συσσωρευμενα προβλήματα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 63
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Ετσι ακριβως ...μαζα...αλλαη εμφανιση ειναι πια το πρωτο κριτιριο...κ μετα το σεξ ...αυτοι ειμαστε
    Το θεμα είναι οταν ένας οχι τόσο "εμφανίσιμος " αναζητά τον σύντροφο σε ένα " εμφανίσιμο " .
    Ε κει θα λαμβάνει απόρριψη και θα απογοητευεται πάντα .
    Ας χαμηλώσουν κάποιοι τα στάνταρ τους λοιπόν να δουν τελικά θα λαμβάνουν απόρριψη ;
    Εσυ επιλέγεις στην ουσία !

  2. #32
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Πολλεςγυναικες την εχουν πατησει εχουν πεσει στικρεβατι τετοιων ανδρων κ οχι μονο κρεβατι αλλατουςπαντρευτηκαν κιολας απο ενθουσιασμο κ λογια κ εμφανιση κ καποια ανεση οικονομικη ...κ εμεις οι αντρες απο την αλλη την παταμε απο την εμαφανισημιαςγυναικας κ την ορεξη μας γιασεξ

    Δεν πειράζει τα λάθη ειναι για τους ανθρώπους και για να τα διορθώνουμε .
    Και τι εγινε που την πάτησαν ,ας φύγουν να βρουν αυτό που πιστεύουν οτι αξίζουν!

    Ολα ξεπερνιουνται ,ολα μπορείς να τα διαχειριστεις και να πας παρακάτω,μόνο η ανθρώπινη απώλεια δεν ξεπερνιέται ,ο θάνατος .
    Με ενοχλεί πλέον να γίνομαι θύμα του εαυτού μου .Αχ τι έπαθα ,αχ τι με βρήκε κ.α .
    Ωραία σε βρήκε τι να κάνουμε ,πάμε να το ξεπεράσουμε !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Το θεμα είναι οταν ένας οχι τόσο "εμφανίσιμος " αναζητά τον σύντροφο σε ένα " εμφανίσιμο " .
    Ε κει θα λαμβάνει απόρριψη και θα απογοητευεται πάντα .
    Ας χαμηλώσουν κάποιοι τα στάνταρ τους λοιπόν να δουν τελικά θα λαμβάνουν απόρριψη ;
    Εσυ επιλέγεις στην ουσία !
    Το λες εσυ αυτο πναλλον εχεις εμφανιση κ.λες τι ν τους κανω τουςωραιουςθελω ποιοτητα....τους ιδαμετους ωραιους ...οι αντρες δεν διαλεγουν ..απλακυνηγουν ...κ απο το ν κυνηγαω μια ασχημη η μετρια ας κυνηγαω μια ομορφη.....οποτεειπαμε..εσει? ?εχετε το πανω χερι ...σε ολα ...το ωραιο φυλο....εχεις δει αντρες να τους κυνηγανε οι γυναικες?εννοω αυτο π εσεις ζειτε σχεδον καθε μερα....το καμακι τις ματιες το κυνηγητο.....οποτε δεν ιμαστε στην ιδοα θεση.....ετσι το εκανε η φυση.αυτο εννοω
    Last edited by Babis1974; 22-05-2024 at 11:27.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Δεν πειράζει τα λάθη ειναι για τους ανθρώπους και για να τα διορθώνουμε .
    Και τι εγινε που την πάτησαν ,ας φύγουν να βρουν αυτό που πιστεύουν οτι αξίζουν!

    Ολα ξεπερνιουνται ,ολα μπορείς να τα διαχειριστεις και να πας παρακάτω,μόνο η ανθρώπινη απώλεια δεν ξεπερνιέται ,ο θάνατος .
    Με ενοχλεί πλέον να γίνομαι θύμα του εαυτού μου .Αχ τι έπαθα ,αχ τι με βρήκε κ.α .
    Ωραία σε βρήκε τι να κάνουμε ,πάμε να το ξεπεράσουμε !
    Αν εχεις παιδια ολατασκεφτεσε ..ειδικααν δςν εχεις κ καλη οικονομικη κατασταση ...αν υπαρχουν εμποδιααυτο εννοω ....αν τωρα εχεις εφοδια τοτε το ακεφτεσε ....ν σ πω τα διαζυγια εχουν ανοδο τρελη ....αρα κατι συμβαινει

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Αν εχεις παιδια ολατασκεφτεσε ..ειδικααν δςν εχεις κ καλη οικονομικη κατασταση ...αν υπαρχουν εμποδιααυτο εννοω ....αν τωρα εχεις εφοδια τοτε το ακεφτεσε ....ν σ πω τα διαζυγια εχουν ανοδο τρελη ....αρα κατι συμβαινει
    Εχω παιδια αλλα εχω και οικονομική ασφάλεια ,ανεξαρτησία .
    Παντα το είχα αυτό και πάντα ειχα ενα σύζυγο που με στήριζε στο να είμαι ανεξάρτητη .
    Το λάθος μας σαν γυναίκες είναι όταν κάνουμε παιδιά παρατάμε τον εαυτό μας και την εξέλιξη μας .
    Αν εξελίσσεσαι σαν γυναίκα τότε θα είσαι και σωστή μανα για τα παιδιά σου .

    Δυστυχώς ναι υπάρχουν πολλα διαζύγια γιατι ο εγωισμός υπερτερεί .

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Εχω παιδια αλλα εχω και οικονομική ασφάλεια ,ανεξαρτησία .
    Παντα το είχα αυτό και πάντα ειχα ενα σύζυγο που με στήριζε στο να είμαι ανεξάρτητη .
    Το λάθος μας σαν γυναίκες είναι όταν κάνουμε παιδιά παρατάμε τον εαυτό μας και την εξέλιξη μας .
    Αν εξελίσσεσαι σαν γυναίκα τότε θα είσαι και σωστή μανα για τα παιδιά σου .

    Δυστυχώς ναι υπάρχουν πολλα διαζύγια γιατι ο εγωισμός υπερτερεί .
    Εχω αποψη ...οταν ειστε νεες σπουδαζετε ...μετα θελετε ν βρειτε μια δοθλεια κ ενα ταιρι ...ολα φυσικα ερωτας βολτες κ μετα γαμος ...αν κανετε ενα παιδι εχετεχρονο κ για εσας γιαεξελιξη ...αν κανετε 2 η 3παιδια ...τελοςη εξελιξη ...αφοσιωση σταπαιδια ...λιγοτερο συζυγος κ μετα στοσπιτι διαφωνιες ...ο συζυγος παραπονα εσεις εγω δςν εκανα κατιγια εμενα ...κλπ κλπ ..ολοι παραπονα. ...κφτανουνε την σχεση ν κουραζει . Αρα οταν κανουμε μεγαλη οικογενιαδυσκολο ν εχουμε χρονο κ γιαεμας κ καπου εκει αρχιζει τοπροβλημα

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Συγχαρητήρια! Σε αυτό το θρεντ καταφέρανε τα παραπάνω μέλη να γυρίσουν το χρόνο στο 1950!
    https://www.youtube.com/watch?v=ebxr...=georgetemplar

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    722
    χαχαχ
    Πρέπει να το έβαλα στο ριπίτ και δέκα φορές, τι πετυχημένο!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Συγχαρητήρια! Σε αυτό το θρεντ καταφέρανε τα παραπάνω μέλη να γυρίσουν το χρόνο στο 1950!
    Γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν εχεις ζησει την ζωη σ κ εισαι απειρη η πολυ μικρη σε ηλικια?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    722
    Γιατί έχεις κάποιες ιδεοληψίες; Παραισθήσεις; Αυταπάτες; Ξερωγώ τι σε κάνει να σκέφτεσαι όσα σκέφτεσαι για μένα, χα χα. Πάντως κι εγώ πολύ σε συμπαθώ μετά απ' όλες τις κάφρικες ανοησίες για τα αρσενικά και τα θηλυκά που διάβασα να ανταλλάσετε με την αγαπητή σεβάσμια και παρθενόπη συνομιλήτριά σου. Εσείς το δημοτικό το τελειώσατε; Ή σας σταματήσαν οι γονείς σας επειδή ήσασταν πολύ άνδρες από μικροί και φοβόντουσαν τα κορίτσια στην τάξη;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν εχεις ζησει την ζωη σ κ εισαι απειρη η πολυ μικρη σε ηλικια?
    βουλωμενο γραμμα διαβαζεις...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Γιατί έχεις κάποιες ιδεοληψίες; Παραισθήσεις; Αυταπάτες; Ξερωγώ τι σε κάνει να σκέφτεσαι όσα σκέφτεσαι για μένα, χα χα. Πάντως κι εγώ πολύ σε συμπαθώ μετά απ' όλες τις κάφρικες ανοησίες για τα αρσενικά και τα θηλυκά που διάβασα να ανταλλάσετε με την αγαπητή σεβάσμια και παρθενόπη συνομιλήτριά σου. Εσείς το δημοτικό το τελειώσατε; Ή σας σταματήσαν οι γονείς σας επειδή ήσασταν πολύ άνδρες από μικροί και φοβόντουσαν τα κορίτσια στην τάξη;
    Εσενα παντος οι γονεις σου μικρη δεν σου μαθανε ν μην σχολιαζεις κατι που δεν σε αφορα ...πεταχτηκες σαν την πορδη σε κατι που δεν σ αφορουσε ...μαλλον εσυ εχεις το προβλημα ....για σκεψου το λιγο ....δεν σ ζητησαμε την αποψη σου ,ειχαμε διαλογο μεταξυ 2! ...δεν ειπαμε ...εσεις τι λετε ρε παιδια
    .??...αν δεν σου αρεσει αυτος ο διαλογος ,τα κουβαδακια σου κ σε αλλη παραλια ,εχει πολλες εδω μεσα !... .κ εγω σε συμπαθω αν κ δεν σε ξερω....στα μικρα παιδια δεν δινω πολυ σημασια ....παντα κανουν βλακειες....παιδια ειναι ...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Remendy .....Εσυ τωρα γιατι τον παιρνεις?δεν στο δωσαμε τον λογο
    Κοιτα το βιντεο σας αφορα κ τις 2
    youtube.com/shorts/fSbArb2Qchs?si=on_DoOq6X3KDB63Q
    Last edited by Babis1974; 24-05-2024 at 09:07.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Αν ειναι δυνατον

    Να σε λένε βλαμμένο επειδη μιλάς πολιτισμένα και εκφράζεις τις απόψεις σου .
    Ωραιο φόρουμ τελικά ,υποτίθεται εδώ μέσα ολοι έχουμε ενα θέμα και θέλουμε να συζητάμε .

    Καλα κάποιος να βαζει τάξη δεν υπάρχει και να μην επιτρέπονται τέτοια μηνύματα ;
    Λυπάμαι δεν το περίμενα να υπάρχουν τέτοια μελη εδώ μέσα ,οσο για τον χαρακτηρισμό μάλλον μιλούν για εκείνους δεν εξηγείτε αλλιώς ετσι χωρις κανένα λογο και ειδικά εδω μεσα .

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    κι εγω δεν περιμενα να ξαναμπεις με τριτο ψευτικο προφιλ (3ο απο τα γνωστα τουλαχιστον), αλλα να που ξαναμπηκες και μαλιστα αμεσα, λεγοντας μερικες αληθειες αλλα και μερικα νεα ψεματα.
    και εις αλλα ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλήματα με την ζωή
    By DragonHeart in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 25-08-2020, 11:22
  2. Προβληματα στο sex.
    By NWalker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 11-05-2015, 14:16
  3. Προβλήματα
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2011, 01:48
  4. προβληματα
    By asteraki24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-2010, 19:59
  5. μια ζωη προβλήματα
    By sosad in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2008, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •