Είναι κανείς εδώ; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    ελα εδω στην επραχια και πανε προς το βουνο ενα απογυεμα με ενα τσαι παρεα μονη οπως εκανα εγω να δεις τι ηδρεμια χαχαχα πλακα κανω φυσικα αλλα οχοι εινια κοντα σε εξωχη πιστευω ειναι τυχεροι καθως μεχρι και τα φυλλα ακουγωνταν. αλλα και η πολυ και συνεχομενη ηρεμια δεν ειναι καλη. σε βαθμο να πρεπει μονος να μετατρεψεις την μοναξια σε μοναχηκοτητα γθια να την βγαλεις καθαρη

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Έτσι ακριβώς,η εκλογηκευση βοηθάει αλλά όταν το άγχος είναι πολύ δυνατό τότε τίποτα δεν βοηθάει.....μακάρι να έρθει σύντομα μια μέρα που θα είμαστε καλά ήρεμες και γεμάτες χαρά που τίποτα δεν θα μπορεί να σβήσει αυτή τη χαρά...
    Κάθε μέρα αυτό ονειρεύομαι,να γίνω καλά και να απολαμβάνω την ζωή μου.Θα γίνουμε όμως,το αξίζουμε.πως είσαι σήμερα;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Κάνεις ψυχοθεραπεία; Η επισκέπτεσαι και κάποιον ειδικό; Για να αντιμετωπίσεις το άγχος;
    Ναι κάνω συστηματικά ψυχοθεραπεία,μια φορά την εβδομάδα και δεν πρόκειται να την σταματήσω ακόμα κι αν μάθω να τα διαχειρίζομαι όλα αυτά τα θέματα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    λοιπον. παιδισες και παιδες. θα πω τα δικα μου λιγο οκ? σουκου παντα μια πο τις δυο μερες μου βγαινιε μικα κουραση απο την υπολοιπη εβδοιμδα η οποια γινεται αδιαθεσια. αυτοι δεν μου ειναι και προβλημα να πω την αληθεια γτ συμβαινει λιγο. σμρ ξυπνησα ξεκουραστος οντος και σε καλη διαθεση. γιαυτο και μπηκα αμεσος εδω. τελευταια παει καπως καλα η ζωη μου εινια η αληθεια μην ειμια και αχαριστος. συγκριτικα με την προηγουμενη χρονια που ηταν πολυ εντονη σε πολλα επιπεδα. φυσικα και εγω ειμια εδω να βοηθησω αν μπορω η να παρω καμια γνωμη μετα χαρας. ρεντεμυ ειδκικα εσυ που εχεις ωραιες αποψεις ελα βρε καλη μου να με δασκαλεψεις λιγο χαχα. περααπο την πλακα ομως μαρεσει να σε ακουω.
    Εύχομαι κάθε μέρα και καλύτερα.Εννοειται χρειαζόμαστε την βοήθεια σου, είναι πολύτιμη.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Quote Originally Posted by Joanna K View Post
    Κάθε μέρα αυτό ονειρεύομαι,να γίνω καλά και να απολαμβάνω την ζωή μου.Θα γίνουμε όμως,το αξίζουμε.πως είσαι σήμερα;
    Μακάρι το εύχομαι για όλους μας

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Ιωάννα παίρνεις φάρμακα και αν ναι σε έχουν βοηθήσει καθόλου?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Ιωάννα παίρνεις φάρμακα και αν ναι σε έχουν βοηθήσει καθόλου?
    Μόνο ζαναξ περιστασιακα πλέον δηλαδή μπορεί μια φορά τον μήνα και αρκετές φορές το κόβω στην μέση δε το παίρνω ολόκληρο.(Έχω φοβία και με τα φάρμακα)Ειχα δοκιμάσει και ζολοφτ που μου είχε πει ο ψυχίατρος αλλά δεν μου ταίριαξε καθόλου.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Είναι κανείς εδώ;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4281
    Last Post: 17-06-2024, 11:02
  2. Είναι κανείς εδώ;
    By Joanna K in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 22
    Last Post: 12-01-2024, 16:46
  3. Είναι κανείς εδώ..;;
    By Kosmogonia.. in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-02-2022, 11:12
  4. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  5. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •