ξαφνικη αισθηση παλμων
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    119

    ξαφνικη αισθηση παλμων

    ρε παιδια μια βοηθεια ... να ρωτησω αν σε κανεναν αλλον συμβαινει αυτο ..
    εκει που καθομαι στο pc η οπου δηποτε αλλου ξαφνικα αισθανομαι πολυ δυνατα εναν
    καμια φορα 2 η και τρεις παλμους και με πιανει ενα σφυξιμο στο στερνο ... Ολα στην καρδια μου ειναι καλα ο καρδιολογος μου ειπε οτι με τιποτα δεν μπορει να παθω τιποτα .. εχω κανει 1 τριπλεξ και τα αποτελεσματα μου ηταν αψογα... οπως και εξι καρδιογραφηματα και αυτα αψογα... οποτε δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα.
    χθες εκλισα τα 17 το λεω γιατι σπανια ακουω παιδι χωρις προβλημα να παθει κατι με την καρδια του

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    χρονια πολλα για χτες!μαλλον λιγο δυσκολο στα 17 και με αψογες εξετασεις να παθεις κατι!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μηπως καθεσαι πολλες ωρες μπροστα στον υοπλογιστη σου?
    εχθες εμαθα για κοπελα 20 ετων η οποια απο τη 1 το βραδυ μεχρι τις 8 το πρωι ηταν στο λαπτοπ της και το μεσημερι πανε να την ξυπνησουν οι γονεις και η κοπελα ειχε \'\'φυγει\'\'
    επαθε ανακοπη για να μην τα πολυλογω..μηπως λοιπον περνας αρκετες ωρες μπροστα απο την οθονη σου?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μηπως καθεσαι πολλες ωρες μπροστα στον υοπλογιστη σου?
    εχθες εμαθα για κοπελα 20 ετων η οποια απο τη 1 το βραδυ μεχρι τις 8 το πρωι ηταν στο λαπτοπ της και το μεσημερι πανε να την ξυπνησουν οι γονεις και η κοπελα ειχε \'\'φυγει\'\'
    επαθε ανακοπη για να μην τα πολυλογω..μηπως λοιπον περνας αρκετες ωρες μπροστα απο την οθονη σου?

    συγγνωμη εφυγε απο αυτο το πραγμα?σοκ..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ναι αστα να πανε..και η κοπελα δεν ειχε ποτε κανενα προβλημα..αφου μεχρι και επιληψια μπορεις να παθεις..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ασε για αυτο και δεν μπαινω απο εχθες τοσο συχνα εχω τρομοκρατηθει!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι αστα να πανε..και η κοπελα δεν ειχε ποτε κανενα προβλημα..αφου μεχρι και επιληψια μπορεις να παθεις..


    οοοοοοοοκκκκκκκκ!λεω να βγαινω σιγα σιγα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    σε τσακωσα!!!!ακομα μεσα???οοοοοοοοοοοοοκκκκ....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    119
    Μου κανεις πλακα?:S:S Πως γινετε αυτο?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    δεν ειμαι γιατρος για να σου εξηγησω..κατι με την ακτινοβολια παιζει τωρα τι ακριβως δεν εχω ιδεα και δε σου κανω πλακα,συνεβη!για να ανησυχεις τοσο μαλλον εχεις λερωμενη τη φωλια σου...αρρυθμια παντως λεγεται αυτο που νιωθεις το οποιο μπορει να προκαλλειται και απλα απο stress

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    119
    κατσε γιατι καθομαι γυρω στις 5 ωρες στο PC την μερα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ε δεν ειναι και λιγες εδω που τα λεμε..ελπιζω τουλαχιστον να μην ειναι συνεχομενες.καλα ο γιατρος δεν σε ρωτησε?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    119
    ναι ειχα περασει μια αγχοτικη περιοδο πριν 3 μηνες οπου με κυνηγαει ακομα βεβαια σε παρα πολυ μικροτερο βαθμο εως μηδενικο ..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    119
    Βασικα οχι σηνεχομενες το πρωι κανα 2ωορο το πολυ και το βραδυ τωρα δηλαδη μια μιση ωρα τη εχω κλισει ...
    Δεν νομιζω να ναι και πολυ...
    Παντως τι να πω...Παραξενεφτικα καπως οχι δεν με εχει ρωτησει κανενας γιατρος κατι τετιο

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    οπως και να χει,σε ο,τι και αν οφειλεται,συμβουλη δικη μου και φανταζομαι και του γιατρου
    ξεκουρασου!!!!!!!και πεσε κοιμησου γιατι σε 2 μερουλες τα κεφαλια μεσα!τουλαχιστον να πας ξεκουραστος στην κρεμαλα:P

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •