Φλερτ με barista - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    293
    τοσο απλο ! για μια βδομαδα θα πηγαινεις σε αλλο καφε να παιρνεις τον καφε σου και τσουπ θα εμφανιστεις μετα απο αυτες τι μερες .....για να δουμε αν θα σε ρωτησει που χαθηκες αυτες τις μερες και αναλογα θα κινηθεις ....πχ χαθηκα 5 μερες γιατι ειχα μια ιωση ....καντο και λιγο πιο μελοδραματικο ...τρακαρα με το σκουτερακι ....εκει θα δουμε αν θα ενδιαφερθει ...τα αλλα που σου γραφουν ειναι αποτυχημενη προσεγγιση

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,759
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Εναλλακτική σ αυτό είναι το
    Hang my Curtains
    Sent from iPhone
    αααααααααααααααααααχχαχαχ αχαχαχα
    κορυφαια σειρα...

    iphone

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Θα του πεις μάγκα μου είσαι για μια νύχτα που θα τι θυμάσαι για καιρό

  4. #19
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αααααααααααααααααααχχαχαχ αχαχαχα
    κορυφαια σειρα...

    iphone
    Όλα τα ξέρεις πΧια

    Ναι εξαιρετική σειρα, πραγματι

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,667
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    τοσο απλο ! για μια βδομαδα θα πηγαινεις σε αλλο καφε να παιρνεις τον καφε σου και τσουπ θα εμφανιστεις μετα απο αυτες τι μερες .....για να δουμε αν θα σε ρωτησει που χαθηκες αυτες τις μερες και αναλογα θα κινηθεις ....πχ χαθηκα 5 μερες γιατι ειχα μια ιωση ....καντο και λιγο πιο μελοδραματικο ...τρακαρα με το σκουτερακι ....εκει θα δουμε αν θα ενδιαφερθει ...τα αλλα που σου γραφουν ειναι αποτυχημενη προσεγγιση
    Εμείς της γράφουμε πώς να του την πέσει, όχι πώς να κάνει χολιγουντιανή παραγωγή.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    12
    Εγώ θέλω να του δώσω το πράσινο φως ότι μου αρέσει.... Δεν θα του την πέσω... Αν θέλει ας βρει αυτός τρόπο...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,667
    Εμείς σου γράψαμε πως να τον προσεγγίσεις αν θέλεις. Ο Τζιοβάνι σου γράφει να κάνεις ολόκληρη ιστορία. Γι' αυτό το λέω.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,759
    Quote Originally Posted by andromeda90 View Post
    Εγώ θέλω να του δώσω το πράσινο φως ότι μου αρέσει.... Δεν θα του την πέσω... Αν θέλει ας βρει αυτός τρόπο...
    το πρασινο φως του το δινεις οταν επιστρεφεις τα βλεμματα του. απο κει και περα, αν θελει θα σε προσεγγισει

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,759
    οσο μεγαλυτερο και πιο στημμενο το σεναριο, τοσο πιο πολυ ασχολεισαι και τοσο πιο πολυ κολλας.
    κι αν δεν σε θελει, θα δυσκολευτεις περισσοτερο. ασε τα ψεματα και τα στημμενα σεναρια και keep it simple..

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    12
    Αυτό που γράφει ο Τζιοβάνι θα γίνει πάντως... Γιατί μια εβδομάδα θα λείπω λόγω εξεταστικής σε άλλη πόλη. Άρα όντως θα χαθώ και αν ρωτήσει θα του πω την αλήθεια .. αλλά δεν θα είναι σενάριο... Γενικά δεν μου αρέσουν τα στημένα... Εννοείται επιστρέφω τα βλέμματα... Χωρίς να θέλω να φανώ ψώνιο δεν νομίζω να μη με θέλει. Αφενός γιατί κάνει λίγο μπαμ από την στάση του (για να το κατάλαβα εγώ που δεν δίνω σημασία ποτέ). Το ζητούμενο είναι αν είναι διατεθειμένος να κάνει το έξτρα βήμα το οποίο εξαρτάται από το πόσο θέλει ή από την προσωπική του κατάσταση (π.χ. αν είναι ελεύθερος)

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    12
    Να τον ρωτάω "τι κάνεις" ή "πως είσαι" μετά το "καλημέρα"; Για να επεκταθεί λίγο ο διάλογος από το τυπικό "καλημέρα, ένα καπουτσίνο...."

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    293
    Εγώ σου εύχομαι πάντως να γίνει δουλίτσα με η' χωρίς στήσιμο . Πάντως με την εξαφάνιση θα δωθεί ερέθισμα . Τώρα που το σκέφτομαι στο take away καφέ που πηγαίνω ένα παιχνίδι γενικά γίνεται καθότι όλοι στο στέκι περνάνε για Κόφι ...αν έχει κάθισματα κάτσε λίγο . Μάλιστα ο ένας Μπαριστα με μια θαμώνα έχουν κάνει κατάσταση ...οπότε θα δείξει ...

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    12
    Ευχαριστώ!! Χωροταξικά δεν βοηθάει δυστυχως. Τα καθίσματα είναι στην άλλη άκρη...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Φλερτ
    By Anna_44 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 03-01-2022, 09:29
  2. Φλερτ
    By MartinH97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-06-2019, 17:37
  3. ''φλερτ''
    By cdeleted29517 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 37
    Last Post: 02-09-2016, 10:25
  4. φλερτ
    By Zahl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 30-05-2014, 23:02
  5. Φλερτ στο fb
    By Χρίστος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 19-09-2013, 00:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •