θετικη σκεψη... αλλα πως? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 71
  1. #46
    1 θεμα εχω ανοιξε<<ι αγαπητε>> πανο.μηπως μπερδευεσαι απο τον αριθμο των θεματων που χεις ανοιξει εσυ?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by πανος12345
    μα ολγακι εχεις ανοιξει κοπελα μου τοσα θεματα για εξαρτηση απο το αλκοολ! αν θες να συνεχισεις να σε πινει το καταραμενο δεν μπορει κανεις να σε εμποδισει...

    Συγνώμη Πάνο αλλά δε βλέπω πουθενά να συνεχίζει να το πίνει το αλκοολ το ολγάκι!!!!Αν βλέπεις εσύ κάπου μπορείς να το πεις.Βλέπω μια επιτυχημένη προσπάθεια με φοβερή δύναμη ψυχής που σπανίως συναντάμε.

    αν παλι θες να κανεις οτι θα σου πουν οι ψυχιατροι οι ψυχολογοι
    η καιοι χαρτοριχτες ακομα , παλι δικαιωμα σου ειναι...
    ομως εδω θα πρεπει να μπορεις να δεχεσαι αποψεις που θα σε βγαζουν ισως απο το καναλι σου και θα σε εκνευριζουν...
    ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΣΥΧΝΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ
    ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΙΜΩΝΕΙ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΣΟΥ.
    ΑΥΤΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩ ΑΘΕΛΑ Η ΣΚΟΠΙΜΑ !
    ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ
    ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ...

    Εννοείται πως είναι δικαίωμα του καθενός να έχει την άποψή του αλλά καλό θα είναι να προβληματίζεται που και που για την ισχύ των λόγων του.Τι λες?Θεωρείς την όλγα άρρωστη?ότι ακούει αλήθειες που δεν της αρέσουν ή απλά νιώθει ότι προσβάλλουν αυτή και τον αγώνα της?Διάβασε το θέμα της και ειλικρινά πες μου τι γνώμη έχεις για όλα αυτά.

  3. #48
    και για να τελειωνει εδω το θεμα φυσικα και δεν εχω προβλημα να ακουω διαφορετικες αποψεις.να κρινεις τις αποψεις μου ομως πανο και οχι οταν σε κατι δεν συμφωνω μαζι σου να κανεις ολομετωπη επιθεση στο προσωπο μ με χιλια 2 κοσμητικα επιθετα.
    απο την αλλη αν παιρνεις ευχαριστηση οταν καποιος δεν συμφωνει με τα λεγομενα σου να τον υποβιβαζεις σαν ανθρωπο συνεχισε ετσι..δικαιωμα σου...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #49
    αρσι , δεν μπορω να διαβαζω θεματα ανθρωπων , που κλεινουν τα αυτια τους στις συμβουλες μου! ο λογος ειναι εφιαλτικα απλος! δεν θα τις ακολουθησουν!
    αν μια μερα η ολγα σε καλεσει σε ενα μπαρ και εσυ πιεις μια μπυρα και αυτη παραγγειλει μια κοκα κολα , πες το μου να χαρω και να πεταω απο την χαρα μου στα συνεφα!
    γιατι δεν εχει σημασια ποιον απο ολους θα ακουσει αν ειναι για το καλο της !
    Ομως ουτε ποσα θεματα ανοιγω ουτε οσα ποστ απαντω εχει σημασια για καποιον που εχει κλειστα τα ματιακαι τα αυτια στις συμβουλες μου γιαυτο ας μην μπαινει καν στον κοπο να τα μετραει! μικροτητα δειχνει και οχι αρρωστεια ...

  5. #50
    δηλαδη οποιος δεν ακουει τις συμβουλες σου τι ειναι ρε συ πανο?και γιατι θα πρεπε να ακουμε ολοι τις συμβουλες σου?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #51
    Originally posted by olgaki82
    και για να τελειωνει εδω το θεμα φυσικα και δεν εχω προβλημα να ακουω διαφορετικες αποψεις.να κρινεις τις αποψεις μου ομως πανο και οχι οταν σε κατι δεν συμφωνω μαζι σου να κανεις ολομετωπη επιθεση στο προσωπο μ με χιλια 2 κοσμητικα επιθετα.
    απο την αλλη αν παιρνεις ευχαριστηση οταν καποιος δεν συμφωνει με τα λεγομενα σου να τον υποβιβαζεις σαν ανθρωπο συνεχισε ετσι..δικαιωμα σου...
    δεν υποβιβασα ουτε τους εχθρους μου ολγακι ,ποσο μαλλον καποιον που δηλωνει μονος του αρρωστος ...
    Το να γραφω πραγματα που δεν σου αρεσουν η δεν συμφωνεις ειναι λογικο , γιατι ουτε εγω θελω να κοψω καμμια απο τις διαφορες ουσιες που μου εδωσε η φυση και οι τεχνιτες της δηλαδη οι θεραπευτες , για να ειμαι καλα στην υγεια μου...
    Χθες η γιατρος μου εγραψε ενα φαρμακο για τον προστατη ,
    που με εκανε ανω -κατω στην ζαλαδα...τοκοψα μαχαιρι!
    ουτε καν την ρωτησα γιατι μου ειπε μονη της , αμα σταματησει η συχνοουρια κοψτο....
    αυτη δεν εχει πεος ουτε προστατη για να το εχει δοκιμασει μονη της ! απλα παιζει σε μια λιστα με διαφορετικους τροπους θεραπειας ενος συμπτωματος και τραβηξε λαθος χαρτι για μενα. Ουτε εχω καμμια κακια μαζι της [πως θα μπορουσα αλωστε με τετοιες ματαρες !] ουτε θα το κανω θεμα εδω μεσα γιατι δεν πιστευω οτι καποιος μπορει να με βοηθησει σε αυτο

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    TIΣ AΣYNAPTHΣIEΣ TIΣ ΛEΣ ΣYMBOYΛEΣ? KAI ΣTHN TEΛIKH ΔEN EXEI ANAΓKH AΠO AYTEΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #53
    Originally posted by olgaki82
    δηλαδη οποιος δεν ακουει τις συμβουλες σου τι ειναι ρε συ πανο?και γιατι θα πρεπε να ακουμε ολοι τις συμβουλες σου?
    ρε συ ολγακι ? αφου καρδουλα μου δεν διαβαζεις αυτα
    που γραφω γιατι επιμενεις να με ρωτας ?

  9. #54
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    TIΣ AΣYNAPTHΣIEΣ TIΣ ΛEΣ ΣYMBOYΛEΣ? KAI ΣTHN TEΛIKH ΔEN EXEI ANAΓKH AΠO AYTEΣ
    προστατης στο πεος ειπα οχι στο φορουμ!

  10. #55
    συνεχιζεις να με αποκαλεις αρρωστη.οκ προφεσορα αλλα μην με κρινεις αφου δεν ξερεις το προβλημα μου και δεν εχεις διβασει κατι για να ξερεις.
    οκ σηκωνω τα χερια ψηλα στη μεγαλειοτητα σας.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  11. #56
    υπαρχει καποιος που βρισκεται σε φαση απεξαρτησης απο αλκοολ η εχει φτασει τοσο χαμηλα που θελει να το κοψει?κοβεται και αν εχετε εμπειρια με τι τροπο?τελικα ειναι η χειροτερη εξαρτησηπαρακαλω θα ηθελα να ακουσω τις εμπειριες σας.θα με βοηθουσατε
    αυτο ποιος το εβαλε σαν θεμα ολγακι?

  12. #57
    ναι ειναι το δικο μ θεμα.τι θες να αποδειξεις δεν εχω καταλαβει
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  13. #58
    Originally posted by olgaki82
    συνεχιζεις να με αποκαλεις αρρωστη.οκ προφεσορα αλλα μην με κρινεις αφου δεν ξερεις το προβλημα μου και δεν εχεις διβασει κατι για να ξερεις.
    οκ σηκωνω τα χερια ψηλα στη μεγαλειοτητα σας.
    ξερω για την ντοπαμινη περισσοτερα απο πολλα πανεπιστημια
    γιατι εχω φαει πολλαχρονια ερευνας να δω αν προκαλει εθισμο η ζαφορα [crocus sativus ] sativus = υπνωτικο

  14. #59
    καλως και μπραβο για τις γνωσεις σου.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #60
    Originally posted by olgaki82
    ναι ειναι το δικο μ θεμα.τι θες να αποδειξεις δεν εχω καταλαβει
    ξαναδιαβασε την τελευταια σου ερωτηση καιθα καταλαβεις
    ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΕΙΑ Ο ΕΘΙΣΜΟΣ!!!!!!!!!!!
    ΠΟΥ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ...
    ΑΡΚΕΙΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΓΟΥΛΙΑ ΑΛΚΟΟΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •