'Oλα τελειώνουν σύντομα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197

    'Oλα τελειώνουν σύντομα

    Δεν έχω άλλη αντοχή. Αν είχα έστω μια αγκαλιά αυτή τη στιγμή, όμως δεν έχω ούτε αυτή των γονιών μου. Θέλω να νοσηλευτώ. Αν πιστεύει κανείς που με διαβάζει ότι έχει περισσσότερη δύναμη από μένα, δεν ξέρω. Σκέφτομαι ακόμα αν μπορούσα να βρω έστω ένα φίλο από εδώ να με αγκαλιάσει αυτές τις δύσκολες ώρες, μήπως αποφύγω το νοσοκομείο. Ξέρω ότι γράφω παλαβομάρες και πως να εμπιστευθείτε έναν άγνωστο, αλλά δυο πράγματα μπορώ να σας πω. Πρώτα ότι δεν έχω τη δύναμη ούτε να στείλω pm. Δεύτερον σας παρακαλώ μην με παρεξηγήσετε ότι ψάχνω για γκόμενα αλλά για μια ψυχή που θα καταλάβει το πόσο τραγικά πονεμένος είμαι και ίσως να θελήσει να μου δώσει αυτή την αγκαλιά. Είμαι τελείως μόνος μου, πονάω και υποφέρω κάθε μέρα όλο και περισσσότερο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μα εχεις εμας!!!ελα προσπαθω να κανονισω να βρεθουμε τωρα που εχει ερθει ο κιπακος και θα σε κανω εγω αγκαλιες οσες θες!!μη στεναχωριεσαι μονο!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Πόσες φορές αναζήτησα αυτή την αγκαλιά σε δύσκολες στιγμές;Ενιωθα να πονάει η πλάτη μου απο την ανάγκη να με αγκαλιάσει κάποιος μια φίλη ένας άνθρωπος όχι απαραίτητα σύντροφος.Σε καταλαβαίνω πάρα πολύ.Τώρα πια δεν περιμένω κανέναν μεγάλωσα αλλά νιώθω την ανθρώπινη ανάγκη να αγκαλιάσω συγγενείς, φίλους, ίσως γιατί τα χρονικά περιθώρια στενεύουν και το μόνο που μένει είναι η κακία στην ζωή.Χθές χαιρετούσα την γειτόνισα στο χωριό μεγάλη γυναίκα γύρω στα 70 και την αγκάλιαζα και την έσφιγγα γιατί περναει και κάποιες στενοχώριες και την είδα που έσπασε σε κλάματα.Μου έλεγε ευχαριστώ και ότι με αγαπούσε.Γιατί να είναι τόσο δύσκολες οι ανθρώπινες σχέσεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by melene
    μα εχεις εμας!!!ελα προσπαθω να κανονισω να βρεθουμε τωρα που εχει ερθει ο κιπακος και θα σε κανω εγω αγκαλιες οσες θες!!μη στεναχωριεσαι μονο!!
    Τα δάκρυα με πνίγουν. Αύριο το βράδυ έχω ραντεβού με κάποιον ειδικό. Φοβάμαι ότι δεν θα βρω τη δύναμη να τον δω όπως του είπα στο τηλέφωνο πριν από λίγες ώρες. Τα λόγια δεν μου λένε τίποτα πια, μόνο η αγκαλιά η φιλική η ανθρώπινη. Σήμερα το υπόγειο βελούδο έχει σκιστεί. Για πάντα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κ που βρισκεσαι τωρα; θες να βρεθουμε;
    νωριτερα απο της 8 δεν μπορω, εαν θελεις πες μου
    εχω νιωσει κ γω ετσι, τι δεν θα δινα να καποιος διπλα μου, απλα να γνωριζω την υπαρξη του

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    θα ερθω και εγω!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κ βεβαια να ερθεις μελ

    βελβετ εχεις μηνυμα με το τηλεφωνο μου, παρε να βρεθουμε
    μελ, θα σου στειλω κ σενα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by mstrouf
    κ βεβαια να ερθεις μελ

    βελβετ εχεις μηνυμα με το τηλεφωνο μου, παρε να βρεθουμε
    μελ, θα σου στειλω κ σενα
    ευχαριστω!!θα περιμενω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Είναι πολύ συγκινητικό και ανθρώπινο να ένας απο τους λόγους που πρέπει να διαφυλαχθεί το συγκεκριμένο φόρουμ.Αγνωστοι μεταξύ τους γίνονται μια ζεστή αγκαλιά μια οικογένεια

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Velvet where are you my friend???
    ειμαι εδω κ περιμενω..
    κανε το βημα, προσπαθησε να συναντηθουμε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    γιοτα ερχομαι στη θεση του βελβετ..ποσες φορες εχω νιωσει ετσι..εγω δεν σας θεωρω αγνωστους,σας θεωρω φιλους.μαζι σας μοιραζομαι και τα καλα και τα κακα και ειστε παντα εδω για εμενα.αλοιμονο να μην πηγαιναμε,αλοιμονο!νομιζω δεν το κανουμε μονο για τον βελβετ,το χρειαζομαστε και εμεις τοσο πολυ..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    \"το χρειαζομαστε κ εμεις τοσο πολυ...\"
    τα ειπες ολα μελ
    ολοι φτανουμε σε αδιεξοδο, μακαρι να μπορουσαμε να βγαλουμε μια κραυγη κ να φωναξουμε ποσο αναγκη εχουμε εναν ανθρωπο διπλα μας
    περιοριζομαστε στην οθονη του υπολογιστη κ γραφουμε ποσο υποφερουμε
    κ γω τωρα πια που εχω καταπιει, μαζι με την γλωσσα μου κ την σκεψη μου, θελω να ουρλιαξω πως δεν αντεχω αλλο
    βελβετ.. πραγματικα δεν εισαι μονος κ το εννοω
    θα περιμενω, αφηνω ανοικτη τη συνδεση

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εχω ξαναγράψει ότι σε κάποια πολύ δύσκολη περίοδο της ζωής μου εκμηστηρεύτηκα στην φίλη μου την κολλητή μου πράγματα που αγνοούσε γιατί δεν άντεχα άλλο.Ηταν σαν να την παρακαλούσα να με αγκαλιάσει το κατάλαβε και το έκανε.Δεν μπορώ να σας περιγράψω πως ένιωσα της το λέω ακόμη ότι αυτή η αγκαλιά ήταν για μένα τόσο σπουδαία εκείνη την στιγμή ένιωσα να στηρίζομαι κάπου έτσι φοβισμένη που ήμουν ένιωσα λίγο σιγουριά ότι δεν είμαι μόνη στον κικαιώνα που βρισκόμουν

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ει!!!!!βελβετ που εισαι????????????????????

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    βελβετ.. ανησυχω βρε παιδι μου...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •