αηδιασα με..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    αηδιασα με..

    τπυς κωλοσυγγενεις και ειδκα τον πατερα μου..ξερετε ειναι ο τυπος τωρα μιλαει ο αντρας δεν τον αντεχω γιαυτο εφυγα κιολας..αλλα οπως καταλαβατε λογω χρηματων και επειδη παιρνω παρα πολυ λιγα λεφτα θα του ζητησω κατι..ε λοιπον ειναι και τσιγγουνης ..αυτες τις μερες λογω εκλογων δεν μας πληρωνουν ουτε τον φιλο μου αλλα για αλλο λογο και δνε θα συναντηθουμε και δεν μας δανειζουν ο ενας δνε χει ο αλλος βριζε και λεει μαλακιες για την σχεση μας κα αλλα τι θελουν πια δεν θα τους τα φαμε σ ελιγες μερες θα ναι πισω..ωραια αγαπ εμειςν να βρεθουμε θελουμε ολα για τα κωλολεφτα γμτ ...δεν ειναι μονο αυτο λενε και μαλακιες γιατι δεν τα βγαζετε περα ναι πρεπει να παιρνουμε χιλια ευρω δηλ εεε?
    και απο τις δυο μεριες δεν μας βοηθανε και απο την μια μερια ενα ατομο εχει λεφτα απο οτι ξερω αλλα ξερετε τωρα μαλακιες μας λεει εε γιατι αν συνατηθειτε επειδη λατρευομαστε?αλλα που να τ καταλαβουν τα κωλολεφτακια τους παλι...η μανα μ ηταν να μου δωσει αλλα τα κραταγε για τεστ παπ ππυ ηταν να κανω με το ζορι και της λεω τωρα δεν θα παω μου λεει τα χει ο πατερας σου αυτα για λιγο και μπλεζτηκε παλι ο αλλος και εγιμε χαμος ...
    __________________

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μην παει απατο το θεμα.....!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τι να πουμε και μεις βρε σανσετ :) .... αστα να παν :(

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    τελικα κατι καλο μπορει να γινει με τον φιλο μου ισως να του τα δωσουν απο την δουλεια του αλλα τι να το κανεις αμα σου βγαζουν οι αλοι την πιστη αναποδαι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •