τα πιο τρελα ονειρα μας.........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254

    τα πιο τρελα ονειρα μας.........

    ειπα να ανοιξω ενα θεματακι χαρουμενο γεματο αισιοδοξια κ ελπιδα για το μελλον κ για πραγματα που χουμε στο μυαλο μας να κανουμε η τρελα ονειρα που χουμε διστασει να τα πραγματοποιησουμε ειτε επειδη φοβομασταν ειτε επειδη δεν ετυχε να το κανουμε........ειναι κατι που εσεις θελετε να κανετε κ δεν το χετε κανει ,,,,,,,,,,,,,,,εχετε κανενα τρελο ονειρο που θελετε να γινει πραγματικοτητα??????????///:cool:
    Post tenebras spero lucem .... !

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    να ενωθω ψυχικα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να ξαναπαντρευτω και να κανω αλλα 4 παιδια.δεν αντεχω μονη.μονη μεγαλωσα 8ελω να κανω αδερφακια στον γιο μου και να εχω εναν συντροφο να με αγαπαει να τον φροντιζω και ενα ζεστο σπιτι με χαρουμενες παιδικες φωνες .

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5
    Μπράβο παιδιά, σάς χαίρομαι πραγματικά (και γενικότερα όσο καιρό σας διαβάζω).

    Εγώ δεν ονειρεύομαι τίποτα..
    Το μόνο όνειρό μου είναι να ερχόταν στιγμή που να μπορούσα ξανά να ονειρεύομαι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    na κανω μεγαλη καριερα και να ειμαι υγιης!

  6. #6
    na kanw mia omorfi oikogenoia na dinw kai eispratw agapi:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Nα κανω μια ευτυχισμενη σχεση.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    αχ παιδια ποσο χαιρομαι που εχετε ονειρα ειναι ωραια να χουμε ονειρα κ να ελπιζουμε..........κ ποσο ακομα ευχαριστηση οταν τα πραγματοποιουμε κιολας......:P:D;):cool:
    Post tenebras spero lucem .... !

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Να ακούσω απο τους ανθρώπους μου ότι με αγαπούν και να με σφίξουν στην αγκαλιά τους

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Να μπορέσω να ονειρευτώ όσο ουτοπικό κι αν είναι αυτό.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    επειδη το θεμα περιεχει \"τρελα ονειρα\", να σας πω το μυστικο μου..
    θα θελα να ειμαι αορατη μεταξυ ζωης κ θανατου, για να μπορω να βρισκομαι με αγαπημενα προσωπα που ειτε δεν ειναι πια στη ζωη ή ειτε δεν μπορω να τα πλησιασω οσο θα ηθελα. απλα να γνωριζα την καθημερινοτητα τους κ να μπορουσα να ανασανω τον ιδιο αερα..
    παλαβο εεε; θα θελα ακομα να μπορουσα να διακτινιστω σε μερη οπου δεν μπορω να φτασω, πετωντας να γυρνουσα τον κοσμο. get real θα μου πειτε τωρα κ θα χετε κ δικιο.. χεχε
    edit
    επειδη ομως ειμαι κολλημενη στη ζωη μου, οπως ειμαι θα θελα να αποκτησω τον δικο μου χωρο κ χρονο κ οχι απλα να κλεβω στιγμες

  12. #12
    να μη χρειαστεί να ξαναδουλέψω ποτέ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    το πιο τρελό όνειρο ;;;;
    να κλειστώ σε μοναστήρι.........
    τρελό ε;;;;;;;;;;;
    από μικρή είχα αυτή την τάση και το είχα ψάξει κιόλας αλλά ο θεός είχε άλλα σχέδια ....να μείνω εδώ και να δημιουργήσω οικογένεια......

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    παιδια ποσο χαιρομαι που το θεμα μου επιασε τοπο χαχαχα κ ολοι εχετε τοσο υπεροχα ονειρα .....να σας πω κ το δικο μου ονειρο>>>>>>>>>&g t;????????να μπορεσω να μαι με τον ανθρωπο που αγαπω για παντα αλλα το παντα ποτε δεν ισχυει κ γιαυτο θελω να σπασω καθε κανονα κ να μπορεσω αν εχω πολλα λεφτα να ανοιξω εν μερος για ολα τα αδεσποτα που υπαρχουν κ να τα φροντιζω...
    Post tenebras spero lucem .... !

  15. #15
    Originally posted by amarylis
    παιδια ποσο χαιρομαι που το θεμα μου επιασε τοπο χαχαχα κ ολοι εχετε τοσο υπεροχα ονειρα .....να σας πω κ το δικο μου ονειρο>>>>>>>>>&g t;????????να μπορεσω να μαι με τον ανθρωπο που αγαπω για παντα αλλα το παντα ποτε δεν ισχυει κ γιαυτο θελω να σπασω καθε κανονα κ να μπορεσω αν εχω πολλα λεφτα να ανοιξω εν μερος για ολα τα αδεσποτα που υπαρχουν κ να τα φροντιζω...
    amarylis....τα όνειρα σου είναι και δικά μου, με τη διαφορά πως θα προσθέσω ότι θέλω να κάνω και το γύρο του κόσμου με όλα τα μέσα, (αεροπλάνα, αυτοκίνητα, πλοία και τραίνα).

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •