Η Ελλαδα απεκτησε ΤΟ εργαλειο επικοινωνιας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 251
  1. #1

    Η Ελλαδα απεκτησε ΤΟ εργαλειο επικοινωνιας

    Αγαπητοί μου φίλοι, σήμερα πετάω στα συνεφα!
    Μετά απο 7 μήνες σκληρή, καθημερινή δουλια , πάνω απο 10 ώρες, είδα την δουλειά μου να φαίνεται ήδη στο διαδίκτυο!
    Κατάφερα να μεταφράσω και να βάλω την γλώσσα μας στην πιο εξελιγμένη παγκοσμίως μορφή διαδικτυακών γνωριμιων του παγκοσμίου οργανισμού για σχέσης διαδικτύου!
    Μια νεα πλατφόρμα ανοιχτή σε όποιον θέλει να γίνει συνεργατης
    και να φέρει σε καθε ελληνικό σπίτι στον πλανήτη, πάνω απο 3.000.000 ανθρώπους που όπως και εσείς και εγώ , ονειρεύονταν μια μέρα να βρουν τον ιδανικό σύντροφό τους με την χρήση της τεχνολογικής εξέλιξης και της ψυχολογίας , αλλά και των άλλων κοινωνικών επιστημών...
    Κατά την γνώμη σας , τι ειναι αυτο που μεχρι σήμερα στάθηκε εμπόδιο στην ευτυχίας σας?

    1. Ο χαρακτηρας σας

    2.Η διάθεσή και τα ενδιαφέροντά σας

    3. Η σεξουαλικότητά σας

    4. Το πεπρωμένο σας [για όσους πιστεύουν στα ζώδια και τον ωροσκόπο]

    Όλα αυτά τα 4 στοιχεία, επιστέγασμα της ανθρώπινης σοφίας πολλών αιώνων Πολιτισμού , γίνονται παχνιδακι όταν οι επιστημονες της πληροφορικής και οι αντίστοιχοι των κοινωνικών επιστημών, ενώνουν τις δυνάμεις τους , με ένα και μοναδικό στόχο....
    Να βρουν μέσω διαδικτύου τον τρόπο να σας κανουν να βρείτε το ταίρι σας ...
    Γιατί οσο κι αν προσπάθησε ο άνθρωπος, να αναπτύξει την ατομικότητα του , η φύση μας προίκισε με την γενετήσια ορμή και την κοινωνικότητα , για να μπορούμε να ζούμε μαζί με τους άλλους. και να την αναπαράγουμε...
    Άνοιξα 2 διαφορετικές πλατφόρμες

    Σεξ για Ελληνες

    Για καθε Ελληνα σε αυτο τον πλανήτη , όπου κι αν ζει να χρησιμοποιήσει αυτο το εργαλείο επικοινωνιας ,για να βρει το ταίρι του , για τον έρωτα την φιλία η τον γάμο...

    και το
    Σεξ για ώριμους Ελληνες
    γιαυτους που σήμερα , απόμαχοι της ζωης , συνταξιούχοι
    η χήροι , μαραζώνουν στην απομόνωση και την μοναξιά έχοντας χάσει καθε ελπίδα, ίσως για ένα καλύτερο μέλλον.
    Είτε έχετε ήδη δικά σας σαιτ , είτε απλά θέλετε τώρα να ξεκινήσετε να φτιάξετε, η πλατφόρμα ειναι ανοιχτή για όλους στην γλώσσα μας !
    Μα πάνω απο όλα όμως, ειναι ανοιχτή για σας , που νοιώθετε μόνοι και ψαχνετε να βρείτε ένα σύντροφο των ονείρων σας ,ένα ανθρώπινο χάδι στην μοναξιά σας !
    Χαρείτε τα ! Είναι δικά σας !
    Υ.Γ Συγχωρήστε κάποιες μικρο ατέλειες, γιατί συνεργάζονται άνθρωποι απο πολλές Χώρες του κόσμου, μέσω διαδικτύου και ίσως πάρει καιρό για να μπουν όλα σε τάξη...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χμμμ καμια σελιδα να πουλαν φουσκωτες κουκλες υπαρχει;και εχω τις εξης ερωτησεις,οταν λες ανθρωπινο χαδι τι ακριβως εννοεις;οταν λες ειναι δικα μας εννοεις θα τσιμπησουμε και εμεις λιγο παραδακι;η διαθεση μας ειναι επιστεγασμα της ανθρωπινης φιλοσοφιας ποσων αιωνων ακριβως γιατι μπερδευομαι με τις ημερομηνιες.τι εννοεις οταν λες να γινουμε συνεργατες;σε ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σου ;)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Αχ βρε Πάνο που την βρίσκεις την όρεξη;εμείς οι δυο είμαστε οι μεγαλύτεροι σε ηλικία ας σοβαρευτούμε λίγο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    γιωτα μπορεις και εσυ τωρα βρε,ΤΩΡΑ εγινε Η σελιδα,ΤΟ εργαλειο (πιο απο ολα) ....μια σελιδα που κρυβει κινεζικο πολιτισμο και 3000000 ανθρωποι θα τα βγαλουν ολα στη φορα και οποιον παρει ο χαρος ;).μισο να φτιαξω μια σελιδα για προφυλακτικα,προλαβαινω δεν προλαβαινω ... ;) και αλλη μια ερωτηση,οταν λες ενωσατε τις δυναμεις πως ακριβως τις ενωσατε;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Aυτός ο άνθρωπος τελικά μ\'αρέσει πολύ. Πού το βρίσκετε τόσο κέφι και ενθουσιασμό ? θα μου δανείσετε μια σταλιά ? Κρίμα που δεν είστε Αθήνα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    βελβετ χεχεχε,αμα μπαινεις καθε μερα στη σελιδα κερδιζεις και ενα σεξ για ωριμους δωρεαν ;) και αλλη ερωτηση,στα 2 το ενα ειναι δωρο;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Αντε με έκανες και γέλασα και δεν είμαι στις καλές μου σήμερα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    γιωτα μη γελας βρε και χανεις χρονο,ισα ισα που προλαβαινεις να παρεις εναν απο τους 3.000.000.αν αργησεις ακομα λιγο δεν θα περισεψει ουτε ενας για σενα ;) και αλλη ερωτηση,η πλατφορμα ποσο ανοιχτη ειναι ακριβως; ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Δεν γράφεις συχνά αλλά \'οταν το κάνεις πετάς κάτι πετυχημένα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Originally posted by πανος12345
    Κατάφερα να μεταφράσω και να βάλω την γλώσσα μας στην πιο εξελιγμένη παγκοσμίως μορφή διαδικτυακών γνωριμιων του παγκοσμίου οργανισμού για σχέσης διαδικτύου!
    που ακριβως εβαλε τη γλωσσα μας;χμμμ,να παρεξηγηθω τωρα;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    αν ειναι οπως εκεινο με τις αναλατες συνταγες..τι να πω...
    Dum spiro spero (?)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ελενα δοκιμασε και πες μας,ψοφαμε για ενημερωση ;) και αλλη ερωτηση,αν μπω στο σεξ για ελληνες και το αλλο μου μισο στο σεξ για ωριμους ελληνες θα βρεθουμε μεταξυ μας;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    αυτο μου ελειπε τι να σου πω...
    Dum spiro spero (?)

  14. #14
    Originally posted by Empneustns
    χμμμ καμια σελιδα να πουλαν φουσκωτες κουκλες υπαρχει;
    ρωτα να σου πουν αυτοι που ασχολουνται με τα πλαστικα
    και εχω τις εξης ερωτησεις,οταν λες ανθρωπινο χαδι τι ακριβως εννοεις;
    ανθρωπινο χαδι ειναι καθε μορφης επαφη με καποιον με τον οποιον εχεις κοινα σημεια στον χαρακτηρα , στην διαθεση , στην σεξουαλικοτητα και στο πεπρωμενο σου [για οσους πιστευουν στα ζωδια]
    Οταν υπαρχει τροπος να ερθεις σε επαφη μαζι του , αφου πρωτα καταφερεις [αν καταφερεις!] να τον βρεις , καθε του λεξη ειναι μια επιβεβαιωση για σενα και κινητρο για να γνωριστειτε καλυτερα και να δημιουργησης οικογενεια η ενα κυκλο φιλων και να βγεις απο την απομονωση σου
    οταν λες ειναι δικα μας εννοεις θα τσιμπησουμε και εμεις λιγο παραδακι;
    αν αυτο που σε ενδιαφερει απο το ιντερνετ ειναι να βρεις ενα νεο επαγγελμα ναι! ειναι μια πλατφορμα δημιουργιας απεριοριστου αριθμου σαιτ στην γλωσσα μας ...
    η διαθεση μας ειναι επιστεγασμα της ανθρωπινης φιλοσοφιας ποσων αιωνων ακριβως γιατι μπερδευομαι με τις ημερομηνιες.
    η διάθεσή σου ειναι μεν στιγμιαία , αλλα η πεποιθηση οτι η μερα γεννησης σου , επηρεαζεται απο την κινηση των πλανητων , ξεκινα απο την Δυναστειακη Αιγυπτο!!!!!!!!Στα δικα μας μιλαω , στην Μεσογειο , γιατι στην Ινδια η την Κινα ισως απο παλιότερα ακομα ...
    τι εννοεις οταν λες να γινουμε συνεργατες;
    πηγαινε στο λινκ που γραφει συνεργατες και θα καταλαβεις τα παντα στα Ελληνικα!
    σε ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σου ;)
    Ο χρονος μου απο το 1974 που αποφασισα να ασχοληθω με την Ψυχολογια ηταν διατεταγμενος να εξυπηρετει μονο κοινωνικες αναγκες και εξ αυτων να μπορω να κερδιζω το ψωμι μου! Γιαυτο μην νοιωθεις καμμια απολυτως υποχρεωση αν καπου βοηθησω σε κατι σχετικο ειτε με το επαγγελμα , ειτε με την ευτυχια σου

  15. #15
    Originally posted by Helena
    αν ειναι οπως εκεινο με τις αναλατες συνταγες..τι να πω...
    εκεινο ηταν για τους πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ δυσκολους Ελενη! Αυτους που πρωτα θα φανε τα αναλατα και μετα θα βυζανουν την μανα τους! ακομα και στα 60 τους χρονια παντρεμενοι και με παιδια....
    Υ.Γ το ιντερνετ ειναι γεματο εκπληξεις ετσι?
    Ομως δεν εχει καμμια σχεση ο αγας με το αυγας....
    Δεν λειπει μονο το γραμμα υ απο το δευτερο .....

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •