καθυστερηση..λογω αγχους???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306

    καθυστερηση..λογω αγχους???

    εχω παντα σταθερο κυκλο 27 ημερων και τωρα εκλεισα 7 μερες καθυστερηση..εχει καμια αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα?απο αγχος?τεστ εγκυμοσυνης δεν εχω κανει ακομα..ο αρραβωνιαστηκος μου πεταει στα συννεφα.θελει να ειμαι εγκυος.εγω ειμαι πολυ μπερδεμενη ..απο την αλλη αν το τεστ βγει αρνητικο σκεφτομαι μηπως εχω κατι γυναικολογικο.αν και δεν ειχα ποτε μου..φοβαμαιιιιιιι.λετε να εχει σχεση με την ομοιοπαθητικη?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    athina
    Posts
    107
    ειχα καθυστερηση μια φορα μια εβδομαδα και κατι γιατι ειχα πολυ αγχος!ημουν σε φαση εξεταστικης πολυ αγχωμενη και δεν ερχοταν η περιοδος με τιποτα!για καλο και για κακο κανε ενα τεστ εγκυμοσυνης να αποκλεισεις αυτο το ενδεχομενο..

  3. #3
    Originally posted by ζωζα
    εχω παντα σταθερο κυκλο 27 ημερων και τωρα εκλεισα 7 μερες καθυστερηση..εχει καμια αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα?απο αγχος?τεστ εγκυμοσυνης δεν εχω κανει ακομα..ο αρραβωνιαστηκος μου πεταει στα συννεφα.θελει να ειμαι εγκυος.εγω ειμαι πολυ μπερδεμενη ..απο την αλλη αν το τεστ βγει αρνητικο σκεφτομαι μηπως εχω κατι γυναικολογικο.αν και δεν ειχα ποτε μου..φοβαμαιιιιιιι.λετε να εχει σχεση με την ομοιοπαθητικη?
    παιρνεις μηπως φαρμακα ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    οχι μονο ομοιοπαθητικη κανω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ποια εχει κανει τεστ clear blue?as moy steilei τωρα u2u θελω να ρωτησω κατι επειγον!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •