Είναι κανείς εδώ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Παιδιά σας εύχομαι καλή δύναμη από καρδιάς....
    Μακάρι...και σε σένα εύχομαι αν έχεις κάποια δυσκολία στην ζωή σου να γίνουν όλα ήρεμα και καλά...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Μακάρι...και σε σένα εύχομαι αν έχεις κάποια δυσκολία στην ζωή σου να γίνουν όλα ήρεμα και καλά...
    Ευχαριστώ αδερφέ Μ μακαρι

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Ιωάννα μου πόσο σε καταλαβαίνω γλυκε μου ανθρώπε....συμπονω με τον πόνο σου γιατί και εγώ σε αυτή την κατάσταση είμαι...τα βράδυα ο πανικός δίνει ρεσιτάλ....έχουμε πολλές σωματικές ενοχλήσεις και παλεύουμε να τα βγάλουμε πέρα κάθε μέρα...είμαι χάλια αυτή τη στιγμή που σου γράφω.θα κάνω μια προσευχή για σενα
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το όμορφο μήνυμα σου, είμαστε όλοι εδώ για σένα και για όλους.Δεν είσαι μόνη, ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα για άργησα να δω το μήνυμα σου!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Παιδιά σας εύχομαι καλή δύναμη από καρδιάς....
    Σε ευχαριστούμε πολύ και σε σένα εύχομαι ότι σε βασανίζει να ξεπεραστεί γρήγορα.Ολοι εδώ μέσα δίνουμε μάχη και θα βγούμε νικητές!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Μακάρι μακάρι

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by Joanna K View Post
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το όμορφο μήνυμα σου, είμαστε όλοι εδώ για σένα και για όλους.Δεν είσαι μόνη, ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα για άργησα να δω το μήνυμα σου!
    Δεν είμαι καλύτερα αισθάνομαι μια αίσθηση σαν καψιμο στην καρδιά μου και ταχυπαλμια..και νιωθω ότι θα πεθάνω ότι έχω πρόβλημα στην καρδιά,ότι τελείωσε η ζωή μου ότι αυτό ήταν..και ότι θα αφήσω το παιδί μου χωρις μαμά...είμαι πολύ χαλια κλαίω..ούτε μπορώ νακοιμηθω

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Δεν είμαι καλύτερα αισθάνομαι μια αίσθηση σαν καψιμο στην καρδιά μου και ταχυπαλμια..και νιωθω ότι θα πεθάνω ότι έχω πρόβλημα στην καρδιά,ότι τελείωσε η ζωή μου ότι αυτό ήταν..και ότι θα αφήσω το παιδί μου χωρις μαμά...είμαι πολύ χαλια κλαίω..ούτε μπορώ νακοιμηθω
    Αυτό γτ το παθαίνεις?τι σε προβληματίζει?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Αυτό γτ το παθαίνεις?τι σε προβληματίζει?
    Δεν ξέρω γιατί το παθαίνω ....λόγο άγχους παθαίνω πολλές σωματικές ενοχλήσεις...ειδικά το τελευταίο 6 μηνός παθαίνω συχνά ...είχα πάει σε γιατρούς δεν βρήκαν κάτι όλα καλά....τώρα παθαίνω αυτό το κάψιμο και δεν περνάει ...το είχα ξαναπάθει και παλιά για πολύ καιρό το παθαίνα κάθε μέρα .. μετά δεν ξέρω καν πως μου πέρασε ..τώρα με ξαναεπιασε μετά από 2 χρόνια....θέλω να χαλαρώσω και δεν μπορώ να χαλαρώσω λόγο του φόβου που νιωθω από τα σωματικά ενοχλήματα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Τι εξετάσεις έχεις κάνει αν επιτρέπεται?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    376
    Quote Originally Posted by Noname144 View Post
    Δεν ξέρω γιατί το παθαίνω ....λόγο άγχους παθαίνω πολλές σωματικές ενοχλήσεις...ειδικά το τελευταίο 6 μηνός παθαίνω συχνά ...είχα πάει σε γιατρούς δεν βρήκαν κάτι όλα καλά....τώρα παθαίνω αυτό το κάψιμο και δεν περνάει ...το είχα ξαναπάθει και παλιά για πολύ καιρό το παθαίνα κάθε μέρα .. μετά δεν ξέρω καν πως μου πέρασε ..τώρα με ξαναεπιασε μετά από 2 χρόνια....θέλω να χαλαρώσω και δεν μπορώ να χαλαρώσω λόγο του φόβου που νιωθω από τα σωματικά ενοχλήματα...
    Σε νιώθω όσο δε φαντάζεσαι.Αλλα το είπες και μόνη σου,ότι το παθαινες και παλιά,να σκέφτεσαι ότι τότε δεν έπαθες τίποτα άρα είναι αδύνατον να πάθεις κατι τώρα! Πολλές φορές όταν το εκλογικευω έτσι παίρνω δύναμη και θάρρος άλλες φορές είναι μη διαχειρισιμο και δεν μπορώ να σκεφτώ λογικά παρά μόνο τα αρνητικά.Ουτε εγώ μπορώ να κοιμηθώ,οι νύχτες με τρομάζουν πλέον.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    336
    Κοίτα όταν ένας άνθρωπος πονάει κάπου καλο είναι να εξετάζει το σημείο που πονάει με μια μαγνητική για να του φύγει το ανχος αν δν δείξει τπτ

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by Joanna K View Post
    Σε νιώθω όσο δε φαντάζεσαι.Αλλα το είπες και μόνη σου,ότι το παθαινες και παλιά,να σκέφτεσαι ότι τότε δεν έπαθες τίποτα άρα είναι αδύνατον να πάθεις κατι τώρα! Πολλές φορές όταν το εκλογικευω έτσι παίρνω δύναμη και θάρρος άλλες φορές είναι μη διαχειρισιμο και δεν μπορώ να σκεφτώ λογικά παρά μόνο τα αρνητικά.Ουτε εγώ μπορώ να κοιμηθώ,οι νύχτες με τρομάζουν πλέον.
    Έτσι ακριβώς,η εκλογηκευση βοηθάει αλλά όταν το άγχος είναι πολύ δυνατό τότε τίποτα δεν βοηθάει.....μακάρι να έρθει σύντομα μια μέρα που θα είμαστε καλά ήρεμες και γεμάτες χαρά που τίποτα δεν θα μπορεί να σβήσει αυτή τη χαρά...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Quote Originally Posted by Joanna K View Post
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Ειχα συνέλθει για ένα χρονικό διάστημα αλλά έγινε κάτι στο οικογενειακό περιβάλλον πολύ δύσκολο και ήρθαν τούμπα όλα.Ζαναξ παίρνω κι εγώ πολύ περιστασιακά στα μεγάλα ζόρια.ευχομαι να είσαι πάντα καλά και να υποχωρήσουν τελείως αυτά τα συμπτώματα.
    Κάνεις ψυχοθεραπεία; Η επισκέπτεσαι και κάποιον ειδικό; Για να αντιμετωπίσεις το άγχος;

  14. #29
    λοιπον. παιδισες και παιδες. θα πω τα δικα μου λιγο οκ? σουκου παντα μια πο τις δυο μερες μου βγαινιε μικα κουραση απο την υπολοιπη εβδοιμδα η οποια γινεται αδιαθεσια. αυτοι δεν μου ειναι και προβλημα να πω την αληθεια γτ συμβαινει λιγο. σμρ ξυπνησα ξεκουραστος οντος και σε καλη διαθεση. γιαυτο και μπηκα αμεσος εδω. τελευταια παει καπως καλα η ζωη μου εινια η αληθεια μην ειμια και αχαριστος. συγκριτικα με την προηγουμενη χρονια που ηταν πολυ εντονη σε πολλα επιπεδα. φυσικα και εγω ειμια εδω να βοηθησω αν μπορω η να παρω καμια γνωμη μετα χαρας. ρεντεμυ ειδκικα εσυ που εχεις ωραιες αποψεις ελα βρε καλη μου να με δασκαλεψεις λιγο χαχα. περααπο την πλακα ομως μαρεσει να σε ακουω.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by belphegor22 View Post
    λοιπον. παιδισες και παιδες. θα πω τα δικα μου λιγο οκ? σουκου παντα μια πο τις δυο μερες μου βγαινιε μικα κουραση απο την υπολοιπη εβδοιμδα η οποια γινεται αδιαθεσια. αυτοι δεν μου ειναι και προβλημα να πω την αληθεια γτ συμβαινει λιγο. σμρ ξυπνησα ξεκουραστος οντος και σε καλη διαθεση. γιαυτο και μπηκα αμεσος εδω. τελευταια παει καπως καλα η ζωη μου εινια η αληθεια μην ειμια και αχαριστος. συγκριτικα με την προηγουμενη χρονια που ηταν πολυ εντονη σε πολλα επιπεδα. φυσικα και εγω ειμια εδω να βοηθησω αν μπορω η να παρω καμια γνωμη μετα χαρας. ρεντεμυ ειδκικα εσυ που εχεις ωραιες αποψεις ελα βρε καλη μου να με δασκαλεψεις λιγο χαχα. περααπο την πλακα ομως μαρεσει να σε ακουω.
    Καλημέρα...χαίρομαι που πάνε καλύτερα τα πράγματα στην ζωή σου....αυτό είναι πολύ ευχάριστο να το ακούς....μακάρι έτσι να είναι όλη σου η ζωή.....μου λείπει η ηρεμία η χαρά η ξεγνοιασιά...να κάθομαι σε έναν καναπέ και να κλείνω τα μάτια μου και να νιωθω απόλυτη ηρεμία .....

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Είναι κανείς εδώ;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4278
    Last Post: 16-06-2024, 20:54
  2. Είναι κανείς εδώ;
    By Joanna K in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 22
    Last Post: 12-01-2024, 16:46
  3. Είναι κανείς εδώ..;;
    By Kosmogonia.. in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-02-2022, 11:12
  4. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  5. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •