και οι εξαιρέσεις δνε τα ισοπεδωνμουμε ολα ..Ειδικα τα νεα παιδια ειναι πολυ καλυτερα πλαισιωμενα και χαιρομαι ιδιαιτερα !

    Πραγματικα οσο αφορα την εργασια μου δεχτηκα μια αγκαλια θα ελεγα απο ενα αλλο συγκεκριμενο φορομ που την εβαλα που δεν το περιμενα ..
    Εκει ηταν ανθρωποι οι οποιοι εχουν δουλεψει με το κομματι το ψυχολογικο τους και τωρα πλεον ειναι πολυ καλα και αυτο φανηκε στην προθυμία τους να συμμετέχουν σε μια τελειως απρόσωπη εργασια ,προς τιμην βεβαια και των διαχιεριστων οι οποιο το δεχτηκαν εξ αρχης εφσον δεν υπηρχε επιδημη καταγραφη της πηγης !

    Δουλεψε αρκετα το κομματι "τι γνωμη εχει ο αλλος για εμενα ¨
    θα σε βοηθησει πολυ να το ξεριες !

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    Marilou παντα σε οτι λες εισαι σουπερ απλα κι εγω λεω αυτα που νιωθω να τα βλεπουν οι ανθρωποι οπου φερονται ετσι κι να περναω κι τα δικα μου συναισθήματα οπου μου βγαζει ολο αυτο . αυτα οπου γραφεις κι παντα ομορφα αναλύεις ειναι εξαιρετικα κι ευστοχότατα .καθομαι τα διαβαζω ομορφα κι ωραια κι μπαμ μπαινουν στη ψυχη μου γιατι τα αλλοκοτα γιναν λογικα κι τα λογικα παραλογα σε μια εποχη λαθος . αυτο που λες το κανω το θεμα τι γνωμη εχουν οι αλλοι για μενα να δω οταν κανω λαθος τι ειν αυτο κι να το διορθωνω οταν κανω λαθος . συχνα ομως παρεξηγούμε απ τους αλλους απο γκαφες που θα κανω η αστοχία που θα πω απ βλακεια μου . εδω απ οσα λεω με το κοσμο φαίνεται κι εξω πως λειτουργώ αν δεις σα αντικειμενικος κριτης νομιζω θα βγαλεις συμπερασμα για μενα . εγω ξερω με συμπαθείς κι παντα καλοπροαίρετα με συμβουλεύεις κι ποτε με κακια προθεση . μονον φιλικα κι με διαθεση ανθρωπινη οπως θα εκανε καθε σωστος ανθρωπος διακριτικά κι με αγαπη στο συνανθρωπο . το να δινεις σοφη γνωση δε θελει κοπο μα τροπο κι εσυ δίνεις χρυσες γνώσεις το εχεις στο να προσφερεις γνωσεις ζωης . :)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #109
    Marilou
    Guest
    Καλημερα ασπ μου τι κανεις ;


    Διευκρινησε μου κατι ..
    Οταν κανεις γκαφες οπως λες θυμωνεις με τον ευατο σου ;

    θυμωνεις με εσενα ή με τους αλλους γιατι το θεωρεις αυτονοητο να σε καταλαβουν ;\

    Αισθανεσαι θυμο και κατω απο τον θυμο υπαρχει το αισθημα της αδικιας ;

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    γεια φιλη μου καλη ολα οκ ?? οταν λεω οτι θυμωνω θυμωνω με τον εαυτο μου κι οι αλλοι θυμώνουν μαζι μου γιατι παρεξηγούν τις γκάφες μου .οταν κανω πχ καμια βλακια αν εχω κανει κι κανα καλο τα κακα θυμούνται οι ανθρωποι κι συχνα βανουν λογια για μενα ατομα που δε με συμπαθούν σε αλους να μην με πλησιάζουν . νιωθω ασχημα ποναω με αυτα μα τι να κανω ?? αν καποιος δε με συμπαθεί ειν σεβαστο μα μην παει κι μιλα για μενα ασχημα σε αλλους κι τους παρασύρουν να μην μου μιλουν ουτε εκεινοι .πχ να πω παραδειγμα προσπαθω να κανω φιλιες ειμαι φιλικη κι οι αλλοι αυτο το παρεξηγούν και πισω λενε οτι ειμαι λεσβια γιατι ειμαι αυθορμητη και ακουμπαω το κοσμο αγκαλιάζω κι μιλαω στον αλον σα να ναι φιλος μου απ παλια . αυτοι το παρεξηγούν αυτο τους φενετε αφυσικο και υποπτο . αρχίζουν τα ψου ψου ψου τη κοροϊδία κι μετα ολλοι με αποφευγουν . ε εχω πάψει πια να πλησιάζω το κοσμο μην με παρεξηγούν . αυτα ειν αφορμη πλεον να μην θελω επαφες με το κοσμο γιατι γινοντε αυτα .

    παμε μια βολτα μεγαλη ?? φυγαμεεεεεεεεεε

    https://www.youtube.com/watch?v=VDGe9dfk7g8
    Last edited by asperger39; 18-04-2024 at 16:41.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #111
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    γεια φιλη μου καλη ολα οκ ?? οταν λεω οτι θυμωνω θυμωνω με τον εαυτο μου κι οι αλλοι θυμώνουν μαζι μου γιατι παρεξηγούν τις γκάφες μου .οταν κανω πχ καμια βλακια αν εχω κανει κι κανα καλο τα κακα θυμούνται οι ανθρωποι κι συχνα βανουν λογια για μενα ατομα που δε με συμπαθούν σε αλους να μην με πλησιάζουν . νιωθω ασχημα ποναω με αυτα μα τι να κανω ?? αν καποιος δε με συμπαθεί ειν σεβαστο μα μην παει κι μιλα για μενα ασχημα σε αλλους κι τους παρασύρουν να μην μου μιλουν ουτε εκεινοι .πχ να πω παραδειγμα προσπαθω να κανω φιλιες ειμαι φιλικη κι οι αλλοι αυτο το παρεξηγούν και πισω λενε οτι ειμαι λεσβια γιατι ειμαι αυθορμητη και ακουμπαω το κοσμο αγκαλιάζω κι μιλαω στον αλον σα να ναι φιλος μου απ παλια . αυτοι το παρεξηγούν αυτο τους φενετε αφυσικο και υποπτο . αρχίζουν τα ψου ψου ψου τη κοροϊδία κι μετα ολλοι με αποφευγουν . ε εχω πάψει πια να πλησιάζω το κοσμο μην με παρεξηγούν . αυτα ειν αφορμη πλεον να μην θελω επαφες με το κοσμο γιατι γινοντε αυτα .

    παμε μια βολτα μεγαλη ?? φυγαμεεεεεεεεεε

    https://www.youtube.com/watch?v=VDGe9dfk7g8

    Καλημερα !

    Κάτω απο τον θυμό σου μάλλον αισθάνεσαι αδικία εξ ου και όλο αυτό ...


    Κατά τη Γνωσιακή Συμπεριφοριστική Προσέγγιση, «το είδος των σκέψεων που κάνει ένα άτομο συνδέεται με την ένταση του θυμού του». Άρα, αν το άτομο
    σκέφτεται ότι αδικείται επειδή οι άλλοι οφείλουν να του δίνουν προτεραιότητα, ο θυμός στρέφεται εναντίον τους ενώ αν σκέφτεται ότι αδικείται επειδή το ίδιο δεν
    αξίζει κάτι διαφορετικό, ο θυμός ίσως στρέφεται προς τον εαυτό και συνοδεύεται από λύπη και απογοήτευση.

    Ο Beck (1999) υποστήριξε ότι ο θυμός συνδέεται με καταστάσεις στις οποίες καταπατώνται κανόνες συμπεριφοράς σημαντικοί για ένα άτομο,
    δημιουργώντας την αίσθηση ότι κινδυνεύει και ότι χρειάζεται υπεράσπιση· έτσι, ο θυμός λειτουργεί ως μια αμυντική αντίδραση σε μία πράξη αντιλαμβανόμενη
    ως παραβίαση.
    Το διεργασιακό σφάλμα της συναισθηματικής λογικής («νιώθω θυμό άρα κάποιος με αδίκησε») είναι συχνό στην εμπειρία του θυμού. Ένα άτομο μπορεί
    να θεωρεί ότι επειδή νιώθει θυμό, αυτό επικυρώνει την αδικία ή την παραβίαση ανεξάρτητα με την πρόθεση της άλλης πλευράς.

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    γεια φιλη μου καλη ειναι αληθεια οτι η αδικια ειν πολυ ασχημο πραγμα να βλεπεις στα μουτρα σου ανθρωποι που τους εχεις φερθει οκ να ανταποδίδουν με ασχημο τροπο . κουτσομπολια ψου ψου χαχανακια κι να βλεπεις οτι πεφτει δουλεμα κι κατηγοριες . με αυτα τι κανεις ?? πως αντιδρας ?? εγω προσωπικα πικραινομαι κι φευγω χωρις μισος κι αυτα απλα επιβεβαιωνομαι για την κακια των ανθρωπων κι την αφιλοτιμια .κανεις δε ειν υποχρεωμενος σε κανεναν να φερετε οπως θελει ο ενας η ο αλλος ομως καποια βασικα πραγματα αν δε τηρούνται χαλα ολη η δουλεια . ευγενια διακριτικότητα φιλοτιμια στον αλλον να υπαρχει .επαψα να πιστευω στη φιλια στην ανθρωπια κι το νοιαξιμο . αυτα δε υπαρχουν ουτε φυσικα μπορω να τα βγαλω με το ζορι να τα κανουν οι αλλοι σε μενα . αυτα αν ειναι ολοψυχα απ καρδιας αξιζουν οχι με εξαναγκασμο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #113
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    γεια φιλη μου καλη ειναι αληθεια οτι η αδικια ειν πολυ ασχημο πραγμα να βλεπεις στα μουτρα σου ανθρωποι που τους εχεις φερθει οκ να ανταποδίδουν με ασχημο τροπο . κουτσομπολια ψου ψου χαχανακια κι να βλεπεις οτι πεφτει δουλεμα κι κατηγοριες . με αυτα τι κανεις ?? πως αντιδρας ?? εγω προσωπικα πικραινομαι κι φευγω χωρις μισος κι αυτα απλα επιβεβαιωνομαι για την κακια των ανθρωπων κι την αφιλοτιμια .κανεις δε ειν υποχρεωμενος σε κανεναν να φερετε οπως θελει ο ενας η ο αλλος ομως καποια βασικα πραγματα αν δε τηρούνται χαλα ολη η δουλεια . ευγενια διακριτικότητα φιλοτιμια στον αλλον να υπαρχει .επαψα να πιστευω στη φιλια στην ανθρωπια κι το νοιαξιμο . αυτα δε υπαρχουν ουτε φυσικα μπορω να τα βγαλω με το ζορι να τα κανουν οι αλλοι σε μενα . αυτα αν ειναι ολοψυχα απ καρδιας αξιζουν οχι με εξαναγκασμο .

    Καλημερα ασπ μου !

    Φευγεις αγαπη μου ,φευγεις και απαξιωνεις τον οποιοδηποτε μιλα με βρισιες και ενεργει σαν κακομαθημενο παιδι που εχει μεγαλωσει χωρις αρχες και αξιες απο ακατλληλους γονεις ..

    Ενας ανθρωπος που βριζει χωρις λογο ανθρωπους που δεν γνωριζει τι ειναι, γιατι να καθισεις και να τον βλεπεις ;


    Τιποτα ασπ μου ,δεν θελει φιλοσοφιες σε τετοιες ελαττωματικες προσωπικοτητες ..
    Ο κοσμος πλεον κουβαλα τοσα ψυχολογικα που βριζει και ξεσπα σε οποιον βρει μπροστα του ,μην ασχολεισαι και στο λεω με αφορμή και τα τελευταια γεγονοτα που τα σχολιαζαμε στη σχολη ....

    Η γραμμη πλεον ακομα και θεραπευτικα ,εφοσον βλεπουμε ακομα και πολλους μεσα σε θεραπειες να επιτιθενται σε θεραπευτές ,να γινετε παραπομπη και απευθειας ενημερωση των οικογενειων τους ..

    Μην μιλησω για την βια στους εφήβους που το τελευταιο διαστημα εχει παρει τεραστιες διαστασεις ..Αυτοι οι εφηβοι μεγαλωσαν με τους αναλογους φροντιστες οι οποιοι δυστηχως δεν φροντισαν ποτε να επισκεφτουν ενα ψυχολογο ...

    Φευγεις χιλιομετρα μακρυα απο ανθρωπους που βριζουν και αντιλαμβανεσαι οτι ειναι επιθετικοι ..Θυματα του ιδιοιυ τους του εαυτου ειναι ...

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    ολοσωστα οτι λες μιλας στη ψυχη μου τα αυτονοητα λες κι οταν σε διαβαζω ειν σα να ακουω εμενα που μου τα λεω μα σέβομαι τους αλλους γιατι εμαθα ετσι σπιτι μου μην πληγώνω τον αλλο ακομα κι αν αυτος με πληγωσει δε πρεπει να κανω το ιδιο .ετσι δε τους επιστρεφω στα μουτρα τον εμετο της ψυχης του οταν μου τον πετουν απλα βαζω αμυνα με τροπο απαντω κι φευγω μακρια μεχρι εκει .

    https://www.youtube.com/watch?v=TrNhp0mK9lw
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #115
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ολοσωστα οτι λες μιλας στη ψυχη μου τα αυτονοητα λες κι οταν σε διαβαζω ειν σα να ακουω εμενα που μου τα λεω μα σέβομαι τους αλλους γιατι εμαθα ετσι σπιτι μου μην πληγώνω τον αλλο ακομα κι αν αυτος με πληγωσει δε πρεπει να κανω το ιδιο .ετσι δε τους επιστρεφω στα μουτρα τον εμετο της ψυχης του οταν μου τον πετουν απλα βαζω αμυνα με τροπο απαντω κι φευγω μακρια μεχρι εκει .

    https://www.youtube.com/watch?v=TrNhp0mK9lw
    Δεν δειχνεις σεβασμο ετσι ασπ μου ..εισαι ανεκτικη σε μια δυσλειτουργικη συμπεριφορα ετσι και ο αλλος βρισκει χωρο να διοχετευση την τοξικοτητα του ..

    δες στο αλλο θεμα με την γνωστη εμμονη της μασκοτ εδω μεσα να ασχολειται μαζι μου ..

    να μιλας και να φευγεις απλα ...σεβασμος μονο εκει που τον εισπρατεις

    ελα φιλια να προσεχεις και τα τραγουδια σου ομολογώ ειναι δυναμίτες αλλα δεν την πολυ ακούω αυτη την μουσικη ..


    ειμαι σε αλλο φαμσα εγω χαχαχα σε ευχαριστω πνατως ελπιζω να σε βρισκω οταν θα ξαναμπω προς το παρον μετα το Πασχα ξεκιναει η πρακτικη μου και δεν ξερω αν προλαβαινω να γραφω
    Last edited by Marilou; 24-04-2024 at 13:42.

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    αυτη η σελιδα αυτες τις μερες κολλαει τρομερα δεκα ωρες να ανοιξει κι αν ανοιξει δε ξερω τι συμβαινει ???να απαντήσω κι στην mariloy παλεύω δυο μερες να απαντήσω δε μπορω δε με βαζει η σελίδα . εχεις δικιο σε αυτα που λες ναι μα ειν ολο τετοιοι σπανια να βρεις ατομα καλοπροαίρετα ολο παρεξηγήσεις γινονται κι τσακωμοι χωρις λογο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #117
    Marilou
    Guest
    εχει θεμα το σαιτ καλο μου σε ολους ετσι ειναι μην ανησυχείς

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    ναι τωρα εφτιαξε κι ειν μια χαρα μπορουμε να τα λεμε οπως πριν χαλαρα χεχεχε
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. μπροστα στα ματια μου μιλουσαν για παγιδα
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 01-05-2021, 21:37
  2. Αρνητικο αισθημα
    By Fokaldor in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 16-09-2020, 10:19
  3. Αισθημα πνιγμου
    By Afroula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 10-03-2020, 12:44
  4. Αισθημα παλμων
    By Sosss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 28-08-2017, 04:01
  5. αισθημα κοπωσης
    By Αρης31 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 16
    Last Post: 17-06-2014, 17:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •