KEEP_WALKING Θελω να προχωρησω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 129
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    KEEP_WALKING Θελω να προχωρησω.

    Mε αφορμη τα τελευταια γεγονοντα με τον αγαπημενος μας κιπακο,ανοιγω αυτο το θρεντ ετσι ωστε να μαζευτουμε ολοι και να βοηθησουμε τον κιπακο μας να συνελθει.

    θα ειναι καλυτερα και για τον ιδιο να γραφει σε αυτο το ποστ να ξεσκαει και να μην ανοιγει και αλλα θρεντ.ειναι αρκετα περδεμενος ειδη και κουρασμενος.
    θα θερμοπαρακαλουσα και οσους πασχουν απο καποιο ειδος σχιζοφρενιας να σταθουν στο κιπ τωρα π μας χρειαζεται.
    του εχω μεν εμπυστοσυνη οτι δεν 8α κανει καμια κουταμαρα ,αλλα πυστευω να τον βπηθησει αυτο τοθρεντ π ανοιξα χωρις να τον ρωτησω (συγνωμη).
    το κανω γιατι οπως ξερεται ολοι θρεφω πολλα τριφερα συναισθηματα για τον κιπ.στον τιτλο εβαλα την διαθεση του .ετσι ειχε γραψει και θελω να το βλεπει οποτε μπενει εδω και να τοθυμαται.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    πολυ καλη η ιδεα σου πανικουλα!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by melene
    πολυ καλη η ιδεα σου πανικουλα!
    αν δεν με κραξει :P

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Κιπ, η πανικούλα κάνει ό,τι μπορεί. Σε νοιάζεται και προσπαθεί μέρες τώρα να σε καταλάβει. Μην την διώχνεις από κοντά σου, μην της θυμώσεις. Σε στηρίζουμε και σε νοιαζόμαστε. κουράγιο στο δρόμο που τραβάς.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    γιατι να σε κραξει?ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που κανεις για τον κιπ

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ξερω ποσο αγνη και καλη καρδουλα εχει και οτι δεν θα τσατηστει.
    το θεμα ειναι να τον βοηθησουμε ρε παιδια.
    δεν υπαρχει καποιος μεσχιζοφρενια να του σταθει?ο ρεντ μπουτον νομιζω,οβινς ο πετραν που ειναι?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ξερεις τι?τωρα δεν νομιζω να επιδεχεται βοηθειας,οχι τουλαχιστον τη βοηθεια που μπορουμε να του προσφερουμε εμεις.
    αυριο μεθαυριο ομως που θα καταλαγιασει ολο αυτο και θα δει την κινητοποιηση αυτη νομιζω θα νιωσει πολυ καλα ξεροντας οτι υπαρχουν τοσα ατομα που ενδιαφερονται για αυτον...

  8. #8
    κιπ ολοι ειμαστε διπλα σου και σε στηριζουμε:)na το ξερεις αυτο.κοιτα ποσοι σε νοιαζονται και σ αγαπανε:P

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παιδια εχω διιαβασει λεξη προς λεξη τα παντα απο τοτε π ειναι μελος ο κιπ.πρωτη φορα τον βλεπω ετσι.
    αλλες φορες κρταγε 2-3 μερες το πολυ.αυτη την φορα κραταει αρκετες μερες.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    οριστε η αιτια .....

    keep_walking
    Υποτροπιαζω μονο οταν ερωτευομαι.




    Εχω κοψει την φαρμακευτικη αγωγη μου στο μισο και παω πολυ καλα...αισθανομαι πιο ζωντανος κλπ κλπ.

    Αλλα οποτε τυχαινει και ερωτευομαι,υποτροπιαζω δηλαδη αρχισω και φερομαι πολυ ανοητα,ενταξει και αλλοι φερονται ανοητα αλλα εγω δινω νεα εννοια σε αυτο,πλησιαζω επικυνδινα στην ψυχωση.
    Ελπιζω να ηταν λογω μεταβατικοτητας το τελευταιο στραπατσο γιατι δεν την παλευω,αν και εχω ξαναδει το εργο πολλαπλες φορες.
    Ειμαι μια χαρα και εκει που πρεπει να ειμαι duracell τους δινω μια και τα κανω ολα μανταρα...ποναει πολυ αυτο.
    Τεσπα ευτυχως που εφυγε η κοπελλια για ενα διαστημα και μαζι της εφυγε η ψυχωση:)
    Next time πιο ωριμος i guess.



    να υποθεσω οτι γυρισε η κοπελα και εγινε χαμος?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παιδες θα εχετε νεα μου...ακομα ειμαι στο σκοταδι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μην ανυσηχειτε για τιποτα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πρεπει τουλαχιστον να παρω τα ηνια της ζωης μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα σας τα πω ολα...οταν μαθω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    niko girise h kopela?den les tipota na katalaboume ti sou sinbenei kale mou
    sorry gia ta greeklish.to oliktrologio xalase.brike meres na xalasei!!

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •