Πληρωμένο σεξ - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 88 of 88
  1. #76
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Σιγουρα εχουν μπει ολασε ενασακι κ υπαρχουν εξαιρεσεις ..ομως ας πουμε οτι οι αντρες που δεν συμφωνω τους παρασερνρι το μοριο τους τραγικο ..πες μ ομως γιαπιο λογον το κανει μια γυναικα?αφου μπορεικ κρατειεται σεξουαλικα ?θ σ πω κατι ...στον κυκλο μ συγγενικο κ μη δεν υπαρχει μια γυναικα π δεν κερατωσε τον αβτρα της ..κ ολες εχουν μια δικαιολογια .. οτι δςν ηταν αρκετος ...καμμια δεν χωρισε ομως .....τραγικο ??
    Δε ξερω να σου απαντησω για τις αλλες ξερω για εμενα και ηταν και ο λογος που χωρισαμε .
    Πολλες ωρες μακρυα και χωρια και νομιζω οτι μπορει να συμβει και κατι αλλο, οποτε καλυτερα τωρα που ειμστε καλα που αγαπαμε πολυ ο ενας τον αλλον ,αλλα εχει φυγει το ερωτικο .
    Αξιοπρεπεια εφοσον ειμαστε καλα ψυχολογικα και δεν ενεργουμε εν βρασμο παρα μονο με σεβασμο .
    Δωσαμε ενα ορκο ενώπιον Θεου και θα ήμασταν αδικαιολόγητοι να τον καταπατησουμε και οι δυο .

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    342
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Δε ξερω να σου απαντησω για τις αλλες ξερω για εμενα και ηταν και ο λογος που χωρισαμε .
    Πολλες ωρες μακρυα και χωρια και νομιζω οτι μπορει να συμβει και κατι αλλο, οποτε καλυτερα τωρα που ειμστε καλα που αγαπαμε πολυ ο ενας τον αλλον ,αλλα εχει φυγει το ερωτικο .
    Αξιοπρεπεια εφοσον ειμαστε καλα ψυχολογικα και δεν ενεργουμε εν βρασμο παρα μονο με σεβασμο .
    Δωσαμε ενα ορκο ενώπιον Θεου και θα ήμασταν αδικαιολόγητοι να τον καταπατησουμε και οι δυο .
    Εισαι ΚΥΡΙΑ .!!κ μπραβο σου π δεν ζητησες εκδικηση ...θελει πολυ δυναμη αυτο ...καποιες αλλες θ βολευοντουσαν γιαπολλους λογουςκ θατο εκμεταλευοντουσαν ...

  3. #78
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Εισαι ΚΥΡΙΑ .!!κ μπραβο σου π δεν ζητησες εκδικηση ...θελει πολυ δυναμη αυτο ...καποιες αλλες θ βολευοντουσαν γιαπολλους λογουςκ θατο εκμεταλευοντουσαν ...
    Πολλοι βολευονται και κυριως αντρες να το ξερεις .
    Σιγα μην χασουν το ζεστο φαγητο τα ετοιμα πλυμμενα ρουχα ή ακομα και τα παιδια γιατι ως συνηθως τα παιδια με την μητερα πηγαινουν.
    Δεν ειναι θεμα βολέματος εδω ειναι θεμα αξιων και σε αυτο οκ κατι πηραμε απο τα σπιτια μας ,οι γονεις μου ,τους βγαζω το καπελο σε αυτο μπορει να ημουν η καλομαθημενη τους αλλα σε τετοια ζητηματα ηταν αψογοι !
    Συνεργασια θελει και απο τους δυο αυτο ειναι το δυσκολο .Να ειναι και οι δυο σωστοι .Περνας βεβαια και την δυσκολη φαση σου δεν λεω αλλα στο τελος φτιαχνει οταν ηρεμησεις

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    342
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Πολλοι βολευονται και κυριως αντρες να το ξερεις .
    Σιγα μην χασουν το ζεστο φαγητο τα ετοιμα πλυμμενα ρουχα ή ακομα και τα παιδια γιατι ως συνηθως τα παιδια με την μητερα πηγαινουν.
    Δεν ειναι θεμα βολέματος εδω ειναι θεμα αξιων και σε αυτο οκ κατι πηραμε απο τα σπιτια μας ,οι γονεις μου ,τους βγαζω το καπελο σε αυτο μπορει να ημουν η καλομαθημενη τους αλλα σε τετοια ζητηματα ηταν αψογοι !
    Συνεργασια θελει και απο τους δυο αυτο ειναι το δυσκολο .Να ειναι και οι δυο σωστοι .Περνας βεβαια και την δυσκολη φαση σου δεν λεω αλλα στο τελος φτιαχνει οταν ηρεμησεις
    Εισαι οκ τωρα?η τελικα λενε οτι το διαζυγιο ινε ενας θανατος ?παντος οσους χωρισμενους ξερω δεντους ιδα καλυτεραμετα .....βεβαοα ξερω αυτους π κανανε μαλακιες .. τπυς ιλιθιους ..

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,809
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Παρακαλώ επιτρέψτε μου να σας μιλώ στον πληθυντικό –προσοχή, το αμέσως επόμενο βήμα μου θα είναι να σας φλερτάρω:)
    ευγε μεγαλε, χωρισμενη ειναι θα πεσει σαν ωριμο συκο αλλα καλου κακου ζητα μια φωτογραφια πριν λειωσεις τα νυχια σου στο πληκτρολογιο

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2023
    Location
    Love Can Be Found Anywhere
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ευγε μεγαλε, χωρισμενη ειναι θα πεσει σαν ωριμο συκο αλλα καλου κακου ζητα μια φωτογραφια πριν λειωσεις τα νυχια σου στο πληκτρολογιο
    κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια σύντροφε? μην ανησυχείς για μένα, ακόμα και να την πατήσω, έχω φίλη νυχού που θα με φτιάξει, χαχαχα

  7. #82
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Εισαι οκ τωρα?η τελικα λενε οτι το διαζυγιο ινε ενας θανατος ?παντος οσους χωρισμενους ξερω δεντους ιδα καλυτεραμετα .....βεβαοα ξερω αυτους π κανανε μαλακιες .. τπυς ιλιθιους ..
    Φυσικα ειμαι οκ εχουμε αψογη σχεση ,υπαρχουν και μερες που μενουμε και μαζι ,το ερωτικο μας τελειωσε το οτιδηποτε αλλο παραμενει .
    Γονεις ειμαστε και θα ειμαστε για μια ζωη ,γονεις του παιδιου μας και σε ολα θα ειμαστε μαζι ,αυτο μαλλον του υποψηφιους νεους συντροφους μας θα ενοχλει ,αν υπαρξουν ποτε ,παρα εμας πλεον το οτι χωρισαμε χαχα.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    342
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Φυσικα ειμαι οκ εχουμε αψογη σχεση ,υπαρχουν και μερες που μενουμε και μαζι ,το ερωτικο μας τελειωσε το οτιδηποτε αλλο παραμενει .
    Γονεις ειμαστε και θα ειμαστε για μια ζωη ,γονεις του παιδιου μας και σε ολα θα ειμαστε μαζι ,αυτο μαλλον του υποψηφιους νεους συντροφους μας θα ενοχλει ,αν υπαρξουν ποτε ,παρα εμας πλεον το οτι χωρισαμε χαχα.
    Απο τα 35 κ να δηλωνεις καλογρια?ε οχι.....καποιος θα βρεθει να σε συνεπαρει κ να τομ συνεπαρεις......θεσααλονιλη ειναι αυτη !ερωτικη πολη

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,809
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια σύντροφε? μην ανησυχείς για μένα, ακόμα και να την πατήσω, έχω φίλη νυχού που θα με φτιάξει, χαχαχα
    α χα χα!!!!!!

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    810
    Πρέπει να θυμάμαι τα αντιεμετικά για περιπτώσεις που πέφτω σε τέτοια ποσταρίσματα.

  11. #86
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Απο τα 35 κ να δηλωνεις καλογρια?ε οχι.....καποιος θα βρεθει να σε συνεπαρει κ να τομ συνεπαρεις......θεσααλονιλη ειναι αυτη !ερωτικη πολη
    καλημερα προς το παρον θελω να απολαυσω αυτο που εχω και αν κατι αξιζει καλως να ερθει αλλα ξερω οτι θα δυσκολευτει πολυ χαχα

    Το θεμα οτι εχω παιδι και οτι οσο υπαρχει αυτο το παιδι μεσα στο σπιτι δεν θα μπει κανενας αλλος αντρας εκτος απο τον πατερα του θα δυσκολεψει πολλους αλλα δεν με νοιαζει .
    Οποτε δεν θα μπω καν στην διαδκασια τετοιας συζητησης για κανεναν και τιποτα ,αλλωστε το εχω δηλωσει λατρευω την μοναχικοτητα μου οταν ο μικρος παει στο πατερα του ,δεν το αλλαζω αυτο με τιποτα στη [αρουσα φαση

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Πρέπει να θυμάμαι τα αντιεμετικά για περιπτώσεις που πέφτω σε τέτοια ποσταρίσματα.
    να ξαναβαλω το βιντεο, ή το εμπεδωσαμε;

  13. #88
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ευγε μεγαλε, χωρισμενη ειναι θα πεσει σαν ωριμο συκο αλλα καλου κακου ζητα μια φωτογραφια πριν λειωσεις τα νυχια σου στο πληκτρολογιο
    χαχαχα αυτο τωρα το ειδα !
    πως φαινετε ο αντρας που συχναζει σε αυτα τα αθλια ντειτινγκ απς και δεν εχει σταυρωση γκομενα εδω και καιρο ...
    ολοι και ολες παρουσιαζονται γκομενοι και ξαφνικα τους βλεπεις απο κοντα και σου φευγει το σαγονι για το ποσο ακαταλληλοι ειναι ..

    καημενο μου τι εχεις [ερασει και εσυ !

    εδω μπερδευεσαι ,ειδικα μια χωρισμενη οπως λες με παιδι δεν θα "πεσει ¨τοσο ευκολα στον πρωτο αγνωστο που συναντησε διαδικτυακα ,αυτα ειναι για αλλλες κατηγοριες .
    αντρας ή γυναικα που ψαχνει συυντροφο μεσο των απς κατι ¨βρωμαει ¨να προσεχεις χαχα

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •