θελω την απαντηση σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37

    θελω την απαντηση σας

    ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΧΩΡΙΣΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ.ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΑΡΕΕΣ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΥΠΗΡΞΑΝ ΦΛΕΡΤ,ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΝΟΧΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΦΛΕΡΤΑΡΕΙΣ?ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΝΟΧΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΩ ΟΛΑ.ΤΙ ΣΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Καλωσήρθες αγαπητή φίλη!
    Θέλεις να πεις λίγα περισσότερα?
    Πώς τα ξαναβρήκατε? Νιώθει πια σίγουρος για εσένα?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ.ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΦΛΕΡΤΑΡς ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΕΝΟΧΗ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι να νιωθεις ενοχη?
    τι θα επρεπε να κανεις?
    να μεινεις σπιτι να ραβεις κουρτινες?



    Αν θες γραφε με μικρα γιατι τα κεφαλαια κουραζουν.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Όταν χωρίσατε, ένιωσες περίεργα και προσπάθησες να προχωρήσεις, πες απο πόνο, πες απο άμυνα, άρχισες να βγαίνεις με άλλους.
    Μήπως η ενοχή σου έρχεται απο την ανάγκη που νιώθεις να του το κρύβεις, φοβούμενη το πώς θα το πάρει?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    ισως τελικα ειναι και αυτο που λες.αισθανομαι καποιεσ φορες οτι πρεπει να τα ξερει ολα

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    ενω δεν θα επρεπε να αισθάνομαι έτσι.αυτός μου είπε οτι είναι καλύτερα να χωρίσουμε.Γιατι όμως να αισθάνομαι ετσι?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by efi2000a
    ισως τελικα ειναι και αυτο που λες.αισθανομαι καποιεσ φορες οτι πρεπει να τα ξερει ολα
    Πιστεύω οτι έχεις το δικαίωμα, να κρατήσεις για τον εαυτό σου, το τι έκανες όταν δεν ήσασταν μαζί. ( κι εδώ που τα λέμε, δεν έκανες και κανένα έγκλημα :))

    Απο την άλλη, πώς πιστεύεις οτι θα αντιδρούσε αν το μάθαινε?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by efi2000a
    ενω δεν θα επρεπε να αισθάνομαι έτσι.αυτός μου είπε οτι είναι καλύτερα να χωρίσουμε.Γιατι όμως να αισθάνομαι ετσι?
    Καταλαβαίνω τι ρωτάς.
    Γιατί δεν μπορεις να μην νιώθεις τόσο ένοχη, για κάτι που έκανες ενώ εκείνος ο ίδιος σου είπε να χωρίσετε...
    Λογικά, δεν θα έπρεπε να δίνεις τόσο μεγάλη σημασία στο τι έκανες εκείνη την περίοδο.
    Συναισθηματικά όμως, το έχεις βάρος.

    Που λες εσύ να οφείλεται αυτό το βάρος? ήτανε μήπως η πρώτη φορά που φλέρταρες? Μήπως έβγαλες για πρώτη φορά απο μέσα σου έναν πιο αναλαφρο εαυτό?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    πιστεύω ότι θα μου την έλεγε εν μέρει.ότι και καλά δεν προλάβαμε να χωρίσουμε και εσύ να ξεπορτίσεις.Σίγουρα δεν έκανα κανένα έγκλημα.Απλά όταν είσαι μόνος είσαι πιο διαχυτικός.έκανα πλάκα με στις παρέεσ που είμουνα,λίγο παιχνίδι του τύπου να σε πάρω μια αγκαλία να σου δώσω ένα φιλί στο μάγουλο. Απλά τρώγομαι με τα ρούχα μου και λέω γιατί να μπεισ σε συτή τη δαιδικασία όλη και μετά να τα ξαναβρείς .Και δεν καταλαβαίνω την ενοχή που νιώθω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by efi2000a
    πιστεύω ότι θα μου την έλεγε εν μέρει.ότι και καλά δεν προλάβαμε να χωρίσουμε και εσύ να ξεπορτίσεις.Σίγουρα δεν έκανα κανένα έγκλημα.Απλά όταν είσαι μόνος είσαι πιο διαχυτικός.έκανα πλάκα με στις παρέεσ που είμουνα,λίγο παιχνίδι του τύπου να σε πάρω μια αγκαλία να σου δώσω ένα φιλί στο μάγουλο. Απλά τρώγομαι με τα ρούχα μου και λέω γιατί να μπεισ σε συτή τη δαιδικασία όλη και μετά να τα ξαναβρείς .Και δεν καταλαβαίνω την ενοχή που νιώθω
    Αγαπητή φίλη, σε σχέση με την σχέση σου πώς νιώθεις?
    Μήπως μέσα σου, κάτι έχει αλλάξει?
    Μήπως με εκείνους τους χωρισμούς που μετά σε ώθησαν σε άλλους, έσπασε κάτι μέσα σου?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    γενικά έιμαι ελεύθερη σαν άνθρωπος \'οταν είμαι μόνη και όταν είμαι σε σχέση δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου.Αισθανομαι μερικέσ φορέσ οτι δεν μπορω να κρατησω πραγματα για τον εαυτο μου και τον κατακρινω

  13. #13
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    σιγουρα με πληγωσε η απορριψη του

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by efi2000a
    γενικά έιμαι ελεύθερη σαν άνθρωπος \'οταν είμαι μόνη και όταν είμαι σε σχέση δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου.Αισθανομαι μερικέσ φορέσ οτι δεν μπορω να κρατησω πραγματα για τον εαυτο μου και τον κατακρινω
    Γιατί τον κατακρίνεις?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  15. #15
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    37
    ισως με επηρεάζουν τα λόγια του οτι οταν αισθανεσαι για καποιον ακομη κατι δεν μπορει να προσπαθεισ να ξεκινησεισ κατι αλλο.ξερει οτι γνωρισα καινουργιουσ ανθρωπους αλλα οχι αναλυτικα πραγματα.δεν ξερω απο που πηγαζει αυτο να δινεισ πληρη αναφορα.στο κατω κατω εκεινο το διαστημα ειμασταν χωρια (διαστημα ενος μηνα)

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •