Θα μιλουσα για χειραγωγηση απο "στενους" αλλα... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 208
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Φυσικα το καθε ατομο ειναι ξεχωριστο...υπαρχουν ολων των ειδων...βιοποικιλια ανθρωπων...αλλα τωρα ειναι πολυ αργα για κοινωνικες σχεσεις...μονο φυγη...εγω δεν αντεχω αλλο.
    Θα παω να βρω αλλου την τυχη μου σε ποιο πολιτισμενο περιβαλλον...ή εστω αδιαφορο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Σε εχουν πλησιασει ποτε?Θα προτεινα μεχρι να φυγεις να κανεις παρεα μαζι τους.Ειμαι σιγουρη οτι αν θα κανεις παρεα μαζι τους ο χρονος μεχρι να φυγεις θα κυλησει πιο γρηγορα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εμπιστευομαι πλεον κανεναν...εχω το εργασιακο περιβαλλον και μου αρκει.
    Δεν επισυναπτω σχεσεις γιατι απλουστατα δεν σκοπευω καν να βγαινω εξω ολη αυτη την περιοδο...προτιμω την ψυχικη μου ηρεμια παρα να με κανουν κομματια και να γραφω ασυναρτησιες στο φορουμ για να ξεσκασω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Οπως νομιζεις Νικο.Εσυ τους ξερεις καλυτερα.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ψυχωση? Οχι
    Στυγνη πραγματικοτητα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τους ξερω εδω και χρονια...αλλα τωρα τους γνωρισα καλυτερα...ας ασχοληθουν με κατι αλλο και οχι με την δικια μου \"τρελλα\".
    Μαρια και εγω τις συμβουλες που δινεις θα εδινα μη νομιζεις....ξερω οτι εχεις δικιο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Συνηθως ειναι ετσι.Αλλα πισω απο τις μασκες κρυβεται ενας αλλος κοσμος αρκει να τον ανακαλυψουμε

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Νικο δεν θελω να ξαναμιλησεις για τον εαυτο σου ετσι,θα μου κανεις την χαρη?Μην ξαναμιλησεις ποτε για την \"τρελλα \"σου οπως λες.Κ θα σου πω την χιλιοειπωμενη ατακα\"μαθε να εκτιμας τον εαυτο σου ωστε να σε εκτιμουν οι αλλοι\"
    Το εχεις ξανακουσει το ξερω.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν θελω να ανακαλυψω τιποτα...μονο εγω ξερω τι περασα τοσα χρονια...και παλι καλα να λεω...θα μπορουσε να ηταν πολυ χειροτερα...λεμε τωρα.
    Σαν ατομα δεν θεωρω κανεναν οτι δεν αξιζει τους βλεπω ολους ισοτιμα...αλλα να σε ζαλιζει με μαλακιες και παρανοιες ο καθε χψζ αγνωστος που δεν εχετε μιλησει ποτε?
    Οχι δεν γινεται απλως....ας ασχοληθουν με κατι αλλο...δεν μπορουν ομως...οχι γιατι εγω ειμαι σημαντικος για αυτους αλλα περναω διπλα τους,καθομαι διπλα τους...δε γαμιεται ας πεταξουμε και καμμια μαλακια...λες και εγω ειμαι πτυελοδοχειο...δεν το αντεχω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σε γενικες γραμμες...συνηθως βγαινω μονος αφαιρουμε απο την μουσικη και αυτο ειναι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Δεν μιλαω για αγνωστους ,αλλα για ατομα που ξερεις λιγο αλλα εκτιμας.Τι εννοεις λεγοντας μαλακιες κ παρανοιες?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Απλως τωρα τελευταια ραγισε το γυαλι...δεν ξερω τι τους επιασε...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    οτι μπορεις να φανταστεις,δεν μου εχει μιλησει κανενας για το τι σκατα σκεφτονται και συμπεριφερονται ετσι...ως εδω φτανουν και ολοι οι \"φιλοι\" που ειχα.
    Ας ερθει να μου πει ενας...ξερεις Νικο συμπεριφερονται ετσι γιατι νομιζουν τρελλαθηκες ή το χψζ λογο..@@...μονος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Κραταω ομως τα λογικα μου και στεκομαι στα ποδια μου...και θα φυγω...γιατι αλλιως δεν επιζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συμπεριφερονται ετσι για ποικιλους λογους φυσικα...απλως ειναι πολλοι και πολλα τα ερεθισματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •