Θα μιλουσα για χειραγωγηση απο "στενους" αλλα... - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 208
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Προτιμώ να πάω να δω αν επιτέλους εκεί έχεις κουρνιάσει μαζί με τις θεωρίες σου. *hugs*
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Λοιπον κατερινα...ειδα τα πραγματα πολυ μαυρα...αλλα και οι αλλοι με \"χτυπαγαν\" αλυπητα...δεν ξερω μπορει να εδειχνα \"καπως\"...παντως δεν προκειται να το ξεχασω.Μαυρα τροπος του λεγειν...απλως \"περιεργα\"...τωρα ειναι πιο ξεκαθαρα και ελπιδοφορα.
    Τα σχεδια μου δεν τα αλλαζω.
    Εσυ ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου...γιατι ο καθενας μας και δεν χρειαζεται να στο πω ειναι εντελως διαφορετικος σε ολα...ακομα και στις \"πτωσεις\"...η πτωση συνηθως νομιζουμε οτι οφειλεται παντα σε εξωτερικο ερεθισμα και τα ριχνουμε σε αλλους...σε μενα ομως ισως να ειναι ακι αυτος ο λογος γιατι πραγματικα \"μεγαλες δυναμεις\" εδρασαν για να φτασω σε αυτη την κατασταση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Originally posted by keep_walking
    Λοιπον κατερινα...ειδα τα πραγματα πολυ μαυρα...αλλα και οι αλλοι με \"χτυπαγαν\" αλυπητα...δεν ξερω μπορει να εδειχνα \"καπως\"...παντως δεν προκειται να το ξεχασω.Μαυρα τροπος του λεγειν...απλως \"περιεργα\"...τωρα ειναι πιο ξεκαθαρα και ελπιδοφορα.
    Τα σχεδια μου δεν τα αλλαζω.
    Εσυ ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου..........
    χαιρομαι που ο σοφος και ξεχωριστος κιπ ειναι παλι αναμεσα μας.
    δεν θα μπορουσε να περιγραψει κανεις καλυτερα απο σενα αυτο που σου συνεβη...η και, συμβαινει....

    τα ΜΑΥΡΑ,δεν θα τα δει κανεις που ειναι στα συγκαλα του (οπως εσυ π.χ.) ως ΑΣΠΡΑ.

    οταν ειναι ομως ηρεμος, θα τα δει με ψυχραιμια, με οσο χρονο του χρειαζεται, θα βαλει κατω τα δεδομενα και θα αποφασισει πως θα κινηθει απο δω και περα!δεν θα πεσει στην μαυρη απελπισια!

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μπορει να εδειχνα καπως...σε αυτους που με κοπαναγαν με μαλακιες εννοω...μια διευκρινηση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πολυ σωστα remedy.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Originally posted by keep_walking

    Εσυ ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου...γιατι ο καθενας μας και δεν χρειαζεται να στο πω ειναι εντελως διαφορετικος σε ολα...ακομα και στις \"πτωσεις\"...η πτωση συνηθως νομιζουμε οτι οφειλεται παντα σε εξωτερικο ερεθισμα και τα ριχνουμε σε αλλους...σε μενα ομως ισως να ειναι ακι αυτος ο λογος γιατι πραγματικα \"μεγαλες δυναμεις\" εδρασαν για να φτασω σε αυτη την κατασταση.
    Ναι θα ακολουθησω τις οδηγιες του ΓΙΑΤΡΟΥ θεου οπως εκανες κ εσυ!

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    lol καπου εχεις δικιο...αλλα εγω ξερω την θεωρια οτι απο τα 15 mg abilify στα 30 δεν ειναι και τοσο σημαντικη διαφορα...τα 15 πρωτα εχουν τα βελτιστα αποτελεσματα...αν δεν κανω λαθος μην παρω κανεναν στο λαιμο μου.
    α να ξερεις παλια επαιρνα 15 και ζητησα μονος μου ο ηλιθιος να παω στα 30.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω ετσι κι αλλιως δεν εχω παρακολουθηση απο γιατρο για να βλεπει την κατασταση μου...και δεν εχω και λεφτα για αυτον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δικαιολογιες ξερω:P
    Να ξερεις παντως οτι αυτο που περασα μου εκανε καλο και οχι κακο...ειδα πιο καθαρα ορισμενα πραγματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #160
    Originally posted by keep_walking
    Δικαιολογιες ξερω:P
    Να ξερεις παντως οτι αυτο που περασα μου εκανε καλο και οχι κακο...ειδα πιο καθαρα ορισμενα πραγματα.
    σε πιστευω απολυτα εγω τουλαχιστον κιπ...
    δεν εχω πειστει ακομα οτι υπαρχει ψυχικη ασθενεια ...
    για κανενα και οχι μονο για σενα η καποιον αλλον εδω μεσα ...
    υπαρχει απλα μια ιδιομορφια εναλλαγης συναισθηματων και σκεψεων που ισως σε τελευταια αναλυση βοηθουν αντι να βλαπτουν ..αρκει βεβαια να μπορει καποιος να αντλει δυναμη απο την συγκρουση με τον εαυτο του και να βγαινει φρεσκος και δυνατος οπως εσυ τωρα....

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Ειμαι σιγουρη οτι σου εκανε καλο!Επεμενες ομως και δεν φοβηθηκες ουτε αυξησες την δοσολογια παρολα οσα ακουσες.Σου ευχομαι τα καλυτερα!

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Το βιολι βιολακι το κατερινακι

    λολ... \"ο θεος γιατρος\"

    και η αγιατροφοβη
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    κατερινα...μακαρι και εσυ να βρεις οτι ζητας...ευχαριστω για την βοηθεια σε αυτες τις δυσκολες στιγμες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Originally posted by katerinaki
    Ειμαι σιγουρη οτι σου εκανε καλο!Επεμενες ομως και δεν φοβηθηκες ουτε αυξησες την δοσολογια παρολα οσα ακουσες.Σου ευχομαι τα καλυτερα!
    κατερινακι
    αν δεν με γελαει η μνημη μου, κανεις δεν προτεινε στον κιπ να αυξησει καμια δοσολογια...μονο εσυ ρωτας επιμονα για κατι τετοιο.
    πολλοι ομως,οπως κι εγω, του λεγαμε να συμβουλευτει τον γιατρο του για την ΣΩΣΤΗ δοσολογια.
    σωστη δεν ειναι απαραιτητα η αυξημενη..μπορει να ειναι και μειωμενη, μπορει και αλλαγη φαρμακου....

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    remedy η κατερινα θυμοταν που ειχα πει οτι ειχα κοψει στο μισο εδω και πολλους μηνες γι\'αυτο μιλαγε για αυξηση...αλλα εγω εχω κοψει στο μισο εδω και παρα πολλους μηνες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •