Ciplalex - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Ciplalex

  1. #16
    Θα το ρυθμίσω και εγώ να το παίρνω σταθερή ώρα. Μέχρι τώρα το έπαιρνα μια νωρίς τό απόγευμα την άλλη βράδυ πριν κοιμηθω. Δυστυχώς ο γιατρός μου δεν μου το είχε πει.

  2. #17
    Ξέχασα να πω ότι με βοηθήσε στο να φύγουν κάποιοι μυοσκελετικοι πόνοι όμως το άγχος είναι εδώ ..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,123
    Κι εμένα με βοηθάει στους πόνους. Χρόνια ταλαιπωρουμαι με μυοσκελετικά, έχω κάνει εξετάσεις, γυμναστική, τίποτα. Ο πόνος, πόνος. Με το σιπραλεξ έχουν υποχωρήσει. Θέλει υπομονή η κατάσταση μας, πρέπει να συμφιλιωθούμε, να καταλάβουμε γιατί είμαστε έτσι και να το δουλεύουμε καθημερινά.

  4. #19
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Κι εμένα με βοηθάει στους πόνους. Χρόνια ταλαιπωρουμαι με μυοσκελετικά, έχω κάνει εξετάσεις, γυμναστική, τίποτα. Ο πόνος, πόνος. Με το σιπραλεξ έχουν υποχωρήσει. Θέλει υπομονή η κατάσταση μας, πρέπει να συμφιλιωθούμε, να καταλάβουμε γιατί είμαστε έτσι και να το δουλεύουμε καθημερινά.
    Να σε ρωτήσω. Υπάρχει πιθανότητα αυτή η ανυσηχια, άγχος φούσκωμα, εφίδρωση να είναι παρενέργειες του φαρμάκου; Κι ας έχουν περάσει δύο μήνες από τοτε που το αύξησα. Θα φύγουν ποτέ,;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,123
    Μόλις σταθεροποιήσεις την ώρα λήψης δώστου ένα μήνα και μετά κάνε μια επανεκτίμηση της κατάστασης. Αν έχεις δει βελτίωση δώστου κι άλλο χρόνο. Εγώ πια πέρα από τη μείωση της λίμπιντο δεν έχω κάποια παρενέργεια. Γενικά προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι συνέχεια, είναι και πρόβλημα εστίασης η κατάσταση μας.

  6. #21
    Για λίμπιντο ας μην το συζητήσουμε
    . Και την Μέγκαν Φοξ να μου φέρουν. Είναι άλλο ένα πρόβλημα.

  7. #22
    Kαλημερα niels. Θα ξεκινήσω σήμερα να παίρνω το χάπι ακριβώς στις 5. Δεν θέλω νωρίς το πρωί γτ οδηγώ. Ευχαριστώ για την πληροφορία!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,123
    Γεια σου. Να 'σαι καλά. Κάνα έλεγχο σε θυρεοειδή, b12, φυλλικό οξύ και βιταμίνη d κάνε, αν δεν το έχεις ήδη κάνει. Και μη τρως ζάχαρη πολλή ούτε καφεινη. Όταν αισθάνεσαι ανησυχία βγες έξω και περπάτα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •