Πληρωμένο σεξ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 88
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    438
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Έχεις απόλυτο δίκαιο..
    Η συμβουλή μου είναι ότι εφόσον θες να φύγεις από αυτόν.Πρόσεχε πως θα το κανείς,για να μην έχεις μπλεξίματα.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    438
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Το πρόβλημα είναι ότι δεν μένουμε μαζί.. όταν αυτός λέει ότι θα παει να κοιμηθεί δεν μπορώ κάθε φορά να πηγαίνω κάτω από το σπίτι του να παρακολουθώ μήπως και φύγει.. θα κατάντησε εμμονική
    Από που έχεις καταλάβει ότι πάει με πληρωμένες;

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    16
    Το είχε κάνει και στο παρελθόν και το παραδέχτηκε και είπε ότι δεν θα το ξανά κάνει και προχθές είδα μήνυμα στο WhatsApp του

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,074
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Του αρέσει το σεξ.. το θέμα είναι ότι δεν έχω αποδείξεις ειμαι σίγουρη κάτι μου λέει ότι το έχει κάνει.. αυτό που δεν καταλαμβαινω πως έχουν γίνει έτσι οι άντρες.. έχουν μια καλή κοπέλα και την πετάνε για την πιο φτηνιάρικη..
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Το είχε κάνει και στο παρελθόν και το παραδέχτηκε και είπε ότι δεν θα το ξανά κάνει και προχθές είδα μήνυμα στο WhatsApp του

    μια ετσι μια αλλιως μας τα λες... εσυ τι ακριβως ειδες και κατεληξες οτι παει με συνοδους;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    346
    Χώρισε τον

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,074
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Το πρόβλημα είναι ότι δεν μένουμε μαζί.. όταν αυτός λέει ότι θα παει να κοιμηθεί δεν μπορώ κάθε φορά να πηγαίνω κάτω από το σπίτι του να παρακολουθώ μήπως και φύγει.. θα κατάντησε εμμονική
    ποιο σπιτι "του" καλε; πριν ειπες οτι ειστε παντρεμενοι.
    ανυπαντροι ειστε;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,074
    αν ειστε απλα γκομενοι, ειστε 26, και μενετε και χωριστα, σε εχει ηδη απατησει και το επαναλαμβανει, ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΧΘΕΣ!!!!
    αυτα θα γινονται συνεχεια κι εσυ απλα τον χρονο σου θα χανεις. εγω νομιζα με το "συντροφος" εννοεις συμβιωση η και γαμο.
    σηκω φυγε κοπελα μου που χρειαζονται και απτες αποδειξεις! γιατι χρειαζονται αποδειξεις; μηνυση για κερατο θα του κανεις; ελευθερη εισαι, αμα σου ξυνισει ο αλλος, ΦΕΥΓΕΙΣ. ουτε αποδειξεις χρειαζονται, ουτε ενδειξεις.
    εφοσον εχεις στραβωσει, ΦΕΥΓΕΙΣ.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    326
    ο άλλος κίνδυνος είναι μη σε κολλήσει τίποτα...πρόσεχε...δε θέλω να σε αγχώσω αλλά υπάρχει κι αυτός ο κίνδυνος

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Anonymoussss567 View Post
    Έχεις απόλυτο δίκαιο..
    Το ειπες μονη σου θα σε αρρωστησει ολο αυτο .
    Για εσενα ειναι κατι μη φυσιολογικο για εκεινων οχι και δεν θα αλλαξει να το ξερεις .
    Οποτε σκεψεις πολλες το βασικο ειναι ενα ή συνεχιζεις με αυτη του την ιδιαιτερότητα ή φευγεις με οτι συνεπαγεται αυτο για εσενα .
    Και στις δυο περιπτωσεις θα πονεσεις ,απλα στην μια επιλεγεις να πονας μονιμα ενω στην αλλη θα πονεσεις θα κλαψεις αλλα θα τελειωσει καποια στιγμη και θα πας παρακατω.

    Τι θες εσυ για εσενα ;

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by kriti28 View Post
    ο άλλος κίνδυνος είναι μη σε κολλήσει τίποτα...πρόσεχε...δε θέλω να σε αγχώσω αλλά υπάρχει κι αυτός ο κίνδυνος
    Να ξερεις αν μιλαμε για εγκαφαλικο τυπο δυσκολα θα παει κιολας με ολες αυτες εφοσον εχει ηδη μια .
    Συνηθως αυτοι οι τυποι φτιαχνονται εγκεφαλικα και δρουν στη συντροφο τους μέσω των δικών τους φαντασιώσεων .
    Αν μιλαμε για τυπους που πανε κιολας ειναι αυτο που λεμε ,φευγεις ΧΘΕς κιολας γιατι το νοσημα το εχεις στο τσεπακι .

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    438
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Να ξερεις αν μιλαμε για εγκαφαλικο τυπο δυσκολα θα παει κιολας με ολες αυτες εφοσον εχει ηδη μια .
    Συνηθως αυτοι οι τυποι φτιαχνονται εγκεφαλικα και δρουν στη συντροφο τους μέσω των δικών τους φαντασιώσεων .
    Αν μιλαμε για τυπους που πανε κιολας ειναι αυτο που λεμε ,φευγεις ΧΘΕς κιολας γιατι το νοσημα το εχεις στο τσεπακι .
    Με τις βίζιτες γιατί βρίσκεται τότε,για να παίξουν μπιρίμπα;

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    438
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποιο σπιτι "του" καλε; πριν ειπες οτι ειστε παντρεμενοι.
    ανυπαντροι ειστε;
    Δεν ανέφερε πουθενά ότι είναι παντρεμένοι.Είπε απλά ο σύντροφος μου…αλλά η μας δουλεύει η δεν ξέρει τι της γίνεται.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,074
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Δεν ανέφερε πουθενά ότι είναι παντρεμένοι.Είπε απλά ο σύντροφος μου…αλλά η μας δουλεύει η δεν ξέρει τι της γίνεται.
    ναι, το ξερω.
    ουτε μας λεει πως προκυπτει οτι ειναι συνοδοι.
    ψηφιζω το 1).

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,302
    Αν για σένα δεν είναι πρόβλημα αυτό που γίνεται τότε αγνόησε το. Αν σε ενοχλεί και είναι κάτι που δεν μπορείς να αντέξεις ή να ανεχτείς τότε φύγε (αφού πρώτα του πεις τους λογους) ή συζήτησε το. Μην μπαίνεις στο τρυπακι του τι μπορεί να πήγε λάθος σε σένα, ή αν δεν είσαι αρκετη για αυτον..

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Με τις βίζιτες γιατί βρίσκεται τότε,για να παίξουν μπιρίμπα;
    χαχα καλο !
    Μπορει, ξερεις ποσοι δεν τις π@δανε και απλα ειναι εκει για αλλο λογο ;

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •