υπαρχει καποιος ειδικος που να μπορει να κανει συνεδριες μεσω διαδικτυου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    2

    υπαρχει καποιος ειδικος που να μπορει να κανει συνεδριες μεσω διαδικτυου?


  2. #2
    εννοεις τηλεσυνεδριες ?
    γιατι αυτο δεν μπορω να το κανω εγω τουλαχιστον...
    οχι γιατι δεν ειμαι ειδικος ,αλλα γιατι δεν διαθετω τον καταλληλο εξοπλισμο...
    Μπορω ομως να γραφω και να βαζω εικονες οπως και εσυ εδω αν αυτο σου αρκουσε ...

  3. #3
    Θα σε συμβούλευα να έβλεπες από κοντά έναν ειδικό. Και εγώ στην αρχή έψαχνα για κάποιον με τον οποίο να επικοινωνούσα μόνο μέσω διαδικτύου. Ένοιωθα ότι δεν θα μπορούσα να μιλήσω ανοιχτά για το τι πραγματικά σκεφτόμουν. Γιατί κάποια πράγματα είναι πραγματικά πάρα πολυ δύσκολο να τα πεις.
    Αλλά η συνεδρία πρόσωπο με πρόσωπο, η λίγο πιο στενή επαφή με τον ψυχολόγο, σε βοηθάει πολύ περισσότερο και είναι πιο πολύ αποτελεσματική.
    Και εγώ την πρώτη φορά δυσκολεύτικα τρομερά. Και με πήρε αρκετό χρόνο για να \'\'λυθώ\'\'. Αλλά στη συνέχεια όλα πήγαν καλά.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    2
    @πανος12345
    ναι τηλεσυνεδρια
    @aretiva
    θα ηθελα να επισκεφτω ενα ψυχολογο απο κοντα, αλλα ειμαι εξωτερικο αυτη τη στιγμη. προτιμω να επικοινωνω με καποιον ειδικο στα ελληνικα. Και οταν γυρναω για διακοπες στην Ελλαδα να τον επισκεφτομαι και απο κοντα.

  5. #5
    Originally posted by zeroo
    @πανος12345
    ναι τηλεσυνεδρια
    @aretiva
    θα ηθελα να επισκεφτω ενα ψυχολογο απο κοντα, αλλα ειμαι εξωτερικο αυτη τη στιγμη. προτιμω να επικοινωνω με καποιον ειδικο στα ελληνικα. Και οταν γυρναω για διακοπες στην Ελλαδα να τον επισκεφτομαι και απο κοντα.
    ρωτα ζερο στο ιντερνετ [γκουγκλ ]να δεις αν σου βγαλει κατι...
    πχ \" ψυχολογικη υποστηριξη με τηλεσυνεδρια \"
    επισης μπορεις να κανεις και το εξης
    βρες ενα ψυχολογο με απλο μειλ και εξηγησε του τι θες να κανεις και οτι θες να μπορεις να εχεις επαφη κατα την διαρκεια της απουσιας σου απο την Ελλαδα γιατι το κοστοςεγακταστασης δεν ειναι μεγαλο για ενα απλο μικροφωνο και μια καμερα προκειμενου να μπορειτε να συνομιλειτε ιδωτικα με εικονα και ηχο...μια τριτη λυση θα ηταν να γραφτεις σε ενα παγκοσμιου ακτινοβολιας και εγκυροτητας σαιτ σαν αυτο που θα βρεις στην υπογραφη μου και να ζητησεις ακριβως τα ιδια πραγματα απο το κεντρο εξυπηρετησης πελατων ...
    ειμαι σιγουρος οτι θα σου δωσουν τις καταλληλες οδηγιες και αν δεν μιλας αγγλικα , ελα εδω να σου μεταφρασω εγω τα μηνυματα παρολο που διαθετουν και μεταφραστικο τμημα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    http://www.selfsupport.gr/

    ελπιζω να σε βοηθησει!ειχα βρει και ενα αλλο ομως τωρα δεν το βρισκω

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    http://www.anew.gr/health/article.php?aid=33

    για ριξε και μια ματια εδω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    http://www.beingwellonline.com/gr/ti-einai-i-online-symvouleftiki/giati-online-consulting

    α!και αυτο!

  9. #9
    Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    60

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •