Γιατί οι άντρες πληγώνουν τις γυναίκες ενώ τους δίνουν τα πάντα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 82
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2024
    Posts
    5

    Γιατί οι άντρες πληγώνουν τις γυναίκες ενώ τους δίνουν τα πάντα;

    Ο τίτλος και μόνο είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικός πιστεύω... Γιατί συμβαίνει κάτι τέτοιο; Όταν σου λέει ότι σε όλα είσαι σωστή δηλαδή εκεί όταν σε χρειάζεται, να τον νοιάζεσαι, να τον φροντίζεις, να τον στηρίζεις παντού και σε όλα, στις πιο προσωπικές στιγμές φοβερή χημεία και παρόλα αυτά να σε πληγώνει.. Γιατί;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    518
    Δεν υπάρχει τέτοια γυναίκα! Τα λέει για να σε εκμεταλλεύεται. Σωστή επαγγελματίας, του προσφέρεις δωρεά υπηρεσίες και σε χρησιμοποιεί για βιτρίνα να σε επιδεικνύει ως απόκτημα. Εσύ τι κερδίζεις από εκείνον?
    Αν δε σε εκτιμάει τώρα που σε έχει μόνο όταν σε χάσει θα καταλάβει τι έχασε, σε θεωρεί δεδομένη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,403
    "Δεν φταις εσυ, εγω φταιω " λενε συνηθως αυτοι που εχουν αλλες επιλογες και εσυ δεν εισαι η πρωτη τους επιλογη. Κρατουσες το κρεβατι ζεστο για καποια αλλη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,482
    πολύ αοριστο το θέτεις.
    εννοείς ότι έλεγε τα ίδια και αλλού;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    422
    Quote Originally Posted by Chrysel View Post
    Ο τίτλος και μόνο είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικός πιστεύω... Γιατί συμβαίνει κάτι τέτοιο; Όταν σου λέει ότι σε όλα είσαι σωστή δηλαδή εκεί όταν σε χρειάζεται, να τον νοιάζεσαι, να τον φροντίζεις, να τον στηρίζεις παντού και σε όλα, στις πιο προσωπικές στιγμές φοβερή χημεία και παρόλα αυτά να σε πληγώνει.. Γιατί;
    Θέλεις να μας εξηγήσεις "" το πληγώνει "" ? Δεν σε πάει Βενετία το σουκου ? Δεν σου πήρε δώρο στην γιορτή σου την νέα σειρά καλλυντικών? Δεν έχει κάνει προπαραγγελια το νέο ιφον16ΜΑΧ ? μηπως ο ανεκδιηγητος δεν συμπαθεί την κολλητή σου, ξαδέρφη γουατεβερ και δεν βγαίνετε όλοι μαζί να ανοίγει πελβεντερε ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2022
    Posts
    127
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    Θέλεις να μας εξηγήσεις "" το πληγώνει "" ? Δεν σε πάει Βενετία το σουκου ? Δεν σου πήρε δώρο στην γιορτή σου την νέα σειρά καλλυντικών? Δεν έχει κάνει προπαραγγελια το νέο ιφον16ΜΑΧ ? μηπως ο ανεκδιηγητος δεν συμπαθεί την κολλητή σου, ξαδέρφη γουατεβερ και δεν βγαίνετε όλοι μαζί να ανοίγει πελβεντερε ?
    Γιαυτο καλύτερα αυτές του Παντείου που είναι και ολιγαρκείς. Τι ζητανε πια... που να μπλέκεις αλλού

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    474
    Quote Originally Posted by Chrysel View Post
    Γιατί οι άντρες πληγώνουν τις γυναίκες ενώ τους δίνουν τα πάντα;.. Γιατί;
    αυτό ισχύει. ανεξαρτήτου φύλου όμως.

    δεν ισχύει μόνο στις διαπροσωπικές και προσωπικές και ερωτικές σχέσεις αλλά σε κάθε τύπου σχέση μεταξύ των ανθρώπων..

    φαινομενικά φαίνεται παράδοξο και πικραίνει πάρα πολύ αυτόν που δίνει τα περισσότερα...

    ψυχολογικά όμως εξηγείται...:

    λέγεται ορμή θανάτου και jouissance

    υπάρχουν άνθρωποι που βαριούνται το καλό και το πολύ καλό μάλιστα...

    μόνο αν βρεθούν δύο καλοί μπορεί να γίνει καλή η ιστορία

    σε κάθε άλλη περίπτωση ο άνθρωπος ο οποίος έχει σε υπέρ περίσσεια και μεγαλύτερη ορμή θανάτου θα σκοτώνει την πιο όμορφη ιστορία

    ...και έτσι γεμίζουν οι διπλές γραμμές με ανθρώπους οι οποίοι κάνουν στάση , βγαίνουν έξω και χορεύουν ένα ζεϊμπέκικο Πάνω στην άσφαλτο και συ με ύφοσ ψεύτικο...

    πληρώνουν την παράβαση και φωνάζουν στην ανθρωπότητα στην ιστορία στο παρόν, στο σύμπαν και στην ψυχή τους
    ότι σκότωσες την πιο όμορφη ιστορία

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    474
    Έτσι για να πω πως σε κέρδισα
    θα 'θελα μια φορά να σε πληγώσω
    εσύ να μου ζητάς όσα σου στέρησα
    και εγώ να μην μπορώ να σου τα δώσω

    ορισμένοι βέβαια κάνουν το ίδιο γιατί έτσι πιστεύουν ότι κερδίζουν!!!

    αν είναι δυνατόν!!!

    ξεχνώντας βέβαια ή μην έχοντας σκεφτεί ....ότι σε μια ζωή χαμένη κανένας δε νικά

    κατά βάση ανώριμοι που προκαλούν το κάρμα και ...γυρίζει ο τροχός...


    η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή μωρό μου
    ... η ζωή είναι μεγάλη μην την κάνεις καρναβάλι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    422
    Quote Originally Posted by Sah View Post
    Γιαυτο καλύτερα αυτές του Παντείου που είναι και ολιγαρκείς. Τι ζητανε πια... που να μπλέκεις αλλού

    Η μισή Πάντειος είναι στο ινστα με ταγκ ...πσιχολοτζι , πσιχολοτζι, πσιχολοτζι ... Βιέννη, Βουδαπέστη, Βενετία , Άμστερνταμ, ... perfect sunrise at London...η άλλη μισή στο onlyfans μετά το Msc

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    474
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    Η μισή Πάντειος είναι στο ινστα με ταγκ ...πσιχολοτζι , πσιχολοτζι, πσιχολοτζι ... Βιέννη, Βουδαπέστη, Βενετία , Άμστερνταμ, ... perfect sunrise at London...η άλλη μισή στο onlyfans μετά το Msc
    τι είναι αυτά που λες????
    πιπέρι στο πληκτρολόγιο

    εννοείς εννοείς εννοείς ότι Η Πάντειος!
    Η Π-ά-ν-τ-ε-ι-ο-ς!!!

    βγάζει:
    ελαφριές
    κ π*******
    ?????????

    σοβαρά τώρα ?εμένα μου λέγανε ότι εκεί μέσα είναι η διανόηση της χώρας...
    από εκεί δεν βγαίνουνε ψυχολόγοι που παίρνουν 100€ την ώρα?
    με αγάπη βεβαίως βεβαίως για τον ...ασθενή

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,227
    Τζιοβάνι μιλα σε διαβάζω εγώ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,227
    Κ εσύ Διογένη

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    474
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κ εσύ Διογένη
    κ συ elis καλή συγκομιδή στις ελιές να έχεις

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,227
    Από τις ελιές παίρνω λεφτά έχω κάνει πολλές εργατικές δουλειές επειδή μικρός πήγαινα στους θειους μου στο χωριό πήγαινα μετά μεγάλος από φιλότιμο βαριόμουνα να κοιμάμαι σε 2 -3 μέρες 12ωρου ύπνου χόρταινα ύπνο κι είχα ενέργεια άμα σου πω τι έκανα θα σου πέσουν τα μαλλιά έχω παίξει βόλεϋ κ ποδόσφαιρο στο σχολείο από τα 18 κ μετά στοχοφορος Τηλεφωνητής ηλεκτρολόγος Ηλεκτρονικός μάστορας σε μικρούς κινητήρες εργαλείων αγροτικές δουλειές ξύλα κόψιμο μεταφορά μάζευα ελιές με μηχάνημα για 10 χρόνια τώρα είμαι βοηθός στον πατέρα μου έχω ενέργεια αλλά είμαι 100 κιλά κ δυσκολεύομαι κ κάνω τον βοηθό κουβαληματα καθάρισμα κάποτε έπλενα μηχανές έχω κάνει πολλά επειδή δεν ήξερα τι ήθελα έλεγα δουλειά να είναι κι ότι να είναι ξέρω αρκετά τεχνικά θέματα

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2024
    Posts
    5
    Ούτε καν... Ποτέ δε ζήτησα ή περίμενα υλικά αγαθά. Ένα χαμόγελο όταν επιστρέφω από τη δουλειά, μια ζεστή αγκαλιά, να έχει την ανάγκη να είναι κοντά μου κι όταν είναι να μην ασχολείται με μία οθόνη... Απλά πράγματα, αυτα έχουν αξία για μένα...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τελικα τι θελουν οι γυναικες απο τους αντρες ?
    By Babis1974 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 89
    Last Post: 12-08-2024, 20:20
  2. Replies: 432
    Last Post: 12-09-2016, 16:48
  3. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  4. 'Ελκονται οι καθημερινές γυναίκες από τους "φευγάτους" άντρες;
    By dimoskon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 10-05-2013, 06:46
  5. Γυναίκες και άντρες
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 08-06-2010, 07:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •