o - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 37 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 555

Thread: o

  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    krino, εισαι απεχτος...με εκανες να χαμογελασω...

    και βεβαια ειναι μακρυα απο μενα, τα συναισθηματα δεν γνωριζουν τιποτα...ηλικια, χωρα, χρωμα, φυλο...κτλ κτλ...και αλλοστε δεν το ειχα αναγκη να τον γοητευσω γιατι ημουν ξεκαθαρη οτι και να ηθελε δεν θα υπηρχε μελλον...αλλα δεν ειναι ομορφο να ξερεις οτι αξιζεις τοσα πολλα για καποιον...αυτο ηθελα να δωσω και οχι να πληγωνομαστε...να ειμαστε κατι ανωτερο απο το καθημερινο...και να ξερουν και οι δυο τα παντα για τον αλλον...

    Εχεις δικιο με το ποστ σου...

    Ξερεις τελικα ενα ηταν το λαθος και οσο μιλαω και βγαζω πραγματα στο εξω κοσμο γινεται πιο ξεκαθαρο...οτι μιλουσα με τον ιδιο ανθρωπο γιαυτα που του ειπα και αλληλοπληγωνομασταν...νομι� �α οτι κανω σωστα αλλα ηταν το μεγαλυτερο λαθος μου...γιαυτο φτασαμε εδω που φτασαμε...με το να μιλαω με αλλους με εκανε να νιωθω πιο ηρεμη και παραλληλα δεν του δινω το βαρος που του εδινα...αυτη μαλλον ειναι η λυση...

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by anoiksi
    ....τι να σου πω δεν ξερω οσο αφορα αυτο που ρωτας, αφου δεν μου μιλαει για εκεινον πια, το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι ετεροφυλοφιλος τα αλλα ολα ειναι εικασιες...γιατι το ρωτας και επιμενεις τοσο;;

    Εχεις δικιο μαλλον εγινα πιεστικη...δεν το καταλαβα ομως και δεν μιλουσα με κανεναν εκτος απο τον ιδιο γιαυτα που νιωθω και αυτο ηταν λαθος...ναι εχεις μεγαλο δικιο και τωρα πια το καταλαβα, απλα δεν νομισα οτι θα μπορουσα να γινω πιεστικη...
    επιμενω τοσο, γιατι οταν δεν ειμαστε ερωτευμενοι, ακομα κι αν δεν μας εχει περασει εξ αρχης απ το μυαλο η ερωτικη σχεση με καποιον, ειμαστε ανοιχτοι στο καινουριο και υπαρχει πιθανοτητα εκ των υστερων η εστω μετα απο μια εκμυστηρευση απο τον αλλον, αν ειναι ψυχραιμος και δεν μας τα κανει τσουρεκια, να τον δουμε ερωτικα....
    δεν ειναι ολοι οι ερωτες κεραυνοβολοι....
    αλλα ακομα και να μην συμβει αυτο, δεν μας ενοχλει απαραιτητα να ειναι κοντα μας ενα ατομο ερωτευμενο μαζι μας....μπορει και να κολακευομαστε, αλλα σιγουρα δεν μας προκαλει ενοχληση, εφοσον ειναι ψυχραιμο και μας αφηνει να αναπνευουμε οσο χρειαζομαστε...

    οι λογοι που ενας αντρας δεν ενδιαφερεται για μια γυναικα ερωτικα ΜΕ ΤΠΤ, ειναι γιατι δεν του κανει καθολου σαν γυναικα, οχι αισθητικα απαραιτητα, αλλα παιζει και αυτο, κυριως σεξουαλικα (δεν υπαρχει ερωτικη χημεια), η γιατι ειναι ερωτευμενος με αλλη και δεν ενδιαφερεται , η γιατι ειναι ομοφυλοφιλος και δεν ενδιαφερεται ερωτικα για γυναικες ετσι κι αλλιως...

    σε ολες τις αλλες περιπτωσεις, υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερθει, ειτε απο την αρχη, ειτε στην πορεια μιας γνωριμιας....

    οποτε εξαιρωντας τις 2-3 προφανεις περιπτωσεις, του να ειναι δλδ σε μια σχεση ερωτευμενος η χωρις σχεση ερωτευμενος με αλλη, η να ειναι ομοφυλοφιλος, ξερεις εαν εχει ΚΑΝ νοημα να σκεφτεσαι οτι μπορει να εχει πιθθανοτητες μια σχεση με αυτον...
    ακομα, ξερεις, οτι δεν εχει ΚΑΝ να κανει με σενα η επιλογη του, εφοσον οσο ωραια και να ησουν, οσο ενδιαφερουσα, οσο καλη παρεα, δεν τον ενδιαφερεις γιατι δεν τον ενδιαφερει το φυλο σου η δεν τον ενδιαφερει καμια αλλη εκτος απο την αγαπημενη του...

    αληθεια, ποσο καιρο ειχατε την φιλικη σας σχεση?

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    οποιος εχει τη μυγα, μυγιαζεται εν τω μεταξυ...γνωστο αυτο τοις πασι.... :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

  4. #169
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy


    η γιατι ειναι ομοφυλοφιλος και δεν ενδιαφερεται ερωτικα για γυναικες ετσι κι αλλιως...

    αχχχ αυτα τα κοριτσα,
    τι τραβανε,
    που αγαπανε και αυτοι πανε και γινονται γκειδες.......


  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by krino
    Originally posted by Remedy


    η γιατι ειναι ομοφυλοφιλος και δεν ενδιαφερεται ερωτικα για γυναικες ετσι κι αλλιως...

    αχχχ αυτα τα κοριτσα,
    τι τραβανε,
    που αγαπανε και αυτοι πανε και γινονται γκειδες.......

    ο γκεης, γεννιεται, δεν γινεται, μουσιου

    εκτος απο αυτους που τους ξεγελασανε που ελεγε κι ενας υδραυλικος μου
    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by anoiksi
    ....τι να σου πω δεν ξερω οσο αφορα αυτο που ρωτας, αφου δεν μου μιλαει για εκεινον πια, το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι ετεροφυλοφιλος τα αλλα ολα ειναι εικασιες...γιατι το ρωτας και επιμενεις τοσο;;

    Εχεις δικιο μαλλον εγινα πιεστικη...δεν το καταλαβα ομως και δεν μιλουσα με κανεναν εκτος απο τον ιδιο γιαυτα που νιωθω και αυτο ηταν λαθος...ναι εχεις μεγαλο δικιο και τωρα πια το καταλαβα, απλα δεν νομισα οτι θα μπορουσα να γινω πιεστικη...


    επιμενω τοσο, γιατι οταν δεν ειμαστε ερωτευμενοι, ακομα κι αν δεν μας εχει περασει εξ αρχης απ το μυαλο η ερωτικη σχεση με καποιον, ειμαστε ανοιχτοι στο καινουριο και υπαρχει πιθανοτητα εκ των υστερων η εστω μετα απο μια εκμυστηρευση απο τον αλλον, αν ειναι ψυχραιμος και δεν μας τα κανει τσουρεκια, να τον δουμε ερωτικα....
    δεν ειναι ολοι οι ερωτες κεραυνοβολοι....
    αλλα ακομα και να μην συμβει αυτο, δεν μας ενοχλει απαραιτητα να ειναι κοντα μας ενα ατομο ερωτευμενο μαζι μας....μπορει και να κολακευομαστε, αλλα σιγουρα δεν μας προκαλει ενοχληση, εφοσον ειναι ψυχραιμο και μας αφηνει να αναπνευουμε οσο χρειαζομαστε...

    οι λογοι που ενας αντρας δεν ενδιαφερεται για μια γυναικα ερωτικα ΜΕ ΤΠΤ, ειναι γιατι δεν του κανει καθολου σαν γυναικα, οχι αισθητικα απαραιτητα, αλλα παιζει και αυτο, κυριως σεξουαλικα (δεν υπαρχει ερωτικη χημεια), η γιατι ειναι ερωτευμενος με αλλη και δεν ενδιαφερεται , η γιατι ειναι ομοφυλοφιλος και δεν ενδιαφερεται ερωτικα για γυναικες ετσι κι αλλιως...

    σε ολες τις αλλες περιπτωσεις, υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερθει, ειτε απο την αρχη, ειτε στην πορεια μιας γνωριμιας....

    οποτε εξαιρωντας τις 2-3 προφανεις περιπτωσεις, του να ειναι δλδ σε μια σχεση ερωτευμενος η χωρις σχεση ερωτευμενος με αλλη, η να ειναι ομοφυλοφιλος, ξερεις εαν εχει ΚΑΝ νοημα να σκεφτεσαι οτι μπορει να εχει πιθθανοτητες μια σχεση με αυτον...
    ακομα, ξερεις, οτι δεν εχει ΚΑΝ να κανει με σενα η επιλογη του, εφοσον οσο ωραια και να ησουν, οσο ενδιαφερουσα, οσο καλη παρεα, δεν τον ενδιαφερεις γιατι δεν τον ενδιαφερει το φυλο σου η δεν τον ενδιαφερει καμια αλλη εκτος απο την αγαπημενη του...

    αληθεια, ποσο καιρο ειχατε την φιλικη σας σχεση?
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι δεν του τα εκανα τσουρεκια οπως λες και εσυ....!!!!!!!Τουλαχιστον νομιζω οτι δεν ειναι ο τροπος μου αυτος...πολλα χρονια οσο αφορα την ερωτηση σου...οταν δεν του το ειχα πει και παρολαταυτα το αισθανομουν προσπαθησα να κανω σχεσεις και εκανα σεξ αν σε ενδιαφερει......απλα λογικο και ανθρωπινο δεν ειναι οταν σου πει καποιος οτι δεν σε βλεπει ερωτικα να χρειαζεσαι καποιο χρονο ωστε να το δεχτεις;;;Ανθρωπινο και φυσικο δεν ειναι να μην εχεις ορεξη για σεξ;;;
    Δεν ψαχνω να βρω λυσεις για το πως θα τον κανω να με ερωτευτει, ουτε για το πως θα ειμαι ελκυστικη για εκεινον...τροπο συνεννοησης ψαχνω...την ψυχολογικο τροπο δρασης επικοινωνιας...δεν ειμαι σε καποιο σιτε με ερωτικα απελπισμενους ανθρωπους γιαυτο και προσπαθησα να μην αναφερω τετοια στοιχεια, αλλα δεν γινοταν...την διεξοδο προσπαθω να βρω...με καταλαβαινεις;;;

    ευχαριστω παντως...

  7. #172
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy

    εκτος απο αυτους που τους ξεγελασανε που ελεγε κι ενας υδραυλικος μου
    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    μα για αυτες τις περιπτωσεις μιλαω και εγω....
    που εσεις οι αγνες ανυπατρες κορασιδες,
    παρασυροσαστε απο αυτα τα λαγνα λογια,
    και στο τελος ο αλλος αντι να ομολογησει την ομοφυλοφιλια του, σας πεταει ενα, οτι δεν εξιταρεται (δηθεν) απο την σχεση σας και τα γνωστα κουκουλωματα.....

    Αλλα ως γνωστον,
    εσεις δεν μασατε και τους ξεπροστιαζετε.


    Νομιζω τα ειπα ολα τωρα.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    αντε ρε, ειστε απιστευτοι και οι δυο, δεν παει να πει οτι επειδη δεν με βλεπει ερωτικα η οτι δεν θελει να κανει σεξ μαζι μου (αλλοστε πως, αφου δεν βλεπομαστε μεσω του ανεμου;; οτι ειναι γκει...αλλοστε και εγω δεν ειμαι καποια κουκλα, ειμαι τελειως νορμαλ που να μην μπορει να αντισταθει κανενας...:P:P:P...

    αλλα οτι δεν ειναι γινεται στις μερες μας δεν ειναι;;;Τσαμπα σπουδαζουν οι πλαστικοι...χαχα

    αντε με φτιαξατε...

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by anoiksi

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι δεν του τα εκανα τσουρεκια οπως λες και εσυ....!!!!!!!Τουλαχιστον νομιζω οτι δεν ειναι ο τροπος μου αυτος...πολλα χρονια οσο αφορα την ερωτηση σου...οταν δεν του το ειχα πει και παρολαταυτα το αισθανομουν προσπαθησα να κανω σχεσεις και εκανα σεξ αν σε ενδιαφερει......απλα λογικο και ανθρωπινο δεν ειναι οταν σου πει καποιος οτι δεν σε βλεπει ερωτικα να χρειαζεσαι καποιο χρονο ωστε να το δεχτεις;;;Ανθρωπινο και φυσικο δεν ειναι να μην εχεις ορεξη για σεξ;;;
    Δεν ψαχνω να βρω λυσεις για το πως θα τον κανω να με ερωτευτει, ουτε για το πως θα ειμαι ελκυστικη για εκεινον...τροπο συνεννοησης ψαχνω...την ψυχολογικο τροπο δρασης επικοινωνιας...δεν ειμαι σε καποιο σιτε με ερωτικα απελπισμενους ανθρωπους γιαυτο και προσπαθησα να μην αναφερω τετοια στοιχεια, αλλα δεν γινοταν...την διεξοδο προσπαθω να βρω...με καταλαβαινεις;;;

    ευχαριστω παντως...
    κι εγω θελω να το πιστευω

    και βεβαια ειναι φυσικο να μη μπορεις να λειτουργησεις με αλλον οταν εισαι ερωτευμενη με τον φιλο σου..
    εγω δεν ρωτησα για την δικη σου ζωη στην διαρκεια της σχεσης σας, αλλα για την δικη του..

    γιατι μια τοσο ενοχλημενη αντιδραση εκ μερους του, για μενα , την δικαιολογει η μια υπερβολικη πιεση εκ μερους σου, η το να ειναι αυτος τελειως αλλου ερωτικα...

    το καταλαβα οτι δεν απαιτουσες ερωτικη σχεση, μου το ξαναειπες, αλλα οπως σου ειπα και πριν, οταν το συναισθημα μας ειναι διογκωμενο, δεν απαιτουμε μονο με ξεκαθαρες κουβεντες, αλλα με την ολη σταση και συμπεριφορα μας (οπως οι εκνευρισμοι που περιεγραφες πριν και διαφορες αλλες αντιδρασεις που μονο ενοχληση προκαλουν και μονο φιλικες δεν ειναι)

    σε καθε περιπτωση, ευχομαι να παρεις την πιο ωφελιμη και ανωδυνη αποφαση, αλλα κυριως ευχομαι να ξεκολλησεις αν με ρωτας, μιας και οπως μου λες, η ιστορια αυτη τραβαει καποια χρονια και προφανως, δεν σε αφηνει να προχωρησεις...

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by krino
    Originally posted by Remedy

    εκτος απο αυτους που τους ξεγελασανε που ελεγε κι ενας υδραυλικος μου
    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    μα για αυτες τις περιπτωσεις μιλαω και εγω....
    που εσεις οι αγνες ανυπατρες κορασιδες,
    παρασυροσαστε απο αυτα τα λαγνα λογια,
    και στο τελος ο αλλος αντι να ομολογησει την ομοφυλοφιλια του, σας πεταει ενα, οτι δεν εξιταρεται (δηθεν) απο την σχεση σας και τα γνωστα κουκουλωματα.....

    Αλλα ως γνωστον,
    εσεις δεν μασατε και τους ξεπροστιαζετε.


    Νομιζω τα ειπα ολα τωρα.
    ξανα-μανα δεν καταλαβες (το αναμενομενον δηλαδη)....
    ο υδραυλικος δεν μιλουσε για ξεγελασμενες κορασιδες,αλλα για αντρες που τους ξεγελασαν ομοφυλοφιλοι και τους εκαναν ομοφυλοφιλους (μια ανυπαρκτη κατηγορια ανθρωπων δηλαδη, καθοτι ο ομοφυλοφιλος δεν γινεται απο ξεγελασμα ) ))))

    οσο για τις ανυπαντρες η ανυπαρκτες(δεν καταλαβα ποιο απ τα δυο γραφεις) κορασιδες, προσωπικα δεν μου εχει τυχει ποτε συντροφος-γκομενος-υποψηφιος να μου βγει ομοφυλοφιλος....οι ομοφυλοφιλοι συνανθρωποι κανουν μπαμ και μπουμ, ασχετως κουνηματων (απ το αλλο ποστ τα κουνηματα) για καποιον που κοβει το ματι του και δεν χρειαζεται να μπεις σε αλλου ειδους διαδικασιες μαζι τους πλην τις φιλικες, αν δεν το επιθυμεις.

  11. #176
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Remedy
    ξανα-μανα δεν καταλαβες (το αναμενομενον δηλαδη)....
    ο υδραυλικος δεν μιλουσε για ξεγελασμενες κορασιδες,αλλα για αντρες που τους ξεγελασαν ομοφυλοφιλοι και τους εκαναν ομοφυλοφιλους (μια ανυπαρκτη κατηγορια ανθρωπων δηλαδη, καθοτι ο ομοφυλοφιλος δεν γινεται απο ξεγελασμα ) ))))


    μου λες δηλαδη αν καταλαβα μια ιστορια που ειναι ανυπαρκτη?
    οχι σορρυ, αυτα δεν τα πιανω....




    οσο για τις ανυπαντρες η ανυπαρκτες(δεν καταλαβα ποιο απ τα δυο γραφεις) κορασιδες, προσωπικα δεν μου εχει τυχει ποτε συντροφος-γκομενος-υποψηφιος να μου βγει ομοφυλοφιλος....οι ομοφυλοφιλοι συνανθρωποι κανουν μπαμ και μπουμ, ασχετως κουνηματων (απ το αλλο ποστ τα κουνηματα) για καποιον που κοβει το ματι του και δεν χρειαζεται να μπεις σε αλλου ειδους διαδικασιες μαζι τους πλην τις φιλικες, αν δεν το επιθυμεις.


    δεν σου εχει βγει γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει.
    Ολα τα υπολοιπα ειναι ο γνωστος μυθος που μερικες εξυπνες εφευραν για να δικαιολογησουν την ανεπαρκεια τους.
    Ενας ανθρωπος ειτε ειναι ομο ειτε δεν ειναι.
    Αν ειναι δεν συναπτει ετερο σχεσεις.
    Αν δεν ειναι τοτε δεν υπαρχει θεμα.

    Αυτο που ισχυει ειναι σχεσεις - γαμος αλληλοκαλυψης,
    κατι που ομως ειναι αμοιβαια συμφωνια.

    Ενα ακομα μικρο ποσοστο,
    υπαρχει για ενα ανθρωπο που ειναι ΒΙ και εχει επιλογες και στα δυο φυλα, αυτο παλι ομως δεν το κανει ομοφυλοφιλο.



  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    τι γινεται στις περιπτωσεις οπου καποιος εχει τον γκομενο αλλα πρεπει να συστησει στη μανα και στους συγγενης γκομενα;;;Παντως μου διηγηθηκε μια τετοια ιστορια μια φιλη μου...και οντος αυτο στεκει...δεν ειναι;;;τουλαχιστον για την αρχη μεχρι να μαθευτει σε ολους...:P:P:P...προσωπικα δεν μου ετυχε...το μονο που μου ετυχε ηταν να πεσω σε εναν παρθενο:P:P:P

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by krino
    ........
    .......


    δεν σου εχει βγει γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει.
    Ολα τα υπολοιπα ειναι ο γνωστος μυθος που μερικες εξυπνες εφευραν για να δικαιολογησουν την ανεπαρκεια τους.
    Ενας ανθρωπος ειτε ειναι ομο ειτε δεν ειναι.
    Αν ειναι δεν συναπτει ετερο σχεσεις.
    Αν δεν ειναι τοτε δεν υπαρχει θεμα.

    Αυτο που ισχυει ειναι σχεσεις - γαμος αλληλοκαλυψης,
    κατι που ομως ειναι αμοιβαια συμφωνια.

    Ενα ακομα μικρο ποσοστο,
    υπαρχει για ενα ανθρωπο που ειναι ΒΙ και εχει επιλογες και στα δυο φυλα, αυτο παλι ομως δεν το κανει ομοφυλοφιλο.


    κρινο
    επειδη λογω της ηλικιας σου θεωρω οτι εχεις μια εμπειρια ζωης που δεν δικαιολογει τετοια αγνοια, απορω τι λογο εχεις να υποστηριζεις κατι τετοιο...
    δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο, εκτος του οτι για καποιο λογο προπαγανδιζεις την απριορι ειλικρινεια παντων και πασων των ομοφυλοφιλων!
    μα καλα..ειναι δυνατον, ολοι οι ομοφυλοφιλοι να ειναι ειλικρινεις στις προσωπικες τους σχεσεις????
    το ψεμα ειναι προνομιο των ετεροφυλοφιλων? σου φαινεται κατ αρχας λογικο αυτο που υποστηριζεις?

    η δεν σου ετυχε να γνωρισεις ομοφυλοφιλους που οχι απλα δεν παραδεχονται στους αλλους αυτο που τους συμβαινει, αλλα ουτε καν στον εαυτο τους, κοροιδευοντας συγγενεις φιλους και \"συντροφους\" μεχρι οσο τους παιρνει?

    αν τελος παντως δεν ετυχε εσυ να γνωρισεις τετοιους ανθρωπους εγω εχω πολλα παραδειγματα στο ευρυτερο περιβαλλον μου.

    ο φερετζες του π...., ως γνωστον, δεν ειναι το μουστακι, αλλα ο γαμος...
    η διπλανη μου (στον οροφο) στο προηγουμενο σπιτι, ωραιοτατη κοπελα, παντρεμενη με τον πρωην της απο πολυ μικρη, ωραιος αντρας κι αυτος, με 20 χρονια γαμου, δεν γνωριζω τι ερωτικη ζωη, γνωριζω ομως απο πρωτο χερι οτι η κοπελα δεν ειχε ιδεα...τον χωρισε οταν τον επιασε εμβροντητη στο κρεβατι με κοινο τους φιλο...απαρηγορητη και απολυτως αιφνιδιασμενη,σε διαβεβαιω, καμια συγκαλυψη...ηταν κατι που μονο εκεινη ηξερε,δεν θα μου ελεγε κατι τετοιο αν ειχε κανει εναν γαμο συγκαλυψης..

    δυο νεαροι γιατροι , γνωστοι μου, κοντα στα 35 τωρα, παντρευτηκαν και οι δυο πριν τα 25, με μικροτερες ακομα κοπελες,χωρις να τους πουν τις σεξ. τους προτιμησεις.
    τους επιασε μαζι η μια απο τις δυο, τους χωρισαν και οι δυο και τωρα εχουν ανοιξει μαζι ιατρειο στην θεσσαλονικη. ευτυχως δεν εκαναν παιδια..

    πρωην συμμαθητρια μου, με σχεση με αγορι απο πολυ μικρηαπτα 14,τον χωρισε στα 16, δεν ειχε ποτε ικανοποιηθει μαζι του,οστοσο ειχε ολοκληρωμενη σχεση μαζι του, εκανε για αρκετα χρονια σχεσεις μονο με γυναικες.μετα τα 30 επιχειρησε να κανει καποιες σχεσεις με αντρες με οριζοντα τον γαμο και την τεκνοποιηση...μπορουσε να εχει σεξ μαζι τους,δεν παθαινει αναφυλαξια, δεν την βρισκει ομως, το κανει αγγαρια...ερωτευεται γυναικες,πως τολενε..αυτο δεν την κανει αμφιφυλοφιλη..ουδεποτε εχει ερωτευτει αντρα, αλλα ειχε σεξ.σχεσεις με καπιους..

    παμπολλα παραδειγματα που ξερω απο γνωστους και μονο, οχι απο εφημεριδες και διαδοσεις..

    ελαχιστοι ειναι οι ομοφυλοφιλοι που δεν ειχαν απολυτως καμια σεξ.σχεση με γυναικες...και μιλαμε για ολων των ειδων τους ομοφυλοφιλους, ακομα κι αυτους που δειχνουν να νοιωθουν γυναικες..

    ομοφυλοφιλια δεν σημαινει και ανικανοτητα...το θεμα ειναι με ποιο φυλο παθιαζεται,ερωτευεται κανεις..οχι το αν ειναι δυνατον να κανει σεξ με το αντιθετο φυλο αν για καποιο λογο το θελησει...(ο λογος ειναι συνηθως η προσπαθεια \"ευθυγραμμισης\" με την κοινωνικη απαιτηση σε νεαρη ηλικια, ο γαμος συγκαλυψης και η τεκνοποιηση)

    απο ολους τους ομοφυλοφιλους που προσωπικα γνωριζω να εχουν συναψει η να προσπαθησαν να συναψουν σχεσειςμε γυναικες, ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ εκανε γαμο συγκαλυψης εν γνωσει της κοπελας

    αυτοι που αποκαλουμε αμφιφυλοφιλους, ειναι μεν κατηγορια υπαρκτη,αλλα κατα μεγαλα ποσοστα ομοφυλοφιλοι που απλα δεν θελουν να το παραδεχτουν,γιατι οπως προειοα, ο ομοφυλοφιλος δεν ειναι ανικανος να παει με το αλλο φιλο,απλα το κανει χωρις να το γουσταρει ιδιαιτερως...

    οπως και να αποκαλουμε, οποιον, το θεμα μας ειναι η ειλικρινεια στις προσωπικες μας σχεσεις...ειτε ειναι αμφιφυλοφιλος ο αλλος ειτε οχι, ο συντροφος του δικαιουται να ξερει την αληθεια και να επιλεξει ο ιδιος αν θελει να εχει μια σχεση μαζι του...ελπιζω να μη διαφωνουμε και σαυτο..

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    ανοιξη
    καναμε και το δικο σου θεμα, \"ομοφυλοφιλια\" :ΡΡΡΡΡ

    οποτε θελησεις να συνεχισουμε την συζητηση,πολυ ευχαριστως,προς το παρον σε ειδα που γελουσες στο παραπλησιο θεμα και χαρηκα

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Originally posted by anoiksi
    τι γινεται στις περιπτωσεις οπου καποιος εχει τον γκομενο αλλα πρεπει να συστησει στη μανα και στους συγγενης γκομενα;;;Παντως μου διηγηθηκε μια τετοια ιστορια μια φιλη μου...και οντος αυτο στεκει...δεν ειναι;;;τουλαχιστον για την αρχη μεχρι να μαθευτει σε ολους...:P:P:P...προσωπικα δεν μου ετυχε...το μονο που μου ετυχε ηταν να πεσω σε εναν παρθενο:P:P:P
    αυτο που λες, ετυχε στην κολλητη μου...
    ειχε εναν φιλο-φιλικο, συμμαθητη μας,ομοφυλοφιλο, ο οποιος χωρις ποτε να της ζητησει την αδεια, ειχε πει στους δικους του οτι εχουν ερωτικη σχεση για να γλυτωσει απο τις υποψιες του πατερα του.....οταν το μαθε η κοπελα, εμεινε καγκελο κι ειδε κι επαθε να ξεμπλεξει....

    προσωπικα αυτο που μου ειχε τυχει, οταν ημουν πολυ μικρη, δλδ καπου στα 18, ηταν να κανω κολλητη παρεα αλλα ΠΟΛΥ κολλητη και για καιρο με ενα αγορι λιγο μεγαλυτερο..πλακα πολλη, καλη παρεα, ωραιο παιδι, αλλα τπτ παραπανω...μια χαρα...τοτε δεν ειχα ακομα το ρανταρ, καθοτι κορασις..
    μια ωραια βραδια λοιπον, μου ανακοινωνει οτι εχει να μου πει κατι σημαντικο.....ωχ, εκανα απο μεσα μου, τωρα θα μου την πεσει κι αντε να του πεις οτι τον βλεπεις φιλικα....ευτυχως, ηθελε να μου πει οτι παρα τις ιστοριες που μου εχει διηγηθει για μια κοπελα που τα ειχαν αρκετο καιρο και της ειχε προτεινει να αρραβωνιαστουν, η αληθινη του επιθυμια ηταν να κανει ερωτικες σχεσεις με αντρες.....

Page 12 of 37 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •