Απομακρύνθηκε χωρίς εξήγηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    2

    Απομακρύνθηκε χωρίς εξήγηση

    Πολιορκία από τον Μάρτιο. Δουλεύει βράδυ σε σοβαρό all day cafe bar.
    Ηλικία 50+ εκείνος, εγώ 11 χρόνια μικρότερη. Τον γνώρισα στο μαγαζί που εργάζεται. Σοβαρός και μετρημένος. Φλερτ πολύ ωραίο, διακριτικό, αποπνέει σοβαρότητα γενικά. Δύσκολη περίοδος για τη δουλειά του, μου ζητά υπομονή ώστε να βρούμε χρόνο για μας. Θέλει να ξυπνάμε μαζί, να περνάμε χρόνο μαζί. Λέει ότι του λείπω, το δείχνει κιόλας.
    Βγαίνουμε δύο υπέροχα ραντεβού, και μετά από κάποιες μέρες αφού έρχεται δύο φορές και κοιμάται σπίτι μου (όλα πολύ πολύ καλά), χάνεται. Δεν είναι παντρεμένος, τσεκαρισμενο.Πάνε οι καλημέρες, οι καληνύχτες, απαντά ψυχρά στα μηνύματά μου. Γιατί?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Γτ ίσως ήθελε να περάσει την ώρα του

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Γτ ίσως ήθελε να περάσει την ώρα του
    Ίσως, αλλά έκανε πολύυυυυ κόπο για να περάσει απλά την ώρα του

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Για να σ δείξει ότι είναι πραγματικό πονηραδα λεγεται

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    131
    Εγώ δε θα εμένα με την απορία,θα τον ρωτούσα ευθέως, μη ντρέπεσαι ότι θα πέσεις στα μάτια τους, ίσα ίσα δείχνεις ότι ο χρόνος σού είναι πολύτιμος.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,156
    Quote Originally Posted by Katterina View Post
    Πολιορκία από τον Μάρτιο. Δουλεύει βράδυ σε σοβαρό all day cafe bar.
    Ηλικία 50+ εκείνος, εγώ 11 χρόνια μικρότερη. Τον γνώρισα στο μαγαζί που εργάζεται. Σοβαρός και μετρημένος. Φλερτ πολύ ωραίο, διακριτικό, αποπνέει σοβαρότητα γενικά. Δύσκολη περίοδος για τη δουλειά του, μου ζητά υπομονή ώστε να βρούμε χρόνο για μας. Θέλει να ξυπνάμε μαζί, να περνάμε χρόνο μαζί. Λέει ότι του λείπω, το δείχνει κιόλας.
    Βγαίνουμε δύο υπέροχα ραντεβού, και μετά από κάποιες μέρες αφού έρχεται δύο φορές και κοιμάται σπίτι μου (όλα πολύ πολύ καλά), χάνεται. Δεν είναι παντρεμένος, τσεκαρισμενο.Πάνε οι καλημέρες, οι καληνύχτες, απαντά ψυχρά στα μηνύματά μου. Γιατί?
    Το πιο τίμιο θα ήταν να είναι ξεκάθαρος απέναντι σου. Αφού δεν μπορεί ή δεν θέλει.. Μπορείς απλά να εξαφανιστείς και να μην δώσεις καμία εξήγηση ή να τον ρωτήσεις για να σου δώσει μια ξεκάθαρη απάντηση. Δες τι μπορείς να αντέξεις.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    164
    Και εγώ περιμένω από τα 20χρονα να δώσουν εξηγήσεις.. άμα κάνουν τέτοια και οι 50+ καμία ελπίδα.
    Για να σου απαντήσω κιόλας θεωρώ ότι είτε ξενέρωσε από κάτι ή παίζει κάποια άλλη από πίσω.. αν δεν είναι παντρεμένος (που δεν το ξέρεις 100%) τότε ίσως έχει κάποια άλλη σχέση.
    Καθόλου απίθανο στις μέρες μας.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    301
    Δλδ αν ήταν υπάλληλος σε πολύ γνωστό βενζινάδικο , σοβαρός μετρημένος με ωραίο φλερτ , δεν μετράει ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,883
    Quote Originally Posted by Katterina View Post
    Ίσως, αλλά έκανε πολύυυυυ κόπο για να περάσει απλά την ώρα του
    "κοπος" ειναι στο δικο σου το μυαλο...
    πολλοι ανδρες ασχολουνται με τις "κατακτησεις" και οταν τις πετυχουν χανουν το ενδιαφερον τους και πανε παρακατω..
    τι ασφαλεια σου παρεχει το "δεν ειναι παντρεμενος";;; εστω οτι δεν ειναι, που οσο κι αν επιμενεις, δεν μπορεις να το ξερεις 100%. μπορει να εχει σχεση, μπορει να το κανει κατα συστημα αυτο που εκανε μαζι σου, οποτε και σχεση να μην εχει, τι να λεει;
    με 2 -3 ραντεβου που κανατε, τι συμπερασματα να βγαλεις για την ζωη του.
    επισης, απ την αρχη φαινοταν οτι κατι δεν παει καλα. ανθρωπος που σου λεει οτι δεν βρισκει χρονο, ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. και ceo στην GIANT να ειναι, αν θελει να βρει χρονο, θα βρει. χρονο δεν βρισκει μονο ο δεσμευμενος κι αυτος που σε γραφει...

Similar Threads

  1. Φταίω εγώ ή συμβαίνει κάτι άλλο και απομακρύνθηκε;;
    By AnnaP in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 1
    Last Post: 04-07-2021, 13:18
  2. Εξήγηση για αυτό?
    By RupanSan in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 15-06-2021, 10:22
  3. Καποια εξηγηση?
    By Mauroslosk in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 11
    Last Post: 17-05-2017, 21:46
  4. Μια εξήγηση!
    By nikiii in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 07-02-2015, 17:32
  5. Μία εξήγηση...
    By alexandros3 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 11-04-2011, 16:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •