Συναντηση με krino και liber και ενα αγνωστο παλιο μελος. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 30 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 446
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  2. #32
    o πασακιπακος και το χαρεμι του
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αισθανομαι...βασιλικα...μα καλα ποιος ειμαι:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    πονηρουλη κιπ

    καλη φαση ε θα κουφανετε κοσμο
    Dum spiro spero (?)

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    κοριτισια θα ηθελα πολυ να βγενατε 2-3 κοπελες μαζι του να τριβουν τα ματι α τους οι βλακες εκει.δεν θα με ενοιαζε αρκει να τον κανει ευτηχησμενο αυτο.στα τσακιδια η ζηλεια :P και να του χαιδευετε τα μαλια κλπ να τρελλαθουν ολοι τους.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παντως κιπ αν εισουν αποκορυστικος οπως νομιζες δεν θα περναγες καλα.θα εισουν ευχαρηστος γιαυτο περασες ωραια.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    και πανο χεσεμε με τον καζαντζακη.δεν ειμαι απογονος οτε γνησια κρητηκια.οι προγονοι μ ηταν μικρασιατες.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Χαίρομαι που συναντηθήκατε παιδιά...Μπράβο!!!

    Αυτός είναι τελικά ένας ακόμη λόγος που κάνει το φόρουμ τόσο όμορφο

    Τελικά το νετ δεν αποξενώνει τους ανθρώπους. Μας ενώνει, όταν το χρησιμοποιούμε με καρδιά και ψυχή.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    αχ βρε ανωνυμη ποσο σωστα το γραφεις.ακριβως αυτο.δεν ειναι το μεσο το προβλημα αλλα το πως διαλεγουμε να το χρησιμοποιησουμε
    Dum spiro spero (?)

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by anwnimi
    Χαίρομαι που συναντηθήκατε παιδιά...Μπράβο!!!

    Αυτός είναι τελικά ένας ακόμη λόγος που κάνει το φόρουμ τόσο όμορφο

    Τελικά το νετ δεν αποξενώνει τους ανθρώπους. Μας ενώνει, όταν το χρησιμοποιούμε με καρδιά και ψυχή.

    σοφη η ανωνυμουλα μας.σας νιωθω και γω τοσο κοντα μου και σας αγαπαω οσο το επιτρεπει το δυκτιο.μακαρι να μασταν μια παρεουλα ολοι μαζι.θα ενιωθα υπεροχα σαν οικογενεια.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Κορίτσια το πιστεύετε ότι μέσα από εδώ μέσα εξελίχθηκα;
    Έγινα πιο ευαισθητοποιημένη, έμαθα τόσα πράγματα από όλους εσάς, είτε πάνω στα προβλήματα της ανθρώπινης ψυχής είτε σε οτιδήποτε προβληματισμό... Νομίζω πως θα ήμουν ένας διαφορετικός άνθρωπος χωρίς αυτό το φόρουμ, δεν ξέρω...

    Υπήρξαν φάσεις που δεν είχα άνθρωπο να μιλήσω είτε γιατί δε θα με ένιωθε είτε γιατί είχαν φύγει όλοι και αυτό εδώ μέσα με κράτησε. Ήξερα πως όποτε κι αν γράψω θα βρεθεί κάποιος να με ακούσει και να μου πει μια γλυκιά κουβέντα...

    Ρε παιδιά πραγματικά αξίζει να γνωριζόμαστε και πραγματικά μεταξύ μας...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  12. #42
    Originally posted by anwnimi
    Κορίτσια το πιστεύετε ότι μέσα από εδώ μέσα εξελίχθηκα;
    Έγινα πιο ευαισθητοποιημένη, έμαθα τόσα πράγματα από όλους εσάς, είτε πάνω στα προβλήματα της ανθρώπινης ψυχής είτε σε οτιδήποτε προβληματισμό... Νομίζω πως θα ήμουν ένας διαφορετικός άνθρωπος χωρίς αυτό το φόρουμ, δεν ξέρω...

    Υπήρξαν φάσεις που δεν είχα άνθρωπο να μιλήσω είτε γιατί δε θα με ένιωθε είτε γιατί είχαν φύγει όλοι και αυτό εδώ μέσα με κράτησε. Ήξερα πως όποτε κι αν γράψω θα βρεθεί κάποιος να με ακούσει και να μου πει μια γλυκιά κουβέντα...

    Ρε παιδιά πραγματικά αξίζει να γνωριζόμαστε και πραγματικά μεταξύ μας...

    οφείλω να ομολογήσω πως και μένα με άλλαξε....με βοήθησε όταν πέρναγα πολύ δύσκολα με τη μαμά και με μαλάκωσε πολύ σε μερικά πράγματα απέναντι σε άλλους ανθρώπους...εύχομαι όλοι να έχουν πάρει από εδώ μέσα....

  13. #43
    Originally posted by anwnimi
    Κορίτσια το πιστεύετε ότι μέσα από εδώ μέσα εξελίχθηκα;
    Έγινα πιο ευαισθητοποιημένη, έμαθα τόσα πράγματα από όλους εσάς, είτε πάνω στα προβλήματα της ανθρώπινης ψυχής είτε σε οτιδήποτε προβληματισμό... Νομίζω πως θα ήμουν ένας διαφορετικός άνθρωπος χωρίς αυτό το φόρουμ, δεν ξέρω...

    Υπήρξαν φάσεις που δεν είχα άνθρωπο να μιλήσω είτε γιατί δε θα με ένιωθε είτε γιατί είχαν φύγει όλοι και αυτό εδώ μέσα με κράτησε. Ήξερα πως όποτε κι αν γράψω θα βρεθεί κάποιος να με ακούσει και να μου πει μια γλυκιά κουβέντα...

    Ρε παιδιά πραγματικά αξίζει να γνωριζόμαστε και πραγματικά μεταξύ μας...


    ετσι ακριβως
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    καταλαβαινω πολυ καλα τι εννοεις ανωνυμη .. κι οι δυο μας σαν παλιες εδω εχουμ δει το φορουμ σε διαφορες φασεις.. καποιες φορες μας στεναχωρησε καποιες μας εδωσε δυναμη οταν τη χρειαζομασταν
    Dum spiro spero (?)

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Στην παρεα ηταν και τριτο ατομο που εμπαινε παλια εδω...αλλα ντραπηκα να ρωτησω για ψευδωνυμο μιας και δεν το αναφερε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 30 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •