υπνος και ανυσηχια.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    υπνος και ανυσηχια.

    καλημερα..παιδια δεν ειχα ποτε προβλημα με τον υπνο μ και στα μεγαλα αγχη διαβαζα κανενα βιβλιο..τωρα δεν εχω αυπνιες απλα τον τελ.καιρο κανω περιεργο και ανυσηχο υπνο βεβεια κοιμαμαι αργα και κουραζομαι καμια φορα ισως να φταει αυτοο..ετσι αναγκαζομαι να κοιμηθω το μεσημερι και τοτε βλεπω ασχημα ονειρα για τον φιλο μου...μετα ξυπναω...παω να κοιμηθω το βραδυ δεν ειμαι τοσο κουρασμενη βλεπω και τα ονειρα παλι και ξυπναω για κανα δεκαλεπτο..ευτυχως κοιμαμαι παλι μετα αλλα οταν ξυπναω δνε ειμαι φρεσκια..ελπιζω να το περιεργραψα οπως μπορω καλυτερα..

  2. #2
    πριν κοιμηθεις πιες εν τσαγακι χααλαρωτικο εδικα για υπνο:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    οχι τσαι και καφες πριν τον υπνο.... χαμομηλι καλυτερα ι τιλιο.... τα ιδια συμπτωματα ειχα πριν καμια βδομαδα ειχα ψηλο ανυσηχω υπνο.... τωρα καπως φτιαχνει χαμομηλι πριν τον υπνο επερνα... θα χαλαρωσεις καπως..

  4. #4
    χαμομηλι,βαλεριανα,μελισσο χορτο:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    και λουιζα!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    βαλεριαναααα πρεπει να ερχεσε σε καταασταση nirvana χεχε ειχε παρει μια φιλη μια φορα και ηταν τρεις λαλουν και δυο χορευουν xaxa

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    πολυ ευκολα επηρεαζεται η φιλη σου.ειπαμε..δεν ειναι και stendon.

  8. #8
    χι χι ελα μωρε μια απλη ηρεμο-υπνηλια φερνει:):):)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    117
    ττο ειχε παρει εν ωρα δουλειασ μαλλον γιαυτο χαχαχα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Κα εγώ που έκανα μια ανάμειξη με όλα αυτά τίποτε δεν έβγαλα.Βέβαια εγώ με τον ύπνο έχω πάρει διαζύγιο

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •