Βοήθεια έχω αγχωθει πάρα πολύ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    Βοήθεια έχω αγχωθει πάρα πολύ!!

    Έχω περάσει πολύ στρεσογόνες καταστάσεις ειδικά τον τελευταίο μήνα....σήμερα λοιπόν άρχισα να έχω έναν πονόλαιμο δέκατα και σουβλιες στην μέση μου!!! Δυνατές σουβλιες στην μέση δεν μου έχει ξανασυμβεί αυτό...και φοβάμαι μην είναι κάτι γυναικολογικό ...έχω κατααγχωθει......φοβάμαι πολύ...πέρασα πολλά τον τελευταίο καιρό δεν είμαι καλά τώρα έχω πάθει γερο πανικό...τι να κανω

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    14
    Να ηρεμησεις. Χαλαρωσε. Παρε μια βαθια ανασα. Οταν ηρεμησεις να πας σε καποιο γιατρο να σε δει.

  3. #3
    Σ ευχαριστώ για την ααπντηση σου..Νιώθω πολύ μόνη μου...δεν έχω στήριγμα απο ανθρώπους στην ζωή μου...στα δύσκολα γυρνάνε όλοι την πλάτη...μακάρι να υπήρχε αγάπη στον κοσμο

  4. #4
    Εν τω μεταξύ με έπιασε ένας πονοκέφαλος μια ταχυπαλμια ....έγινε κάτι που με στεναχώρησε πριν...δεν ξέρω αν φταίει αυτό ή αν έχω κάτι οργανικό και πάθω κάτι ....έχω αγχωθει δυστυχώς παρά πολύ...τρέμω αυτή τη στιγμή από τον φοβο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    126
    Εισαι μικρουλα φανταζομαι...δεν εχεις κατι σιγουρα...μυικοι πονοι ειναι και ν μην δινεος σημασια...ηρεμησε στο εγγυομαι

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    14
    Καλημερα! Χρονια πολλα! καλυτερα σημερα?

  7. #7
    καλημερα αυτο με την μοναξια το εχουν παρα πολλοι, και εγω σαν πιο μικρος παλαιωτερα τοχα περασει και μπορει να φτασει σε αβαστακτο βαθμο. τωρα αν δεν υπαρχει συνχρονος καποιο παραληλο θεμα που χριζει βοηθησεις συγκεκρημενης απο ειδικο. η καθαρη μοναξια καταπολεμαται μονο με την απλη παρεα η συντροφια που λεμε επομενος σε αυτο δν ξερω πως μπορεις αυτην τηνστηγμη να βοηθηθεις. θα σουλεγα αυτες τις μερες αν αισθανεσι ασχημα και θες καπου να μηλας γενικα η για οτι σε προβληματιζει περνα καποιον χρονο εδω μεσα

  8. #8
    Είναι κανεις εδώ να μιλήσω? Έχω πάθει πανικό βαρβατο.εχω ζάλη όλη μέρα και επίσης ναυτία ..και μια αίσθηση λες και με κουράζει το φως στα μάτια....έχω πολύ άγχος ότι έχω το χειρότερο από μηνιγγίτιδα έως εγκεφαλικό ή ότι θα τρελαθώ ...φοβάμαι μην δεν με πάρει ούτε ο ύπνος γιατί αυτός είναι από τους χειρότερους φόβους το να μην μπορώ να κοιμηθώ και πεθάνω από την αϋπνία....παιδιά έχω δυνατή εξάρση άγχους....έχω περάσει πολλά τον τελευταίο καιρο

  9. #9
    Προσπάθησε να χαλαρώσεις εγώ είμαι εδώ

  10. #10
    Ειλικρινά σ ευχαριστώ πολύ....προσπαθώ να χαλαρώσω αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να τα καταφέρω....πως να το διαχειριστω? Ο πανικός με πνιγει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,105
    Ψυχραιμία φίλε μου...Εχω πάθει και εγώ πολλές κρισεις πανικού στην ζωή μου...Νομίζεις ότι δεν θα τελειώσει ποτέ όταν την βιώνεις αλλά τελειώνει,αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,245
    Καμιά βοήθεια με χάπια δεν σκέφτηκες;
    Το να μένεις χωρίς βοήθεια είναι απάνθρωπο!

  13. #13
    Δεν είναι εύκολο δυστυχώς...φοβάμαι και τα χάπια...

  14. #14
    Αυτό είναι το χειρότερο συναίσθημα ότι νιώθεις πως δεν θα το ξεπεράσεις ποτέ αλλά μακάρι να είχαμε ένα μαγικό ραβδί να τελείωναν όλα τα ασχημα

  15. #15
    Πονάει ο λαιμός από προχθές και από χθες έχω και ζαλάδα ειδικά άμα σηκώνομαι,μια αίσθηση όπως όταν κοιτάς πολύ ώρα το κινητό κάπως τσούζουν τα μάτια και νιώθεις ζαλγ ...άμα ξαπλώνω καλύτερα...το έχει πάθει κανείς αυτό όταν είχε ίωση?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Φοβάμαι πάρα πολύ!! Βοήθεια...
    By Riri93 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 12-01-2021, 05:37
  2. Τρομάζω παρα πολύ!!Βοηθεια!!
    By Maria26 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 19-11-2019, 12:09
  3. Έχω απελπιστεί παρά πολύ, Βοήθεια
    By anonymi21 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 13-12-2016, 16:35
  4. εχω αγχωθει βοηθεια.
    By Eva1995 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-2012, 22:48
  5. θελω την βοηθεια σας παρα πολυ
    By d_o in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 32
    Last Post: 18-02-2011, 01:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •