bespar
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: bespar

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    θεσσαλονικη..
    Posts
    41

    bespar

    Καλημερα σε ολους...ειμαι με μια φιλη που αντιπετωπιζει διαταραχη αγχους κ ο γιατρος της συνταγογραφησε γιατι ς πρωτες μερες για να ηρεμησει(γιατι ειναι σε αυτη την κατασταση ανησυχιας μια βδομαδα τωρα) τα βεσπαρ...αλλα 3 μερες τωρα που παιρνει απο τρια την ημερα δεν βλεπει αποτελεσμα...εχει κανεις παρει βεσπαρ κ ξερει αν αργουν να δρασουν τοσο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Είναι το πιο ελαφρύ αγχωλιτικό.Καλύτερα να γίνει επανεξέταξη της φίλης σου μήπως χρειάζεται κάτι άλλο

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    θεσσαλονικη..
    Posts
    41
    ευχαριστω πολυ...οντως νομιζω κ εγω οτι πρεπει να παρει κατι πιο ισχυρο ωστε τουλαχιστον αρχικα να ηρεμησει μεχρι να αρχισουν να πειδορυν τα ladose που παιρνει κανονικα σαν αγωγη..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Aπ\'οτι εχω διαβασει εδω , τα Bespar θελουν περιπου 15-20 ημερες για να αρχισει καποιο ατομο να καταλαβαινει διαφορα.

    Εγω προσπαθησα μια φορα να τα παρω ,απο μισο χαπι πρωι -βραδυ , αλλα μου εφερνε μετα απο 10-20 λεπτα ζαλαδες και τα εκοψα.
    Τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω να τα ξανααρχισω , μπας και μειωθουν τα διαφορα ψυχωσωματικα τσιμπηματακια που νοιωθω , ιδιαιτρα οταν βγαινω για καποια δουλεια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    athina
    Posts
    107
    Οντως ειναι πολυ ελαφρυ.Το ειχα παρει και εγω ια αρκετο καιρο και δεν μου εκανε τιποτα.Ας το πει στον γιατρο της,πιθανως να χρειαζεται κατι πιο δυνατο.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •