Εκνευριστηκα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 111
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Εκνευριστηκα.

    Ο αδερφος της μανας μου...τον συναντησα εξω και με αποκαλεσε με πλαγιους τροπους ανωμαλο και μαλακα.
    Ηθελα να ηξερα ποσοι εχουν χορεψει στο πτωμα μου και τι θελουν απο μενα...τα μουνοπανα...ουτε να τους φτυσω δεν αξιζει...συγγενολοϊ ποιοτητας ΑΑ...ειπα και εγω να βγω εξω απο το σπιτι να πιω ενα καφε...και με τσιτωσαν παλι.
    Γραφω αυτο το μυνημα για να χαλαρωσω...με εναν ανθρωπο μιλησα εξω και αυτος με αποκαλεσε...ανωμαλο και μαλακα...lol...ειναι γελοιο αν δεν ηταν τοσο εκνευριστικο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    keep αστους να λενε... κ πριν σε γνωρισω, αλλα ακομα κ τωρα ενας λογος παραπανω φαινεσαι τι ανθρωπος εισαι κ αξιζεις πολλα. ισως ειναι καιρος να φτιαξεις την ζωη σου μακρια απ ολους αυτους που σε πικραναν κ συνεχιζουν να σε πικραινουν.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ευχαριστω mstrouf...ναι πλεον περνανε ξοφαλτσες...δεν προκειται να γινω κομματια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    ετσι πρεπει.μηπως αυτος ο θειος σου ειναι ανωμαλος?
    και εγω εχω μια θεια και αντι να εινι γλυκεια μαζι μου ολο προσβολες και παρατηρισεις ειναι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Καλημερα keep...

    Οπως το πες ξοφαλτσες, μη σε νοιαζει οτι και να σου λενε.Εσυ ξερεις καλυτερα τον εαυτο σου :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ολα καλα κηπ?
    :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by krino
    ολα καλα κηπ?
    :)



    ρε δεν είπαμε να μη ξαναμπείς εδώ μέσα ???????


    :mad::mad::mad:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Hrakelio Krhths
    Posts
    115
    μαζεψετον πολυ αερα πηρε λολολολ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Nαι γενικώς την έχει ανάγκη τη δημοσιότης. Είπα να του γίνω αρωγός. Αλλά απ την άλλη μάλλον τον ηρωοποιώ και δε ξεκουβαλά. Πόσο μάλλον άμα του προβάλλονται και ωραίες εικόνες ε ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    205
    Η οικογενεια ειναι μεγαλο προβλημα για τους περισσοτερους ανθρωπους. Γι\' αυτο λενε τους φιλους τους διαλεγεις τους συγγενεις οχι. Ειναι σαν εχει μια περιεργη δυναμικη η οικογενεια που επιδρα - πολλες φορες - αρνητικα στα ατομα - \"θυτες\" και \"θυματα\"..

  11. #11
    Originally posted by keep_walking
    Ο αδερφος της μανας μου...τον συναντησα εξω και με αποκαλεσε με πλαγιους τροπους ανωμαλο και μαλακα.
    Ηθελα να ηξερα ποσοι εχουν χορεψει στο πτωμα μου και τι θελουν απο μενα...τα μουνοπανα...ουτε να τους φτυσω δεν αξιζει...συγγενολοϊ ποιοτητας ΑΑ...ειπα και εγω να βγω εξω απο το σπιτι να πιω ενα καφε...και με τσιτωσαν παλι.
    Γραφω αυτο το μυνημα για να χαλαρωσω...με εναν ανθρωπο μιλησα εξω και αυτος με αποκαλεσε...ανωμαλο και μαλακα...lol...ειναι γελοιο αν δεν ηταν τοσο εκνευριστικο.
    καλα ρε συ κιπ , πρωτη φορα τον ειδες τον αδελφο της μανας σου?
    δεν εχεις καταλαβει ακομα τιμπορει η μαλλον τι αξιζει να παιρνεις απο τον καθενα ?
    ξερεις τι θα του λεγα εγω στην θεση σου?
    αν με θεωρεις ανωμαλο η μαλακα μαλλον εχω παρει κατι απο το σοι σας αλλα εσυ θα ψοφησεις ετσι , ενω εγω θα αλλαξω γιατι ειμαι νεος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πανος12345


    αν με θεωρεις ανωμαλο η μαλακα μαλλον εχω παρει κατι απο το σοι σας αλλα εσυ θα ψοφησεις ετσι , ενω εγω θα αλλαξω γιατι ειμαι νεος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    τι λες τωρα ρε συ πανο?
    χαλαρωσε λιγο....

  13. #13
    Originally posted by evath
    Η οικογενεια ειναι μεγαλο προβλημα για τους περισσοτερους ανθρωπους. Γι\' αυτο λενε τους φιλους τους διαλεγεις τους συγγενεις οχι. Ειναι σαν εχει μια περιεργη δυναμικη η οικογενεια που επιδρα - πολλες φορες - αρνητικα στα ατομα - \"θυτες\" και \"θυματα\"..
    Η οικογενεια ειναι συχνα , σαν τα λιμναζοντα υδατα...
    Ελος γεματο κουνουπια που σου πινουν το αιμα και σε γεμιζουν αρρωστειες ....
    Ομως δεν μπορεις να σταματησεις ουτε την βροχη ουτε τις λακουβες !
    Μπορεις απλα να τις προσπερασεις περπατωντας ....
    οπως εκανε μεχρι τωρα ο κιπ ....
    ομως αφηνουν σημαδια στην ψυχη και το μυαλο και γιαυτο πρεπει να πας ακομα πιο μακρυα για να συναντησεις τους πραγματικους φιλους που θα σε ξανακανουν να νοιωσεις δυνατος και χρησιμος....

  14. #14
    Originally posted by krino
    Originally posted by πανος12345


    αν με θεωρεις ανωμαλο η μαλακα μαλλον εχω παρει κατι απο το σοι σας αλλα εσυ θα ψοφησεις ετσι , ενω εγω θα αλλαξω γιατι ειμαι νεος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    τι λες τωρα ρε συ πανο?
    χαλαρωσε λιγο....
    θα χαλαρωσω μονο οταν δω τον εικονικο φιλο μου , να βγαινει απο το νομο Αρκαδιας .....
    Εν αναγκη μονος του , αν δεν θελει να μπει στο αμαξι σου...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    το πως θα φυγει απο εκει, ειναι ενα ζητουμενο με παρα πολλες δυσκολιες.
    Δεν βοηθαει να αρχισει να εχει χειροτερες προστριβες απο οσες ηδη εχει.
    Οταν με το καλο φυγει και σταθει στα ποδια του,
    ας γυρισει πισω και ας τους μουτζωσει αμα του κανει κεφι.


    Καθε τι εχει την προτεραιοτητα του και πρεπει να γινεται την σωστη στιγμη.
    Αλλιως μας κυβερναει η παρορμηση με αποτελεσμα να τα κανουμε σκατα και μετα
    να ψαχνουμε τι μας φταιει....

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •