συσσωρευμενα προβλήματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Ξερω αντρες με ολα αυτα που λες για τις γυναικες ,γιατι ειναι αυτο που λενε καποιες πανεμορφοι -κουκλοι εξωτερικα .
    Εμενα ομως δεν με καλυπτει ,οσες φορες ειχα επαφη με τετοιο αντρα κουβαλουσε αλλα θεματα .Βασιζοταν αρκετα στην εξωτερικη εμφανιση .
    Πολλα κομπεξ ,ουσιαστικα για εμενα κουφιος απο μεσα .

    Ξερεις κατι η ομορφιά στην γυναικα ειναι¨ κατάρα¨ κάποιες φορές .
    Εγώ δεν την θέλω και τόσο ,θέλω αλλη ομορφιά εσωτερική ,θελω ηρεμία ποιότητα.
    Να μιλάω με τον άλλον ωρες ,να λαμβάνω πράγματα απο αυτόν .
    Δεν μπορώ να βασίζετε μόνο στο οτι είμαι ή είναι ο άλλος όμορφος .
    Με εμποδιζει η εμφάνιση μου εμενα να σου πω την αληθεια .Ίσως αυτός που θέλω να μην με πλησιάσει λογο δικής του ανασφάλειας και αυτό το ανακάλυψα τωρα .
    Η γυανεια ομορφια εινα ευλογια στην αρχη κ καταρα στο τελος ....συμφωνω σε ολα ...συμφωνγ οτι οι αντρες εχουμε κομπλεξ κατωτεροτητας σε μια ομορφη γυναικακ ανωτεροτητας απο ναρκισισμο ....εσεις καλα τα λετε απλα αφου εσεις εχετε τα προσοντα κ πιο συνειδητες αποφασεις βαλτε λιηο νερο στο κρασι σας ...γιατι με τοσαπροσοντα ππθ εχετε δυσκολα θ βρεθειο ενας κ πολυ καλος .....δςν υπαρψουν τετοιιο αντρςλες ....τους εχει ευνουχησει η φτωχιακ ο δυναμισμος κ η εξςλιξη στη γυναικα

  2. #17
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Δεν ξερω αν υπάρχουν ή δεν υπαρχουν ξέρω ποια οτι εχω συνατήσει και συναντώ .
    Ισως τους έβλεπα με άλλο ματι παλιά τώρα όμως αυτους θέλω.
    Εγω αλλαξα για το πως βλεπω τους αλλους γυρω μου γιατι οι αλλοι δεν αλλαζουν .
    Παντα άκουγα οτι οι αντρες θελουν κρεβάτι απο το πρωτο ραντεβού και αν δεν τους το δωσεις φευγουν .
    Οχι ολοι θα πω εγω παλι .(ξέρω πνεύμα αντιλογίας χαχαχα)
    Αν ο άλλος αξίζει θα σεβαστεί και τωρα το λέω με σιγουριά.
    Περιμενουν να νιώσουμε παρέα αυτο το ομορφο και ειμαι ευγνώμων .
    Βοηθούν μια γυναίκα να νιώσει αυτο που θα την κάνει να προχωρήσει χωρίς να το μετανιώσει ποτέ .

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Δεν ξερω αν υπάρχουν ή δεν υπαρχουν ξέρω ποια οτι εχω συνατήσει και συναντώ .
    Ισως τους έβλεπα με άλλο ματι παλιά τώρα όμως αυτους θέλω.
    Εγω αλλαξα για το πως βλεπω τους αλλους γυρω μου γιατι οι αλλοι δεν αλλαζουν .
    Παντα άκουγα οτι οι αντρες θελουν κρεβάτι απο το πρωτο ραντεβού και αν δεν τους το δωσεις φευγουν .
    Οχι ολοι θα πω εγω παλι .(ξέρω πνεύμα αντιλογίας χαχαχα)
    Αν ο άλλος αξίζει θα σεβαστεί και τωρα το λέω με σιγουριά.
    Περιμενουν να νιώσουμε παρέα αυτο το ομορφο και ειμαι ευγνώμων .
    βοηθούν μια γυναίκα να νιώσει αυτο που θα την κάνει να προχωρήσει χωρις να το μετανιώσει ποτέ .
    Εγω παντα περιμενα ...αν μ καθοταν καμμια αππ το πρωτο δευτερο ραντεβου δεν την επαιρνα σοβαρα...προτιμουσα ρομαντικοτητα....η αληιθια ειναι μεγαλωνοντας θες κ μια ποιοτητα....λιγο κρασι λιγο θαλασσα κ το αγορι μου ....περασε κ η κοινωνια στο μη ηθικο ...οτι φαμε οτι πιυμε κ οτι αρπαξει ο λοκος μας....με τοσα ινστα με τοσα λεφτα μ τοσα πορνο επηρεαστικαν ολοι...οποτε χαθηκε η ηθικη.. αλλα επιμενω την ανααφαλια σε εναν αντρα κ την αδφαλια πρπεει να την υποστηριζει μια γυναικα γιατι αυτη αποφασιζει πως τον κανει να νιωσει....γιατι βλεπεις σημερα κπριτσακια κ αγορακια να μην ξερυον τι ειναο ηθικο παρα μονο πως θα περασουν εφημερα καλα..

    Καλα τα λες εσυ κ δεινχνεις γυναικα ωριμη ....οι αντρες ωριμαζοθν πολυυυυυυυ αργα κ ισως ποτε....τους καθοδηγει το μοριο τους....αλλα.μημ νομοζεος δεν περναμε κ εμειςκαλα....εσας θελουμε για να ιμαστε ευτυχεις....χωρις γυναικα της αρεσκιας μας ιμαστε χαμενα κορμια....πιοτα γκομενες κ μαγκια.. τρυπια πραγματα...ανουσια

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Συμφωνω εξού και πάντα μου άρεσαν οι μεγαλύτεροι άντρες .Γοητευτικοι ,ωριμοι !
    Η θηλυκότητα έχει χαθεί αυτο βλέπω και στεναχωριέμαι για τις γυναίκες .
    Προσφερουν το κορμι τους θαρρείς και ειναι ενα ματσο κόκαλα χωρις σάρκα χωρις συναισθήματα .
    Οι άντρες δεν θέλουν. τέτοιες γυναίκες για σχέση ,θέλουν απλά να παίρνουν καλά και μετα στην επόμενη .

    Το σεξ χωρίς αίσθημα ειναι ενα τίποτα στην ουσία δεν με εκφράζει ,οι αλλοι ας κάνουν οτι θέλουν.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Συμφωνω εξού και πάντα μου άρεσαν οι μεγαλύτεροι άντρες .Γοητευτικοι ,ωριμοι !
    Η θηλυκότητα έχει χαθεί αυτο βλέπω και στεναχωριέμαι για τις γυναίκες .
    Προσφερουν το κορμι τους θαρρείς και ειναι ενα ματσο κόκαλα χωρις σάρκα χωρις συναισθήματα .
    Οι άντρες δεν θέλουν. τέτοιες γυναίκες για σχέση ,θέλουν απλά να παίρνουν καλά και μετα στην επόμενη .

    Το σεξ χωρίς αίσθημα ειναι ενα τίποτα στην ουσία δεν με εκφράζει ,οι αλλοι ας κάνουν οτι θέλουν.
    Υπαρχει ενας μυθος για τους μεγαλυτερους....λογω εμπςιριων ωριμοτητα....αν δεν εδει εμπειριες τοτε ανωριμοτητα.. οποτε κ εκει δεν ειναι ντε κ καλα ετσι ....η θυληκοτητα υπαρψει στις γυναικες κ πολυ μαλιστα ...το θεμα ινα αν την σερβιρεις ανηθικα....εκει μετατρεπετε σε πουτανια κ καπου ςκει μαζι με τα ξερα καιγοβται κ τα χλωρα .....εγω στηβ ηλικια μου καπου βαθια μεσα μου εχω καπου μια πληγη απο τις γυναικες....ειστε πιο δυνατες κ πιο πρακτικες....εγω το θαυμαζω αυτο κ περα το οτι ιμε κ θαυμαστης του ωραιου φυλου μεχρι κοκκαλο......μου αρεσουν τα παντα στις γυναικες πως ντυνοντσι πως περιποιουβται πως εχουν την θυληκοτητα πως ομορφαινουν μια παρεα με το παρουσιαστικο κ το χαμογελο .....κ τελος παντων παντου βλεπεθς ωραοες γυναικες ....μπραβος σας π μας ονορφαινετε την ζωη .....οποτε νονιζω οτι κ εσυ πρπεει να αφεθεις στον θαυμασμο αππ τους αντρες παντα με καχυποψια γιατι εχεις τοσα να δωσεις κ τοσα να απολυασεις απο ενα ικανο αντρα

  6. #21
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Υπαρχει ενας μυθος για τους μεγαλυτερους....λογω εμπςιριων ωριμοτητα....αν δεν εδει εμπειριες τοτε ανωριμοτητα.. οποτε κ εκει δεν ειναι ντε κ καλα ετσι ....η θυληκοτητα υπαρψει στις γυναικες κ πολυ μαλιστα ...το θεμα ινα αν την σερβιρεις ανηθικα....εκει μετατρεπετε σε πουτανια κ καπου ςκει μαζι με τα ξερα καιγοβται κ τα χλωρα .....εγω στηβ ηλικια μου καπου βαθια μεσα μου εχω καπου μια πληγη απο τις γυναικες....ειστε πιο δυνατες κ πιο πρακτικες....εγω το θαυμαζω αυτο κ περα το οτι ιμε κ θαυμαστης του ωραιου φυλου μεχρι κοκκαλο......μου αρεσουν τα παντα στις γυναικες πως ντυνοντσι πως περιποιουβται πως εχουν την θυληκοτητα πως ομορφαινουν μια παρεα με το παρουσιαστικο κ το χαμογελο .....κ τελος παντων παντου βλεπεθς ωραοες γυναικες ....μπραβος σας π μας ονορφαινετε την ζωη .....οποτε νονιζω οτι κ εσυ πρπεει να αφεθεις στον θαυμασμο αππ τους αντρες παντα με καχυποψια γιατι εχεις τοσα να δωσεις κ τοσα να απολυασεις απο ενα ικανο αντρα
    Δεν μπορώ να συμφωνήσω ως προς τον ορο θηλυκότητα και εκει γίνεται και η παρεξήγηση ειδικά στα νεα κορίτσια .
    Οχι δεν ειναι θηλυκότητα ειναι όπως το είπες "πουτανιά ¨πάει στο ανήθικο σε κατι αρνητικό .
    Η γυναικά στη μάχη του φεμινισμού εχει ξεχάσει την θηλυκή της ταυτότητα και πλησιάζει σε κατι αντρικό .
    Εχει γίνει κυνηγός .κυρίαρχος ,επιβήτορας και πολλά άλλα τέτοια επίθετα που δεν συμβαδίζουν με την θηλυκότητα
    Η θηλυκότητα σε μια γυναικά αναδεικνύεται ακόμα και κάτω απο ράσα που λένε .Στον τρόπο που περπατά που μιλά ,στις κινήσεις της,στον τρόπο που σε κοιτά ..
    Μιλά και σε μαγνητίζει η ευγένειά της ..
    Αν τα βλέπεις αυτά στις μέρες μας τι να πω μάλλον σε άλλο κόσμο ζούμε χαχα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Δεν μπορώ να συμφωνήσω ως προς τον ορο θηλυκότητα και εκει γίνεται και η παρεξήγηση ειδικά στα νεα κορίτσια .
    Οχι δεν ειναι θηλυκότητα ειναι όπως το είπες "πουτανιά ¨πάει στο ανήθικο σε κατι αρνητικό .
    Η γυναικά στη μάχη του φεμινισμού εχει ξεχάσει την θηλυκή της ταυτότητα και πλησιάζει σε κατι αντρικό .
    Εχει γίνει κυνηγός .κυρίαρχος ,επιβήτορας και πολλά άλλα τέτοια επίθετα που δεν συμβαδίζουν με την θηλυκότητα
    Η θηλυκότητα σε μια γυναικά αναδεικνύεται ακόμα και κάτω απο ράσα που λένε .Στον τρόπο που περπατά που μιλά ,στις κινήσεις της,στον τρόπο που σε κοιτά ..
    Μιλά και σε μαγνητίζει η ευγένειά της ..
    Αν τα βλέπεις αυτά στις μέρες μας τι να πω μάλλον σε άλλο κόσμο ζούμε χαχα
    Ναι ετσι ινε ...δεν μπορω ν πω ...πολυ ανηθικοτητα ...απλα εσυ ας πουμε οπως λες ισε ξεχωριστη κ δεν ανηκεις εκει ....αρα υπαρχουν ακομα κοριτσια με ηθος κ θυληκοτητακ σεξ απιλ π δεν το χρησιμοποθουν για σκοπο ...αρα αυτα βλεπω ςγω κ λατρευω το γυναικριο φυλο !

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Δεν μπορώ να συμφωνήσω ως προς τον ορο θηλυκότητα και εκει γίνεται και η παρεξήγηση ειδικά στα νεα κορίτσια .
    Οχι δεν ειναι θηλυκότητα ειναι όπως το είπες "πουτανιά ¨πάει στο ανήθικο σε κατι αρνητικό .
    Η γυναικά στη μάχη του φεμινισμού εχει ξεχάσει την θηλυκή της ταυτότητα και πλησιάζει σε κατι αντρικό .
    Εχει γίνει κυνηγός .κυρίαρχος ,επιβήτορας και πολλά άλλα τέτοια επίθετα που δεν συμβαδίζουν με την θηλυκότητα
    Η θηλυκότητα σε μια γυναικά αναδεικνύεται ακόμα και κάτω απο ράσα που λένε .Στον τρόπο που περπατά που μιλά ,στις κινήσεις της,στον τρόπο που σε κοιτά ..
    Μιλά και σε μαγνητίζει η ευγένειά της ..
    Αν τα βλέπεις αυτά στις μέρες μας τι να πω μάλλον σε άλλο κόσμο ζούμε χαχα
    Και κατι ακομα ...θ το πω στα ισια ...εδω οι αντρες εχουν γινει putanes δεν εχουν κανενα λογο τιμης .. .οποτε ολα αλλαξαν ...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    722
    Συγχαρητήρια! Σε αυτό το θρεντ καταφέρανε τα παραπάνω μέλη να γυρίσουν το χρόνο στο 1950!

  10. #25
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Και κατι ακομα ...θ το πω στα ισια ...εδω οι αντρες εχουν γινει putanes δεν εχουν κανενα λογο τιμης .. .οποτε ολα αλλαξαν ...
    Τι θες να πεις με αυτό μπορείς σε παρακαλω να μου το εξηγήσεις ;

  11. #26
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Ναι ετσι ινε ...δεν μπορω ν πω ...πολυ ανηθικοτητα ...απλα εσυ ας πουμε οπως λες ισε ξεχωριστη κ δεν ανηκεις εκει ....αρα υπαρχουν ακομα κοριτσια με ηθος κ θυληκοτητακ σεξ απιλ π δεν το χρησιμοποθουν για σκοπο ...αρα αυτα βλεπω ςγω κ λατρευω το γυναικριο φυλο !
    Φυσικα και υπάρχουν και το θέμα ειναι οτι αν όπως είπες και εσύ ,δεν διαθέτεις μια άλφα εμφάνιση ο άντρας δεν σε πλησιάζει .
    Πλησιάζει όλες αυτές, τρωει μια απόρριψη και τι λένε στο τέλος ;
    Αυτές ειναι οι γυναίκες ,ολες έτσι είναι και κάπου εκει χάνετε όλο αυτό !

    Και για να μην παρερμηνευομαστε υπάρχουν και άντρες και γυναίκες εκει εξω που μπορείς να κάνεις πολυ όμορφες σχέσεις ,απλα πρέπει να σταματήσει η επιλογή βαση ¨βιτρίνας ¨.
    Δύσκολο βεβαία σε μια κοινωνία που το φαίνεστε ειναι πολύ σημαντικότερο απο το ειναι !

    Η ταπεινή μου άποψη το τελευταιο καιρό που είμαι στο να γνωρίζω κόσμο ειναι οτι εισαι προσελκυεις ,τίποτα τυχαίο και ειμαι ευγνώμων για τους άντρες που μου εχει φέρει η ζωή στο διάβα μου !
    Το ειπα και πριν ακόμα και για τον πρώην σύζυγος ,καταπληκτικος πατέρας και σύντροφος για οσο κράτησε .
    Οι αλλοι να σου πω ουτε καν με απασχολούν .
    Δεν ειμαστε ολοι για όλους και καλό ειναι να μαθουμε να ξεχωρίζουμε απο την μαζα .

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Τι θες να πεις με αυτό μπορείς σε παρακαλω να μου το εξηγήσεις ;
    Εννοω οτι ο αντραςφαινετε πρωτααπο υον λογο τιμηςτου κ μετα απο τιςπραξειςτου κ αναλαμβανει κ τιςευθυνεςτου ...ελαχιστοι το κανουν αυτο κ οχι μονο κανουν οτι χριαζετε για υον σκοπο τους κ δεντουςνοιαζει αν ξεφτυλιστουν ....

  13. #28
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Εννοω οτι ο αντραςφαινετε πρωτααπο υον λογο τιμηςτου κ μετα απο τιςπραξειςτου κ αναλαμβανει κ τιςευθυνεςτου ...ελαχιστοι το κανουν αυτο κ οχι μονο κανουν οτι χριαζετε για υον σκοπο τους κ δεντουςνοιαζει αν ξεφτυλιστουν ....
    Εδω φαίνεται οτι κρύβονται άλλα κομμάτια οπότε δεν πλησιάζεις .
    Αν παλι πλησιάζεις και τα δεις ,γιατι φαίνονται απλά φεύγεις και ας τον να αναρωτιέται γιατί .
    Είπαμε σχέση κάνουμε ,ούτε την μαμά τους ούτε τον ψυχολόγο τους .

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Ετσι ακριβως ...μαζα...αλλαη εμφανιση ειναι πια το πρωτο κριτιριο...κ μετα το σεξ ...αυτοι ειμαστε

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Εδω φαίνεται οτι κρύβονται άλλα κομμάτια οπότε δεν πλησιάζεις .
    Αν παλι πλησιάζεις και τα δεις ,γιατι φαίνονται απλά φεύγεις και ας τον να αναρωτιέται γιατί .
    Είπαμε σχέση κάνουμε ,ούτε την μαμά τους ούτε τον ψυχολόγο τους .
    Πολλεςγυναικες την εχουν πατησει εχουν πεσει στικρεβατι τετοιων ανδρων κ οχι μονο κρεβατι αλλατουςπαντρευτηκαν κιολας απο ενθουσιασμο κ λογια κ εμφανιση κ καποια ανεση οικονομικη ...κ εμεις οι αντρες απο την αλλη την παταμε απο την εμαφανισημιαςγυναικας κ την ορεξη μας γιασεξ

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλήματα με την ζωή
    By DragonHeart in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 25-08-2020, 11:22
  2. Προβληματα στο sex.
    By NWalker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 11-05-2015, 14:16
  3. Προβλήματα
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2011, 01:48
  4. προβληματα
    By asteraki24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-2010, 19:59
  5. μια ζωη προβλήματα
    By sosad in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2008, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •