Ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243

    Ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?

    Ρε παιδια ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?εγω 20 τπυλαχιστον καθε μερα κ ειδικα οταν τρωω ...αν εχω γεματο στομαχι παντα !αλλα κ γενικα σε στιγμες που ζοριζομαι ....σε αγχος, σε ερωτικες στιγμες ,σε οτι εχει ν κανει πλην ηρεμιας...κ σε ηρεμια πεταγεται καμμια ετσι ν μ λεει εδδω ειμαι δεν μ αφηνουν ...μ την εχει δωσει ...εσεις εχετε καθε μερα ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    714
    Και εγώ τόσες έχω. Έκανα Holter και έπιασε 3. Μου είπε ο καρδιολόγος ότι μέχρι 10.000 το 24ωρο δεν είναι επικίνδυνο, πόσο μάλλον 20. Άγχος, έλεγξε το όσο μπορείς και μην σε τρομάζουν οι έκτακτες

  3. #3
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Ρε παιδια ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?εγω 20 τπυλαχιστον καθε μερα κ ειδικα οταν τρωω ...αν εχω γεματο στομαχι παντα !αλλα κ γενικα σε στιγμες που ζοριζομαι ....σε αγχος, σε ερωτικες στιγμες ,σε οτι εχει ν κανει πλην ηρεμιας...κ σε ηρεμια πεταγεται καμμια ετσι ν μ λεει εδδω ειμαι δεν μ αφηνουν ...μ την εχει δωσει ...εσεις εχετε καθε μερα ?
    Καλησπέρα , εδώ και 15 μήνες σε καθημερινή βάση έχω από 10 μέχρι και 50 στην χειρότερη μέρα μου …είναι κοιλιακες ακίνδυνες από ότι μ είπε ο καρδιολόγος … παίρνω β αναστολείς που δεν κάνουν τίποτα εδώ και ένα χρόνο περίπου , βοηθούν μόνο στην ταχυκαρδία… άρχισα στην 1 του μηνός ένα χάπι για το στομάχι να δω μπας και υπάρξει κάποια διαφορά . Θα πρέπει να πάω να δω και έναν ειδικό για το στομάχι ….

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Οι β αναστολεος απλα σε κρατανε σε χαμηλες σφυξεις κ διαλυουν την λιμπτιντο...μακρυα ...πιστευω το εντερο παιζει τρελο ρολο ...εχω ιμε τουμπανο ...αλλα δεν ειχα ποτε καθε μερα ...εδω κ 3 μηνες με εχουν τσακισει...κ γινετε φαυλος κυκλος ...ψαρωνω φοβαμαι κ λεω οτι μαλλον μεγαλωνω κ χαλαει κ η καρδια ...εδω κ 3 μηνες με εχουν διαλυσει ...ατονια κοπωση κλπ κλπ

  5. #5

    Ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?

    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Οι β αναστολεος απλα σε κρατανε σε χαμηλες σφυξεις κ διαλυουν την λιμπτιντο...μακρυα ...πιστευω το εντερο παιζει τρελο ρολο ...εχω ιμε τουμπανο ...αλλα δεν ειχα ποτε καθε μερα ...εδω κ 3 μηνες με εχουν τσακισει...κ γινετε φαυλος κυκλος ...ψαρωνω φοβαμαι κ λεω οτι μαλλον μεγαλωνω κ χαλαει κ η καρδια ...εδω κ 3 μηνες με εχουν διαλυσει ...ατονια κοπωση κλπ κλπ
    Δεν μπορω να τα σταματήσω έτσι θέλει χρόνο για να γίνει γιατί είναι επικίνδυνο … 3 μήνες εσυ φαντάσου εμένα … εφόσον έχεις δει καρδιολόγο όλα οκ…αλλά είναι ψυχοφθόρο και εγώ κυρίως κοπωση που θα είναι ψυχολογικό γιατί τόσους μήνες απλά κουράζει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Νομιζω θες αντικαταθλιπτικα ...εγω τα ξεκινησα εδω κ 23 μερεςς κ μ εφτιαξαν λιγο τα τραγικα συπτωματα ειχα κ ςφιδρωσεις κ τρομο κ τρεμουλα κ ξυπνημα την νυχτα κ πολλα
    ..κ τωρα εχουν μεινει οι εκτακτες ....γι αυτο ρωτησα κ εδω ...εκανα τριπλεξ ...μ ιπε οκ ..θ βαλω κ ενα χολτερ για ν νιωσω πιο σιγουρος ...β αναστολεα ειχα παρει καποτε κ ξερεις σε εμας τους,αντρες μας ξεφτυλιζει ...οι γυναικες δεν εχετε θεμα. ..οποτε νομιζω με αντικαταθλιπτικα καλυτερα ...εγω τραβαω κ ενα τρελο ζορι ψυχικο ...θελω ν πιστευω ν φυγουν κ οι εκτακρεςς οταν θ μ πιασουν πιο πολυ τα αντικταθλιπτικα ...ελπιζω δηλαδη

  7. #7
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Νομιζω θες αντικαταθλιπτικα ...εγω τα ξεκινησα εδω κ 23 μερεςς κ μ εφτιαξαν λιγο τα τραγικα συπτωματα ειχα κ ςφιδρωσεις κ τρομο κ τρεμουλα κ ξυπνημα την νυχτα κ πολλα
    ..κ τωρα εχουν μεινει οι εκτακτες ....γι αυτο ρωτησα κ εδω ...εκανα τριπλεξ ...μ ιπε οκ ..θ βαλω κ ενα χολτερ για ν νιωσω πιο σιγουρος ...β αναστολεα ειχα παρει καποτε κ ξερεις σε εμας τους,αντρες μας ξεφτυλιζει ...οι γυναικες δεν εχετε θεμα. ..οποτε νομιζω με αντικαταθλιπτικα καλυτερα ...εγω τραβαω κ ενα τρελο ζορι ψυχικο ...θελω ν πιστευω ν φυγουν κ οι εκτακρεςς οταν θ μ πιασουν πιο πολυ τα αντικταθλιπτικα ...ελπιζω δηλαδη
    Πόσο χρονικό διάστημα έπαιρνες β αναστολεα ; Καλά θα είναι να βάλεις χολτερ να σιγουρευτείς ,ελπίζω κάποια στιγμή να βρεθεί λύση για όλους εμάς που υποφέρουμε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Επαιρνα νομοζω για κανενα 3 μηνο κ με το που ιδα οτι σεξουαλικα ημουν αχρηστος ξςκινησα τρεξιμο κ τα εκοψα σιγα σιγα τοτε...τωρα θα καμω κατι για τα ψυχολογικα μου....νομοζω εκει εχω θεμα...κ εσυ πρπεει να εισαι ευαισθητο παιδι για αυτο κανεις εκτσκτες....εισαι κ νεα απο οτι καυαλαβαινω οποτε μην φοβασαι...θα περασπυν....το αγχος ελεγξε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    714
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Οι β αναστολεος απλα σε κρατανε σε χαμηλες σφυξεις κ διαλυουν την λιμπτιντο...μακρυα ...πιστευω το εντερο παιζει τρελο ρολο ...εχω ιμε τουμπανο ...αλλα δεν ειχα ποτε καθε μερα ...εδω κ 3 μηνες με εχουν τσακισει...κ γινετε φαυλος κυκλος ...ψαρωνω φοβαμαι κ λεω οτι μαλλον μεγαλωνω κ χαλαει κ η καρδια ...εδω κ 3 μηνες με εχουν διαλυσει ...ατονια κοπωση κλπ κλπ
    Εμένα μου έχουν αυξήσει την λίμπιντο

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    7
    Καλησπέρα είχα τουλάχιστον 10.000 την ημέρα,και είμαι 21 ετών χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα υγείας, παίρνω ρυθμονρμ και είμαι χίλιες φορές καλύτερα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by Panoskοnt View Post
    Καλησπέρα είχα τουλάχιστον 10.000 την ημέρα,και είμαι 21 ετών χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα υγείας, παίρνω ρυθμονρμ και είμαι χίλιες φορές καλύτερα!
    Καλημερα !σε ευχαριστω για την απαντηση ...αγχωτικες ινε νεαρε μου ...σε λιγο καιρο θ σ περασουν ...κανε γυμναστοκη φουλ..

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Ρε παιδια ποσες εκτακτες παθαινετε καθε μερα ?εγω 20 τπυλαχιστον καθε μερα κ ειδικα οταν τρωω ...αν εχω γεματο στομαχι παντα !αλλα κ γενικα σε στιγμες που ζοριζομαι ....σε αγχος, σε ερωτικες στιγμες ,σε οτι εχει ν κανει πλην ηρεμιας...κ σε ηρεμια πεταγεται καμμια ετσι ν μ λεει εδδω ειμαι δεν μ αφηνουν ...μ την εχει δωσει ...εσεις εχετε καθε μερα ?
    Τωρα με την ζεστη ειδικα ;
    Αρκετες θα ελεγα αλλα οκ καθε καλοκαιρι τα ιδια

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    7
    Μακάρι αδερφέ,εδώ και δύο μισή χρόνια έχει αλλάξει όλη μου η ζωή

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by Panoskοnt View Post
    Μακάρι αδερφέ,εδώ και δύο μισή χρόνια έχει αλλάξει όλη μου η ζωή
    Το jogging βοηθαει παρα πολυ ...μετα αππ 6 μηνες δεν θα εχεις ουτε μια....κανεις καθολου ?καπνιζεος?πινεις?ολα αυτα αν τα αλλαξεος δεν θ το πιστευεος

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Το jogging βοηθαει παρα πολυ ...μετα αππ 6 μηνες δεν θα εχεις ουτε μια....κανεις καθολου ?καπνιζεος?πινεις?ολα αυτα αν τα αλλαξεος δεν θ το πιστευεος
    Κάπνιζα το έκοψα μαχαίρι και τους καφέδες από ποτό πίνω καμία μπίρα που και που, παίρνω κάτι ρυθμονρμ και κάπως έχουν ελαττώσει,εσύ πόσες έχεις;έχεις κάνει εξαιτασεις και τα λοιπά;

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. κάθε μέρα.. όλη μέρα σφίξιμο στο κεφάλι...!
    By akis1 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 14-01-2019, 07:22
  2. πονοκεφαλος καθε μερα ολη μερα εδω και 5 μερες
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 22-06-2013, 20:41
  3. Κάθε μέρα νέα αρχη...κάθε μέρα τζίφος!μήπως τελικά για κάποιους δεν υπάρχει ελπίδα?
    By MeroPony in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 32
    Last Post: 24-08-2010, 14:38
  4. ποσες ωρες τη μερα κοιμαστε?
    By amelie74 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 12-10-2009, 14:05
  5. πόσες ώρες τη μέρα κοιμάστε?
    By iwanna25 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 25
    Last Post: 03-06-2007, 11:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •