Η αγαμία στον ανδρα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 51
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 10-06-2024 at 14:48.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οτι πιο ρατσιστικο και μισανδρο εχω διαβασει τον τελευταιο καιρο στο φλορουμ
    Μπορεί να θέλουν παραπάνω από μια!Ισως αυτό σε ενόχλησε…που δεν το διευκρίνησε!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,767
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Να πας να κανείς άλλου την πλάκα σου!Αποδω και πέρα θα τρως μπλοκ για κάθε προσβλητικό σχόλιο!
    Τρομάζω, σταμάτα!
    ΕΣΥ απαντάς σε κάθε μου σχόλιο :Ρ

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Να πας να κανείς άλλου την πλάκα σου!Αποδω και πέρα θα τρως μπλοκ για κάθε προσβλητικό σχόλιο!
    οκ και εγω το σταματαω μαζι της αφου σε ενοχλει ειναι θεμα σου και σεβομαι την επιθυμια σου !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,767
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Καλέ τι υστερία είναι αυτή! Πωπω μυρίζομαι ένα καλό μπαν :Ρ
    Last edited by Aeon; 10-06-2024 at 14:49.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση!
    Στις πρώτες γραμμές αναφερομαι.Είναι παραδοχή η άλλο εννοούσες;
    Last edited by Aeon; 10-06-2024 at 14:49.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Μπορεί να θέλουν παραπάνω από μια!Ισως αυτό σε ενόχλησε…που δεν το διευκρίνησε!
    οχι αγαπη μου τρολαρει δες τα μηνυματα του ,ειναι μισογυνικα φουλ ,πλακα κανει χαχα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,767
    Ρε, αυτές έχουν μπερδευτεί και δεν ξέρουν ποιος μιλάει με ποιον ΧΑ ΧΑ ΧΑ
    Στο τέλος θα μαλώσουν και μεταξύ τους ΧΑ ΧΑ ΧΑ

  9. #39
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Στις πρώτες γραμμές αναφερομαι.Είναι παραδοχή η άλλο εννοούσες;
    οχι οχι πλακα εκανα ,προς θεου παιδι εχω .ολα αυτα που αναφερει η συγκεκριμενη ειναι για γυναικες του επιπεδου της που πανε με τον εναν και τον αλλο .
    αλλωστε βελεπις οτι δεν παει καλα ξεφυγε το εχασε μην τις δινεις σημασια ...

    ειπαμε μην τα ισοπεδωνουμε ολα μεταξυ σοβαρου και αστειου .

    ειχα και εχω αντρα και μαλιστα πολυ αξιολογο καμια σχεση με ολους αυτους που κυκλοφορουν ,εξου και αν θα ξανακανω σχεση θα ειναι οταν θελω να νιωσω το ερωτικο ξανα, προς το παρον απολαμβανω την ελευθερια μου το παιδακι μου και ομολογω οταν βγαινω και βλεπω τα βλεμματα των αντρων επανω μου κολακευομαι δεν το κρύβω αλλα μεχρι εκει ,δεν θελω κατι αλλο δεν μου λειπει στη φαση μου .

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    οχι οχι πλακα εκανα ,προς θεου παιδι εχω .ολα αυτα που αναφερει η συγκεκριμενη ειναι για γυναικες του επιπεδου της που πανε με τον εναν και τον αλλο .
    αλλωστε βελεπις οτι δεν παει καλα ξεφυγε το εχασε μην τις δινεις σημασια ...

    ειπαμε μην τα ισοπεδωνουμε ολα μεταξυ σοβαρου και αστειου .

    ειχα και εχω αντρα και μαλιστα πολυ αξιολογο καμια σχεση με ολους αυτους που κυκλοφορουν ,εξου και αν θα ξανακανω σχεση θα ειναι οταν θελω να νιωσω το ερωτικο ξανα, προς το παρον απολαμβανω την ελευθερια μου το παιδακι μου και ομολογω οταν βγαινω και βλεπω τα βλεμματα των αντρων επανω μου κολακευομαι δεν το κρύβω αλλα μεχρι εκει ,δεν θελω κατι αλλο δεν μου λειπει στη φαση μου .
    Μάλιστα!Δεκτο

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ο τίτλος μου τα λέει όλα.
    Λοιπόν να σου πω, η αγαμία στον άντρα οφείλεται είτε στην ασχήμια του είτε στην ντροπαλότητα του.
    Τα υπόλοιπα είναι να έχουμε να λέμε.
    Το ότι οι γυναικολόγοι/μαιευτήρες κάνουν τόσες επεμβάσεις ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΔΙΑΝΟΙΞΗΣ ΚΟΛΠΟΥ , δεν σημαίνει , ότι για κάθε μία από αυτές τις χιλιάδες γυναίκες, υπάρχει ένας αγάμητος άνδρας ;
    Με δεδομένο ότι οι γυναίκες είναι και λίγο περισσότερες. Και πολλοί περισσότεροι άνδρες κάνουν σεξ με άνδρες.

    Δηλάδή αν η αναλογία ανδρών γυναικών είναι 45/55 ... και ένα 5% των ανδρών είναι gay, αυτό σημαίνει ότι πολύ μεγάλο ποσοστό γυναικών είναι τέρμα ανέραστες. Όπως αυτές ... που κάνουν χειρουργική διάνοιξη κόλπου ....

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το ότι οι γυναικολόγοι/μαιευτήρες κάνουν τόσες επεμβάσεις ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΔΙΑΝΟΙΞΗΣ ΚΟΛΠΟΥ , δεν σημαίνει , ότι για κάθε μία από αυτές τις χιλιάδες γυναίκες, υπάρχει ένας αγάμητος άνδρας ;
    Με δεδομένο ότι οι γυναίκες είναι και λίγο περισσότερες. Και πολλοί περισσότεροι άνδρες κάνουν σεξ με άνδρες.

    Δηλάδή αν η αναλογία ανδρών γυναικών είναι 45/55 ... και ένα 5% των ανδρών είναι gay, αυτό σημαίνει ότι πολύ μεγάλο ποσοστό γυναικών είναι τέρμα ανέραστες. Όπως αυτές ... που κάνουν χειρουργική διάνοιξη κόλπου ....
    5% των ανδρών είναι γκει;!Αστιευεσαι!Σιγουρα ένα 70%.Μέσα σε αυτό συμψηφίζονται και οσοι είναι αμφισεξουαλικοι.Στρειτ είναι ένα μικρό ποσοστό.Τι εννοείς διάνοιξη κόλπου;Αυτό το ακούω πρώτη φορά.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    5% των ανδρών είναι γκει;!Αστιευεσαι!Σιγουρα ένα 70%.Μέσα σε αυτό συμψηφίζονται και οσοι είναι αμφισεξουαλικοι.Στρειτ είναι ένα μικρό ποσοστό.Τι εννοείς διάνοιξη κόλπου;Αυτό το ακούω πρώτη φορά.
    Αυτές που δεν έχουν κάνει σεξ ποτέ ή έχουν να κάνουν δεκαετίες, έχουν προβλήματα και κάνει διάνοιξη ιατρός με χειρουργική πράξη , γιατί έχουν προβλήματα. Μιλάμε για γυναίκες που δεν κάνουν σεξ .

    Εφόσον σε αυτές αντιστοιχούσαν ισάριθμοι άνδρες, τους έχει φάει η αγαμία.
    Αν οι άνδρες που δεν θελουν σεξ με γυναίκες όπως λες είναι πολύ περισσότεροι από 5% , τότε οι άνδρες που θέλουν σεξ με γυναίκες λιγοστεύουν ακόμη περισσότερο . Και πάλι τους τρώει η αγαμία. Αν δηλαδή σε πληθυσμό 10 εκατομμύρια είναι 4.5 άνδρες και 5.5 γυναίκες και ενδιαφέρον για σεξ με γυναίκες έχουν 3 εκατομμύρια μόνο άνδρες, 5.5 εκατομμύρια γυναίκες δεν μπορούν να καλύψουν εκατομμύρια άνδρες, σημαίνει ότι οι γυναίκες δεν κάνουν σεξ. Η αγαμία λοιπόν δεν είναι ανδρικό θέμα. Απλά χαλάει τους άνδρες, ενώ οι γυναίκες το επιλέγουν και δεν έχουν πρόβλημα με αυτό .

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2024
    Posts
    283
    Ξεχνατε να αναφερετε την μαστιγα της εποχης .

    Το Cyber Sex,ειδικα μετα κοβιντ περιοδο ..

    Ξερετε ποσοι πλεον εχουν αντικαταστήσει τον αναυνισμο με την ερωτικη επαφη και πιστευουν οτι ειναι το ιδιο ;

    Κατι το οποιο εχει γινει πλεον εθιστικο εφοσον με ενα πληκτρολογιο και μια οθονη νομιζουν οτι ή μη σωματικη επαφη δεν θα εχει αντικτιπο στην ψυχοσυνθεση τους .

    Για σκεφτειται ομως ποιο οδηγούνται στη αγαμια ;
    Αυτοι που φοβουνται για ψυχιατρικους λογους να συνδεθουν (και ειναι οι μονοι που ¨διακιολογουνται "),αυτοι που δεν φροντίζουν την υγιεινή τους και αυτοι που ειναι ακατάλληλοι συντροφοι λογο προσωπικων αλλων θεματων τους .
    Ακομα και κουκλος να ειναι ο αλλος αν μεσα του κουβαλα τεραστια θεματα σεξ θα βρει να κανει ,σχεση δεν θα κανει ποτε ή οσες και να κανει παντα θα απορρίπτεται .

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αυτές που δεν έχουν κάνει σεξ ποτέ ή έχουν να κάνουν δεκαετίες, έχουν προβλήματα και κάνει διάνοιξη ιατρός με χειρουργική πράξη , γιατί έχουν προβλήματα. Μιλάμε για γυναίκες που δεν κάνουν σεξ .

    Εφόσον σε αυτές αντιστοιχούσαν ισάριθμοι άνδρες, τους έχει φάει η αγαμία.
    Αν οι άνδρες που δεν θελουν σεξ με γυναίκες όπως λες είναι πολύ περισσότεροι από 5% , τότε οι άνδρες που θέλουν σεξ με γυναίκες λιγοστεύουν ακόμη περισσότερο . Και πάλι τους τρώει η αγαμία. Αν δηλαδή σε πληθυσμό 10 εκατομμύρια είναι 4.5 άνδρες και 5.5 γυναίκες και ενδιαφέρον για σεξ με γυναίκες έχουν 3 εκατομμύρια μόνο άνδρες, 5.5 εκατομμύρια γυναίκες δεν μπορούν να καλύψουν εκατομμύρια άνδρες, σημαίνει ότι οι γυναίκες δεν κάνουν σεξ. Η αγαμία λοιπόν δεν είναι ανδρικό θέμα. Απλά χαλάει τους άνδρες, ενώ οι γυναίκες το επιλέγουν και δεν έχουν πρόβλημα με αυτό .
    Εγώ διάβασα ότι διάνοιξη γίνεται για εντελώς διαφορετικούς λόγους.Λόγω κάποιων περιπτώσεων γυναικών που λόγω ανατομιας Του κόλπου πονάνε κατά την πράξη,η πάλι για κάποιο άλλο θέμα που δεν έχει καμία σχέση με αυτό που αναφέρεις.Ο κόλπος δεν μικραίνει,απλά ίσως με την ακραία αποχή ατονεί(ατροφία).Αυτό που θα έπρεπε να σε ανησυχεί σαν άνδρα είναι ότι το ποσοστό των στρειτ ανδρών είναι παρά πολύ μικρό.Αυτό ανησυχεί και την γυναίκα!Εμενα προσωπικά με ενοχλεί γιατί ανήκω στις γυναίκες που ειναι στρειτ,και το ιδανικό για μένα είναι να έχω να κάνω με έναν άνδρα ισάξιο με μένα ως προς αυτό.Αν είχα τάσεις ομοφυλοφιλικές ,θα έλεγες ενταξει μωρέ γίνομαι λεσβια και λύνεται το πρόβλημα.Δεν έχω όμως!Ουτε τάσεις,ούτε νιώθω έλξη.Επίσης μιας και το έφερε η συζήτηση,να αναφερω ότι η προσωπική μου απόψη πάνω στους αμφισεξουαλικούς,είναι ότι πάλι παραμονεύει ο φόβος ότι είναι καθαρά γκει.Γενικά θα έλεγα δεν πολύ πιστευω στον όρο bisexual.Δεν μπορεί να νιώθει πχ ένας άνδρας ισαξια έλξη για γυναίκες και για άνδρες.Κάτι θα υπερισχύει.Νομίζω ότι και αυτοι γκει είναι στην πραγματικότητα,σαν τους κρυφό γκει που αλλά δείχνουν αλλά κάνουν.
    Για πλάκα ανέβασα το ποστ,αλλα αφού το πήγατε άλλου και νιώθω σαν να με προκαλείται να το ανοίξω το ρημάδι.. παρτε την αλήθεια.Ωμή και αφιλτράριστη!
    Last edited by Pinkrose17; 09-06-2024 at 14:12.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα αλκοολισμου με τον ανδρα μου
    By Sylvia33 in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 26
    Last Post: 07-04-2019, 11:32
  2. γνωστή φλερτάρει τον άνδρα μου
    By νοσταλγία in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 216
    Last Post: 04-07-2018, 17:09
  3. Ισοτητα ανδρα - γυναικας
    By iwannaaa in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 18-04-2018, 12:25
  4. Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας
    By elena_maria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2011, 14:17
  5. Η πρωτη μου φορα με μια γυναικα η ενα ανδρα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-08-2009, 13:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •