Φοβια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: Φοβια

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3

    Φοβια

    Καλησπερα σε ολους/ολες..ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα μια βοηθια.Το προβλημα μου αρχισε οταν ειδα εναν εφιαλτη..απο τοτε καθε βραδυ στο σπιτι νιοθω οτι κατι κακο υπαρχη..απο τοτε οταν κιταω ανθρωπους που με κιτανε η μου μιλανε πιστευω οτι σκεφτοντε μεσα τους ασχημα πραγματα για εμενα...οπιος μπορει ας μου πει μια γνωμη..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    kαλως ηρθες βρε...........λοιπον μια εποχη κ εγω ειχα κατι παρομοιο.ολα μες στον μυαλο σου ειναι επειδη εχεις επιρεαστει απο τον εφιαλτη.ενας εφιαλτης ειναιιιιιιι απλως προσπαθησε το βραδυ που θα κοιμασαι να σκευτεσαι ωραια πραγματα///////////ενας εφιαλτης ηταν οπως κ τα ονειρα ετσι κ οι εφιαλτες εινναιι οι φοβοι μας οι ανησυχιες μας.:P:D;):cool:
    Post tenebras spero lucem .... !

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3
    και εγω αφτο πιστευα..αλα το θεμα ειναι οτι ο εφιαλτης ειταν πολυ καιρο τωρα και δεν ξερω αν φτεει ο εφιαλτης η κατι αλο..απλα ανεφερα τον εφιαλτη γιατι απο τοτε ειναι που θιμαμε να νιοθω ετσι...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    254
    μπορει κατι να σε ανησυχουσε κ να το σκευτοσουν εντονα οταν κοιμοσουν κ να μετατρεπηκε σε εφιαλτη.........αυτο ειναιι για κατι που ανησυχουσες κ τωρα σου χει μεινει ακομα.
    Post tenebras spero lucem .... !

  5. #5
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    86
    καλησπερα freddy καλως ηρθες!συμφωνω με την amarylis προσπαθησε να εισαι ηρεμος και να αποβαλεις την αρνητικοτητα που νομιζεις οτι υπαρχει γυρω σου..ειχα περασει κι εγω ενα διαστημα απο αυτη την φαση εβλεπα παρα πολυ ασχημους εφιαλτες και πιστευα οτι ολοι θελουν το κακο μου και οτι με κοροιδευουν και τετοια πραγματα αλλα πιστεψε τιποτα απο αυτα δεν ισχυει απλα βρηκε το μυαλο μου να κολλησει εκει και να κανει αυτα τα παιχνιδια αλλα δεν το αφησε για πολυ.σταματησα να ασχολουμαι με τα ονειρα εκανα τον σταυρο μου πριν πεσω για υπνο και ολα καλα..δεν ξερω τι θρησκεια εισαι αλλα εμενα με βοηθησε παρα πολυ που πηγα στην εκκλησια και μου διαβασε μια ευχη ο παπας και απο τοτε ηρεμησα ακομα περισσοτερο...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3
    ο εφιαλτης ειταν πολυ ασχημος και τοτε με ξιπνισε η κοπελα μου γτ φοναζα και μετα πνιγομουνα στον υπνο μου σαν να μου ειχε κλιση καπιος την μιτη και το στομα..δεν εχω ξαναδει πιο ασχημο εφιαλτη...

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    86
    και μενα απο εναν ασχημο εφιαλτη ξεκινησαν αλλα μετα εγω το πηγα πολυ στο θρησκευτικο γιατι κατι λενε σχετικα με τετοιου ειδους ονειρα και ηταν πιστευω το καλυτερο που σε ξυπνησε η κοπελα σου.δεν ειναι τιποτα με τον καιρο θα το ξεχασεις...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •