Λογικη σκεψη η παρανοικη σκεψη?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406

    Λογικη σκεψη η παρανοικη σκεψη?

    Θα ηθελα τη γνωμη σας!
    Πριν ενα μηνα ,γνωρισα ενα ξενο τουριστα ,στο νησι, που μενω τα καλοκαιρια.Περασαμε τρεις μερες μαζι κ ηταν ωραια-διαλλειμα στη μονοτονια που με περικυκλωνει τα τελευταια δυο χρονια-δεν ηταν σιγουρα κεραυνοβολος ερωτας(μπορει να φταινε τα ζυπρεξα,που προκαλουν μια σχετικη απαθεια) αλλα σιγουρα υπηρξε μια ελξη.
    Ειχαμε επικοινωνια ,οχι πολυ συχνη,και τωρα μετα απο ενα μηνα μου λεει οτι θελει να ερθει γιατι η Ελλαδα (μενει Λονδινο) εχει ωραιο καιρο κ θελει να με γνωρισει καλυτερα !
    Το θεμα ειναι οτι εμενα δε θα με πειραζε αν ερχοταν αλλα δε θελω να τον φιλοξενησω σπιτι μου γιατι δεν τον γνωριζω αρκετα !
    Αυτο λοιπον σας ρωταω,ειναι λογικο να μη θελω να μεινει σπιτι μου γιατι πρωτα απολα δεν ξερω πως θα νοιωσω οταν τον δω κ δευτερον γιατι μπορει κ να φοβαμαι λιγο επειδη δεν τον γνωριζω καλα η ειναι παρανοια κ ειμαι ενα φοβικο αδυναμο κοριτσακι (27 χρονων) και σκεφτομαι ετσι, απο τη στιγμη που εχω κανει ερωτα μαζι του?
    Ο ιδιος προτεινε να μεινει σε ξενοδοχειο ,φυσικα δε ξερει αυτους τους προβληματισμους μου,κ συμφωνησα.
    Θα με βοηθησετε πολυ αν ακουσω γνωμες σας .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Σοβαρά μιλάς? Πολύ λογικές σκέψεις κάνεις. Ούτ εγώ θα τον ήθελα σπίτι μου. Μια περιπέτεια ήταν, άνευ μεγάλης σημασίας όπως καταλαβαίνω απο τα λεγόμενά σου. Ποιός ο λόγος να φέρεις τον εαυτό σου σε δύσκολη θέση έχοντάς τον μες στο σπίτι σου?????
    όχι κορίτσι μου, καμμία σχέση με παράνοια. Λογική λ\'έγεται αυτό.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    205
    και εγώ στη θέση σου ακριβώς το ίδιο θα έκανα.. δε μπορούμε να έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη σε κάποιον που γνώριζουμε τοσο λίγο.. οχι βέβαια ότι είναι και πολύ πιθανό να γίνοταν κάτι κακό αλλα νομίζω ότι είναι πιο λογικό έτσι.. στο κατω κατω δε χρειάζεται να κανουμε και πολλες χαρες στους ανδρες -- να πληρωσει ο ιδιος τη διαμονη του.. Εν ολιγοις, υπάρχουν αρκετοι λογοι για τους οποιους θα εκανα ακριβως το ιδιο..

  4. #4
    κατερινακι, αν ηταν Ελληνας , σιγουρα θα το επαιρνε στραβα...ειναι ομως Εγγλεζος και δεν ερχεται μονο για σενα εδω αλλα μαλλον ερχεται ακολουθοντας νοερα την πορεια του Εγγλεζου του Καζανταζακη , στον Ζορμπα , ποσπαθωντας να παρει εστω και μια σταγονα παραπανω απο το \"νερο της αθανασιας\" που του εδωσες να πιει ...
    Δεν εισαι καθολου κοριτσακι αδυναμο , αλλα γυναικαρα με ολη την φυση διπλα της να νικαει ακομα και τα φραμακα που υποτοθεται οτι την καταστελουν και αν μπορω να σου δωσω μια συμβουλη , ειναι να παρεις τηλεφωνο τον γιατρο σου και αφου του εξηγησεις με λιγα λογια τι προβλεπεται να ζησεις , να του ζητησεις την αδεια να κοψεις καθε φαρμακο που οι παρενεργειες του θα ειχαν σαν αποτελεσμα να μην σε αφησουν να απολαυσεις τον ερωτα
    για τον οποιον ενας ανθωπος αφηνειμια Χωρα την μοναδικη ισως στον πλανητη , που οι γυναικες ειναι πιο πολλες απο τους ανδρες στα σαιτ γνωριμιων , για να ερθει στην Ελλαδα
    να πιει νερο απο τα χειλη σου ....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Ναι ,ετσι λεω κ εγω αλλα με μπερδεψανε, πολλοι απο τους γυρω μου-ερχεται για σενα ,εισαι αγενης,αφιλοξενη,απαθης,αφ� �υ εξ αλλου εκανες σεξ μαζι του,να πληρωνει τοσα λεφτα για να σε δει ,τι φοβασαι μηπως σε σκοτωσει κλπ-κ το παρελθον μου-χαρουμενη,ελευθερη,φιλικη,� �φοβη, σιγουρη για τον εαυτο της ,ηξερε τι θελει κ τι δε θελει χωρις αμφιβολιες.
    Και ειμαι τωρα σε μια φαση που δεν ξερω αν αν ολο αυτο ειναι λογικη η ανασφαλεια

    Ευχαριστω για την απαντηση

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Originally posted by πανος12345
    κατερινακι, αν ηταν Ελληνας , σιγουρα θα το επαιρνε στραβα...ειναι ομως Εγγλεζος και δεν ερχεται μονο για σενα εδω αλλα μαλλον ερχεται ακολουθοντας νοερα την πορεια του Εγγλεζου του Καζανταζακη , στον Ζορμπα , ποσπαθωντας να παρει εστω και μια σταγονα παραπανω απο το \"νερο της αθανασιας\" που του εδωσες να πιει ...
    Δεν εισαι καθολου κοριτσακι αδυναμο , αλλα γυναικαρα με ολη την φυση διπλα της να νικαει ακομα και τα φραμακα που υποτοθεται οτι την καταστελουν και αν μπορω να σου δωσω μια συμβουλη , ειναι να παρεις τηλεφωνο τον γιατρο σου και αφου του εξηγησεις με λιγα λογια τι προβλεπεται να ζησεις , να του ζητησεις την αδεια να κοψεις καθε φαρμακο που οι παρενεργειες του θα ειχαν σαν αποτελεσμα να μην σε αφησουν να απολαυσεις τον ερωτα
    για τον οποιον ενας ανθωπος αφηνειμια Χωρα την μοναδικη ισως στον πλανητη , που οι γυναικες ειναι πιο πολλες απο τους ανδρες στα σαιτ γνωριμιων , για να ερθει στην Ελλαδα
    να πιει νερο απο τα χειλη σου ....
    Ειναι Ισπανος κ ζει στο Λονδινο

    Το γιατρο μου δεν του λεω τιποτε γιατι εχω να τον δω 2 χρονια(μονο φαρμακα εγραψε κ εκανε διαγνωση,με ειδε 10 φορες)Εχω ραντεβου την επομενη εβδομαδα με ψυχιατρο καινουργιο,μετα απο ψαξιμο 3 χρονων.
    Η ψυχολογος μου ,κανω ψυχοθεραπεια δυο χρονια,πιστευει πολυ σε μενα κ οτι κανω μου λεει -ορμα-.Εχω ραντεβου την επομενη εβδομαδα με καινουργια ψυχοθεραπευτρια μετα απο ψαξιμο 3 χρονων
    Φαρμακα -ζυπρεξα- δε γινεται να ελλατωθουν αλλο ,παιρνω 5μγ-ειμαι για να τα κοβω-,

    Και οσο για τα υπολοιπα που εγραψες αν ησουν εδω θα σου εδινα ενα φιλι!THANKS

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ουτε λογικη,ουτε παρανοικη...δεν απτεται της λογικης τοσο οσο του συναισθηματος.
    Εσυ τι θες να κανεις?
    Εγω αν ηταν γυναικα και εμενα μονος θα την φιλοξενουσα αν δεν ειχα δεσμο και μου αρεσε:P
    Αλλα δεν ειναι το ιδιο...και δεν μπορουμε να απαντησουμε για σενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    εγω δεν θα τον φιλοξενουσα.τι θα ελεγε ο γιος μου?ζηλευει και την σκια μου ο μικρος λολολ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Originally posted by keep_walking
    Ουτε λογικη,ουτε παρανοικη...δεν απτεται της λογικης τοσο οσο του συναισθηματος.
    Εσυ τι θες να κανεις?
    Εγω αν ηταν γυναικα και εμενα μονος θα την φιλοξενουσα αν δεν ειχα δεσμο και μου αρεσε:P
    Αλλα δεν ειναι το ιδιο...και δεν μπορουμε να απαντησουμε για σενα.

    Ασε που φοβαμαι μη παθω καμμια κρισαρα απο τον ερωτα,αν τελικα τον θελω,κ εσενα σε βοηθησανε κ σε ακουσανε ολοι εδω μεσα τοτε,κ τα καταφερες χωρις να αλλαξης φαρμακα κλπ ενω εγω ?
    Οσο για το συναισθημα που λες ,τρεις μερες τον ειδα,κ μετα οταν εφυγε μεχρι σημερα πολυ χλιαρα νοιωθω, οποτε νομιζω ειναι λογικο να θελω να τσεκαρω\'
    Αλλα ξερεις Κηπ ολα αυτα φυσικα κ δε θα με προβληματιζαν πριν τη φαση μου ,θαταν πολυ φυσικο ναρθει σπιτι μου κι αν δεν τον γουσταρα θα τον εδιωχνα κ δε θα σκεφτομουν τιποτε απολα αυτα ,αλλα τωρα ειμαι κ νοιωθω λιγο ανασφαλεια για οτιδηποτε μου συμβαινει κ συνηθησα πολυ καιρο στην απαθεια κ τωρα κολωνω λιγο στη διαχειριση των συναισθηματων μου

  10. #10
    Originally posted by katerinaki
    Ναι ,ετσι λεω κ εγω αλλα με μπερδεψανε, πολλοι απο τους γυρω μου-ερχεται για σενα ,εισαι αγενης,αφιλοξενη,απαθης,αφ� �υ εξ αλλου εκανες σεξ μαζι του,να πληρωνει τοσα λεφτα για να σε δει ,τι φοβασαι μηπως σε σκοτωσει κλπ-κ το παρελθον μου-χαρουμενη,ελευθερη,φιλικη,� �φοβη, σιγουρη για τον εαυτο της ,ηξερε τι θελει κ τι δε θελει χωρις αμφιβολιες.
    Και ειμαι τωρα σε μια φαση που δεν ξερω αν αν ολο αυτο ειναι λογικη η ανασφαλεια

    Ευχαριστω για την απαντηση
    ειναι απλα η φωνη του χορου σε μια τραγωδια με πρωταγωνιστει τον Ξενιο Δια κατερινακι!
    Μονο που ο Εγγλεζος ξερει οτι ο Ζορμπας τον εστειλε στην χηρα , αλλα αν στραβοκοιτουσε την αδελφη η την μανα του ισως το μαχαιρι του Φουντα που εφαγε την Μελινα μας , να το κραταγε ο Αντονυ κουιν στο τελος και να ετρωγε τον Αντονυ περκινς !

  11. #11
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by πανος12345
    κατερινακι, αν ηταν Ελληνας , σιγουρα θα το επαιρνε στραβα...ειναι ομως Εγγλεζος και δεν ερχεται μονο για σενα εδω αλλα μαλλον ερχεται ακολουθοντας νοερα την πορεια του Εγγλεζου του Καζανταζακη , στον Ζορμπα , ποσπαθωντας να παρει εστω και μια σταγονα παραπανω απο το \"νερο της αθανασιας\" που του εδωσες να πιει ...
    Δεν εισαι καθολου κοριτσακι αδυναμο , αλλα γυναικαρα με ολη την φυση διπλα της να νικαει ακομα και τα φραμακα που υποτοθεται οτι την καταστελουν και αν μπορω να σου δωσω μια συμβουλη , ειναι να παρεις τηλεφωνο τον γιατρο σου και αφου του εξηγησεις με λιγα λογια τι προβλεπεται να ζησεις , να του ζητησεις την αδεια να κοψεις καθε φαρμακο που οι παρενεργειες του θα ειχαν σαν αποτελεσμα να μην σε αφησουν να απολαυσεις τον ερωτα
    για τον οποιον ενας ανθωπος αφηνειμια Χωρα την μοναδικη ισως στον πλανητη , που οι γυναικες ειναι πιο πολλες απο τους ανδρες στα σαιτ γνωριμιων , για να ερθει στην Ελλαδα
    να πιει νερο απο τα χειλη σου ....
    Ειναι Ισπανος κ ζει στο Λονδινο

    Το γιατρο μου δεν του λεω τιποτε γιατι εχω να τον δω 2 χρονια(μονο φαρμακα εγραψε κ εκανε διαγνωση,με ειδε 10 φορες)Εχω ραντεβου την επομενη εβδομαδα με ψυχιατρο καινουργιο,μετα απο ψαξιμο 3 χρονων.
    Η ψυχολογος μου ,κανω ψυχοθεραπεια δυο χρονια,πιστευει πολυ σε μενα κ οτι κανω μου λεει -ορμα-.Εχω ραντεβου την επομενη εβδομαδα με καινουργια ψυχοθεραπευτρια μετα απο ψαξιμο 3 χρονων
    Φαρμακα -ζυπρεξα- δε γινεται να ελλατωθουν αλλο ,παιρνω 5μγ-ειμαι για να τα κοβω-,

    Και οσο για τα υπολοιπα που εγραψες αν ησουν εδω θα σου εδινα ενα φιλι!THANKS
    ευχαριστω για το φιλι αλλα κρατατο για τον εγγλεζο γιατι το καλυτερο κοριστι που γνωρισα σαν χαρακτηρα στην ζωη μου
    ηταν μια Αγγλιδουλα που ειχα σχεσεις μαζι της πριν απο 30 σχεδον χρονια κατερινακι και ηταν τοσο πολυ γλυκια, που το βραδυ οταν την πηγαινα με το αυτοκινητο στο σπιτι στο οποιο φιλοξενιοτανε σαν δασκαλα αγγγλικων για το παιδακι μιας οικογενειας , αφου φιλιομασταν για καλυνυχτα , εκανε τον γυρο του αυτοκινητου καθε φορα και με φιλαγε απο το παραθυρο της θεσης του οδηγου μεχρι να μου κοψει την ανασα!
    ποτε στην ζωη μου δεν γνωρισα τοσο πολυ θερμη γυναικα με τοσο ψυχρα ματια !
    Χεστα τα φαρμακα οταν θα πηγαινεις να κανεις ερωτα μαζι του για να ξαναποκτησεις πληρη αισθητικη απολαυση του ερωτα σου και αν θες παρε την εγκριση και απο την ψυχολογο σου
    μια που δεν με ξερεις και εχω ηδη πολλες φασαριες εδω μεσα απο την ημερα που ηρθα...
    Για μενα , ο ερωτας ειναι το σημαντικοτερο θεραπευτικο σχημα που θα ανακαλυψει και στον μελλον ακομα
    η Ψυχιατρικη κατερινακι!

  12. #12
    τωρα που διαβασα οτι ειναι και Ισπανος , την δευερη φορα που θα ξαναρθει στην Ελλαδα ,
    φωναξε με [με την μονη προυποθεση να μου πληρωσεις τα αεροπορικα εισητηρια και να με φιλοξενησεις ενα σαβατοκυριακο ] , γι να ρθω να παιξω τον ρολο του
    \"παλιων αρχων πατερα \" και να κανω οτι μπορω για να κλεισω την δουλεια για γαμο
    αν χρειαστει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Παντα μου αρεσε η ιδεα να βοηθησω τον ερωτα να πιασει ριζες στους ανθρωπους !
    χαχαχαχαχαχα
    αστειευομαι φυσικα ετσι?

  13. #13
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by keep_walking
    Ουτε λογικη,ουτε παρανοικη...δεν απτεται της λογικης τοσο οσο του συναισθηματος.
    Εσυ τι θες να κανεις?
    Εγω αν ηταν γυναικα και εμενα μονος θα την φιλοξενουσα αν δεν ειχα δεσμο και μου αρεσε:P
    Αλλα δεν ειναι το ιδιο...και δεν μπορουμε να απαντησουμε για σενα.

    Ασε που φοβαμαι μη παθω καμμια κρισαρα απο τον ερωτα,αν τελικα τον θελω,κ εσενα σε βοηθησανε κ σε ακουσανε ολοι εδω μεσα τοτε,κ τα καταφερες χωρις να αλλαξης φαρμακα κλπ ενω εγω ?
    Οσο για το συναισθημα που λες ,τρεις μερες τον ειδα,κ μετα οταν εφυγε μεχρι σημερα πολυ χλιαρα νοιωθω, οποτε νομιζω ειναι λογικο να θελω να τσεκαρω\'
    Αλλα ξερεις Κηπ ολα αυτα φυσικα κ δε θα με προβληματιζαν πριν τη φαση μου ,θαταν πολυ φυσικο ναρθει σπιτι μου κι αν δεν τον γουσταρα θα τον εδιωχνα κ δε θα σκεφτομουν τιποτε απολα αυτα ,αλλα τωρα ειμαι κ νοιωθω λιγο ανασφαλεια για οτιδηποτε μου συμβαινει κ συνηθησα πολυ καιρο στην απαθεια κ τωρα κολωνω λιγο στη διαχειριση των συναισθηματων μου
    κατερινακι , ο ερωτας ειναι απο τη φυση του λιγο αποδιοργανωτικος και ρεμπελος στην ψυχη μας !
    αυτο που σε αποδιοργανωνει τωρα ειναι η αναμονη , το απροσμενο και το αγνωστο , γιαυτο βλεπεις ποσο ευκολα δεχθηκα να θυσιασεις την εννοια της φιλοξενιας , για να ξαναρχισει η φαση απο την αρχη ενω θα αισθανεσαι ασφαλεια στο σπιτακι σου μονη σου....
    Ο Ισπανος , εχει αιμα φλογερο και ψυχη με δοντια....
    θα σου ανεβασει κατακορυφα την διαθεση αλλα εχει σημασια να πας χαλαρα εκει και γιαυτο μιλησε με την ψυχολογο σου για το πως θα πρεπει να προετοιμαστεις για αυτη την συναντηση...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by keep_walking
    Ουτε λογικη,ουτε παρανοικη...δεν απτεται της λογικης τοσο οσο του συναισθηματος.
    Εσυ τι θες να κανεις?
    Εγω αν ηταν γυναικα και εμενα μονος θα την φιλοξενουσα αν δεν ειχα δεσμο και μου αρεσε:P
    Αλλα δεν ειναι το ιδιο...και δεν μπορουμε να απαντησουμε για σενα.

    Ασε που φοβαμαι μη παθω καμμια κρισαρα απο τον ερωτα,αν τελικα τον θελω,κ εσενα σε βοηθησανε κ σε ακουσανε ολοι εδω μεσα τοτε,κ τα καταφερες χωρις να αλλαξης φαρμακα κλπ ενω εγω ?
    Οσο για το συναισθημα που λες ,τρεις μερες τον ειδα,κ μετα οταν εφυγε μεχρι σημερα πολυ χλιαρα νοιωθω, οποτε νομιζω ειναι λογικο να θελω να τσεκαρω\'
    Αλλα ξερεις Κηπ ολα αυτα φυσικα κ δε θα με προβληματιζαν πριν τη φαση μου ,θαταν πολυ φυσικο ναρθει σπιτι μου κι αν δεν τον γουσταρα θα τον εδιωχνα κ δε θα σκεφτομουν τιποτε απολα αυτα ,αλλα τωρα ειμαι κ νοιωθω λιγο ανασφαλεια για οτιδηποτε μου συμβαινει κ συνηθησα πολυ καιρο στην απαθεια κ τωρα κολωνω λιγο στη διαχειριση των συναισθηματων μου
    κατερινακι , ο ερωτας ειναι απο τη φυση του λιγο αποδιοργανωτικος και ρεμπελος στην ψυχη μας !
    αυτο που σε αποδιοργανωνει τωρα ειναι η αναμονη , το απροσμενο και το αγνωστο , γιαυτο βλεπεις ποσο ευκολα δεχθηκα να θυσιασεις την εννοια της φιλοξενιας , για να ξαναρχισει η φαση απο την αρχη ενω θα αισθανεσαι ασφαλεια στο σπιτακι σου μονη σου....
    Ο Ισπανος , εχει αιμα φλογερο και ψυχη με δοντια....
    θα σου ανεβασει κατακορυφα την διαθεση αλλα εχει σημασια να πας χαλαρα εκει και γιαυτο μιλησε με την ψυχολογο σου για το πως θα πρεπει να προετοιμαστεις για αυτη την συναντηση...
    Θα δω τη Τριτη την καινουργια την συστημικη!Ηπαλια οτι κι αν της πω θα μου πει να κανω οτι νοιωθω,κ οτι κιαν κανω θα ειναι το σωστο!

  15. #15
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by keep_walking
    Ουτε λογικη,ουτε παρανοικη...δεν απτεται της λογικης τοσο οσο του συναισθηματος.
    Εσυ τι θες να κανεις?
    Εγω αν ηταν γυναικα και εμενα μονος θα την φιλοξενουσα αν δεν ειχα δεσμο και μου αρεσε:P
    Αλλα δεν ειναι το ιδιο...και δεν μπορουμε να απαντησουμε για σενα.

    Ασε που φοβαμαι μη παθω καμμια κρισαρα απο τον ερωτα,αν τελικα τον θελω,κ εσενα σε βοηθησανε κ σε ακουσανε ολοι εδω μεσα τοτε,κ τα καταφερες χωρις να αλλαξης φαρμακα κλπ ενω εγω ?
    Οσο για το συναισθημα που λες ,τρεις μερες τον ειδα,κ μετα οταν εφυγε μεχρι σημερα πολυ χλιαρα νοιωθω, οποτε νομιζω ειναι λογικο να θελω να τσεκαρω\'
    Αλλα ξερεις Κηπ ολα αυτα φυσικα κ δε θα με προβληματιζαν πριν τη φαση μου ,θαταν πολυ φυσικο ναρθει σπιτι μου κι αν δεν τον γουσταρα θα τον εδιωχνα κ δε θα σκεφτομουν τιποτε απολα αυτα ,αλλα τωρα ειμαι κ νοιωθω λιγο ανασφαλεια για οτιδηποτε μου συμβαινει κ συνηθησα πολυ καιρο στην απαθεια κ τωρα κολωνω λιγο στη διαχειριση των συναισθηματων μου
    κατερινακι , ο ερωτας ειναι απο τη φυση του λιγο αποδιοργανωτικος και ρεμπελος στην ψυχη μας !
    αυτο που σε αποδιοργανωνει τωρα ειναι η αναμονη , το απροσμενο και το αγνωστο , γιαυτο βλεπεις ποσο ευκολα δεχθηκα να θυσιασεις την εννοια της φιλοξενιας , για να ξαναρχισει η φαση απο την αρχη ενω θα αισθανεσαι ασφαλεια στο σπιτακι σου μονη σου....
    Ο Ισπανος , εχει αιμα φλογερο και ψυχη με δοντια....
    θα σου ανεβασει κατακορυφα την διαθεση αλλα εχει σημασια να πας χαλαρα εκει και γιαυτο μιλησε με την ψυχολογο σου για το πως θα πρεπει να προετοιμαστεις για αυτη την συναντηση...
    Θα δω τη Τριτη την καινουργια την συστημικη!Ηπαλια οτι κι αν της πω θα μου πει να κανω οτι νοιωθω,κ οτι κιαν κανω θα ειναι το σωστο!
    καινουργια αγαπη και παλια με βαλανε στην μεση....
    εγω παντως ψηφιζω την παλια αν η καινουργια μας χαλασει τα σχεδια !
    χαχαχαχαχαα

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •