αισθηματικο προβλημα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703

    αισθηματικο προβλημα...

    αγαπητοι συμφορουμητες, εχω ενα προβλημα και θα ηθελα την συμβουλη σας.

    μιλαμε τελευταια με ενα παιδι απο την πρωην σχολη μου(με τον οποιο ειχαμε χαθει).τωρα βρισκεται θεσσαλονικη για ξεκουραση αλλα στο τελος του μηνα ερχεται παλι αθηνα για να συνεχισει το mba του. μου εχει προτεινει να βγουμε για καφε,οταν με το καλο επιστρεψει.

    εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα εμφανισιακα και ελπιζω να αρεσω και σε εκεινον.το προβλημα ειναι οτι απ\'οσο θυμαμαι ειναι καπως \"αταχτουλης\".δλδ γενικως \"ψαχνεται\".(μεσω irc και γενικως...)

    του εκανα την ερωτηση \"εχεις καποια σταθερη σχεση?\" και η απαντηση του ηταν πλαγια... \"ειμαι υπερ των σταθερων σχεσεων,αλλα δεν ειναι παντα ευκολο να επιτευχθουν\".

    επισης του εκανα την ερωτηση στην θεσσαλονικη εισαι για γκομενοδουλεια η ξεκουραση και μου απαντησε \"και για τα δυο\"

    εγω τωρα τι συμπερασμα να βγαλω???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Οτι ο ανθρωπος γενικα ψαχνεται , στο ειπε κιολας.. και για τα 2...

    Εγω θα σου προτεινα να βγειτε για ενα καφεδακι οταν κατεβει και απο εκει και μετα συζητατε καλυτερα τι θελετε :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Συμπέρασμα ότι προς το παρόν δεν έχει κάτι σοβαρό στη ζωή του αλλά θα ήθελε αν προέκυπτε με κάποια που θα τον εμπνέει.
    Ε πας για έναν καφέ και βλέπεις...

  4. #4
    Originally posted by ferro
    αγαπητοι συμφορουμητες, εχω ενα προβλημα και θα ηθελα την συμβουλη σας.

    μιλαμε τελευταια με ενα παιδι απο την πρωην σχολη μου(με τον οποιο ειχαμε χαθει).τωρα βρισκεται θεσσαλονικη για ξεκουραση αλλα στο τελος του μηνα ερχεται παλι αθηνα για να συνεχισει το mba του. μου εχει προτεινει να βγουμε για καφε,οταν με το καλο επιστρεψει.

    εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα εμφανισιακα και ελπιζω να αρεσω και σε εκεινον.το προβλημα ειναι οτι απ\'οσο θυμαμαι ειναι καπως \"αταχτουλης\".δλδ γενικως \"ψαχνεται\".(μεσω irc και γενικως...)

    του εκανα την ερωτηση \"εχεις καποια σταθερη σχεση?\" και η απαντηση του ηταν πλαγια... \"ειμαι υπερ των σταθερων σχεσεων,αλλα δεν ειναι παντα ευκολο να επιτευχθουν\".

    επισης του εκανα την ερωτηση στην θεσσαλονικη εισαι για γκομενοδουλεια η ξεκουραση και μου απαντησε \"και για τα δυο\"

    εγω τωρα τι συμπερασμα να βγαλω???
    μαλλον την αληθεια λεει!
    πρωτα δοκιμαζεις και μετα αγοραζεις...
    με την βουλα που λενε και στην λαικη αγορα!
    γιατι δεν κανεις και συ το ιδιο?
    εχει καμμια σημασια αν κανεις λαθος επιλογη?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    Originally posted by mariap
    Οτι ο ανθρωπος γενικα ψαχνεται , στο ειπε κιολας.. και για τα 2...
    καλα για αυτο που μου πε οτι και καλα ειναι σαλονικα και για τα δυο δεν ειμαι απολυτα βεβαιη οτι ειναι αληθεια.
    απ\'οσων τον θυμαμαι λεει διαφορα κατα καιρους ψεματακια για να εντυπωσιασει.εξαλλου αν ηταν για γκομενοδουλεια εκει δεν θα περναγε τοσες ωρες στο irc και ιδιαιτερα στο \"hellas\" που οσοι εχει τυχει να ασχοληθειτε με irc ξερετε τι εστι hellas.
    ολα τα λιγουρια εκει μαζευονται....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Μπορει η κοπελα να δουλευει, και αυτος να βαριεται και δεν εχει τι να κανει, και οσο την περιμενει μπενει στο irc...

    Εγω θα σου ελεγα να εισαι και λιγο επιφυλακτικη, ιδιαιτερα αφου ειναι και μακρια :)

  7. #7
    Originally posted by ferro
    Originally posted by mariap
    Οτι ο ανθρωπος γενικα ψαχνεται , στο ειπε κιολας.. και για τα 2...
    καλα για αυτο που μου πε οτι και καλα ειναι σαλονικα και για τα δυο δεν ειμαι απολυτα βεβαιη οτι ειναι αληθεια.
    απ\'οσων τον θυμαμαι λεει διαφορα κατα καιρους ψεματακια για να εντυπωσιασει.εξαλλου αν ηταν για γκομενοδουλεια εκει δεν θα περναγε τοσες ωρες στο irc και ιδιαιτερα στο \"hellas\" που οσοι εχει τυχει να ασχοληθειτε με irc ξερετε τι εστι hellas.
    ολα τα λιγουρια εκει μαζευονται....

    φερο ....και ψέμματα να το είπε, σημασία έχει πως το είπε που σημαίνει πως είτε δεν το βλέπει ερωτικά μαζί σου, είτε πάει να το ξεκαθαρίσει από την αρχή για να μην τον πρήζεις μετά.
    Άποψη μου φυσικά...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by ferro
    Originally posted by mariap
    Οτι ο ανθρωπος γενικα ψαχνεται , στο ειπε κιολας.. και για τα 2...
    καλα για αυτο που μου πε οτι και καλα ειναι σαλονικα και για τα δυο δεν ειμαι απολυτα βεβαιη οτι ειναι αληθεια.
    απ\'οσων τον θυμαμαι λεει διαφορα κατα καιρους ψεματακια για να εντυπωσιασει.εξαλλου αν ηταν για γκομενοδουλεια εκει δεν θα περναγε τοσες ωρες στο irc και ιδιαιτερα στο \"hellas\" που οσοι εχει τυχει να ασχοληθειτε με irc ξερετε τι εστι hellas.
    ολα τα λιγουρια εκει μαζευονται....
    Πωπω τι μου θύμησες τώρα Φέρο.. έμπαινα πριν χρόνια αλλά σε ένα άλλο κανάλι.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    χμμμ μαλλον εχεις δικιο Θεοφανια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    Originally posted by weird
    Πωπω τι μου θύμησες τώρα Φέρο.. έμπαινα πριν χρόνια αλλά σε ένα άλλο κανάλι.
    χεχε.πλεον weird μου μπαινω απλα για να σκοτωσω τον χρονο μου.αλλα οχι σε αυτο το καναλι.σε αλλα πιο οικογενειακα που εχουν 5-6 ατομα ολα κι ολα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,843
    ξαναμπηκα στο θεμα σου για να δω γιατι δεν απαντησα ενω απανταω σε τοσα σχετικα θεματα.
    πολλες φορες, δεν απανταω γιατι εχω ηδη καλυφθει απο τις απαντησεις, οπως σε αυτο εδω για παραδειγμα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    it\'s ok remedy!
    να εισαι καλα!:)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Hellas στο irc...τι μου θυμισες τωρα τα νιατα μου:)
    Πολυ βαβουρα τελος παντων αυτο το καναλι lol και ειχα φτιαξει ενα γυναικειο nickname σε μια κοπελλα στα ΙΕΚ και ειδα οτι πεταγοντουσαν να τις μιλησουν κατα 10δες lol...τι γελιο ηταν αυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    ναι κιπ μου στο hellas η κατασταση ειναι δραμα...
    μπαινουν ολοι οι ανωμαλοι.
    οσες φορες μπηκα για να σκοτωσω τον χρονο μου το μετανιωσα.
    καλυτερα να μην σας πω το τι εχω ακουσει απο private messages εκει μεσα....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Originally posted by keep_walking
    Hellas στο irc...τι μου θυμισες τωρα τα νιατα μου:)
    Πολυ βαβουρα τελος παντων αυτο το καναλι lol
    Όντως...
    πω πόσα χρόνια περάσανε; Μεγαλώσαμε γμτ:(( :)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •