Δεν θελω να αυτοκτονησω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 153
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539

    Δεν θελω να αυτοκτονησω

    Εχω βαρεθει την ζωη μου,συχενομαι την υπαρξη μου.
    Δεν εχω παρεες δε εχω φιλες δεν ερχεται κανεις σπιτι μου.εχω σηχαθει την μοναξια,
    οι αντρες με θελουν μονο για ενα πηδημα.ο γιος μου φερεται σκατα,κανενας αντρας δεν με θελει γιατι εχω παιδι και ειμαι ηλιθια.
    δεν μπορω να κανω διαιτα.δεν μπορω να κρατησω μια δουλεια π περνω 5 φραγκα.δεν μπορω να κοψω τα φαρμακα και καθε εμρα περνω ζαναξ.
    ΜΕ ΣΥΧΕΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ.ΣΥΧΕΝΟΑΜΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ Μ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΟΘΡΟΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ.
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
    ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΕΚΤΡΩΜΑ Π ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΩ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    ολα μου φενονται βαρετα δεν εχω καμια χαρα καμια ορεξη πια.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    liveloula...μια χαρα κοπελλα εισαι...να ειχαν αλλες τα μισα χαρισματα απο οτι εσυ θα ηταν τρισευτυχισμενες.
    Ας το παρουμε πιο αναλυτικα.
    Ουτε εγω εχω φιλους και απο πηδημα αστα να πανε.
    Φαρμακα παιρνω εδω και 12 χρονια και δεν ειναι απλα ζαναξ.
    Δουλεια εχω...αλλα δεν παιρνω και τα λεφτα.
    Με την διαιτα τουλαχιστον καλα τα παω,ευτυχως που εκοψα εκεινα τα γαμοrisperdal.
    Παντως παρολα αυτα δεν αισθανομαι ασχημα...κατα περιοδους...μια πανω μια κατω ετσι ειναι η ζωη.
    Μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    σκευτομαι πρωτη φορα στην ζωη μου να αυτοκτονησω.
    δεν τα παω ακλα εμ κανεναν εχω βαρεθει κιπ.κουραστικα.τα εχω κανει σκατα πια.
    εχω βαρεθει να ποναει το κορμι μου να ζαλιζομαι να μην εχω φιλους συντροφο.
    εχω λιωσει στην μοναξια.οταν ειμαι με φιλες σπανια μου φενοντε ανουσια αυτα π λενε.οι γονεις μου δεν θελουν να ερχοντε σπιτι μου γιατι ειναι σαν νεκροταφειο.
    δεν αντεχω αλλο.κουσαστικα να κοιμαμαι και να τρεμω να προσπαθω να κρατησω μαι κωλοδουλεια να μεγαλονω τον γιο μου και να με βριζει ,.ολα τα βαρεθηκα.τι χαρισματα εχω?
    ακομα και δυκτιακα δεν βρισκω τπτ κοινο με κανενα ανθρωπο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    μαρια να ρωτησω ΓΙΑΤΙ;γιατι δεν εχεις φιλες;γιατι δεν εχεις παρεες;γιατι δεν μπορεις να κανεις διαιτα;γιατι εχεις σκατοσυμπεριφορα;αν και το τελευταιο εξηγει τα πρωτα δυο.γιατι αφηνεις να σε κουμανταρουν οι εσωτερικες υποσυνειδητες εξαρσεις και εκρηξεις ενω η λογικη σου λεει πως το να τις ικανοποιησεις θα σου φερει προβληματα;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Originally posted by liveloula
    σκευτομαι πρωτη φορα στην ζωη μου να αυτοκτονησω.
    δεν τα παω ακλα εμ κανεναν εχω βαρεθει κιπ.κουραστικα.τα εχω κανει σκατα πια.
    να τα ξεσκατωσεις,χρονο εχεις και θεληση εχεις.το εχεις αποδειξει παλιοτερα και μπορεις να το ξανακανεις.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πιεζεσαι για αυτο...λογω δουλειας,λογω σχεσεων,λογω παιδιου,λογω του οτι εισαι στην ηλικια των 30 που ειναι σταθμος για ολους και λογω του οτι εισαι ευαισθητη.
    Αυριο ομως ξημερωνει αλλη μερα,το πιο πιθανο ειναι να ειναι το ιδιο σκατα και μια απο τα ιδια γιατι μαγκανοπηγαδο η ζωη...αλλα που ξερεις?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    δεν ξερω γιατι.8ελω να πεθανω.βαρεθηκα.κουραστικα .

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    εφτασε ο κομπος στο χττενι πια.βαρεθηκα να προσπαθω

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποιο ηταν το γεγονος και εφτασε ο κομπος στο χτενι?
    Κατι συγκεκριμενο σε πειραξε...προσπαθησε να ξορκισεις το συγκεκριμενο αντι να φερεις στο μυαλο σου το συμπαν και τα παντα.Μπορεις να γραψεις τι ειναι αυτο που σε εριξε περισσοτερο το τελευταιο διαστημα?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    η μανα μου.μου ειπε οτι δεν θελει να εμ βλεπει μονη θα θελε να ειμουν παντρεμενη με τα παιδια μ κλπ.οτι ειμαι αναποδη κλεισμενη στον εαυτο μου και οτι εχω κακη συμπεριφορα.
    δεν εχει αδικο.ειμαι σκατα απο πανω μεχρι κατω,
    να παω να γαμηθω αχρηστη ειμαι.αχρηστη γεννηθηκα αχρηστη θα πεθανω.ειμαι και χοντρη και κακασχημη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    και ειμαι και *****.
    νιωθω ετσι.γιατι γνωριζομαι με αντρες και μολις σιναντηθουμε τους καθομαι.
    εχω παει σε 2 μηνες με 5 διαφορετικους αντρες.φτου μου.για φτησυμο ειμαι.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ελα ρε πανικουλα και μενα η μανα μου θα ηθελε να με δει παντρεμενο με μερικα παιδια,ευτυχισμενο,υγιη και χιλια δυο...αυτο ελειπε να τις κανω το χατηρι:P
    Δικια μας η ζωη εμεις την κουμανταρουμε...και ας μην ειναι ολα ροδινα.
    Απο κει και περα τουλαχιστον εμενα δεν μου λεει τετοιες μπαρουφες,μαλλον εχει χασει καθε ελπιδα:P

    Μην σε παιρνει απο κατω ετσι ειναι ολοι οι γονεις ανα την υφηλιο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    ελα ρε πανικουλα μη λες τετοια τωρα ολοι οι ανθρωποι εχουν την αξια τους και κανεις δεν μπορει να (κατα)κρινει κανεναν πριν κοιταξει τη δικη του καμπουρα
    Dum spiro spero (?)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    και ειμαι και *****.
    νιωθω ετσι.γιατι γνωριζομαι με αντρες και μολις σιναντηθουμε τους καθομαι.
    εχω παει σε 2 μηνες με 5 διαφορετικους αντρες.φτου μου.για φτησυμο ειμαι.
    Αυτο ειναι στο χερι σου...αστους να ιδρωσουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •