Εχετε νοιωσει ποτε πως η γη δεν εχει κατι αλλο να σας προσφερει; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 82 of 82
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    narnia, σε ολα οσα ειπες συμφωνω...μονο στον διαχωρισμο σου αντρας/γυναικα διαφωνω που υποθηκε και απο αλλους πιο πριν...ολοι ειμαστε ανθρωποι και καποια στιγμη θα πουμε ενα ψεμα...αρκει ομως αυτο το ψεμα να μην ενοχλει τους αλλους...ας το πω αθωω ψεμα ή αποκρυψη της αληθειας οσο και παρακινδυνευμενο ακουγεται...Η αληθεια ειναι σχετικη οσο σχετικα ειναι και ολα τα πραγματα...εξαρταται απο ποια οπτικη τα βλεπεις...

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν ειχε ενα μαγνητοφωνακι ο οποιοσδηποτε στην διαρκεια μιας μερας πιστευω και μαγνητοφωνουσε τι ελεγε σε μια πληρη κοινωνικη ημερα...τα ξανακουγε και προσπαθουσε να διαχωρισει που ειπε ψεμματα...συνηθως κατα συνθηκη πιστευω θα εμενε αναυδος.
    Ακομα και να ειναι λατρης της ειλικρινιας...οπως ο γραφομενος:) (Ναι ευλογω τα γενια μου:P)

    Τωρα οσον αφορα τον διαχωρισμο σε αντρες/γυναικες πιστευω ισχυει...φυσικα παιζουν ρολο οι χαρακτηρες αλλλα εδω μιλαμε για δυο ανθρωπινα ειδη που ουσιαστικα ειναι διαφορετικη η δομη του εγκεφαλου και του σωματος...οποτε φυσικο ειναι να μιλαμε για κατι περισσοτερο απο χαρακτηρες.
    Δεν πειραζει εγω τις λατρευω και ας λενε ψεμματακια:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τετοια λετε και μετα δεν μαζευονται ;)

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειπα να πω ενα ψεμματακι ακομα μπας και πεσει καμμια lol.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    κολακα ;)

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εχω ορεξη για κουβεντα ρε γαμωτο...να μην δουλευει το chat να μαζευτουμε να τα πουμε:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Originally posted by keep_walking
    Εχω ορεξη για κουβεντα ρε γαμωτο...να μην δουλευει το chat να μαζευτουμε να τα πουμε:(
    Θυμασαι που σε κατι παλιοτερα νηματα περι τσατ κτλ ειχες βαλει λινκ απο ενα φρι ντεμο τσατ κατι τετοιο ?

    :P
    Dum spiro spero (?)

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •