ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΟΝΙΩΝ Νο 3 (ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..... Ή ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ;) - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 18 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 263
  1. #121
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by boubourina


    Εμαθα οτι η μαμα της της ειπε οτι δεν μπορει να μεινει μαζι της και η μικρη εφυγε και πηγε στην αδελφη του αντρα μου.
    Δλδ, ενω ερχοταν και μου το επαιζε ανετη οτι εχει μαμα και δεν χρειαζεται δευτερη και οτι η μαμα της ενδιαφερεται για εκεινη και οτι ηταν δικη της επιλογη που εμενε μαζι μας, εφαγε και απο εκει πορτα.



    πιστευω οτι ηταν ενα μαθημα ζωης για την πιτσιρικα που επρεπε να το ζησει.



    Αυτο δεν το περιμενα.
    Απο την μια ηθελα να παρει ενα σκληρο μαθημα οτι η συμεπριφορα της με εξωθησε στα ακρα και οτι αφου εχει μαμα και δεν με χρειαζεται να παει στη μαμα της,



    σκληρο η οχι, κριθηκε αναγκαιο.




    Απο την αλλη διαπιστωνω οτι αυτο το παιδι το εστειλα στους 5 δρομους και ευχομαι να ειχα καταπιει καλυτερα την γλωσσα παρα να της ειχα πει οσα ειπα.



    μα δεν κανεις και αλλη δουλεια, απο το να καταπινεις την γλωσσα σου......

    Αν θελει το παιδι (οποτε σε βολευει την κανεις παιδι, και οποτε δεν σε βολευει της δινει και συνταξη.... ) ας βαλει νερο στο κρασι της και ας κατεβει σε διαλογο.

    Ειναι ωριμοτητα να κατακτησει οτι το να διεκδικεις καποια πραγματα σημερα εχουν ολα μια σειρα και ενα τροπο.




    Δλδ ειχε μια σταθερη και τωρα βρηκε ολες τις πορτες κλειστες.



    δεν εμεινε και στο δρομο ε?



    Φυσικα και δεν προκειται να το κανω.
    Εδω εχω μετανοιωσει ηδη για οτι εγινε με το κοριτσι, δεν υπαρχει περιπτωση να το τραβηξω και αλλο το σχοινι.



    τι εννοεις?
    μα δεν τραβας κανενα σκοινι,
    το σκοινι τραβιοταν ουτως η αλλως απο μονο του.
    Εσυ εχεις αναγκαστικα μια επιλογη: να το κρατας.....






    Μου λειπει ενα στοιχειο σε ολα αυτα,
    μπορεις να το προσθεσεις?

    Τι αντιδραση εχει ο αντρας σου,
    που εφυγε η κορη του απο το σπιτι,
    μετα απο καυγα σας?

    Καταρχην,
    γυρισε απο το ψαρεμα η οχι?

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    χαχαχα εισαι απιστευτος krino!!!

  3. #123
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    περτικαλω?
    :P:P

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    για το αν γυρισε απο το ψαρεμα.........

  5. #125
    Originally posted by boubourina
    3 φιλοι απο το σχολειο συναντιουνται τυχαια σε μια εκδηλωση.
    Για να γιορτασουν το γεγονος οτι ξαναβρεθηκαν μετα απο τοσα χρονια ο πρωτος προτεινει να πανε σπιτι του να πιουν κανα κρασακι.
    Μολις μπαινουν μεσα ομως, η γυναικα του αναμαλλιασμενη με ενα μωρο στην αγκαλια αρχιζει να ουρλιαζει γιατι τους κουβαλησε σπιτι, και δεν εχει κοιμηθει ολη νυχτα με το μωρο και δεν αντεχει και να βλεπει και επισκεπτες..........!!! ΑΡΟΝ αρον φευγουν

    Ο δευτερος προτεινει να πανε σπιτι του.
    Ανοιγοντας την πορτα, του ορμανε τα δυο παιδια του, του δινουν και απο μια σφαλιαρα,, που\'σαι ρε πατερα, πεσε κανα 20ευρω να παμε καμμια βολτα, απο πισω η πεθερα του ουρλιαζει, βρε ανεπροκοπε που αντι να δουλεευεις μερα νυχτα για να ντυνεις και να στολιζεις την κορη μου, εσυ μου εφερες τους ρεμεπσκιεδες τους φιλους να τους ταισουμε και απο πανω ουστ ρε απο δω στα τσακιδια!!!!!

    Ο τριτος φιλος χαμογελωντας τους χτυπαει φιλικα στην πλατη και τους λεει
    Παμε ρε φιλαρακια σπιτι μου και μην ανησυχειτε για τιποτα!!!

    Μπαινουν μεσα στο σπιτι λοιπον τα παιδια του πεφτουν απανω του να τον φιλησουν, η γυναικουλα του περιποιημενη χαιρεταει τους φιλους του και τρεχει στην κουζινα να ετοιμασει μεζεδακια, η πεθερα του γονατιζει μπροστα του να του φορεσει τις παντοφλες του και ο σκυλος κουνωντας την ωρα του φερνει στο στομα την εφημεριδα και τον κοιτα με λατρεια στα ματια!!!!

    Εκπληκτοι και καταντροπιασμενοι οι αλλο δυο φιλοι τον ρωτουν με απορια.
    Καλα ρε φιλε πως τα εχεις καταφερει και σου φερονται ολοι σαν πασα;;;;;

    Ω τους λεει αυτος!!! Ηταν πολυ ευκολο!!!

    Ειχα εναν σκυλο του γειτονα απενταντι που γαυγιζε και ουρλιαζε ολη ωυχτα. Δεν εκλεινα ματι και το πρωι δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου να παω στη δουλεια μου.

    Ε και τι εκανες τον ρωτουν οι φιλοι...

    Αφου αγανακτησα βγηκα ενα βραδυ και του εδειξα ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ.
    Το αλλο βραδυ παλι τα ιδια ξαναβγαινω και του δειχνω 2Η ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ.

    Το τριτο βραδυ δεν αντεξα αλλο αρπαζω την καραμπινα και ΜΠΑΜ!!! ΜΠΑΜ!!! ΜΠΑΜ!!! ΠΑΡΤΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΚΥΛΙ!!!!

    Καλα του λενε οι φιλοι του, και τι σχεση εχει ολη αυτη η ιστορια με την οικογενεια σου;;;;

    ΧΑΧΑΧΑ!!!!! Κανει αυτος!!! Τους βλεπεις ολους αυτους;;; Εχουν απο 2 ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ !!!!
    συμπερασμα οσοι δεν τους αρεσει το ποδσσφαιρο καλο θα ηταν να αποφευγουν να κανουν οικογενειες !
    Μπουμπουρινα εμμεσα λες οτι σου λειπει η πειθαρχια ετσι?
    ε τοτε καλα να παθεις με οσα τραβας !
    χαχαχαχαχαχαχαχα
    Υ.Γ το γελιο παει στο ανεκδοτο μονο γιατι στην ιστορια σου δεν γελαω καθολου!

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Krino, ησουν σχετικα συγκαταβατικος μαζι μου ή μου φανηκε;

    Και ο αντρα μου εχει 2 ΚΤΙΡΙΝΕΣ κρινο!

    Παρτε και το σχετικο με το ψαρεμα!!!!


    Ενας ιδιοκτητης μεγαλου πολυκαταστηματος προσλαμβανει νεο υπαλληλο δοκιμαστικα για το τμημα πωλησεων. Τον παρακολουθει να δει εαν θα καταφερει να πουλησει στους πελατες και να αποφασισει εαν θα τον κρατησει.
    Μπαινει λοιπον ενας πελατης μεσα, κοιταει διστακτικα γυρω του βλεπει τον πωλητη τον πλησιαζει και του λεει κατι ψιθυριστα στο αυτι.
    Ο πωλητης γνεφει με κατανοηση αχα! και αρχιζουν να συζητουν και να γυριζουν ολο το καταστημα μαζευοντας διαφορα πραγματα πηγαινοντας προς το ταμειο.
    Φευγοντας ο πελατης εχει κανει ενα λογαριασμο 5.000€ και ο ιδιοκτητης εχει τρελαθει!!
    Πλησιαζει τον νεο πωλητη και τον ρωταει:
    Καλα νεαρε μου, πως καταφερες τον ανθρωπο να αγορασει καλαμι ψαρεματος και δολωματα και εν συνεχεια στολη δυτη και φιαλες οξυγονου και ψαροντουφεκο και μετα μικρη παλστικη βαρκα και εν συνεχεια φουσκωτο και αγκυρα και διχτυα και δεν ξερω τι αλλο αγορασε ο ανθρωπος!!!! Αληθεια τι ηθελε να αγορασει ο ανθρωπος οταν πρωτομπηκε στο καταστημα;

    ΑΑΑΑΑΑ του λεει ο πωλητης!! Ηρθε να αγορασει σερβιετες για την γυναικα του και του ειπα:
    ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ!!! ΔΕΝ ΠΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    ρεσιταλ δινεις!!!!

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    τι θα κανεις πες μας.......

  9. #129
    καπου ειδα να χαρηκες που η κορη σου βρηκε και τις δυο πορτες κλειστες !
    μαλλον σκεφτεσαι οτι που θα παει θα συμβιβαστει ετσι?
    ρεμπουμπουλινα ποσοι ψυχολογοι χρειονται για να σε κανουν να καταλαβεις οτι εχεις αδικο?
    εχεις σκεφθει οτι η εξισωση των συζυγων του συζυγου σου
    ειναι 1+1 =0 !

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    χαρηκε αλλα λυπιθηκε κιωλας.
    γιατι τα βαζετε με την μπουμπουρινα?στο μονο π φταιει ειναι εκανε σχεση με παντρεμενο ανθρωπο.αλλα και ο αντρας εβαλε και αυτος το χερακι του.αυτος δεν εχει μεριδιο?κατα την γνωμη μου αυτος φταιει για ολα.

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by panamar
    τι θα κανεις πες μας.......
    ειπα του αντρα μου να παει Αθηνα να την δει και να της μιλησει. Να της πει οτι την αγαπαω και την νοιαζομαι αλλα με εβγαλε απο τα ρουχα μου.
    Να της πει επισης οτι οσο και αν στενοχωριεμαι που εχει φυγει, εξακολουθω να επιμενω οτι πρεπει να στρωσει την συμεπριφορα της εαν θελει να μπορουμε να συμβιωνουμε αρμονικα.
    Και πανω απο ολα να της πει πως οτι και αν εχει συμβει αναμεσα σε εμενα και στη μικρη, εκεινος ειναι παντα πατερας της, την αγαπαει, την νοιαζεται, ανησυχει για εκεινη και θελει το καλυτερο και για τα 3 του παιδια.

    Σημερα το πρωι πηγα τον μεγαλο στον προαστικο να παει Αθηνα και να την βρει πρωτος.
    Του ειπα επισης να κοιταξουν, αν θελει και η μαμα τους να παει μαζι καλως, να βρουν σπιτι Αθηνα γιατι αρχισαν τα μαθηματα στο Πανεπιστημιο, αλλα να κανουν την προεργασια να δουν μερικα σπιτια και να καταληξουν σε 4-5 που θα τα δουν με τον μπαμπα και να ους νοκιασει. Αυτο θα αποφορτισει καπως την ατμοσφαιρα πιστευω.

    Ειδομεν!!!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  12. #132
    τοσο πολυ του αρεσει το ψαρεμα?
    ε το χειροτερο να μαθει τωρα και η κορη του πως θα βγει απο το λουκι με τον πιο ευκολο τροπο...
    αντε Μπουμπουλινα !
    και στα δικα σας !
    προβλεπω συντομα , αν και δεν ειμαι βεβαιος ....
    μικροπαντευονται παντως πολλα κοριτσια στις μερες μας
    σε ολο τον πλ,ανητη οπου επικρατει ο εβραιοχριστιανικος πολιτισμος !

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    μπυμπυλινα?αχαχ
    ααα τελικα εφυγε η μικρη?
    δεν το διαβασα.:(

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by πανος12345
    καπου ειδα να χαρηκες που η κορη σου βρηκε και τις δυο πορτες κλειστες !
    μαλλον σκεφτεσαι οτι που θα παει θα συμβιβαστει ετσι?
    ρεμπουμπουλινα ποσοι ψυχολογοι χρειονται για να σε κανουν να καταλαβεις οτι εχεις αδικο?
    εχεις σκεφθει οτι η εξισωση των συζυγων του συζυγου σου
    ειναι 1+1 =0 !
    για πες μου, που ακριβως διεκρινες την χαρα μου, γιατι εγω δεν το καταλαβα.
    Κανε μου παραθεση το κομματι που το καταλαβες εσυ!!!!

    ΑΚΟΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!
    ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΟ ΣΕ ΤΟΙΧΟ ΜΙΛΑΜΕ;
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    εσυ δεν της μιλας?

Page 9 of 18 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •