Δεν ξερω τι να κανω,εχω κουραστει και βαρεθει. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Εγώ μια ιδέα έδω πρέπει να είσαι μέσα αρκετό χρόνο και να περιμένεις αν θα απαντήσει κάποιος σε κάτι που εσύ ρώτησες η αν συνεχίζεται μια συζήτηση γενικά
    ...
    Ναι, είναι αργός τρόπος επικοινωνίας. Ελπίζω να βρεθούνε άτομα με τα ιδια θέλω και να κάνετε ομάδα κάπου με πιο πολλή αμεσότητα λοιπόν

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    319
    Δύσκολο αλλά δεν πειραζει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,784
    παιδια, μην δινετε κινητα σε αγνωστους. υπαρχουν ΤΟΣΟΙ ΤΡΟΠΟΙ προσωπικης επικοινωνιας χωρις να δωσεις κινητο. βρειτε κατι αλλο.

  4. #19
    το κινητο ειναικατι το πολυ προσωπικο ναι. η να κανει καποιος ενα καινουριο email μονο για αυτον τον σκοπο. η επεισης εχει και one time links που αποθηκευεις μεσα μια πληροφορια και ο οποιος δηποτε μπορει να τα ανοιξει μονο μια φορα.

    ενα παραδειγμα:

    https://1ty.me/

    https://onetimesecret.com/

    στο δευτερο κιολας εχει και καποιες ρυθμησεις. γενικα εχει κιλα κολπα στο δυαδυκτιο αν ψαξετε ομως προσεξετε να μην βαζετε και παλι απευθειας τα πολυ κυρια και προσωπικα σας μεσα επικοινωνιας. βαλτε κατι ως μεσαζον στην αρχη. γενικα ο νουμερο ενα κυνδυνος στο ιντερνετ ειναι μην πεσουν σε τριτους τα στοιχεια σας.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    319
    Εγώ το πρότεινα πιο πολύ γτ για να είμαστε εδώ όλοι έχουμε κάποιο θέμα που θέλουμε να το συζητήσουμε με άτομα που ίσως μας καταλάβουν καλύτερα από άτομα του κύκλου μας

  6. #21
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Εγώ το πρότεινα πιο πολύ γτ για να είμαστε εδώ όλοι έχουμε κάποιο θέμα που θέλουμε να το συζητήσουμε με άτομα που ίσως μας καταλάβουν καλύτερα από άτομα του κύκλου μας
    σαυτο εχεις δικιο. και ειναι απολυτος φυσιολογικο. σηγουρα εδω θα νιωσουμε οι περισωτεροι μια οικειοτητα επειδη αλληλοκαταλαβαινωμαστε συνηθος εδω μεσα. λογο οτι βρισκωμαστε στην ιδια δυσμοιρη θεση και ψαχνουμε συμαχους στον αγωνα μας. και σε αυτο αποσκοπει το φορουμ. εινια μια καλη προτοβουλια που φαντασου να μην υπυρχε. για εναν που βρισκεται σε αυτην την θεση ειναι μια ανασα απο το τιποτα ομως απο την αλλη δεν ξες και ποσο ασφαλες ειναι η γνωριμια στα τυφλα επομενος νασαι και εσυ και ο καθενας σηγουρος για τις επιλογες σου εχωντας νγωρισει καποιον λιγο σαν χαρακτηρα απο την γενικοτερη παρουσια του εδω μεσα εστο και ανωνυμα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    319
    Σωστό κι αυτό που λες αν εγώ προσωπικά δεν φοβάμαι κάτι και ούτε ντρέπομαι χαρά Μ κάποιος να θέλει να Μ μιλήσει και αν μπορώ να τον βοηθήσω η να με βοηθησει

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,784
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    σαυτο εχεις δικιο. και ειναι απολυτος φυσιολογικο. σηγουρα εδω θα νιωσουμε οι περισωτεροι μια οικειοτητα επειδη αλληλοκαταλαβαινωμαστε συνηθος εδω μεσα. λογο οτι βρισκωμαστε στην ιδια δυσμοιρη θεση και ψαχνουμε συμαχους στον αγωνα μας. και σε αυτο αποσκοπει το φορουμ. εινια μια καλη προτοβουλια που φαντασου να μην υπυρχε. για εναν που βρισκεται σε αυτην την θεση ειναι μια ανασα απο το τιποτα ομως απο την αλλη δεν ξες και ποσο ασφαλες ειναι η γνωριμια στα τυφλα επομενος νασαι και εσυ και ο καθενας σηγουρος για τις επιλογες σου εχωντας νγωρισει καποιον λιγο σαν χαρακτηρα απο την γενικοτερη παρουσια του εδω μεσα εστο και ανωνυμα.
    και η γραπτη επικοινωνια με γραπτα μηνυματα, ειναι προσωπικη. δεν χρειαζονται περισσοτερα προσωπικα στοιχεια σε μια πρωτη φαση. μια χαρα επικοινωνια ειναι τα προσωπικα μηνυματα, αλλα και εδω μεσα.
    εφοσον μιλαμε ανωνυμα, για ποιον λογο δεν συζητατε εδω, εσεις ξερετε...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    319
    Εγώ με χαρά να Μ στείλει κάποιος το οτιδήποτε άμα θέλει να μιλήσει με καποιον

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    175
    Νομίζω αυτό που λέει το σπουργίτι είναι το πιο σωστό .

    Υπάρχει άλλη πλατφόρμα που μπορούμε να μιλάμε πιο άνετα αρκεί κάποιος να την φτιάξει .

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    319
    Εσένα φίλη πιο είναι το θέμα σ?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    443

    Exclamation

    Δεν με ενδιαφερει να μιλησω επι προσωπικου με καποιον,γιαυτο υπαρχει το φορουμ,τα θεματα που ανοιγει ο καθενας η αν θελει καποιος να στειλει pm σε καποιον αλλον για πιο prive κουβεντα.

    Στα του θεματος,με δυσκολευει αρκετα να πω στον εαυτο μου,αρκετα,πρεπει να αναλαβεις δραση,αυτο σημαινει οτι δεν βγαινω απο το καβουκι μου,εμμενω στην ζωνη ανεσης και δεν δοκιμαζω ακομη και αν ερθει αποτυχια.Αυτη η αναβλητικοτητα με εχει κουρασει,δεν βλεπω προσωπικη αναπτυξη η εξελιξη και παροτι εχω δοκιμασει καποιες ψυχοθεραπειες,οπως ειμαι και σε αυτη την περιοδο,δεν με βοηθουν με αμεσο τροπο να ξεμπλοκαρω,ειδικα να αφησω πισω σκεψεις η πραγματα που με εχουν στεναχωρησει η πληγωσει.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. δεν ξέρω τι να κάνω
    By psychedelia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 09-09-2019, 11:54
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  4. Δεν ξερω τι να κανω!!!!
    By xritaf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 14-05-2015, 23:03
  5. Δεν ξέρω τι να κάνω :/
    By Clementine in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 08-03-2015, 14:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •