Η σουπιά του Διαδικτύου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Για να είναι μόνος μέχρι τέτοια ηλικία ο άνθρωπος είναι ιδιότροπος.
    Ίσως ψάχνει γυναίκα ξεχασμένη σε κάνα ράφι στο πατρικό σπίτι των παππούδων από το χωριό.
    Οι άσχημες εμπειρίες που είχες του έδωσαν να καταλάβει πως δεν είσαι μια αθώα άτυχη κορασίδα 33 ετών .
    Πως γίνεται να τον ερωτεύτηκες χωρίς να τον γνωρίζεις? Δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω αλλά δίκιο έχει ο τύπος δεν ταιριάζετε! Βρες κάποιον άλλο που θα του αρέσεις όπως είσαι.
    Θες να μου πεις ότι ψάχνει παρθένα;Μπορεί να την απλώς ενθουσιασμός,δεν ξέρω.Θα το προσπαθήσω…

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Το ότι ανακατευτηκαν όλοι είναι η μαλάκια κι όχι αυτός κ σασ το είπα ότι όπου πάει κ βρίσκει γίνεται αυτό γι αυτό κρατάει αποστάσεις
    Ποιοι ανακατευτήκαν;δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Για να είναι μόνος μέχρι τέτοια ηλικία ο άνθρωπος είναι ιδιότροπος.
    Ίσως ψάχνει γυναίκα ξεχασμένη σε κάνα ράφι στο πατρικό σπίτι των παππούδων από το χωριό.
    Οι άσχημες εμπειρίες που είχες του έδωσαν να καταλάβει πως δεν είσαι μια αθώα άτυχη κορασίδα 33 ετών .
    Πως γίνεται να τον ερωτεύτηκες χωρίς να τον γνωρίζεις? Δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω αλλά δίκιο έχει ο τύπος δεν ταιριάζετε! Βρες κάποιον άλλο που θα του αρέσεις όπως είσαι.
    Του είχα αναφέρει ότι έχω κάνει σχέσεις.Συγκεκριμένα έχω κάνει 3 ολοκληρωμενες σχέσεις μέχρι στιγμης.Δεν ξέρω πως το βλέπεις καποιος!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,880
    Quote Originally Posted by Amazona17 View Post
    Μέσω γραπτών μηνυμάτων.Είμαι στα 33.
    τι ακριβως ερωτευτηκες; 2 μηνες μονο γραπτα μηνυματα, μπορει να συζητουσες με καμια θεια μου και να μην το ξερεις...
    επισης, στην ηλικια που ειναι, μπορει να ειναι παντρεμενος με 3 παιδια. δεν μπορεις να ξερεις απολυτως τπτ γι αυτον μεσα απο γραπτα μηνυματα. αν ηδη εχεις υποψιες οτι σου ελεγε καποια ψεματα, μπορει να ειναι ακομα χειροτερα απο αυτα που φανταστηκες...

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι ακριβως ερωτευτηκες; 2 μηνες μονο γραπτα μηνυματα, μπορει να συζητουσες με καμια θεια μου και να μην το ξερεις...
    επισης, στην ηλικια που ειναι, μπορει να ειναι παντρεμενος με 3 παιδια. δεν μπορεις να ξερεις απολυτως τπτ γι αυτον μεσα απο γραπτα μηνυματα. αν ηδη εχεις υποψιες οτι σου ελεγε καποια ψεματα, μπορει να ειναι ακομα χειροτερα απο αυτα που φανταστηκες...
    Σωστά!Δεν ξέρω..νιώθω πλέον να τον σιχαίνομαι,μου δημιουργεί πολύ άσχημα συναισθήματα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Amazona17 View Post
    Σωστά!Δεν ξέρω..νιώθω πλέον να τον σιχαίνομαι,μου δημιουργεί πολύ άσχημα συναισθήματα.
    Ζήτησες το link τις ομαδικής?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    301
    Και εγώ έχω ερωτευτεί μέσω διαδικτύου μια κατσαρόλα , δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ , αλλά στο γιουτουμπ μου δείχνει ότι βράζει τα χόρτα , καταπληκτικα ....τι λες να συνεχίσω να βλέπω τέτοια βιντεάκια η' να το κόψω μαχαίρι ...?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    455
    Κάποιοι άνδρες μπορεί να ψάχνουν γυναίκα παραδοσιακή, του σπιτιού, της εκκλησίας, να μαγειρεύει και να μην δουλεύει, να θέλει να του μεγαλώσει τους απογόνους. Εμπειρία με άνδρα δεν είναι απαγορευτικό η να χωρίσεις ακόμα και παιδί να είχες. Όμως 3 σχέσεις μέχρι την ηλικία σου και να πας για 4ο, ο άνθρωπος θα σκέφτηκε πως δεν τον παίρνει ο χρόνος να μπλέξει μαζί σου. Ίσως να θέλει μέχρι τα 40 να έχει παντρευτεί και να κάνει παιδί. Αν θες να κάνεις την τελευταία κίνηση σου θα πρέπει να του γράψεις τι θες να κάνεις μαζί του αν τον βλέπεις σοβαρά πρέπει να τον γνωρίσεις αληθινά ζωντανά και αν θες άμεσα οικογένεια να του το πεις.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Ζήτησες το link τις ομαδικής?
    Ναι.Πως μπαίνουμε;

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    Και εγώ έχω ερωτευτεί μέσω διαδικτύου μια κατσαρόλα , δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ , αλλά στο γιουτουμπ μου δείχνει ότι βράζει τα χόρτα , καταπληκτικα ....τι λες να συνεχίσω να βλέπω τέτοια βιντεάκια η' να το κόψω μαχαίρι ...?
    Όχι γιατί μπορεί να μάθεις καινούργιες συνταγές!

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Κάποιοι άνδρες μπορεί να ψάχνουν γυναίκα παραδοσιακή, του σπιτιού, της εκκλησίας, να μαγειρεύει και να μην δουλεύει, να θέλει να του μεγαλώσει τους απογόνους. Εμπειρία με άνδρα δεν είναι απαγορευτικό η να χωρίσεις ακόμα και παιδί να είχες. Όμως 3 σχέσεις μέχρι την ηλικία σου και να πας για 4ο, ο άνθρωπος θα σκέφτηκε πως δεν τον παίρνει ο χρόνος να μπλέξει μαζί σου. Ίσως να θέλει μέχρι τα 40 να έχει παντρευτεί και να κάνει παιδί. Αν θες να κάνεις την τελευταία κίνηση σου θα πρέπει να του γράψεις τι θες να κάνεις μαζί του αν τον βλέπεις σοβαρά πρέπει να τον γνωρίσεις αληθινά ζωντανά και αν θες άμεσα οικογένεια να του το πεις.
    Δεν το σκέφτηκε,γιατί δεν του είπα συγκεκριμένα ότι έχω κάνει 3σχεσεις συνολικά μέχρι τώρα στην ζωή μου.Λες όμως να έπαιζε τόσο σημαντικό ρόλο γιαυτον;Αυτό που λες με προβληματίζει αρκετά.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    455
    Δεν γίνεται να ήθελε και να μην μπόρεσε να βρεί καμία. Ίσως να μην ήταν καλά τα οικονομικά του ή να είχε σε προτεραιότητα τους γονείς του και να παρα μεγάλωσε.
    Αν έψαχνε γυναίκα όπως αυτές που κυκλοφορούν έξω και είναι διαθέσιμες όσο χάλια και να ήταν θα έβρισκε. Για να μην ζήτησε να προχωρήσει η σχέση σας δείχνει πως δεν καίγεται να βρεί γυναίκα για σεξ , ίσως θέλει επικοινωνία, συντροφιά να βρεί μια που να ταιριάζουν σε πολλά να έχουν κοινά ενδιαφέροντα. Μήπως έγραψες για τον προηγούμενο οτι ήταν μαμακιας, τσιγκούνης, φτωχός, δεν σε έβγαζε έξω, και αφιέρωνε χρόνο σε φίλους, δουλειά, τηλεόραση ?
    Ίσως δεν νιώθει ο ίδιος άξιος να τα φτιάξει μαζί , αν είσαι δυναμική γυναίκα δραστήρια και αυτός δεν έχει αυτοπεποίθηση.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,899
    Κ ήθελε κ βρήκε αλλά σεξ δεν έκανε δεν μπορούσε τόσο συχνά κ τον άφηναν να φύγει οι γυναίκες χωρια που δεν είχε λεφτά αυτό διορθώνετε η προσωπικότητα δεν διορθώνεται έχει πρόβλημα με λίγα λόγια

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κ ήθελε κ βρήκε αλλά σεξ δεν έκανε δεν μπορούσε τόσο συχνά κ τον άφηναν να φύγει οι γυναίκες χωρια που δεν είχε λεφτά αυτό διορθώνετε η προσωπικότητα δεν διορθώνεται έχει πρόβλημα με λίγα λόγια
    Σε ποιον αναφέρεσαι;

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Jun 2024
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κ ήθελε κ βρήκε αλλά σεξ δεν έκανε δεν μπορούσε τόσο συχνά κ τον άφηναν να φύγει οι γυναίκες χωρια που δεν είχε λεφτά αυτό διορθώνετε η προσωπικότητα δεν διορθώνεται έχει πρόβλημα με λίγα λόγια
    Τον γνωρίζεις ;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχοθεραπεία μέσω διαδικτυου
    By ariana in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 1
    Last Post: 20-03-2020, 14:20
  2. Replies: 2
    Last Post: 31-12-2019, 09:28
  3. Replies: 8
    Last Post: 05-10-2009, 02:45
  4. Γνωσιακή-Συμπεριφορική Ψυχοθεραπεία μέσω διαδικτύου
    By alex30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 06-08-2006, 15:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •