Είμασταν ‘μαζι’ αλλά είχε σχέση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    3

    Είμασταν ‘μαζι’ αλλά είχε σχέση

    Καλησπερα
    Δουλεύω στο εξωτερικό , στον χώρο εργασίας μου ήρθε να εργαστεί μια κοπέλα(ημουν προϊστάμενος της ) η οποία ούτε στον μήνα πάνω άρχιζε να εμφανίζει μια ‘επιθετικη’ - πεσιματικη συμπεριφορά πχ ενώ σχολάγε οπως όλοι και εγω καθομουν στο γραφείο μου γιατί δεν είχα τελείωσει καθόταν στην διπλανή καρέκλα και μου κούναγε την καρέκλα με τα πόδια της να της λέω εγώ φύγε κοπέλα μου θα μας δούνε αυτή εκεί ( σιγά και ; Απανταγε ) γενικά ήταν μια φάση για 1 μήνα πολύ σαπουνόπερα -σοφτ πορν υπονοούμενα φουλ σεξουαλικού τύπου και συναφή ( αυτή :θα το τελειώσετε αυτό το project
    εγώ :ότι πιάνω το τελειώνω
    αυτή :για να δούμε
    ????????και πολλά αλλά )
    Αυτή μαθαίνω ότι έχει γκόμενο 6 μήνες στην Ελλαδα ο φίλος (να ναι καλά )
    Μια φορά ενώ με είχε κουράσει όλο αυτό την πιάνω σε έναν διάδρομο και της λέω έλα μέσα ( στο γραφείο της ) πάμε μέσα και της κάνω ένα ξεκαθάρισμα ότι είναι χαζό όλο αυτο το παιχνίδι και ανούσιο , εγώ έχεις καταλάβει τι είμαι και τι ψάχνω όποτε αποφάσισε τι θες αν θες τον γκόμενο σου κάτσε καλά όπως είσαι αν θες κάτι από εμένα εκφράσου το να παίζουμε έτσι είναι κουραστικό και αποχώρισα πήγα στο γραφείο μου εκείνη λοιπόν με ακολούθησε μπαίνει μέσα κλείνει την πόρτα την βαζω στον καναπέ και ξάπλωσα πάνω της (ήμουν κουρασμένος ) έκτοτε λοιπόν είμασταν συνέχεια μαζί όλο το γταφειο το είχε καταλάβει προφανώς .Βεβαια όταν άρχισα να επιδιώκω και το παραπέρα σεξουαλικα άρχισε να κάνει μια επίθεση στο πρόσωπο μου λέγονταν ποσό καλύτερος είναι ο γκομενος της από εμένα και συναφή και της απάντησα ότι έχω καταλάβει ότι ο μόνος λόγος που τα λέει είναι για να θίξει τον εγωισμό μου και να απομακρυνθώ εγώ γιατί εκείνη όταν είμαστε μαζί δεν μπορεί να ελέγξει τον εαυτό της και παρεκτρέπεται ( και το αποδέχτηκε μάλιστα είπε ποσό απίστευτο είναι που την διαβάζω τόσο καλά και ποσό ίδιοι είμαστε ) και ότι αυτό δεν προκειτε μα συμβεί να απομακρυνθώ δλδ γιατί λόγω της κατάστασης με βολεύει και θα το προτιμήσω από το να δουλεύω απλά χώρις νταλαβέρι , έχει ξεκινήσει τώρα μια κατάσταση μισό μήνα να βγάλει εσώρουχα μισό μια να πάμε σε κρεβάτι και ιστορίες τελικά όποτε προχωρούσαμε πάντα μετά μου έλεγε ότι είναι κακό και το ποσό τύψεις έχει ( όταν ολοκληρώναμε και κοιμόμασταν μετά αγκαλιά είχε το κινητό δίπλα και έστελνε μηνύματα στον γκόμενο της ( καλα να είναι το παιδι ) καληνύχτα αγάπη μου μωρό μου και συναφή )
    Για να μη μακρηγορώ όλη αυτή η συναναστροφή κράτησε 4 μήνες
    Σε όλο αυτό το διάστημα η κοπέλα ποτέ δεν είπε ότι θα χωρίσει , ποτέ δεν καταχράστηκε την σχέση μας για να ‘ λουφάρει’ στην δουλειά στον αντίποδα καθόταν πάντα και έτρεχε ενώ ήταν και μικρόσωμη και δεν έτρωγε επίσης καλά για να με βοηθήσει να τελειώσω , στα διαλείμματα έφερνε φαγητό καθόταν πάνω μου καο με τάιζε, τότε άρχισαν τα και τα ερωτηματικά για μένα του τύπου γιατί το κάνει , που θα βγει ; να χωρίσει λέει αποκλείεται , κάποιο όφελος επάγγελματικα δεν έχει αντίθετα βέβαια τα ρίσκα της είναι μεγάλα 1) να το μάθει ο γκόμενος φίλος να ναι καλά
    2) να έχει πρόβλημα με την δουλειά λόγω ιστορικού ( ναι έχει ιστορικό τα είχε και με άλλον προϊστάμενο πιο παλιά ????)
    Στους δυο μήνες πάνω ο γκόμενος άρχισε να πετάει υπονοούμενα μου τα έλεγε αυτή όποτε ήξερε ο φιλος να ναι καλά.
    Ήρθε εντολή από τα κεντρικά να γυρίσω Ελλάδα λοιπόν είχαμε κλάματα και συναφή
    Με το που ήρθα Ελλάδα άρχισαμε βίντεο κλήσεις συνέχεια και επικοινωνία , κάποια στιγμή λοιπόν ο γκόμενος της είπε ότι θα χωρίσουν μου τα έστελνε screenshot όλα αυτά και έχει πάθει σοκ. Τότε με βάζει στον πάγο επικοινωνία ανά 3 μέρες διαγραφή από σοσιαλ και αλλά ,κάποια στιγμή με παίρνει τηλ σε μια κατάσταση σοκ να μπυ λέει ότι τα ξέρει όλα πόσες φορές σε τάισα , πόσες φορές κάναμε άσεμνες πράξεις και διαφορά ο φίλος δλδ μετά από 2 μήνες που ήξερε ότι έκανα άσεμνες πράξεις πάνω στην αγαπημένη του θυμήθηκε να χωρίσει εγώ εντωμεταξύ να της λέω εγώ είμαι εδω για σένα ,αν είναι δυνατόν να κλαις εγώ τι κάνω εδω και της έδειξα όπως εξαρχής ότι παρόλο την κάστασταση εγώ την ήθελα ,αυτή να απαντάει ότι δεν γίνεται να είμαστε μαζί γιατί θα τους επιβεβαιώσει όλους μετά ( ενώ πριν δεν είχαν πάρει γραμμή τπτ ????) και γενικά καταστράφηκε και το να είμαστε μαζί δεν γίνεται
    Να παράθεσω επίσης εδω ότι είμαι 30 χρόνων έχω δώσει μεγάλο βάρος στην επαγγελματική μου εξέλιξη και ως επιτοπληστπν η συναναστροφή με το άλλο φίλο ήταν της μιας νύχτας και ποτέ δεν μπορούσα ούτε να κοιμηθώ άνετα μαζί με το άτομο μετά την συνουσία ,με αυτήν λοιπόν την κοπέλα όχι κοιμόμουν-σταν σαν χταπόδια όχι ότι φιλιόμασταν σαν φίδια , όταν έφυγα και ξεκινήσαμε την επομακρισμενη επικοινωνία με το που έβλεπα το πρόσωπο της δάκρυζα απλά δεν έχω να πω κάτι άλλο πάνω στην επιρροή που έχει πάνω μου επίσης η σκέψη της ρυθμίζει τους παλμούς της καρδιάς μου , τωρα που είναι έτσι απομακρυσμένη και σκέφτομαι όλα αυτά που κάναμε μαζί και ζήσαμε νιώθω μερικές φορές ότι θα βγει η καρδιά μου απέξω από την θλίψη δεν το έχω ξαναζήσει αυτό , εγώ για 1,5 βδομάδα τώρα δεν έχω κάνει καμία απόπειρα επικοινωνίας παρά μόνο όταν με παίρνει που μου λέει τα νέα της και πάντα επισημάνει ότι δεν πρέπει να με παίρνει για έτσι δεν θα απομακρυνθούμε και ότι το κάνει επίσης επειδή το ζητάω εγώ .
    Το θλιβερό για μένα είναι ότι πριν ένα μήνα είμασταν με τα χαμόγελα , μπαίναμε σε γραφεία φασονομασταν , αδειάζαμε τόνους μπειμπι Όιλ και τώρα μετά το ( δεν θέλω να σε ξαναδώ , έχεις τελειώσει για μένα , θα πάω σε ψυχολόγο ????) του γκόμενου της μιλάμε μια φορά στις 3 μέρες και μου μιλάει σαν να είμαι ο τελευταίος του τελευταίου αυτό βέβαια δεν ξέρω αν υποβαθμίζει εμένα η αυτήν , το θέμα είναι ότι είμαι κομμάτια γιατί την νοιάζομαι και κακια έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να της κρατήσω αλλά μου έχει μείνει το ‘γιατί ‘ τα έκανε όλα αυτά αφού δεν ήθελε τπτ , σοβαρά δλδ οι γυναίκες επιδιώκουν επαφές με άντρες μόνο για σεξουαλικη ικανοποίηση -ξαλαφρώση

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Φίλε και αδερφέ καλησπέρα πόσο ετών είσαι?αν είσαι πάνω από 30 καλύτερα να τα ξεχάσεις όλα και να πας μπροστά στην πρωσοπικη ζωή γτ επαγγελματικά μάλλον είσαι καλά και μακάρι να είσαι όσο για την κοπέλα δν ξέρω αν ήθελε να εκμεταλλευτεί την θέση σ για να έχει μια ευνοια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,879
    λιγο μπερδεμενα τα ακουω ολα αυτα. αρχικα ειχα καταλαβει οτι ο λογος που δεν εισασταν επισημα μαζι, ηταν το οτι ειχε αλλη σχεση. τωρα που την χωρισε, γιατι δεν ηθελε να ειστε μαζι; και που τα εμαθε ο γκομενος ολα αυτα, ενω ηταν και τοσο μακρια; εκεινη του τα ειπε; εσυ του τα ειπες; ποιος του τα ειπε;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    λιγο μπερδεμενα τα ακουω ολα αυτα. αρχικα ειχα καταλαβει οτι ο λογος που δεν εισασταν επισημα μαζι, ηταν το οτι ειχε αλλη σχεση. τωρα που την χωρισε, γιατι δεν ηθελε να ειστε μαζι; και που τα εμαθε ο γκομενος ολα αυτα, ενω ηταν και τοσο μακρια; εκεινη του τα ειπε; εσυ του τα ειπες; ποιος του τα ειπε;
    Μυριζομαι άρρωστη κατάσταση φίλε μ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,879
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Μυριζομαι άρρωστη κατάσταση φίλε μ
    αυτο ειναι βεβαιο. αλλα δεν ειμαι σιγουρη που ακριβως ειναι το θεμα τους..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο ειναι βεβαιο. αλλα δεν ειμαι σιγουρη που ακριβως ειναι το θεμα τους..
    Το θέμα το έχει αυτή έτσι όπως διαβασα

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    3
    Μαθεύτηκε γιατί ήταν πασιφανες ότι νταλαβεριζομαστε στον χώρο εργασιας και προφανως υπάρχει και το κουτσομπολιό όποτε ήταν αναμενόμενο ότι θα το μάθαινε με λίγα λόγια τόσο απροκάλυπτα κυρίως από πλευρας της που διαδραματιζόταν όλο αυτό! Αρρωστη δε λες τπτ σαρκικα και μη , εις αναζητηση λογικής εξήγησης , γυναίκα και λογική βέβαια αντίρροπες δύναμεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Πόσο ετών είσαι αδερφέ Μ?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Ησουν απλα μια διαφυγή ενα δεκανίκι .
    Αν δεν ησουν εσυ θα ηταν καποιος αλλος .
    Πολλες θελουν μια μονιμη σχεση και η παραλληλη ειναι η καβαντζα ,να περναω καλα γιατι θελω να φασονομαι αλλα δεν μπορω ειναι μακρυα ..
    Σκληρα ολα αυτα ,αλλα η πραγματικοτητα.
    Πολυ αρρωστο ολο αυτο απο πλευρας της οποτε εσυ επιλεγεις αν θα συνεχισεις ή θα φυγεις .

  10. #10
    Αν της γινόσουν γκόμενος, φοβάμαι πως θα χες τα ίδια προβληματα που έχει ή είχε μαζί της ο γκόμενος της, εκτός κι αν στη συνανστροφή σας σου έδειξε σαφή σημάδια μιας ιδιαίτερης προτίμησης σε επίπεδο τρελά ερωτευμένη μαζί σου και βαθύτατη ψυχική σύνδεση. Δεν κατάλαβα όμως κάτι τέτοιο, γι αυτό θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.
    Απλά μην το σκέφτεσαι και μέσα σου αντιμετώπισε το σαν ένα λάθος χειρισμό που σε κάνει στο εξής πιο προσεκτικό.
    Γενικά, στη δουλειά κάνουμε σχέση μόνο αν κάποια κτυπητά μας αρέσει και της αρέσουμε, αλλιώς κινδυνεύουμε να εκτεθούμε στο ευρύτερο εργασιακό μας περιβάλλον, διότι δεν ξέρεις τι θα λένε οι υπόλοιποι συναδέλφοι και πως στο εξής θα σε αντικρίζουν ή τι θα σου κάνει η κοπέλα αν κάτι πάει στραβά.
    γιάννης

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,879
    Quote Originally Posted by Αστεριας View Post
    Μαθεύτηκε γιατί ήταν πασιφανες ότι νταλαβεριζομαστε στον χώρο εργασιας και προφανως υπάρχει και το κουτσομπολιό όποτε ήταν αναμενόμενο ότι θα το μάθαινε με λίγα λόγια τόσο απροκάλυπτα κυρίως από πλευρας της που διαδραματιζόταν όλο αυτό! Αρρωστη δε λες τπτ σαρκικα και μη , εις αναζητηση λογικής εξήγησης , γυναίκα και λογική βέβαια αντίρροπες δύναμεις
    κατσε ρε παιδι μου. στο εξωτερικο δεν ειστε εσεις, κι εκεινος μακρια;
    γιατι ειναι τοσο προφανεςοτι θα το μαθαινε;;; αλλο να το καταλαβουν στην δουλεια, κια λλο να το μαθει αυτος σε αλλη χωρα! ποιος του το ειπε; αυτη για ποιο πραγμα σε κατηγορει εσενα; και για ποιον λογο δεν τα εφιαξε μαζι σου αφου ο αλλος την χωρισε;

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    3
    Με κατηγορεί υποθέτω γιατί ήμουν ο πειρασμός στον οποίο ενέδωσε , εχει αποστασιοποιηθεί γιατί όπως είπε νιώθει ότι κάνει κάτι κακό και μόνο που μιλάμε (λίγο νωρίς το σκέφτηκε ????) τεσπα λόγω και της ηλικίας της 24 προφανώς μπορεί να μην έχει την εμπειρία να διαχειριστεί μια τέτοια κατάσταση ,πιστεύω είναι σε μια φάση που προσπαθεί να αποδείξει στον ευατο της ότι δεν είναι μοιχαλίδα χώρισε και με αυτόν αν χώρισε βέβαια γιατί ο φίλος ήξερε καιρό αλλά δεν έλεγε να εκφράσει την δυσαρέσκεια του όποτε ίσως να μην έχει και θέμα παρά την απιστία ( άλλωστε στην εποχή του only fans και του light , οι ηθικές αξίες έχουν χαθεί ανεπιστρεπτί ) .
    Διαβάζω όλα αυτά που γράφεται και ευχαριστώ αλλά όπως ειπα στα 30 μου έχω αφιερώσει μεγάλο μέρος της μέχρι τώρα πορείας μου στην εργασία και στην εξέλιξη επαγγελματικά βέβαια όπως μου είχε πει και αυτή τι να τα κανείς τα λεφτά ,το σπίτι και τα υλικά αγαθά , χώρις έναν άνθρωπο , επίσης είχε πει ότι δεν θα μπορώ να λειτουργήσω σεξουαλικα με άλλη γυναίκα μετά από αυτήν (????????)η τυπισα μου έβαλε ένα προσωπικό της αντικείμενο στην βαλίτσα (????)
    Όποτε η ενόχληση η μεγάλη έχει να κάνει με την αντιμετώπιση τώρα προς το πρόσωπο μου (εγωισμός δλδ ) , και η άλλη στο ποσό ωραία θα μπορούσε να εξελιχθεί (υπό άλλες συνθήκες βέβαια )
    Όπως είχε πει και μεγάλος Gandhi βέβαια ο χρόνος είναι ο καλύτερος δάσκαλος το μόνο κακό βέβαια είναι ότι σκοτώνει τους μαθητές του
    Μπόρα είναι θα περάσει όποτε

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 04-05-2021, 11:58
  2. Λέει πως μ'αγαπάει αλλα αποφεύγει το σεξ μαζί μου
    By merylin15 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 14-06-2014, 17:23
  3. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 11:12
  4. ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ
    By Mimi82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 29-08-2009, 15:05
  5. Αν ηταν αλλιως τα πραγματα.... θα ειμασταν σιγουρα μαζι...
    By Tzeni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 16-07-2007, 09:53

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •