συσσωρευμενα προβλήματα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 63
  1. #46
    Ρε παιδιά εντάξει δεν άνοιξα το θέμα για να χαλαστουμε...
    Για να το επαναφέρω λίγο εχθές πήγα σε ψυχολόγο η αλήθεια είναι ότι έφυγα αρκετά ανακουφισμενος αλλά σήμερα πάλι νοιώθω χάλια...συνεχίζουμε να βρισκόμαστε με την κοπέλα στο φιλικό, αυτή είναι πολύ χαρούμενη ,εμένα με χαλάει γιατί όπως το βλέπω έχω την προσδοκία ότι θα ξαναγίνει κάτι που δεν το βλέπω στον ορίζοντα...την Κυριακή έχουμε κανονίσει να πάμε για φαγητό αλλά σκέφτομαι να το αναβάλλω και να ξεκοψω σιγά σιγά.

  2. #47
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    O jimi25 αραγε πως να ειναι ;
    Δεν εχει μπει καθολου να μας πει νεα του .

  3. #48
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    O jimi25 αραγε πως να ειναι ;
    Δεν εχει μπει καθολου να μας πει νεα του .
    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, προσπαθώ να γεμίζω τη μέρα μου με διάφορα για να απασχολώ το μυαλό μου , καλά δε μπορώ να πω ότι είμαι αλλά το παλεύω

  4. #49
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση (συνεχόμενα spam posts)
    Last edited by Aeon; 27-05-2024 at 16:31.

  5. #50
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by jimi25 View Post
    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, προσπαθώ να γεμίζω τη μέρα μου με διάφορα για να απασχολώ το μυαλό μου , καλά δε μπορώ να πω ότι είμαι αλλά το παλεύω
    Να μην χανεσαι εδω ειμαστε παρεουλα να τα λεμε όμορφα και ωραία .
    Βλεπεις και με τον Μπαμπη λεμε γενικα πραγματα .
    Ελααα ολοι κάπως ετσι είμαστε ,λιγο πολυ προσπαθούμε, αρκει να μην το αφήνουμε ,τι λες ;

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση (συνεχόμενα spam posts)
    Last edited by Aeon; 27-05-2024 at 16:31.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Να μην χανεσαι εδω ειμαστε παρεουλα να τα λεμε όμορφα και ωραία .
    Βλεπεις και με τον Μπαμπη λεμε γενικα πραγματα .
    Ελααα ολοι κάπως ετσι είμαστε ,λιγο πολυ προσπαθούμε, αρκει να μην το αφήνουμε ,τι λες ;
    Δεν καταλαβα γιατι φαγαμε παρατηρηση ....

  8. #53
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Εκτος θεματος λεει και ειλικρινα δεν ξερω .
    Ο κυκνος μου ειπε οτι καποιος πρεπει να κανεις αναφορα στο μηνημα σου για να το δει η διαχείριση .
    Μαλλον καποιος μας εκανε αναφορα το ποιος νομιζω ειναι εμφανέστατο χαχαχα

    Τωρα βεβαια εμεις ειμαστε εκτος θεματος αλλα τα προσβλητικα σχολια ειναι ακομα αναρτημενα σε αυτο το θεμα.
    Δεν εκανα καμια αναφορα δεν ξερω εσυ αν εκανες .
    Αρα υπαρχει επιλεκτικη μεταχείριση απ οτι καταλαβα σε καποια μελη ,χαχα

    Δεν πειραζει ακομα και αυτη η συμπεριφορα απο μελη για αναφορα σε μηνυματα που δεν προσβαλουν δειχνει ξεκαθαρα την ψυχικη διαταραχη τους ,μην στεναχωριεσαι ολα καλα ,σιγα ενα φορουμ ειναι ,αν ειναι δυνατον να μας επηρεαζει .
    Καποιοι μαλλον εχουν ταυτισει τον εικονικο κοσμο με την πραγματικη τους ζωη ,ποσο άρρωστο ,κριμα τους λυπαμαι αληθεια ,μιζερια και δυστηχια κρυβει ολο αυτο .
    Last edited by nemo; 28-05-2024 at 19:46.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    243
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Εκτος θεματος λεει και ειλικρινα δεν ξερω .
    Ο κυκνος μου ειπε οτι καποιος πρεπει να κανεις αναφορα στο μηνημα σου για να το δει η διαχείριση .
    Μαλλον καποιος μας εκανε αναφορα το ποιος νομιζω ειναι εμφανέστατο χαχαχα

    Τωρα βεβαια εμεις ειμαστε εκτος θεματος αλλα τα προσβλητικα σχολια ειναι ακομα αναρτημενα σε αυτο το θεμα.
    Δεν εκανα καμια αναφορα δεν ξερω εσυ αν εκανες .
    Αρα υπαρχει επιλεκτικη μεταχείριση απ οτι καταλαβα σε καποια μελη ,χαχα

    Δεν πειραζει ακομα και αυτη η συμπεριφορα απο μελη για αναφορα σε μηνυματα που δεν προσβαλουν δειχνει ξεκαθαρα την ψυχικη διαταραχη τους ,μην στεναχωριεσαι ολα καλα ,σιγα ενα φορουμ ειναι ,αν ειναι δυνατον να μας επηρεαζει .
    Καποιοι μαλλον εχουν ταυτισει τον εικονικο κοσμο με την πραγματικη τους ζωη ,ποσο άρρωστο ,κριμα τους λυπαμαι αληθεια ,μιζερια και δυστηχια κρυβει ολο αυτο .
    Οπως τα λες ...καποιος γνωστος ενοχληθηκε ...γαμωτο κ ηθελα ν μ πεις κανενα νεο απο το εξωτερικο ...
    Κ λεω λ το ασχετο ...που να ινε ο jimmy ν μας πει για την γκομενα ...μην φαμε παλι παρατηρηση .....

  10. #55
    Χαχαχαχα babi με έκανες και γέλασα, μπορεί να μην έγινε report και απλά να είδαν ότι εισασταν εκτός θέματος.
    Με την γκομενα που λες η συνέχεια είναι ότι πλέον αραιωνω,δεν στέλνω ποτέ εγώ, επικοινωνώ μόνο όταν μου στέλνει αυτή, το δέχομαι πλέον και συνεχίζω την καθημερινότητα μου που είναι δύσκολη όπως έχω πει...
    Το έχω ρίξει στη γυμναστική και επιδιώκω να βρίσκομαι συνέχεια με φίλους στον ελεύθερο χρόνο. Σήμερα με πήρε και μιλούσαμε καμιά ώρα μου είπε να έρθει μια από αυτές τις μέρες να κάτσουμε σπίτι μου να κάνουμε παρέα,της λέω οκ αλλά το ξέρω ότι θα είναι στο φιλικό, με συμπαθεί και το δείχνει έντονα αλλά στο φιλικό...αυτά

  11. #56
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Οπως τα λες ...καποιος γνωστος ενοχληθηκε ...γαμωτο κ ηθελα ν μ πεις κανενα νεο απο το εξωτερικο ...
    Κ λεω λ το ασχετο ...που να ινε ο jimmy ν μας πει για την γκομενα ...μην φαμε παλι παρατηρηση .....
    Χαχα έλα πάμε στη ενότητα καφέ που μπορούμε να πούμε ότι θέλουμε και να μιλάμε εδώ μόνο για το θέμα του φίλου μας .
    Σιγά μην τρελενεσαι ότι θέλουμε θα λέμε .

    Jimmy αισθάνεσαι καλύτερα που έχεις αραίωση;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,852
    Quote Originally Posted by jimi25 View Post
    Χαχαχαχα babi με έκανες και γέλασα, μπορεί να μην έγινε report και απλά να είδαν ότι εισασταν εκτός θέματος.
    Με την γκομενα που λες η συνέχεια είναι ότι πλέον αραιωνω, δεν στέλνω ποτέ εγώ, επικοινωνώ μόνο όταν μου στέλνει αυτή, το δέχομαι πλέον και συνεχίζω την καθημερινότητα μου που είναι δύσκολη όπως έχω πει...
    Το έχω ρίξει στη γυμναστική και επιδιώκω να βρίσκομαι συνέχεια με φίλους στον ελεύθερο χρόνο. Σήμερα με πήρε και μιλούσαμε καμιά ώρα μου είπε να έρθει μια από αυτές τις μέρες να κάτσουμε σπίτι μου να κάνουμε παρέα,της λέω οκ αλλά το ξέρω ότι θα είναι στο φιλικό, με συμπαθεί και το δείχνει έντονα αλλά στο φιλικό...αυτά
    AN θελεις την γνωμη μου, να μην ανταποκρινεσαι... να την αφηνεις στο διαβαστηκε.
    με το να ανταποκρινεσαι της επιβεβαιωνεις οτι εισαι εκει για τα κεφια της και αρκει να κουνησει το μικρο της δαχτυλακι, για να σε κανει να τρεχεις παλι...
    στασου στο υψος σου. μην την παιζεις. αστην να σε ρωταει γιατι δεν απαντας. ΧΕΣΤΗΝ, πως το λετε εσεις εκει;

    οσο της δειχνεις οτι εισαι εκει γι αυτην, τπτ δεν αλλαζει. την επιβεβαιωση της την παιρνει. εχει εναν θαυμαστη stand by για τις χιλοπιτες απ τους αλλους..
    ξερουμε ολοι καλα πως ειναι να σκαει μηνυμα απο καποιον που σε ενδιαφερει. οπωσδηποτε σε ταραζει ξανα και ξανα, οποτε γουσταρει...

  13. #58
    κοίταξε να το κάνω έτσι απότομα δε θέλω γιατί τελευταία φορά που βρεθήκαμε είπαμε να το κρατήσουμε φιλικό , και δε θέλω να μην απαντάω δε μου αρέσει ούτε να ξεκόψω εντελώς γιατί έχουμε πει πολλά κι έχει περάσει κι αυτή πολλά.
    απλά για να προστατευτώ κι εγώ θέλω να βρισκόμαστε αραιά και να κοπούν τα πολλά πολλά...
    τώρα αναπληρώνω το κενό με φίλους οικογένεια που τους είχα αφήσει πίσω για αυτή , δικό μου λάθος.
    Αν δω ότι δε με βοηθάει να βρίσκομαι μαζί της φιλικά καθόλου θα της το πω και τέλος...that's life

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,852
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Εχω παιδια αλλα εχω και οικονομική ασφάλεια ,ανεξαρτησία .
    Παντα το είχα αυτό και πάντα ειχα ενα σύζυγο που με στήριζε στο να είμαι ανεξάρτητη .
    Το λάθος μας σαν γυναίκες είναι όταν κάνουμε παιδιά παρατάμε τον εαυτό μας και την εξέλιξη μας .
    Αν εξελίσσεσαι σαν γυναίκα τότε θα είσαι και σωστή μανα για τα παιδιά σου .

    Δυστυχώς ναι υπάρχουν πολλα διαζύγια γιατι ο εγωισμός υπερτερεί .
    εδω η κακομοιρα, ξεχασε οτι ειχε "παιδια" ενηλικα, οπως ελεγε και με τα παλια προφιλ και τα "παιδια" εγιναν αργοτερα, ενα μικρο παιδακι που παιζει στα παρκα... μηπως τελικα δεν εχεις διπολικη οπως ειπες με το τωρινο προφιλ, αλλα μυθομανια, οπως προκυπτει απο τις ασυναρτησιες που λες συνεχως;

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Rem ΣΕ λίγο το φόρουμ θα το λειτουργεί το chat gpt

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλήματα με την ζωή
    By DragonHeart in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 25-08-2020, 11:22
  2. Προβληματα στο sex.
    By NWalker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 11-05-2015, 14:16
  3. Προβλήματα
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2011, 01:48
  4. προβληματα
    By asteraki24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-2010, 19:59
  5. μια ζωη προβλήματα
    By sosad in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2008, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •